PDA

View Full Version : Анален секс-сядане



Desi_90
05-08-2007, 14:59
Момичета абе като сте правили анален секс след това как сте със сядането?Кофти ли ви е за известно време?При мене е доста...не знам точно как да го кажа не ме боли но ми е странно и кофти такова и все на една страна сядам някаде за около 40 мине така.Мерси на всички които еще дадат мнение което не е ебавка.

malkoto_sladur4e
05-08-2007, 15:02
Ами на мене пък въобще не ми се отразява на сядането :wink: Нито ме боля моя приятел като ме отвори анално нито съм имала пр със сядането :wink:

05-08-2007, 15:15
Ами на мене пък въобще не ми се отразява на сядането :wink: Нито ме боля моя приятел като ме отвори анално нито съм имала пр със сядането :wink:

И анален секс ли си правила...За къде бързаш...:( Тъжно наистина :(

malkoto_sladur4e
05-08-2007, 15:16
Хех,ами да преди един месец почнахме с моя приятел да правим анален :wink:

05-08-2007, 15:44
malkoto_sladur4e pi6i se po dobre malkata_tapa4ka idiotka ili ne6to takova mn si zle mila , ti 6ti klas li si xaxaxaxax xaxaxaxax i tvoia batko kvo si misli6 4e samo teb ebe ??xaxaxa mili4ka znam te koia si , tupoto ti gadje 4uka i edna moia priqtelka mn si zle mila pitai go

aniezina
05-08-2007, 15:49
malkoto_sladur4e pi6i se po dobre malkata_tapa4ka idiotka ili ne6to takova mn si zle mila , ti 6ti klas li si xaxaxaxax xaxaxaxax i tvoia batko kvo si misli6 4e samo teb ebe ??xaxaxa mili4ka znam te koia si , tupoto ti gadje 4uka i edna moia priqtelka mn si zle mila pitai go
Тя си мисли че като се ебе и като се проявява като много веща в тая насока е егати и печената, но не е така, изглежда адски тъпа и проста, но не го осъзнава. И аз не вярвам че гаджето и чука само нея..още като разбереш че той е на 20 а тя няма и 14, и ти става ясно, че едва ли го задоволява още повече с тоя рус интелект, въпреки че тъпотията и му помага да ебва по често и разнообразно! :-D Евала на пича! :-D

nelence7o
05-08-2007, 15:49
:smt017

A_JoLiE
05-08-2007, 15:50
Хех,ами да преди един месец почнахме с моя приятел да правим анален :wink:

I analen? Ole ama ti ne si mn prosta be ... ti si unikalna. Po moe mnenie ... nqmaaa6 mozaaak.

malkoto_sladur4e
05-08-2007, 15:51
хахаха виж какво сигурно щом разбра че съм малка,си помисли,е съм и тъпа а ? :wink: хаха! Значи на гаджето ми му имам супер доверие мога да ти кажа и не се връзвам никак на приказки като твойте!Айде приятен ден! :wink:

05-08-2007, 15:52
Хех,ами да преди един месец почнахме с моя приятел да правим анален :wink:taq e nai golqmata kurva f foruma.... predstavete si na 12 godini se fanala s 20 godi6en i toq i pruska dupkata redovno a sq i guza i razporva.... mani mani... nz kakvo 6te pravi6 kato stane6 na 18... 6e si ruga6 uluci po putkata 6oto 6ti e kato krater .....

Sexapilna_kukla
05-08-2007, 15:53
Какво всички се заяждате с malkoto_sladur4e, оставете я да прави каквото иска... Едва ли с обидите нещо ще се промени, всеки да гледа себе си.

По темата: Не правя много често анален секс, но когато се случи, нямам такъв проблем.

A_JoLiE
05-08-2007, 15:54
хахаха виж какво сигурно щом разбра че съм малка,си помисли,е съм и тъпа а ? :wink: хаха! Значи на гаджето ми му имам супер доверие мога да ти кажа и не се връзвам никак на приказки като твойте!Айде приятен ден! :wink:
ei kurve smotany .... ne se vijda o6te ot trevata ami mi sa prai na interesno. Kat te fana 6te te uni6toja ei drisak malak ... doverie ... na 12 godini ima tq doverie. Edin den 6e sajalqva6 ...

aniezina
05-08-2007, 15:56
хахаха виж какво сигурно щом разбра че съм малка,си помисли,е съм и тъпа а ? :wink: хаха! Значи на гаджето ми му имам супер доверие мога да ти кажа и не се връзвам никак на приказки като твойте!Айде приятен ден! :wink:
ei kurve smotany .... ne se vijda o6te ot trevata ami mi sa prai na interesno. Kat te fana 6te te uni6toja ei drisak malak ... doverie ... na 12 godini ima tq doverie. Edin den 6e sajalqva6 ...
Не разбирам защо се принизяваш на нейното ниво, което вече се уверих че е АДСКИ ниско, и 100 процента е под твоето!Не се онизявай с малки пикливи курвички, при това и тъпи, като нея! :smt006

05-08-2007, 16:01
malkoto_sladur4e kakvoto i da pravi6 za da zadovoli6 tvoq batko rano ili kasno toi 6te te zareji i 6te si xvani nikoq koqto naistin moje da go zadovoli. A zatova 4e si zapo4nala seksyalniq si jivot o6te na 14 pokazva 4e pokoleniqta sled nas sa mnogo zle i nie sme prosto zlato pred tqh....

05-08-2007, 16:09
xaxa tupa4ka tupa4ka , zle si mn si zle mili4ka, pitai dali poznava gadjeto ti edna cvetelinka i dali ia 4uka kogato ne e s teb e s neia skupa , nqkoi pat izlizam s tqh , a ti malkata 4e si zle si e tvoi problem , tupa selska patka. kazval e za teb 4e si sku4na v legloto xaxa mili4ka sajelqvam te pogovori s gadjeto si xaxaxax moga samo da se lasna pred komputara

Desi_90
05-08-2007, 16:10
Dobre de tq prosto izrazi edno mnenie za koeto sam i blagodarna.Vie kakvo i se nahvarlihte takiva.Milsq 4e temata be6e edna a otide na savsem drugo.Toq forum nali se pak e da si pomagame edinm na drug a ne da se ubijdame i dase nagrubqvame.Kato e malka tq si znae ko da pravi 6tom se 4ustva zrqla za sex nqma lo6o.

05-08-2007, 17:18
Ами на мене пък въобще не ми се отразява на сядането :wink: Нито ме боля моя приятел като ме отвори анално нито съм имала пр със сядането :wink:
Одеве чета някъде, че си на 13 години и от 12 годишна правиш свирки на 20-годишния си приятел. Сега, че си отворена анално =D> Просто не мога да повярвам. До сега не съм писал, но ти ми направи изключително впечатление. Как може толкова малки да се разкурвявате. И после говориш за ниво и незнам си какво! УЖАС ! Момче на 16..

ThePainIsReaL
05-08-2007, 17:31
:roll: Ако те боли, защо правиш анален секс?

един гост ;)
05-08-2007, 17:44
malkoto_sladur4e си е малка курвичка - това е ясно
Но представяте ли си "приятеля" й колко е зле ? Който е на 20 години... Сиргурно не е могъл да си намери момиче на неговите години и хукнал да чука малки заблудени курвички, горкия..

pinki
05-08-2007, 17:50
Педофил....за какво си говорим въобще :?: :!:

alkobalko
05-08-2007, 17:54
Не би трябвало след това да имаш проблеми.

Neva mind
05-08-2007, 18:07
Охххх.... тя била дете... А вие с поведението си доказвате, че сте точно толкова колкото и тя!!! Даже малко по-доло... Ако иска ще прави и четворка с баща му и майка му на този 20 годишния!!! Това си е нейна работа, неин си е живота... И вместо да флуудите на всякъде кой какъв е и да се обиждате взаимно, можете да отговорите на темата подяволите :? Не съм аз тази, която трябва да го казва това, тъй като не съм модератор, нямам и желание, но тези индиви т.нар. модчета трявба да вземат мерки относно този проблем, защото е грозно отстрани да гледаш такива разправяници за глупости!!! Някой гост влиза и разглежда и вместо да се зарадва от хубави и смислени мнения написани на кирилица, ще гледа серир... НА ТОВА САМО ДЕЦА СЕ РАДВАТ!!!!

А сега по темата... Не съм правила анален секс, познавам тялото си и знам, че това не би ме удовлетворило! Не съм запозната и с болката и незнам точно как бих могла да ти помогна по друг начин освен със съвет. Ако не ти харесва и те боли недей да го правиш в името на кефа на някой, койтооо... днеска го има, утре не. Прави всичко, което на теб ти харесва и ти се иска. Но ако твърдо си решила да го правиш отзад... емиии... жива и здрава... чувала съм, че ако го правиш редовно там ще спре да те боли и да же ще почне да те кефи, но не защото изпитваш удоволствие а защото се възбуждаш от това че му е кеф на партниора ти. Помисли преди да продължиш.

cacegka_3a_cekc
05-08-2007, 18:28
e as ne sam...ama q spodelete...boli li?!? malko e tapi4ak vaprosa ama...iska mi se da go naprava ama me e malko strah da ne me boli...ili da ne stane nqkoi gaf kato v nqkoi temi za analniq sex... :oops:

05-08-2007, 18:58
Охххх.... тя била дете... А вие с поведението си доказвате, че сте точно толкова колкото и тя!!! Даже малко по-доло... Ако иска ще прави и четворка с баща му и майка му на този 20 годишния!!! Това си е нейна работа, неин си е живота... И вместо да флуудите на всякъде кой какъв е и да се обиждате взаимно, можете да отговорите на темата подяволите :? Не съм аз тази, която трябва да го казва това, тъй като не съм модератор, нямам и желание, но тези индиви т.нар. модчета трявба да вземат мерки относно този проблем, защото е грозно отстрани да гледаш такива разправяници за глупости!!! Някой гост влиза и разглежда и вместо да се зарадва от хубави и смислени мнения написани на кирилица, ще гледа серир... НА ТОВА САМО ДЕЦА СЕ РАДВАТ!!!!


мали, "хубави и смислени".. в този раздел на форума..в тема за аналния секс!? смешно звучи.
Иначе наистина много жалко, че с всяко поколение става все по- зле, що се отнася да съзряването на тийнеджърите (и по-малките). Имам 1 дума с която да опиша това- "отвратително". Имам малка сестра и просто наблюдавам какви са децата около нея.. и като го сравня с това, което беше преди 10 години (когато бях на нейните години) се плаша.
какво чета?! "анален секс"..и какво ли още не написано от момичета и момчета по на 14-15 и по-малко сигурно. Ами деца, научете се като начало да пишете без правописни грешки, че през 1 пост гледам някакви нови думи измислени.
Не, че съм простив тези неща. ОК момичета, спете с момчета като станете на 14 години, но като си имате приятел сериозен и желанието за секс се появи. Ама какви са тия изгъзици?! "свършва ми в лицето/ устата", "анален секс".
ТОЛКОВА ли си нямате други занимания, че да се обличате като ку**и, да излизате с 6-7 години по- големи от вас и да мислите само за секс (кой ще прави секс по първи, какво е правил и как). Не говоря за всички естествено, но това виждам около себе си и с тези постове го потвърждавате.

05-08-2007, 18:59
Охххх.... тя била дете... А вие с поведението си доказвате, че сте точно толкова колкото и тя!!! Даже малко по-доло... Ако иска ще прави и четворка с баща му и майка му на този 20 годишния!!! Това си е нейна работа, неин си е живота... И вместо да флуудите на всякъде кой какъв е и да се обиждате взаимно, можете да отговорите на темата подяволите :? Не съм аз тази, която трябва да го казва това, тъй като не съм модератор, нямам и желание, но тези индиви т.нар. модчета трявба да вземат мерки относно този проблем, защото е грозно отстрани да гледаш такива разправяници за глупости!!! Някой гост влиза и разглежда и вместо да се зарадва от хубави и смислени мнения написани на кирилица, ще гледа серир... НА ТОВА САМО ДЕЦА СЕ РАДВАТ!!!!


мали, "хубави и смислени".. в този раздел на форума..в тема за аналния секс!? смешно звучи.
Иначе наистина много жалко, че с всяко поколение става все по- зле, що се отнася да съзряването на тийнеджърите (и по-малките). Имам 1 дума с която да опиша това- "отвратително". Имам малка сестра и просто наблюдавам какви са децата около нея.. и като го сравня с това, което беше преди 10 години (когато бях на нейните години) се плаша.
какво чета?! "анален секс"..и какво ли още не написано от момичета и момчета по на 14-15 и по-малко сигурно. Ами деца, научете се като начало да пишете без правописни грешки, че през 1 пост гледам някакви нови думи измислени.
Не, че съм простив тези неща. ОК момичета, спете с момчета като станете на 14 години, но като си имате приятел сериозен и желанието за секс се появи. Ама какви са тия изгъзици?! "свършва ми в лицето/ устата", "анален секс".
ТОЛКОВА ли си нямате други занимания, че да се обличате като ку**и, да излизате с 6-7 години по- големи от вас и да мислите само за секс (кой ще прави секс по първи, какво е правил и как). Не говоря за всички естествено, но това виждам около себе си и с тези постове го потвърждавате.

Между другото не съм се регистрирала и за да не вземе някой да зее- момиче съм на 20 години.

05-08-2007, 19:41
От игрите на вън до късно минахме на ебане в гъза колко забавно.Как се казваше malkoto_sadur4e Ти верно си много просто и никой да не ми чете морал, че може да прави каквото си иска то който го чете това си каже е тая е супер тъпа.. до къде стигнахме в българия с крувички на 13 и педофили на секаде ......... :smt011

Mishity
05-08-2007, 19:49
Ам по темата .. мен лично не ме боли,първия път в дупето ме заболя малко,а иначе .. не.Не ми е кофти после,нищо си ми няма :P

Rzarekta
05-08-2007, 19:59
На женска злоба и завист тука ми мирише некво хахахахах тука другите "мацки" от форума ги е яд, че те са по-големи пък не им стиска да пробват да се изчукат в гъза и затва плюят отрова и омраза към детето.. ами където си иска там да се чука, не е ваша работа да се правите на морални и да оценяте останалите хахах

Nitrous
05-08-2007, 20:31
ae devoi4eta zat1peli ko si4kite se zaqjdate s1s sladur4eto ue.ebe mu sa na momi4eto ebe sa...ko ste tr1gnali si4kite da q narejdte 4e e kurva i t.n. i btw znaete li izob6to ko ozna4ava kurva 6tot ot postovete vi se ubejdavam 4e i pnqtie si nqmate

`Death`Whore``
05-08-2007, 20:42
На женска злоба и завист тука ми мирише некво хахахахах тука другите "мацки" от форума ги е яд, че те са по-големи пък не им стиска да пробват да се изчукат в гъза и затва плюят отрова и омраза към детето.. ами където си иска там да се чука, не е ваша работа да се правите на морални и да оценяте останалите хахах
Хаххаххаххаахаха, жалка работа. На малолетни девойки, които се виждат в гаджето си веднъж в месеца за секс, какво да завиждаме? Стиска ни да пробваме и го правим, но сме на нормална възраст за секс и това показват доста неща, които тя няма да изпита в следващите годинки.

Курва не е, и съвсем тъпа не е, просто е неориентирана и много наивна. И се мисли за голяма.

Rzarekta
05-08-2007, 20:46
За възрастта съм съгласен наистина, но това си е лично мое мнение. Толкова неща съм виждал, още повече пък съм чувал, та трудно вече нещо може да ме учуди.. лично моята приятелка на 23 г. беше девствена,аз и бях първия и много се кефя на факта. А иначе.. то курвалък.. навсякъде..

Rzarekta
05-08-2007, 20:47
За възрастта съм съгласен наистина, но това си е лично мое мнение. Толкова неща съм виждал, още повече пък съм чувал, та трудно вече нещо може да ме учуди.. лично моята приятелка на 22 г. беше девствена,аз и бях първия и много се кефя на факта. А иначе.. то курвалък.. навсякъде..

05-08-2007, 20:48
tova e pesen napravena za takiva kato taq malkata..... w ww.data.bg/f.php?fid=7802879

NiksaN4o
05-08-2007, 20:52
Гост каза :

malkoto_sladur4e kakvoto i da pravi6 za da zadovoli6 tvoq batko rano ili kasno toi 6te te zareji i 6te si xvani nikoq koqto naistin moje da go zadovoli. A zatova 4e si zapo4nala seksyalniq si jivot o6te na 14 pokazva 4e pokoleniqta sled nas sa mnogo zle i nie sme prosto zlato pred tqh....

еее ти пък... много голяма е няправи :smt044 не забравяй, че те е много пекана и е почнала на 12, а сега е на цели .... 13 ! ](*,) :smt082 :smt119 :smt082 нз чета и пак чета и ... всичките мнения на malkoto_sladur4e са от тъпо към по тъпо... #-o аз ако бях на теб щеше да ме е срам да отговоря на който и да е тук... Не ако бях на теб изобщо нямаше да пиша тука... от такива като теб => :smt078 ма какво да се прави винаги ги е имало и винаги ще ги има. Една от старото ми даскало беше като теб и на 14 имаше вече 1 или 2 аборта... бе ти ще си съйеляваш после.. просто дете


А по темата - нз аз се пуснах за да кажа мнението си за malkoto_sladur4e 4е не можех вече да се сдържа :-D

`Death`Whore``
05-08-2007, 20:55
Обаче наистина се показвате като дечица с тези изказвания. :)

liglata_bg
05-08-2007, 21:05
Spoko i na mene mi e kofti sled kato sa me iz4ukali otzad.Osobeno ako sled tova izlezna nqkade.Ne me pitai kak sqdam.Ne 4e boli no e stranno.Nqkolko pati sled analen sam hodila i na daskalo ..i sau4eni4kite vednaga razbirat kakvo e stanalo.Tai 4e e normalno ne se pla6i.

Komar
05-08-2007, 21:14
По темата не мога да се изкажа... но като четох изказванията на момичетата направо щях да падна от стола ....
Големи убиди голямо чудо... направо като малка война в форума;) смех

`Death`Whore``
05-08-2007, 21:15
По темата не мога да се изкажа... но като четох изказванията на момичетата направо щях да падна от стола ....
Големи убиди голямо чудо... направо като малка война в форума;) смех
Добре дошъл. "Обиди" се пише.

HagpycaH
05-08-2007, 21:35
Тя си мисли че като се ебе и като се проявява като много веща в тая насока е егати и печената, но не е така, изглежда адски тъпа и проста, но не го осъзнава. И аз не вярвам че гаджето и чука само нея..още като разбереш че той е на 20 а тя няма и 14, и ти става ясно, че едва ли го задоволява още повече с тоя рус интелект, въпреки че тъпотията и му помага да ебва по често и разнообразно! :-D Евала на пича! :-D[/quote]

добре казано.

Guarana
05-08-2007, 23:41
олее... скъсах се да се хиля :smt005 :smt005 :smt005 :P
един я напада и се включват всичките... :smt005 :smt005 е, поне по форумите сме задружни да го е**

05-09-2007, 12:31
На женска злоба и завист тука ми мирише некво хахахахах тука другите "мацки" от форума ги е яд, че те са по-големи пък не им стиска да пробват да се изчукат в гъза и затва плюят отрова и омраза към детето.. ами където си иска там да се чука, не е ваша работа да се правите на морални и да оценяте останалите хахах

Приятел, няма злоба, уверявам те. Просто написах, че е много жалко на такава възраст да започваш полов живот. Не знам ти на колко си и можеш ли въобще да проумееш какво казвам.
Колкото до злобата и завистта ..звъчи смешно. Всеки си има комплекси..и аз..просто са свързани със съвсем други сфери от живота ми. А ти недей така явно показва своите (комплекси) :)

tin4eto91
05-09-2007, 20:04
Az takiva ne6ta ne pravq :oops: .ili pone vse o6te nqmam merakk....

JIVOTNOTO
05-09-2007, 20:55
Mi da ti kaja moqta madama kato q opravqm otzad i nqkakva takava posle sqda dosta stranno i vika 4e bilo super krimanalno ...imala 4ustvo 4e 6te se izpusne v ga6tite.Ama ima i ne6to verno 4e po dalgo vreme analen i togava se polu4ava tva.

Shmatko
05-09-2007, 20:59
Момичета абе като сте правили анален секс след това как сте със сядането?Кофти ли ви е за известно време?При мене е доста...не знам точно как да го кажа не ме боли но ми е странно и кофти такова и все на една страна сядам някаде за около 40 мине така.Мерси на всички които еще дадат мнение което не е ебавка.

Абе ебал съм те в гъза ма!

Desi_90
05-10-2007, 06:48
Opredeleno ti ne si me eb*l v gaza...kolkoto i d ati se iska.

Shmatko
05-10-2007, 08:18
Не ми се искаше, но те ебах... :lol:

gasg
05-10-2007, 12:57
Schmatko ТРУДНО СЕ НАМИРА ПО ТЪП, ПРОСТ И БАВЕН ПОТРЕБИТЕЛ НА ФОРУМА ОТ ТЕБЕ. С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ТИ СЕ ИЗСРАЛ НА ФЕЙСА И СЛЕД ТУЙ ДА ТЕ НАКАРАМ ДА ЗАХАПЕШ БОРДЮРА И ДА ТИ НАБИЯ ЕДИН В ТИЛА, ЛАЙНО ПРОСТО. ТЪП СИ КАТО 2 ВЪЗРАСТНИ ГЪСЕНИЦИ НА ЕДНО МЯСТО, УБИТАК!!!

mi6ani
05-10-2007, 13:00
mi za men analniqt e kofti ne6to no si gurno ti se otrazqva na sqdaneto kato ti prasnat zadnika ot e*ane

05-11-2007, 06:03
Стига така се обиждали момичето, като му се ебка ще си го ебкат ако ще и 40 годишен любовник да си намери. Вярна от малка се е разработила, ама ние не сме хората, които да я съдят. Маце успех в живота и умната и наистина недей си вярва на приятеля и аз да бях с малко момиченце и аз щях да си намеря още една..... Много сте доверчиви, още нищо не сте видели от шибания живот ](*,)

Shmatko
05-11-2007, 13:51
Schmatko ТРУДНО СЕ НАМИРА ПО ТЪП, ПРОСТ И БАВЕН ПОТРЕБИТЕЛ НА ФОРУМА ОТ ТЕБЕ. С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ТИ СЕ ИЗСРАЛ НА ФЕЙСА И СЛЕД ТУЙ ДА ТЕ НАКАРАМ ДА ЗАХАПЕШ БОРДЮРА И ДА ТИ НАБИЯ ЕДИН В ТИЛА, ЛАЙНО ПРОСТО. ТЪП СИ КАТО 2 ВЪЗРАСТНИ ГЪСЕНИЦИ НА ЕДНО МЯСТО, УБИТАК!!!
Телефона ми го има във форума, кат си толко смел шо не земеш ми се обадиш бе мухал скапан.

RhytmiX
05-11-2007, 15:03
Ai jenski boi sq :smt005 ...sq 6e kaja 2 ne6ta .....malkoto_sladur4e ne znam dali ima6 priqtel ama si kato 1 kurve na 13 godini li tam na kolkoto si pa i se gordee...ebah ta v carvula jenski..... :smt011 ....izglejda na tebe guza ti e kato magistrala trakiq :smt005 ..a i za analniq sex znam 4e nqkoi jeni posle sa kato sedqli na bu4va dulgo vreme :smt005

Xtinaa
05-11-2007, 15:55
Ами на мене пък въобще не ми се отразява на сядането :wink: Нито ме боля моя приятел като ме отвори анално нито съм имала пр със сядането :wink:

Ti da ne si bila zadrustena s laina 4e toi te e otvoril analno?????????Bahti i prosta4kata

aniezina
05-11-2007, 16:00
Оле стига сме яобсъждали, че квато е"умничка" ще реши че и се възхищаваме ( :smt005 ) Или ако не спрем, предлагам да дадем поне ново име на темата, например нещо от сорта на : "Тъпо курве или да е malkoto_sladur4e "...дори може да е анкета :-D

Deni4ka93
05-11-2007, 21:00
Оле стига сме яобсъждали, че квато е"умничка" ще реши че и се възхищаваме ( :smt005 ) Или ако не спрем, предлагам да дадем поне ново име на темата, например нещо от сорта на : "Тъпо курве или да е malkoto_sladur4e "...дори може да е анкета :-D

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> СЪГЛАСНАА!!!Напълно!!!!Таая е мнооооого просто,ама много!