PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



Hi7MaN
05-08-2007, 17:14
Понеже имах контакт със презерватив със стара семенна течност (моя и не съм болен от никаква болест) и се чудя дали мога да хвана някоя болест така :?:

ABSOLUTme
05-08-2007, 18:01
какъв контакт? :-s
надявам се не си го лизал тоя презерватив..
ако просто си си чистил стаята,фанал си го с пръсчета и си го хвърлил,не виждам какъв ти е проблемът.
пък и тя семенната течност отдавна трябва да е засъхнала.

Hi7MaN
05-08-2007, 18:12
Ами не имах рана по тялото и без да искам я допрях до семенната течност :(

Feel Lonely
05-08-2007, 20:01
Понеже имах контакт със презерватив със стара семенна течност (моя и не съм болен от никаква болест) и се чудя дали мога да хвана някоя болест така :?:
"ne sum bolen ot nishto,dali moga da se zaraza ot sebe si?" tova predstavlqva vuprosa ti leko bezmislen i ti sam si si otgovoril,spermata ti pak e ot tebe ne e drugo tqlo... aide nqma da pitam kvo e prail star izpolzvan prezervativ v tebe,sigorno si gi kolekcionirash.. ujas o-O

Presley
05-08-2007, 20:52
НЕВЪЭМОЖНО е ...все пак спермата си е твоя,а и сам си каэал,че не си болен...няма никакъв смисъл в тема ти -то е повече от ясно... ](*,)

Sexapilna_kukla
05-08-2007, 22:03
Абе, момче, какви са тези теми от теб... #-o Първо онази за спина, сега тази... :-s Май прекалено много се вманиачаваш, карай го по-спокойно.

Hi7MaN
05-09-2007, 14:48
Знаете ли телефон на някой психолог #-o

Feel Lonely
05-09-2007, 17:38
Знаете ли телефон на някой психолог #-o
Zakvo ti e?Ako imash problem spodeli go tuk shte ti olekne

Hi7MaN
05-09-2007, 18:20
То хубаво ще ми олекне ама ми казаха , че всичко могло да бъде от нерви и за това се интересувам.
И да споделя проблеми имам в семейството с други хора и с работата :(

Feel Lonely
05-09-2007, 18:26
То хубаво ще ми олекне ама ми казаха , че всичко могло да бъде от нерви и за това се интересувам.
И да споделя проблеми имам в семейството с други хора и с работата :(
Neznam az vinagi sum smqtul che nqma nujda ot psihilozi,a sam chovek trqbva da se zapita da se zamisli da reshi i da oprvi problemite,zamisli se seriozno vurhu vsichko shte vidish shte poglednesh ot druga strana neshtata i shte namerish nachin po koito da reshish problema;]

Sexapilna_kukla
05-09-2007, 21:53
То хубаво ще ми олекне ама ми казаха , че всичко могло да бъде от нерви и за това се интересувам.
И да споделя проблеми имам в семейството с други хора и с работата :(
Тогава защо наистина не потърсиш помощ от психолог :-k

experiment_m
05-09-2007, 22:06
На мен ми се струва,че повече трябва да обръщаш внимание на важните неща, а не само да си тровиш живота с дреболии.Не правете от мухата слон.Чак пък психолог =;

Sexapilna_kukla
05-09-2007, 22:36
На мен ми се струва,че повече трябва да обръщаш внимание на важните неща, а не само да си тровиш живота с дреболии.Не правете от мухата слон.Чак пък психолог =;
Е, ти чел ли си другите му теми... :-s

PoLiToOo
05-09-2007, 23:01
mom4e..q se osuznai e!! ](*,) ](*,)

Hi7MaN
05-10-2007, 12:36
А и мисля , че всичко е възоснова на това , че онанирах два пъти в един презерватив но в различни дни :(
И все си мисля , че мога да прихвана някоя болест въпреки , че не съм болен от СПИН и т.н. ](*,)