PDA

View Full Version : Kak stana taka???HELP ME PLS



nejnoto mace
05-08-2007, 17:47
Ami zna4i temata e prosta.Ot 4 godini sym vliubena mn v edno mom4e ma naistina mn.Vsi4ko v nego e mn hubavo i na nqkolko pyti se opitva6e da me pokani da izlezem,no az sym glupa4ka i vinagi ne mu obry6tah vnimanie.Moje bi za6toto samo kato go pogledna i se vcepenqvam i ne moga da mislq ili govorq.Tolkova mi e tupo.Kak moga da go pokanq da izlezem?Adski me e strah mojete li da mi pomognete nqkak?

koalka
05-08-2007, 17:53
Не знам как си чакала четири години без да направиш нищо!?Аз нямаше да издържа честно казано.
Трябва да я преодолееш тази своя срамежливост, защото ще го изпуснеш и после ще съжаляваш.Просто го попитай:"Поканата още ли важи?" примерно или го питай:"Искаш ли да излезем?".Просто не трябва да се срамуваш толкова, а и няма за какво, щом той те е поканил и без т`ва.

Presley
05-08-2007, 17:58
Ами и аэ ти се чудя как си иэдържала цели 4 години...предполагам ти е било много гадно!но сама си си виновна!Мисля,че само ти можеш да си помогнеш...!Както каэа коалка-трябва да преодолееш стража и срама,иноче няма начин!А ако не го направиш ще има да губиш и да съжаляваш много...!

gPa3HuTeJl
05-08-2007, 18:02
Еми какво да ти кажа, ако той знае че го обичаш той поканването на среща няма да е толкова сложно, но ако не знае предлагам ти да му кажеш и от там той сам ще те покани...

Какво лошо или колко трудно е да кажеш " Свободен ли си тази вечер или какво ще правиш следобяд.. "

BeBsItO
05-08-2007, 18:05
1 vo evala macko,e na tva tvoito az vikam lubov! 2 ro po dobre mu kaji samata istina 4e go haresva6 ot mn vreme (obi4a6)/ 3 to v kraina smetka ako ne ti otvarne ,po dobre 4e si mu kazala sega i si priklu4ila s toq fal6,za da ne se tormozi6 o6te 4 god :) uspeh ot men,dano stane rabotatat 6totyo go zaslujava6 :)

BWald0rf
05-08-2007, 18:58
Леле...4 години са си мноого време!...Евалата..
Едно можеш да направиш-дължиш го на себе си след като си чакала толкова време.Покани го да излезете!..И ти желая успех дано се съберете.Заслужаваш го след толкова време :)

gPa3HuTeJl
05-08-2007, 19:04
Леле...4 години са си мноого време!...Евалата..
Едно можеш да направиш-дължиш го на себе си след като си чакала толкова време.Покани го да излезете!..И ти желая успех дано се съберете.Заслужаваш го след толкова време :)

Определенно го залужава, много ще им се кеф-а... Кефат ме такива двойки, изкарали около 2-3 години... евалата им права...
Мацка пожелавам ти успех с начинанието и дано станат нещата...

honda^
05-09-2007, 00:45
Еххх... Той те е канил, а ти си отказала, въпреки, 4е си искала тази сре666та... Мале мале #-o
Еми сега събира666 смелост и го кани666 ти...

BAYO
05-09-2007, 09:39
Абе хващаш телефона (не може да му го нямаш) и просто му се обаждаш, питаш го как е, кво прави, има ли мноо работа, зает ли е... нещо друго ала бала и накрая просто му казваш, че би искала да излезете навънка, ако той естест. няма нищо против и тва е. Стига си чакала, искаш си останеш стара мома ли???

danny_f4e
05-09-2007, 18:45
не бъди срамежлива... от личен опит знам, че ще загубиш ако се срамуваш :) за това давай напраед , пък каквото ще да става нищо не губиш да го поканиш :P постарай се да му хареса срещата ви и той сам ще те покани на втора :) аиде успех от мен стискам ти палци :wink:

die
05-09-2007, 19:09
emi gledai sega ako mu ima6 nomera po4ni da mu pi6e6 sms-i ako go nqma6 pitai negovi fr-ta.ili napravo otidi i go popitai dali iskA da pogovorite ostavate samo dvamata i ti mu kazva6 kolko mn se pritesnqva6 i 4e mn go haresva6(deistva znam ot li4en opit)!! :wink: