PDA

View Full Version : каква беше причината да развалим приятелството си



cher_sweet
05-08-2007, 18:19
Имах две най-добри приятелки - Лия и Ани.Сега и трите сме на 16,но се познаваме откакто бяхме 13 годишни.Само да спомена,няколко момчета ме харесваха,с някои бях гадже,а Лия и Ани не са сред особено харесваните дами(не са имали гаджета досега).Преди повече от половин година се запознаха с бившето ми гадже Г.(тогава не беше бивше,съученици сме все още) и Ани го хареса и даже му пишеше често само и само да му привлече вниманието.След като скъсахме с него,той ми сподели,че тя го харесва,но той не желае да тръгва с нея,защото просто не я харесва.Дотук добре :roll: (а пред Ани се правя че незнам нищо).После Ани и Лия станаха по-добри приятелки с Г. отколкото с мен.Преди 2 седмици с Ани и Лия си излязoхме на разходка,забавлявахме се,снимахме се и всичко беше чудесно(уж).На другия ден отказаха да ми пратят копия от снимките(по интернет,оттогава не сме се виждали),и даже едната каза нещо от рода на "вече няма да се правя на добричка" ](*,) Аз питах(съвсем любезно) какъв е проблемът,какво става и никоя нищо не ми обясни(по чата).Накрая Ани просто ми написа "Чао" и оттогава продължава да ме търси в чата и се държи злобно(а Лия изобщо не влиза в чата),а аз не й отговарям.Не мога да разбера какво стана и защо стана и по каква причина изгубих две добри приятелки.Женска злоба ли е,ревност ли е,завист ли е...ако някой може да ми обясни,моля ви помогнете... #-o