PDA

View Full Version : HelpZ



LiloTa
05-08-2007, 19:22
Хора имам нужда от ОГРОМЕН СЪВЕТ...Значи в момента ходя с едно момче от даскало вече 6 месеца...и в началото нямаше проблеми,но после....Неговите бивши разбраха за мен и...едната ме тропа,другата ще скочи ме набие...всяка ме гледа на кръв...А аз не съм такъв човек,който понася да е ненавиждан от останалите...пък и той ся е 12 клас и...др година.... :( PLS HELP ME :(

05-08-2007, 19:26
stoi si s gadjeto. prosto mu obqsni za kvo stava vapros. 6 meseca sa mn vreme.. ne si preebavai priqtelq prosto mu obqsni toi 6e se opravi s tqh

vvs_go
05-08-2007, 19:28
ami tyi e kat hoi6 s batkufci

gPa3HuTeJl
05-08-2007, 20:03
Защо не седнете ти, гаджето ти и онея другите, които те гледат на кр1в и не поговорите е това немога да разбера.
Нужно ли е да стават такива проблеми и при мене беше така..


Примерно: Давам просто случка пример !
Момиче : Криси
Момче: Ники
Момиче 2 : Никол
Ники к1са Криси, защото харесва Никол, но Криси неможе да се примири с случилото се и т1рси вината в Никол.И почва да и налита да я бие, ругае и прoклина.
The End...

Не виждам смис1л ... гаджето ти ги е ск1сал онея, защо те т1рсят вината в теб а не в самите себе си.Не могат ли да се замислят малко...
Ако п1к не стане не се отчайвай живот-а прод1лжата има много други момичета.. спокс ... живота те п1рва започва за теб..

LO6IQ
05-08-2007, 20:06
1. Ходиш 2-3 месеца на тренировки по борба или бокс .
2. След това ще си спокойна че няма да ти кажат и дума.
:-) надявам се да съм ти помогнал.

cherinka
05-08-2007, 20:06
живота те п1рва започва за теб..
:smt023 :smt061

experiment_m
05-08-2007, 20:23
Да ти не пука.Ляв ляв и един як десен.Ония двете да ходят на сещаш се каде.Гледай да те не сбарат заедно.
Не си заслужава да се разделяш с гаджето заради тия.По-добре сподели с него ако мислиш, че няма да се справиш.Той ще оправи нещата. :smt013

Presley
05-08-2007, 20:25
Еми 6 месеца са ДОСТА време и не е редно да скъсате эаради теэи момичета!Не им се давай,в никакъв случай не покаэвай че те е страх или пък че ти е кофти,эащотот така много по-лесно ще бъде эа тях да те надвият! А ти не мисли эа догодина ,а эа сега! А и в крайна сметка в момента той е ТВОИ,скъсал е с тях и вината си е тяхна!
Но основният ми съвет е -не им покаэвай притеснението си! :roll:
Късмет

honda^
05-09-2007, 00:25
Еми 6 месеца са ДОСТА време и не е редно да скъсате эаради теэи момичета!Не им се давай,в никакъв случай не покаэвай че те е страх или пък че ти е кофти,эащотот така много по-лесно ще бъде эа тях да те надвият! А ти не мисли эа догодина ,а эа сега! А и в крайна сметка в момента той е ТВОИ,скъсал е с тях и вината си е тяхна!
Но основният ми съвет е -не им покаэвай притеснението си! :roll:
Късмет
Подкрепям :smt023

koalka
05-09-2007, 04:57
Въобще не обръщай внимание на клюки, интриги и заплахи.Ако дойде и наистина има смелостта да те бие-защитавай се и я набий ти.

BAYO
05-09-2007, 09:42
Ся не знаеш кво да праиш, но като ти опре ножа до гърлото (образно казано) ще ти идват идеите като на филмова лента. Дръжте се заедно, искай му помощ, когато е необходимо, не вярвам, че ш'ти откаже.

Mishity
05-09-2007, 15:00
И според мен поговори с него,обясни му как стоят нещата,но БЕЗ ДА СЕ КАРАТЕ!Просто поговорете .. ако трябва той да говори и с тях!Но не се разделяйте .. това е половин година време.Не е с теб ей така,нито пък ти си с него ей така,нали??Поговорете и заедно ще решите проблема с бившите му.

BAYO
05-09-2007, 15:06
Е виж ся, ако приятелят ти е бъзльо, нещата ш' започнат да клонят в съвсем, съвсем друга насока и КРАХ! Нещата неа се опраят само с твоята "борба" за Мир, Любов и Щастие. Ае успех.

radito
05-09-2007, 16:31
Ко та и*е за тия патки? Те с нищо не са повече от тебе! Горе главата остави ги да ти завиждат! Ignooooore