PDA

View Full Version : Moji li ot skype da se razbere IP to na 4oveka??



poiiu
05-08-2007, 20:40
Am 4udno mi e dali moga spokoino da se vklu4a na edin pi4 za6toto ne iskam da razbira 4e sum az a ne znam dali ima na4in tova da stane (za skype si govorim). Ima li nqkva opciq da 4atne otkude mu pisha(po Ip) sledovatelno da stane tva det ne iskam aaa?

Forslor
05-08-2007, 20:56
Am 4udno mi e dali moga spokoino da se vklu4a na edin pi4 za6toto ne iskam da razbira 4e sum az a ne znam dali ima na4in tova da stane (za skype si govorim). Ima li nqkva opciq da 4atne otkude mu pisha(po Ip) sledovatelno da stane tva det ne iskam aaa?
Според зависи какви компютърни познания има. :)

hforce
05-08-2007, 21:21
do kolkoto znam tova ne moje da stane, no ne sum siguren, moje puk da stava, oba4e silno me sumnqva 4e pi4a moje da go napravi tva

cherinka
05-08-2007, 22:12
То може, ама обикновените юзъри, като нас, не могат :mrgreen:

BlueDevil
05-08-2007, 22:15
Мъка... по принцип може, но ме съмнява тоя, дето ще говориш с него да е достигнал това ниво на развитие, а даже и случайно да го е стигнал, ще трябва първо да се усъмни в теб, за да тръгне да те проверява. Не вярвам да проверява всеки един преди да чати с него дали пък не се познават и от преди. Никой нормален човек не би го правил. Така че дерзай, няма страшно.

malka_sladuranka
05-08-2007, 22:17
И да може и да не може, така анонимно, малко трудно ще го заиграеш...
Най-много като разбере, че си ти, да ти се смее...

gavra1
05-09-2007, 01:42
Може естествено :) има една програмка дето е много хитра :) с който си чатиш в скайп и тя ти показва ИП-то му :) тя не е направена главно за Скайп, а ти показва информация за интернета ти :) и по точно за трафика към ИП адресите и самите ИП-та :) :mrgreen:
темата май трябва да е в раздела за "Компютрите" ама нищу O:)

Dragon
05-09-2007, 05:54
Може естествено :) има една програмка дето е много хитра :) с който си чатиш в скайп и тя ти показва ИП-то му :) тя не е направена главно за Скайп, а ти показва информация за интернета ти :) и по точно за трафика към ИП адресите и самите ИП-та :) :mrgreen:
темата май трябва да е в раздела за "Компютрите" ама нищу O:)kaji koq e