PDA

View Full Version : Може ли една раздяла да е болезнена



sladkatapatka
05-08-2007, 20:03
Имам нужда от помощ.Минала година тръгнах с едно момче.Ние бяхме заедно.Когато ходих на басейна,разходите из града.Наще не знаеха.Не им казавах.Затова не идваше у нас.Е..Когато няма никой идваше.Та след започването на тази година.Всичко се промени.Събирахме компании до късно.Целувахме се..Нали знаете.Подаръци,истината или риска и тем подобни.Много са.Та и почнах да изпитвам чуства към едно момче,което ми е приятел.От туй нагоре от блока на баба също ми допада едно момче.Омотахсе и понякое време исках да остана сама.Реших да скъсам с момчето което ходих,но нямах смелостта,но ,,приятелката" ми ми помогна.Скарахме се от чиста нейна завест и тя ме наклевети пред наща така да се каже сбирщина и те не ми говориха.Скъсах с момчето което хоих.Не след дълго сбирщината се сдобриха с мен и има няма две седмици тръгнах с момчето което изпитвах чуства по-различни от приятелство.По минали ден видях бившето си гадже с друга.Побеснях.Имах чуството,че още ходим.Отидох при него и му зашлевих шамар.Той много добре схвана причината.Вчера сегашното ми гадже скъса с мен.Не знам какво да парвя.Не съм ку*..Просто съм ратроена от бившето си,по бившето си гадже и от почти непознато момче.Не мога да преживея радялата с Д(по-бившето гадже).Имам чуството,че няма смисъл живота ми без него.С А(бившето ми гадже).Не е същото.Да харесвами,но не мога да гледам как Д.Прехръща друга.Моля Ви се да ми помогнете какво да направя.Чуствам се ужасно.Не мога да кажа на майка си.Тя не ме разбира.Когато се разревах,защото едно момче каза,че няма да тънцува с мен,а аз го харесвах тя само ми каза,че няма смисъл.Майка ми не ме разбира.Моля Ви помогнете ми.Какво да парвя.Пиша глупости в тетрадките.Нищо не написах на контролното мо химия-бях заеда да се чудя какво парви Д.Сама съм.Не съм свикнала.По цели нощи плача.Кажете ми.Може ли една раздяла да е толкова болезнена?

experiment_m
05-08-2007, 20:34
Това което човек сам си направи, никой не може да му го направи.Не може да имаш и двамата, особено когато сте в една компания.Избери си някой от тях.Или за да съм по точен виж кой от двамата ще те иска обратно. Наистина си постъпила много гадно.

krisi_pisi
05-08-2007, 20:46
Да може да е толкова болезнена но тея връзки не са дълготраини ще си намериш истинската любов недей се впряга толкова ;)

Presley
05-08-2007, 20:49
Ти просто не энаеш какво искаш!Напрво неэнам-всичко,което си написа е толкова объркано ,уче не мога да го осмисля!
Според мен това ,че ти е кипнало като си видяла Д не е от любов или от болка эаради раэдялата ви ,а просто эащото както каэах-не энаеш какво искаш...а и си раэвила усещане эа собственост!
В главата ти има 3 момчета!!!!Ако самата ти не си наясно кое искаш (а според мен към нито едно от 3-те нямаш никакви чувства) как ние да ти кажем!Най-доброто ,което можеш да направиш е да ПОРАСНЕШ и да си събереш акъла! #-o

honda^
05-09-2007, 00:31
Леле... 4е на колко години си, 4е о666те играете на подаръци и на истинаат или риска 8-[ ?! А за това, което ти е казала майка ти... била е абсолютно права. Как тата 666те се разреве666 за подобна глупост :?: :!: По темата... Разбира се, всяка една раздяла е малко или много болезнена. Явно си объркана и не знае666 сама какво иска666. Моя съвет е да не се занимава666 нито с бив666ето, нито с по-бив666ето си гадже. Вдигни глава и продължи смело напред с усмивка :wink:

koalka
05-09-2007, 04:56
Една раздяла е болезнена, когато има чувства...
А другите момчета-не е нужно нещо малко повече от приятелство, за да тръгваш с някой от тях, нужни са по-дълбоки чувства, защото виждаш какво става....

05-09-2007, 05:04
Много ме дразнат госпожички като тебе, дето не знаят кво искат... земи порастни :wink:

BrokenInnocence
05-09-2007, 05:21
Само три неща- първо, всички раздели са болезнени. Мога да те уверя,че тая изобщо няма да е най- ужасната в живота ти. Второ, майка ти е права. Ако всички плачеха за такива простотии като някакви си танци, процента на самоубийствата щеше да е невероятен. Трето, искам да ти имам проблемите.

BAYO
05-09-2007, 09:51
От раздяла боли, ако си имал/а дълга връзка, любов и т.н. Ако е било леко флиртче за 1-2 месеца, отпиши се , неа такова животно! :wink:

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 10:01
От раздяла боли, ако си имал/а дълга връзка, любов и т.н. Ако е било леко флиртче за 1-2 месеца, отпиши се , неа такова животно! :wink:

Ебаси, стига мислил като мене, то стана банално :D

BAYO
05-09-2007, 10:23
От раздяла боли, ако си имал/а дълга връзка, любов и т.н. Ако е било леко флиртче за 1-2 месеца, отпиши се , неа такова животно! :wink:

Ебаси, стига мислил като мене, то стана банално :D

Хехехехе, чак сега ли го разбра? :D

neverand
05-09-2007, 11:57
от всяка раздяла боли :) Но трябва да изпиташ бая копиете на любовта,и когато срещнеш истинската да го осъзнаеш.И аз тка бях по-едно време.но всичко се оправя,само не му удряй повече шамари :D

05-09-2007, 15:31
Благодаря за съвета,а който иска моите проблеми..Давам му ги на драго сърце.

BAYO
05-09-2007, 15:38
Благодаря за съвета,а който иска моите проблеми..Давам му ги на драго сърце.

Благодаря за жеста, ама и без тфа ние си имаме прекалено много (повечето) , та твойте ш' ни станат малко нанагорно, сеш' ли се? :-D

alkobalko
05-09-2007, 15:55
Лично според мен няма раздяла, която да не носи поне малко болка.
Истинска обаче може да е болката при дълга връзка, отдаденост само на един човек и истинска любов.
Да, вярвам ти, че те боли, но може би си и малко ядосана. Не си свикнала да бъдеш сама, не се отчайвай и тези моменти ги има, не се умира от тях. След време ще ги превъзмогнеш.

BAYO
05-09-2007, 16:02
Е то ако се умираше след такива моменти на раздяла, колко ли щеше да останеме :roll: :wink:

FiRe_LaDy
05-09-2007, 19:21
Moje moje ... dori mnogo po boleznena moje da byde,ama mai si si vinovna sama za tova,koeto stava.

TreeHill
05-09-2007, 20:31
Много ме дразнат госпожички като тебе, дето не знаят кво искат... земи порастни :wink:

da...nai-dobre 6te e

Nono
05-09-2007, 20:50
Vsqka razdqla malko ili mnogo e boleznena.No kogato tq nastapi nqma kak da se spre !