PDA

View Full Version : Moderated:Отчита ли и цветната бременност?



05-08-2007, 20:37
testa za bremennost otchita li izvanmatochna i cvetna bremennost ili ne? i vqrno li e che kogato se pravi sutrin e nai-dobre zashtoto chetoh takiva mneniq a v upatvaneto pishe che moje po vsqko vreme na denonoshtieto i tova ne e ot znachenie ? 10x predvaritelno


Moderate by koalka
т.7 от Правилника!

Sexapilna_kukla
05-08-2007, 20:56
Да, всякаква бременност отчита. И наистина е най-добре да се прави сутрин, с първата урина, не че през другото време не може, но тогава се смята, че дава най-точен резултат.

Komar
05-08-2007, 21:43
Това, че отчита всички бременности съм го чувал.. За това кога е най-добре да се прави не знам.

Все още не ми се е налагало да си правя щото не ми е дошло все още за пръв път.. че и да ми закъснява :) :mrgreen: :smt005 :smt010

koalka
05-09-2007, 05:16
Би трябвало да отчита.

Gostenka
05-09-2007, 14:06
Vsyshtnost az pyk misleh, che ne otchita, no ne zastavam 100% zad tova.
Vuprosyt i problemyt pri cvetnata bremennost e che cikylyt ti idva pyrvite 3 meseca ot bremennostta. Koeto SUCKS!
Prosto zashtoto samo v nachaloto na bremennost moje da se napravi abort!


Inache vse pak cvetnata bremennost e variant! No ne se panirai! Ne se sluchva tolkova chesto! Ako imash vse pak nqkakvi symneniq i sled kato si napravish test, konsultirai se s ginekolojkata ti.

alkobalko
05-09-2007, 15:35
Да, тестовете отчитат цветна бременност.

05-09-2007, 15:48
Vsyshtnost az pyk misleh, che ne otchita, no ne zastavam 100% zad tova.
Vuprosyt i problemyt pri cvetnata bremennost e che cikylyt ti idva pyrvite 3 meseca ot bremennostta. Koeto SUCKS!
Prosto zashtoto samo v nachaloto na bremennost moje da se napravi abort!


Inache vse pak cvetnata bremennost e variant! No ne se panirai! Ne se sluchva tolkova chesto! Ako imash vse pak nqkakvi symneniq i sled kato si napravish test, konsultirai se s ginekolojkata ti. tfa vqrno li e,., mn ma symnqva da idva ba6 samo pyrvite tri meseca to kato naglaseno e edva line da ne moi6 napraij abort..xmxm mn stranno