PDA

View Full Version : Пъпчици по пениса и тестесите.



IronMaiden4ever
05-08-2007, 22:55
Здравейте. Имам следния проблем: от няколко месеца наблюдавам малки пъпчици бели на цвят с връхчета по самия пенис и по тестисите. Разгледах няколко теми по-надолу със същия проблем и от там взех имената на следните лекарства (кремове) "Klotrtmazol", "Exoderil" и Triderm. Кажете ми кое лекарство да взема или ми предложете друго? А и също така тези пъпчици голям проблем ли са и ще могат ли да се излекуват. На 15г. съм. :P

05-08-2007, 23:31
Здравейте. Имам следния проблем: от няколко месеца наблюдавам малки пъпчици бели на цвят с връхчета по самия пенис и по тестисите. Разгледах няколко теми по-надолу със същия проблем и от там взех имената на следните лекарства (кремове) "Klotrtmazol", "Exoderil" и Triderm. Кажете ми кое лекарство да взема или ми предложете друго? А и също така тези пъпчици голям проблем ли са и ще могат ли да се излекуват. На 15г. съм. :P

ми начи таи като гледам описанието аз имам същия проблем и незнам какво да правя по въпроса..

IronMaiden4ever
05-09-2007, 12:32
Няма ли някой да каже нещо по въпроса????

LoveIsBitch
05-09-2007, 13:24
Ми аз вчера бях на лекар и той каза да си живея живота и че изобщо не пречат, това са някакви мастни пъпки които се виждат на 20 % от мъжете.. питах го как да ги махна и той каза че нямало начин.. каза ми да не ги стискам в никакъв случай и да не ги мажа с разни кремове.. и на мен не ми харесва но.... ако някой знае как се махат.. от ОПИТ нека да сподели :)

05-09-2007, 16:46
Ми аз вчера бях на лекар и той каза да си живея живота и че изобщо не пречат, това са някакви мастни пъпки които се виждат на 20 % от мъжете.. питах го как да ги махна и той каза че нямало начин.. каза ми да не ги стискам в никакъв случай и да не ги мажа с разни кремове.. и на мен не ми харесва но.... ако някой знае как се махат.. от ОПИТ нека да сподели :)

Със сигурност има начкин аз ще пробвам с някой кремове все пак струва си да опташ :|

DrSmurph
05-10-2007, 14:16
Никое лекарство не може да ти помогне за проблема ти! Действително с израстването ти тези ... бели ... пъпчици ще изчезнат от самосебе си или изобщо няма да се забелязват!

05-10-2007, 14:31
Никое лекарство не може да ти помогне за проблема ти! Действително с израстването ти тези ... бели ... пъпчици ще изчезнат от самосебе си или изобщо няма да се забелязват!


Дано да сте прав Dr.Smurph. Вие наистина ли сте лекар?

JonnyBravo
05-13-2007, 12:13
Вижте тези снимки. Това е нормално и повечето хора ги имат в една или друга степен.
studenthealth.co.uk/advice/advice.asp?adviceID=153

DrSmurph
05-13-2007, 12:46
Дано да сте прав Dr.Smurph. Вие наистина ли сте лекар?

Здрасти, съвсем случайно съм лекар, да, и съм прав!

LoveIsBitch
05-13-2007, 23:29
Вижте тези снимки. Това е нормално и повечето хора ги имат в една или друга степен.
studenthealth.co.uk/advice/advice.asp?adviceID=153
И аз имам същите пъпчици ( пъпки ) и ако беше прочел набързо текста пише че " НЕ се лекуват и напразно се притесняваме за тези неща." Не се умира от това, спокойно.И аз до преди няколко седмици се притеснявах много за това:)

LoveIsBitch
05-13-2007, 23:31
Никое лекарство не може да ти помогне за проблема ти! Действително с израстването ти тези ... бели ... пъпчици ще изчезнат от самосебе си или изобщо няма да се забелязват!
Има ли случаи в които тези пъпчици остават и след като порастнеш, и ако има, процента голям ли е ??.. и горе-долу на каква възраст почват да изчезват ?
Благодаря
П.п. като гледам снимките човека си е възрастен и пак си ги има :o

DrSmurph
05-15-2007, 14:54
Никое лекарство не може да ти помогне за проблема ти! Действително с израстването ти тези ... бели ... пъпчици ще изчезнат от самосебе си или изобщо няма да се забелязват!
Има ли случаи в които тези пъпчици остават и след като порастнеш, и ако има, процента голям ли е ??.. и горе-долу на каква възраст почват да изчезват ?
Благодаря
П.п. като гледам снимките човека си е възрастен и пак си ги има :o


ТИ НЕ СИ В ТОЗИ ПРОЦЕНТ!

Това на снимките е друго!

05-16-2007, 18:09
Никое лекарство не може да ти помогне за проблема ти! Действително с израстването ти тези ... бели ... пъпчици ще изчезнат от самосебе си или изобщо няма да се забелязват!
Има ли случаи в които тези пъпчици остават и след като порастнеш, и ако има, процента голям ли е ??.. и горе-долу на каква възраст почват да изчезват ?
Благодаря
П.п. като гледам снимките човека си е възрастен и пак си ги има :o


ТИ НЕ СИ В ТОЗИ ПРОЦЕНТ!

Това на снимките е друго!
А какво е това на снимките ? По - опасно ли е ?

05-20-2007, 15:15
някой ще обясни ли какво е това на снимките и аз го имам но са много повече дори от долната страна на песниса а няма ли да имаме проблеми с момичетата

05-21-2007, 21:37
Имам сходен проблем с тези пъпки...Ходих на лекар и ми кажа,че не е нищо опасно,тъй като съм детствен...То май не са точно пъпки,а са нещо като ранички :( , дадоха ми някакъв крем,но не помогна :? .Чудя се дали да не се консултирам с друг лекар...Все пак да поясня,че не са бели и дори доктора не знае какво са...

LoveIsBitch
05-22-2007, 20:12
...bniggaz ужасно много умен си...
Та Dr. Smurph, какви са тези пъпки и как може да се махнат ? стават все повече и повече...

05-30-2007, 21:38
Absolutno Sashtiq problem go imam i az , i sedi veche 7,8 meseca , i se chuvstvam malko neodobno... se pak ako momi4eto neznae za kakvo stava vapros i che ne e opasno... shte se pritesni , shte kaje toq kvi papki ima tuka ... NEODOBNO E !

bniggaz
05-30-2007, 21:51
ПИШЕ СЕ ТЕСТИСИ ВЕ ИЗКЛАТЕНЯК :lol:
ТЕБ КУРА МАЙ ТИ Е ПЪПКА

martinnnnn
05-31-2007, 20:52
и аз имам такива а от няколко седмици ми се появиха и по ствола на пениса... :( В Понеделник отивам на лекар

06-04-2007, 06:40
pii dieti4na voda zada poniji6 horesterola ! i bez tva si putnik priemi go !

06-05-2007, 19:19
аз имам същия проблен, но от една седмица се появи и друг имам едно червено като пъпка :roll: то пък от къде се взе и какво да правя?

06-05-2007, 21:28
не се притеснявайте,моят приятел ги получава от време на време,най-ве4е в топлото време.най-добре е да се измиете старателно и да си купите една бебешка пудра с която се напудряте обилно и до 1-2 дни всичко изчезва,стига да не е нещо по-сериозно

06-06-2007, 15:08
не се притеснявайте,моят приятел ги получава от време на време,най-ве4е в топлото време.най-добре е да се измиете старателно и да си купите една бебешка пудра с която се напудряте обилно и до 1-2 дни всичко изчезва,стига да не е нещо по-сериозно

хахахах пудра сериозно ли говорш :roll:

06-09-2007, 22:56
Dr. Smurph а ми ако си ги стиснал един двапати кажо мойе да стане ?

06-09-2007, 22:59
на мен лекарката ми каза, че било козметичен дефект...обаче ми каза да отида пак след 10-тина дена... :?

DrSmurph
06-09-2007, 23:21
Dr. Smurph а ми ако си ги стиснал един двапати кажо мойе да стане ? Mojesh da si napravish tejka travma za cial jivot .... mojesh da si opropastish sexualnia jivot... moje i nishto da ne ti stane ..... no kato znam kak se vmania4avate na tazi tema malko veroiatno e da ne si napravish problem ....

06-09-2007, 23:27
благодаря

DrSmurph
06-09-2007, 23:47
:oops:

06-12-2007, 17:58
тез пъпки са комплекс бе докторе кажи как да ги махнат момченцата :-({|=

06-13-2007, 10:51
basi tupite pupki be ora :> tfa e basi tupotiqta i az gi imam ot mn vreme ..predi ne mi pukashe ama sq ze che me fana baze neshtut da se mahat daite nqkfa pasta da probvam s neq 4e me e sram i na lekar da ida :)

martinnnn
06-14-2007, 09:21
ми да споделя с вас скромният си опит...
значи бях на лекар, и ми казаха че имам молуск...меко казано ми се е.а ма...та докато търпях да ги махнат тези пъпчици (молуск). Следва седмица поне без секс, мазане с антибиотик и йод... :|

batkodoki
06-14-2007, 17:57
ми да споделя с вас скромният си опит...
значи бях на лекар, и ми казаха че имам молуск...меко казано ми се е.а ма...та докато търпях да ги махнат тези пъпчици (молуск). Следва седмица поне без секс, мазане с антибиотик и йод... :|

хоп хоп....нека да не плашим децата и да не говорим наизуст!

това за което вие говорите е вирусна инфекция. засяга деца, рядко пубери със смутен имунен отговор и на практика никога зрели хора.

това което се коментира тук е ФИЗИОЛОГИЧЕН НОРМАЛЕН процес, а не частна патология с вирусна генеза.
предполага се, че пишещите тук са над 12 годишни и ако до тогава не им е бил открит "молуск" малко вероятно е във фазата на съзряване да развият инфекцията. освен това тя има специфичен вид много ясна и типична локализация и е рядкост да остане незабелязана.

нямам време и желание да превеждам спец литератута за да ви убеждавам (но ако има интерес ще направим цяла спец тема по въпроса!) но за да се убедите сами що е то горенаречения "молуск" просто копнете и сложете в някоя търсачка това:

Molluscum contagiosum


съвет: търсете сайтове с "картинки" и с гарантирана научна стойност, не научнопопулярни статии

06-16-2007, 01:43
тези пъпки същите ли са като останалите, които излизат по време на пубертета? като тези на лицето например? и ако да, не могат ли да се мажат с тези мазила против акне, примерно :roll:

Гост28
06-16-2007, 23:16
Аз съм на 28 години и също имам от този молуск - няколко пъпчици ниско доле по корема, в окосмената част. Как се заразяваш от това нещо?

06-17-2007, 22:42
Тези белите пъпчици дето всички ги имат се махат с спирт и йод опит го знам... без никакви кремове и бози аз моите си ги махнах с йод и спирт :-({|=

06-18-2007, 06:09
ми да споделя с вас скромният си опит...
значи бях на лекар, и ми казаха че имам молуск...меко казано ми се е.а ма...та докато търпях да ги махнат тези пъпчици (молуск). Следва седмица поне без секс, мазане с антибиотик и йод... :|

хоп хоп....нека да не плашим децата и да не говорим наизуст!

това за което вие говорите е вирусна инфекция. засяга деца, рядко пубери със смутен имунен отговор и на практика никога зрели хора.

това което се коментира тук е ФИЗИОЛОГИЧЕН НОРМАЛЕН процес, а не частна патология с вирусна генеза.
предполага се, че пишещите тук са над 12 годишни и ако до тогава не им е бил открит "молуск" малко вероятно е във фазата на съзряване да развият инфекцията. освен това тя има специфичен вид много ясна и типична локализация и е рядкост да остане незабелязана.

нямам време и желание да превеждам спец литератута за да ви убеждавам (но ако има интерес ще направим цяла спец тема по въпроса!) но за да се убедите сами що е то горенаречения "молуск" просто копнете и сложете в някоя търсачка това:

Molluscum contagiosum


съвет: търсете сайтове с "картинки" и с гарантирана научна стойност, не научнопопулярни статии


Пич въобще не знаеш за какво става въпрос така че си замълчи с тоя Molluscum contagiosum, това е много по- различно от проблема който обсъждаме в тази тема!

06-21-2007, 09:15
Да , и ви казах как се лекува проблема с белите пъпчици малко по горе !

шитня
07-13-2007, 23:18
Такааа лоша работа гледам сега 4е и аз имам съ6тите бели ситни пъп4ици по ръба на глави4ката на пениса не6то подобно като на оная снимка .. опитахсе един път да ги махна но мн боли :( .. Няма ли някакво ре6ение на проблема мехлем или не6то нз .. по4ва да ме избива на комплекс на 17 години съм :smt012

<black soul>
07-14-2007, 13:38
ее, начи..всички имате еднакви пъпки! всеки трябва да отиде на лекар. това че някой от вас има еднакви пъпки с някой друг и се маже с някво лекарство не значи че другия има същата болест и трябва да се маже със същото лекарство! всеки трябва да отиде на доктор, да го прегледа и да го излекува...

towelie
07-24-2007, 14:44
аз съм на 21 и поне от 5 години имам тези бели пъпчици по долната част на пениса и ствола, както и по тестисите. Нито болят нито сърбят ама гадно си е. Колко още да чакам, кажете някакво ефективно средство за премахването им, разбрах че не е заболяване ама няма на всяко момиче да обяснявам че са мастни образования и да не се притеснява... една свирка да не може да ми направят като хората... Като е отпуснат почти не се забелязват ама като се налее с кръв и набъбват. Има ли някой който е имал този проблем и се е спрвил?
благодаря за вниманието

08-01-2007, 14:17
Ами напишете в google Pearly penile papules и търсете снимки и вижте точно какво представлява.И аз имам същия проблем и всеки казва че е нормално обаче нещо се съмнявам. Та казвайте със какво да се мажа че много гадно така.

08-07-2007, 07:20
Nikoi li neznae kak se mahat mnogo sa gadni i sa si kompleks

08-07-2007, 15:07
az sym gi stiskal s izvesten uspeh no nedeite zashtoto kolkoto i da stiska6 v deistvitelnost tq se poduva i minava sled nqkolko dena no variqnt da se mahne nqma.. samo moje da se narani i da stane nekoi fal.. ne pre4at teq pupki ne im se zduhvaite

08-08-2007, 09:54
Бе аз имам същия проблем с белите пъпчици и преди доста време ми се наложи да лежа около 2 седмици в урологичното отделение в Пловдив. Лежах заради други проблеми но ги питах за тези работи (все пак се предполага че там трябва да са едни от най добрите уролози) и ми казаха че нямам нищо. Такаче ако толкова ви е страх отидете при личния за едно направление, вместо си изгорите пениса.

08-17-2007, 22:39
a normalno li e ot teq pop4ici da rastat kosmi?

anonimennnnn
08-17-2007, 23:51
eee apsoliutno sy6tiq problem go imam i az dori otvorih nova tema po vaprosa taa sq 6a probvam vsi4kovyzmojno da gi mahna 6tot tfa e netyrpimo napravo.. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: stava duma to4no za tezi " Pearly penile papules " nz kfo zna4at teq trite dumi ama kato potyrsih v google i dadoh na izobrajeniq namerih to4no kykf e problema kakto i moje bi na dr-te mom4eto pisali tuk iii tka po4vam da probvam da gi maham 4e ne se tyrpqt tfa si e bahti sduhva6tiq kompleks... nqkoi ako ima predlojeniq za nqkfi mazila da kazva

08-20-2007, 11:06
Пфу и аз имам този проблем...Обаче тези бели пъпчици някой от тях са почти незабележими а други са по изпъкнали и по бели.Но имам и друг проблем отзад пениса е като терминатор,така да го кажа обаче има едно кафяво като грамотевица от долу нагоре става по малкко и по малко до като не стане линийка и на това кафяво място имам пъпка.Незнам какво е това но когато бях малак ритнах брат ми м/у краката и имаше такава пъпка и му правиха операция,а мене доста често ме удрят там и за това се притеснявам някой знае ли какво е това ?

LoveIsBitch
08-20-2007, 13:05
Абе много е кофти ама всеки лекар ти казва, че не са опасни и не могат да с махнат.. и явно наистина не може.Може би както в началото на темата спомена Доктора с времето може и да изчезнат.. но не се знае :)
И на мен ми е гадно, че ми станах много по ръба на главичката ама.. като не може в крайна сметка да се махнат..НЕ ГИ стискайте.. наистина може да си причините голяма вреда.
Ако пък правите секс.. може би момичето трябва да ви има доста доверие и да ви повярва на думите.. и аз не съм правил досега..въпреки че съм на 17 и доста ме притесняват тези пъпки.. но като му дойде времето мисля, че момичето ми има доверие и ще разбере:) и все пак ще и е трудно, но... ако ви вярва ще го приеме ;)
Успех на всички.. не ги мислете толкова тези пъпки.. те просто си стоят там :)

TUP_SUM
08-20-2007, 18:16
лелеле и аз имам същите пъпчици и понеже много ме дразнеха се опитвах да спукам една , чоплех я една и сега ми остана нещо като бяло петънце на мястото и ... не се вижда но много ме дразни и направо ми идва да си строша главата ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) . Затова ви казвам : НЕ ГИ ЧОПЛЕТЕ - ВЪОБЩЕ НЕ ГИ ПИПАИТЕ !!! :cry: :cry: :cry: Що не я бях видял тая тема по рано .... :( ПО ДОБРЕ Я СЛОЖЕТЕ КАТО ВАЖНА, ЗАЩОТО ПЪРВИЯ ПЪТ КАТО ГИ ВИДЯХ(забелязах по скоро) БАЯ СЕ СТРЕСНАХ И СЪМ СИГУРЕН ЧЕ НЕ СЪМ САМО АЗ !

П.П. - Между другото успях да истискам наколко .Но само 2-3 а и то едвам ги стиснах и то изтичаше отвътре нещо бяло - абе все едно пъпка на лицето, но все пак по добре не ги пипаите ....

08-20-2007, 18:41
Така.И аз имам същите пъпки но са много малки и са само по долната част на ствола на пениса и съвсем малко по тестисите - но нямам никакви по главичката(и се моля да не ми се поевят! ) ,не като тези за които четох че имат някои други - Pearly penile papules - доста по гадните
Доколкото разбрах няма лекарство и не могат да се махнат, но все пак ще отива да лекар да ме види, обаче не знам къде :( Даите някви идеи при личния ли да ходя - видях че някои са искали направление от личния лекар. Така че кажете какво да правя плс !!! Чакам някои да отговори

08-20-2007, 21:13
То хубу тия пъпчици но така да го кажа обаче има едно кафяво като грамотевица от долу нагоре става по малкко и по малко до като не стане линийка и на това кафяво място имам пъпка.Незнам какво е това но когато бях малак ритнах брат ми м/у краката и имаше такава пъпка и му правиха операция,а мене доста често ме удрят там и за това се притеснявам някой знае ли какво е това ?

batkodoki
08-21-2007, 17:01
оффф

явно са ви дървени главите, щом не разбирате от дума! :)

май трябва да спретна една широка тема по тоя толкова "наболял" въпрос, или пишете на лс, но във всеки случай гответе ЯСНИ снимки, без тях ще е трудно да се отдиференцира патологията от нормата, която ще е налице при повечето от вас.

08-23-2007, 20:40
намазах ги тея пъпчици с Acne Out - то по принцип е за пъпките на лицето ма си викам аре да опитам и то взе че стана.Не изчезнаха но станаха 2-3 пъти по малки

09-07-2007, 11:18
момчетааа хахахах почти всеки мъж го има това бее хахах мале ще ме уморите хахах това са мастни образувания да ! но се получават от търкане а точно маструбация,секс .... не се панираите така бе нормално е
по голям процент са мажете с такива пъпчици от мажете без

BlueAvalanche
09-07-2007, 15:19
A последния пост обяснява всичко - вие сте чикиджии ! :lol:

LoveIsBitch
09-10-2007, 01:30
намазах ги тея пъпчици с Acne Out - то по принцип е за пъпките на лицето ма си викам аре да опитам и то взе че стана.Не изчезнаха но станаха 2-3 пъти по малки
Глупости, това не са Акне, как това нещо ще ги махне. Защо експериментирате с всичко което ви падне. А случайно да сте се сетили, че може да стане инфекция и да ви резнат оная работа #-o

09-10-2007, 22:21
Преди 2 дни ми излезе някаква червена пъпка на пениса като топче нещо...опасно ли е,ще изчезне ли?Моля хелп!16г.

09-11-2007, 09:01
оффф

явно са ви дървени главите, щом не разбирате от дума! :)

май трябва да спретна една широка тема по тоя толкова "наболял" въпрос, или пишете на лс, но във всеки случай гответе ЯСНИ снимки, без тях ще е трудно да се отдиференцира патологията от нормата, която ще е налице при повечето от вас.

Абе незнам дали са ни дървни главите, но се съмнявам, че ти си имал този проблем някога.
Аз вече съм на 23год. и когато бях на 15-16 го нямаше този форум, идея си нямах какво ми е, много се притеснявах, и не знаех към кого да се обърна.... Тези малки пъпчици ми провалиха не една връзка с момичета на които държах, когато бях по-малък ( не заради момичетата, а заради собственото ми притеснение ) Не заарди друго а заради тях започнах да имам интимни отношения с момичета.... на 21 !!!
И наистина е най-трудно на тези год. ( когато и ти и момичетата с които излизаш нямате опит) да и обясниш, че не ти има нещо сериозно... а това си е нормално.... Аз имах късмета тогова да срещна едно много земно и разбрано момиче на което имах пълно доверие ... на което предишния и приятел беше имал същия "проблем" и тя беше наясно... това момиче ми беше първото ( на 21 !?! ) За последните 2 години вече не се притеснявам толкова .... пък и сега момичетата с които съм сега, вече са виждали ... ОПИТ :) Мисля че си наваксвам пропуснатите години сега :) Не правете грешката като мен да се притеснявате толкова, а ако не става... намерете си сериозна приятелка която да държи на вас (пък и винаги може да идете и двамата на венеро-дерматолог и той да и обясни че това е нормално)
п.п наистина няма начин да се махнат, така че не ги стискайте и мажете с глупости! с годините не изчезват а по точно избледняват и се смаляват...


КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ: МИСЛЯ ЧЕ ТЕМАТА Е СЕРИОЗНА И НАЙ-МАЛКО МОЖЕ ДА Я НАПРАВИТЕ ВАЖНА!!!!
А КЪМ КОМПЕТЕНТНИТЕ (ДОКТОРИ, ЛЕКАРИ И Т.Н.) ДА ОБЯСНЯТ ПОДРОБНО ТОЧНО И ЯСНО КАКВО Е ТОВА ... С ЛИНКОВЕ И СНИМКИ

И МОМИЧЕТАТА ДА СЕ ЗАПОЗНАЯТ С ТОВА!
МИСЛЯ, ЧЕ ТАКА ЩЕ Е НАЙ ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ!!!

течо
09-11-2007, 21:26
Хора пробвайте 1 месец без да маструбирате и ще видите , че ще изчезнат от личен опит го знам \:D/

batkodoki
09-11-2007, 22:28
оффф

явно са ви дървени главите, щом не разбирате от дума! :)

май трябва да спретна една широка тема по тоя толкова "наболял" въпрос, или пишете на лс, но във всеки случай гответе ЯСНИ снимки, без тях ще е трудно да се отдиференцира патологията от нормата, която ще е налице при повечето от вас.

Абе незнам дали са ни дървни главите, но се съмнявам, че ти си имал този проблем някога.
Аз вече съм на 23год. и когато бях на 15-16 го нямаше този форум, идея си нямах какво ми е, много се притеснявах, и не знаех към кого да се обърна.... Тези малки пъпчици ми провалиха не една връзка с момичета на които държах, когато бях по-малък ( не заради момичсъм имал спомени колко болезнен е бил самия допир на вода от душа до главичката миетата, а заради собственото ми притеснение ) Не заарди друго а заради тях започнах да имам интимни отношения с момичета.... на 21 !!!
И наистина е най-трудно на тези год. ( когато и ти и момичетата с които излизаш нямате опит) да и обясниш, че не ти има нещо сериозно... а това си е нормално.... Аз имах късмета тогова да срещна едно много земно и разбрано момиче на което имах пълно доверие ... на което предишния и приятел беше имал същия "проблем" и тя беше наясно... това момиче ми беше първото ( на 21 !?! ) За последните 2 години вече не се притеснявам толкова .... пък и сега момичетата с които съм сега, вече са виждали ... ОПИТ :) Мисля че си наваксвам пропуснатите години сега :) Не правете грешката като мен да се притеснявате толкова, а ако не става... намерете си сериозна приятелка която да държи на вас (пък и винаги може да идете и двамата на венеро-дерматолог и той да и обясни че това е нормално)
п.п наистина няма начин да се махнат, така че не ги стискайте и мажете с глупости! с годините не изчезват а по точно избледняват и се смаляват...


КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ: МИСЛЯ ЧЕ ТЕМАТА Е СЕРИОЗНА И НАЙ-МАЛКО МОЖЕ ДА Я НАПРАВИТЕ ВАЖНА!!!!
А КЪМ КОМПЕТЕНТНИТЕ (ДОКТОРИ, ЛЕКАРИ И Т.Н.) ДА ОБЯСНЯТ ПОДРОБНО ТОЧНО И ЯСНО КАКВО Е ТОВА ... С ЛИНКОВЕ И СНИМКИ

И МОМИЧЕТАТА ДА СЕ ЗАПОЗНАЯТ С ТОВА!
МИСЛЯ, ЧЕ ТАКА ЩЕ Е НАЙ ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ!!!

млади Момко, от трийсетина години си вадя хляба като практикувам и преподавам Медицинското Изкуство с предлекционно място -мъжка полова система - т.е андрология. а само от нищожните двайсетина години сум и т.н Голям Доктор по женска полова с-ма т.е гинекология.

че темата е важна - е такава. но НЕ и в този и вид!

ако навремето вашето невежество ви е създавало определени комплекси в набирането на индекса на половите ви партьнори, няма защо механично да го прилагате към днешния момент, а още по малко нагло да твърдите, че губещите време тук са индиферентни относно /несъществените/ терзания на подрастващите на фона на въйпиющето невежество струящо от всеки пост!

защо "Тези малки пъпчици ми провалиха не една връзка с момичета на които държах, когато бях по-малък " мога да отговоря веднага - поради НЕВЕЖЕСТВО! ваше и тяхно.

ако това невежество с всиките му предпоставки и следствия не би било налице - щяхте да сте наясно, че и при момичетата при внимателно вглеждане отблизо по вътрешната страна на лабиите са налице същите тези папиломообразни образувания, като вариант на нормата.
това е простимо разбира се във фазата на съзряването и откриването на другия пол. но не е простимо, когато пропуснатите поради невежество възможности се вменяват като модел на задължително поведение на следващите генерации. просто защото тезата е невярна....

09-12-2007, 04:34
здравейте,на 22 год и съм и имам подобен проблем.От долната страна на члена са много на брой и много мънички.От горната страна имам няколко и са малко по - големи от обикновенно.Опитах се да стисна една,но се възпали и ми мина след доста време.Не съм девствен и водя реовен полов живот от няколко години и още са си там.
та въпроса ми е,дали става на въпрос за същия проблем???

Hey_Girl__
09-14-2007, 21:21
Ей пич, не се притесняваи [-X - аз съм момиче и забелязах, че приятелят ми ги има същите такива пъпчици.Нито пречат за нещо,нито се усещат.Даже едва се забелязват :!: :wink:

09-15-2007, 01:31
с йод и спирт и изчезват ? сигурни ли сте ?

firooo
12-25-2007, 01:03
Значи искъм да попитам относно малките бели пъпчици.Имах 1 върху пениса и направих грешката да се опитам да я изцедя.Съответно не успях ,единственото нещто което е стана е леко възпаление и се позъчерви.Искам да попитам как да процедирам от тук нататък , дали да я оставя да мине мажеикия с крем "Здраве" или да предприема някава друга стъпка.Съшто така стана и по твърда като малко топченце.Боли ме единствено при по силен натиск.Жалко че прочетох форума едва след моята грешка.От 2 дена е този проблем.Надявам се на компетентен отговор от някои докрор.На 15 г. съм. :?

deivid91
11-27-2008, 05:34
Здравейте, случайно попаднах на тази тема. На 17 години сам. Тези работи ги имам от 3-4 години, ще ва излажа със точността. Чртах форума, никаде не казвате има ли лечение или няма? Кажете крайния резолтат има ли лечение или няма :(

Тука от няколко дена по този проблем, наще викат да взимам Trichomonacid. Почнах да го пия ако има ефект ще пиша :-o

Гадно е това нещо, но като гледам сме много момчетата със този проблем...

Ще ми кажете ли със няколко прости думи Trichomonacid за какво, точно го дават да се пие?

tapunGer
11-30-2008, 21:05
Мииии, аз до колкото знам тези по главичката не трябва да ви плашат. Не са опасни, просто при някои мъже са изразени, а при други не. Тези пък по самия пенис още по-малко трябва да ви плашат :)

Живейте си живота и т'ва е :)

UFOs
11-30-2008, 21:18
Гадно е това нещо, но като гледам сме много момчетата със този проблем...

Само да допълня,че това не е проблем.Почти всеки мъж има такива.И аз имам и не ми пречат.Няма смисъл да пиеш хапчета и да взимаш мерки.Така само си рушиш имунната система,за да премахнеш едва незабележимите "пъпчици"

sanch0pansa
12-04-2008, 08:50
и аз имам същия проблем,но при мен не е само по ръба на глави4ката,а и по кожата и са мн и са по-големи от тия по ръба тва дали е същото ? плс пишете и ако може докторите да искажат мнение

deivid91
12-17-2008, 05:34
Гадно е това нещо, но като гледам сме много момчетата със този проблем...

Само да допълня,че това не е проблем.Почти всеки мъж има такива.И аз имам и не ми пречат.Няма смисъл да пиеш хапчета и да взимаш мерки.Така само си рушиш имунната система,за да премахнеш едва незабележимите "пъпчици"


е "незабележими", абе виждат се те много добре.

Liskai
12-17-2008, 11:54
Те може да са безопасни,но е много дискомфортно примерно преди секс някое момиче да го види и да не е информирана за това. После тръгвай да и обясняваш. Четох по разни сайтове и по специално попаднах на един където хора от цял свят със същия проблем,споделят как са се справили със проблема и най-вече чувството за дискомфорт. И метода е чрез CO2 laser. Ако някой знае,къде в София предлагат такава процедура ще съм ви много благодарен!

Nitroglycerin
12-21-2008, 19:51
Ами чичко доктор знае най-добре. :-o

k1ana
01-11-2009, 19:12
нз ама ако някои има ифо да казва ако могат да се махнат ако не супер комплексирано ми е маи ше си седим детствен :D :D :D :D :D

Viche
01-11-2009, 21:36
Напълно нормално е..и не се опитвайте да ги стискате или махате по какъвто и да е друг начин..много голям процент от мъжете ги имат

Viche
01-11-2009, 21:37
Напълно нормално е..и не се опитвайте да ги стискате или махате по какъвто и да е друг начин..много голям процент от мъжете ги имат

Bolt
01-13-2009, 05:57
И аз ги имам, но като бях на уролог за сцепване на гемчето и той ми каза че не е съмвсем нормално.... Даде ми един крем и сега се мажа, надявам се да се махнат :)

batkodoki
01-13-2009, 23:10
НЯМА ЛИ МОДЕРИРАЩИ ТУК ПРАВОИМАЩИ СИЛИ, ГОТОВИ ДА ДЕЛНАТ ТОВА БЕЗУМИЕ ИЛИ ПОНЕ ДА ГО ВЪДВОРЯТ НА ХРОНОЛОГИЧНАТА МУ ПОЗИЦИЯ?!

radoslav91
08-15-2009, 13:03
Ами и аз от известно време(не е малко) имам проблем с така наречените Sebaceous Prominence(Мастни Издатини) по тестисите. Потърсих няколко снимчици в нета и ги качих тук: http://img266.imageshack.us/gal.php?g=sebaceousprominence1.jpg
Та въпроса ми е как се лекуват и въобще лекуват ли се, че при мен са силно изразени, не много на брой, ама си е комлекс, когато дойде време с някоя девойка да останем насаме :razz: . Не съм ходил на лекар(мислех, че ще изчезнат, защото някои се махнаха) ама много скоро ще го направя, че от известно време не съм правил секс и май ми е време да навляза отново в ритъм. :razz: :D :D :D

portokalka1994
08-18-2009, 15:27
Иди на лекар.Ако не "уцелиш" правилното лекарство със сигурност ще стане по-зле.

Saraf0v
09-08-2009, 00:02
Пфу и аз имам този проблем...Обаче тези бели пъпчици някой от тях са почти незабележими а други са по изпъкнали и по бели.Но имам и друг проблем отзад пениса е като терминатор,така да го кажа обаче има едно кафяво като грамотевица от долу нагоре става по малкко и по малко до като не стане линийка и на това кафяво място имам пъпка.Незнам какво е това но когато бях малак ритнах брат ми м/у краката и имаше такава пъпка и му правиха операция,а мене доста често ме удрят там и за това се притеснявам някой знае ли какво е това ?


Братле и аз имам същия проблем ... кажи ми какво направи по вапроса ... опасно ли е ... мисля да ходя на лекар за това ;[[[

tamkan
01-02-2010, 22:10
Някой да каже тези Molluscum contagiosum как се махат имам ги по гърба на пениса,опасни ли са кажете моля ви

radoslav1990
02-28-2010, 01:24
Не ви ли омразнаха едни и сащи вапроси как се махат 1 000 1 човека го казаха че неможе и с времето си минават а до колко с секса използвайте презарватиф щом толкова ги притесневя и аз имам но не от тия белите а от тия http://img196.imageshack.us/i/malegenderm2.jpg/ но не ми пука до сега никоя не ме е питала кви са тия пъпки явно съм случвал на момичета но да не ви пука не се умир аот тях :p

kalpazanka
02-28-2010, 06:36
Стара тема.
Предписанието на медикаменти противоречи на правилата на форума!