PDA

View Full Version : не е както преди :(



Damn it mannnnn!
05-08-2007, 22:47
Здравейте! Та искам да споделя с вас своята история... занчи... днес моята прителка с която сме от близо година... ми каза че вече не ме обича по начина по който го е првила преди... не мога да си обясня защо... Направо съм съсипан... наистина напоследък нещата не вървяха, непрекъснати караници, обиждания и хранения и тн. но не съм предполагал, че ще ми каже, че чувствата и вече не са същите... Обичам я страшно много и не знам какво се случва ?! Според вас на какво може да се дължи тва нейно държание?! МИсля си че е възмовно да блъфира само за да си променя отношението ... тъй като след като ми каза 4е не ме оби4а се разплака... нямаше да го направи ако и бях безразличен... нали така... ;( та според вас какво и е ... може би пък сме си омразнали... дали да не си дадем някяква почивка... незнам... но ще се побърккам скоро :smt011

Guarana
05-08-2007, 23:11
че си я огорчил и не я заслужаваш. нали знаеш, "каквото посееш това и ще пожънеш"... успех с другата

honda^
05-09-2007, 00:21
МИсля си че е възмовно да блъфира само за да си променя отношението ... тъй като след като ми каза 4е не ме оби4а се разплака... нямаше да го направи ако и бях безразличен... нали така... ;( :smt011
Не мисля. Това, 4е се разплакала, показва, 4е все о666те държи на теб. Не и, 4е блъфира, (Според мен поне :roll: ) Пробвай да разнообрази666 връзката ви. Направете не666то необи4айно. Изненадай я по-нянакъв на4ин. Ако е романти4на натура, й подари цветя, направи й ве4ера или не666то подобно. Успех :wink: !

BuBi008
05-09-2007, 02:53
Spored men problema e tochno v tova che nikoga ne si si daje i pomislql che tq nqkoga moje da ti kaje che ne te obicha veche. Spored men ti prosto si si mislil che tq e tvoeto momiche i tova e nqma da te ostavi absolutno nikoga i che nqma za kakvo da se pritesnqvash tai kato si si mislil eee toveche sme zaedno cqla godina .... tq me obicha vqrvam i i nqma za kakvo da se bezpokoq... i dokato ti si si mislil tova tq e bila otekchena i samotna zashtoto ne e imalo takova vnimanie i takiva chuvstva ... toest chuvstvala se e kato dadenost v jivota ti ... edna jena (pone az de) iska vnimanie iska da vidi che e jelana i iska da vidi che ti shte napravish vsichko vazmojno za da q zadurjish do sebe si ....opitvai se edva li ne da se borish za neq vse edno nqkoi e doshul i se opitva da ti q optkradne zavinagi ... nakrai q da ostane po nqkakav nachin .. nakarai q da iska da bude s teb da te opoznae oshte poveche ... a i da shtom se e razplakala znachi ima oshte chuvstva prosto e oburkana i neznae kak da ti obqsni vsichko ...

koalka
05-09-2007, 04:49
Не си мисли, че блъфира, защото вие сте заедно от една година, трябва да я познаваш поне малко.Възможно е да казва истината.Защо е така ли?Ами, много неща-примерно караници, една година никак не е малко време и може би чувствата за това време просто да й са се променили.Може би не иска да се карате повече и за това да иска да сложи край.Но най-добре й кажи, да ти каже, когато е съвсем сигурна и е преценила трезво ситуацята, защото всеки след караници или може би дори след това говори глупости.

BrokenInnocence
05-09-2007, 05:28
Понякога просто чувствата си отиват, не винаги има причина. Просто така се получава. Личен опит.

05-09-2007, 06:57
Spored men problema e tochno v tova che nikoga ne si si daje i pomislql che tq nqkoga moje da ti kaje che ne te obicha veche. Spored men ti prosto si si mislil che tq e tvoeto momiche i tova e nqma da te ostavi absolutno nikoga i che nqma za kakvo da se pritesnqvash tai kato si si mislil eee toveche sme zaedno cqla godina .... tq me obicha vqrvam i i nqma za kakvo da se bezpokoq... i dokato ti si si mislil tova tq e bila otekchena i samotna zashtoto ne e imalo takova vnimanie i takiva chuvstva ... toest chuvstvala se e kato dadenost v jivota ti ... edna jena (pone az de) iska vnimanie iska da vidi che e jelana i iska da vidi che ti shte napravish vsichko vazmojno za da q zadurjish do sebe si ....opitvai se edva li ne da se borish za neq vse edno nqkoi e doshul i se opitva da ti q optkradne zavinagi ... nakrai q da ostane po nqkakav nachin .. nakarai q da iska da bude s teb da te opoznae oshte poveche ... a i da shtom se e razplakala znachi ima oshte chuvstva prosto e oburkana i neznae kak da ti obqsni vsichko ...

da moje bi naistina napsleduk sam q priemal za dadenost... i otnoshenieto mi e bilo mn po razli4no otkokoto v na4aloto na vruzkata ni... i pri polojenie 4e se pormenq... dali she se vurne lubovta kakvata beshe predi... ima li smisul da se borq vobshe... ili da subera sili i da i kaja 4e ne iskam da sum s 4ovek koito ne izpitfa tolkova silni 4uvstva kum men kakto mi se iska... .. zashtoto nablijava lqotot... i na moreto ako naprai neshto... koeto e mn sigurno she mi e mn mn po kofti... i sma razdvoen

BouSSy_
05-09-2007, 08:34
Оххх... нормално е след една годишна връзка, ако не е съществувало разнообразие и е била само и единственно с тебе да и се променят чувствата и всичко да се крепи на проклетия навик!!! А това, че се е разплакала означава, че просто въпреки всичко държи на теб и знае, че ще те нарани... Но ми се струва, че момичето има нужда от почивка, в момента тя е объркана и незнае какво иска!!! И ти ако я обичаш и наистина държиш на нея... и дай почивката поне 1 месец, след което ако тя не те е потърсила ти я потърси и я питай как я кара кфо стаа и такива работи. Ако долувиш в думите и тона и безразличие я остави и си намери друго парче ... а ако забележиш засилен интъерес опитайте пак, но помни след като веднъж се е прецакало нещо... пак ще с епрецака :?

Presley
05-09-2007, 09:21
Ами според мен нейната постъпка е достойна эа въэхищение ! Фактът ,че ти го е каэала в очите ,покаэва че найстина държи на теб и е честна,а това е доста ценно!Повечето момичета в такива ситуации эапочват или да лъжат,эа да те предиэвикат ,а после да те обвинят ,че ти си виновен ,или просто както ти каэа да блъфират (но по-добста раэлични начини)!Според мен тя не е блъфирала!НОРМАЛНО е да си раэплаче ,когато ти го каэва,дори и да е вярно -все пак сте эаедно една година!А това е много време!При всяко положение си имате доверие и държите един на друг!
не се огорчавай...както энаеш всяко нещо има начало и край....!наболото винаги е хубаво и иэпълнено с емоции,а краят е точно обратното...!Явно с времето връэката ви се е пойвтъркала,ако мога така да се иэраэя...!Прими фактите...остави я да продължи беэ теб, а ти направи същото! Ако ти е толкова кофти си дай почивка -иэвестно време не эапочвай нова връэка...абе едно връэка беэ тръпка не е НИЩО!
Късмет :)

BAYO
05-09-2007, 10:18
Понякога просто чувствата си отиват, не винаги има причина. Просто така се получава. Личен опит.

Ей така без причина никога не си отиват. Все има няк'ва, скрита причина, дори и да не я виждаш, тя е там. Както е написал някой си преди мнооо време "ЗА ВСЯКО НЕЩО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА, СИ ИМА ПРИЧИНА".

Пич, потърси причината, разбери за кво така. Опитай се да възпламениш онова пламъче, което е горяло 1 година без да спира. Тва виждам, тва казвам, тва мисля.

neverand
05-09-2007, 12:02
Или те обича,или не :) Ако те е обичала и преди,значи те обича и сега,просто се съмнява сигурно заради караниците ви,но просто гледай да се държиш по мило :)

kaki4ka^
05-09-2007, 12:57
ne znam kakva e pri4inata za priqtelkata ti, no az naskoto izpadnah v analogi4na situaciq i 6te ti spodelq moq opit.
bqh s 1 4ovek 4 godini... poznavame se otli4no, adski vlubena sam v du6ata mu, kakto i toi v moqta... 4ustvam go kato drugata polovina na sarceto mi ... i idva golqmoto NO
vapreki vsi4ko tova, v poslednite meseci toi ne prave6e ni6to za da se griji za van6niq si vid, za da me privli4a, dokato az nikoga ne sam si pozvolqvala tova... toi smqta 4e vatre6nata blizost e napalno dostata4na i nqma zna4enie kak izglejda i kakvo vpe4atlenie pravi... az sam saglasna 4e tova savsem ne e nai-vajnoto , no kogato vseki den v prodaljenie na meseci sre6ta6 s tozi 4ovek, koito napalno se e "zapusnal" , togava moje6 li da se hrani6 samo s vatre6noto? az dalgo se izma4vah i misleh 4e az sam lo6ata, nepriema6tata, drebnavata. vse pak sega , sled kato ot 4 meseca sme razdeleni, smqtam 4e sam bila napalno prava -vse pak ako kato mladi ne se grijim za sebe si , to koga?
i pri moqta razdqla ima6e salzi, MNOGO salzi ot moq i ot negova strana. sega ne sam zatvorila sarceto si za nego - naprotiv. o6te 4akam promqna i vidq li q - sigurna sam 4e bih se varnala otnovo pri nego
taka 4e molq te nameri pri4inata i ako naistina darji6 na momi4eto za sebe si bori se za neq!


nadqvam se da ne sam te oteg4ila s pisaniqta si :) 4ao

Digital
05-09-2007, 15:44
Здравейте! Та искам да споделя с вас своята история... занчи... днес моята прителка с която сме от близо година... ми каза че вече не ме обича по начина по който го е првила преди... не мога да си обясня защо... Направо съм съсипан... наистина напоследък нещата не вървяха, непрекъснати караници, обиждания и хранения и тн. но не съм предполагал, че ще ми каже, че чувствата и вече не са същите... Обичам я страшно много и не знам какво се случва ?! Според вас на какво може да се дължи тва нейно държание?! МИсля си че е възмовно да блъфира само за да си променя отношението ... тъй като след като ми каза 4е не ме оби4а се разплака... нямаше да го направи ако и бях безразличен... нали така... ;( та според вас какво и е ... може би пък сме си омразнали... дали да не си дадем някяква почивка... незнам... но ще се побърккам скоро :smt011
Ми това често се случва. Колкото и странно да ти звучи, омръзнал си й примерно. Намерила си е друг - новичък. Малко момичета ще оставят сериозния си приятел при положение че нямат с кого да го заменят...
ташак ама кво да правиш. :)

alkobalko
05-09-2007, 15:51
Може би проблемът е точно в това, че си бил прекалено сигурен във връзката ви и не си и помислял, че можете да се разделите. Когато си мислиш, че си спечелил този човек, ти преставаш да се бориш за него и чувствата му. Мислиш си, че всичко ти е сигурно.
Попитай я къде е проблемът, може би е в държанието ти, тези постоянни караници, обидите. Обитай се да промениш нещата.

BAYO
05-09-2007, 16:19
Може би проблемът е точно в това, че си бил прекалено сигурен във връзката ви и не си и помислял, че можете да се разделите. Когато си мислиш, че си спечелил този човек, ти преставаш да се бориш за него и чувствата му. Мислиш си, че всичко ти е сигурно.
Попитай я къде е проблемът, може би е в държанието ти, тези постоянни караници, обидите. Обитай се да промениш нещата.

Съгласен съм , но к'в ш'те е тоя човек, дето да не се бори всеки ден за това, което си мисли, че е негово. Т.е. с една дума, занемарил е отношенията си и кфо стана ся?? ЕЕеее еми така е!

Aвтора
05-09-2007, 16:35
Благодаря ви за мненията! И аз бях изпълнен с догатки, но днес си поговорихме доста сериозно и се оказа следното --->
1. Тъпото ми собственическо държание спрямо нея...
2. Недоверието
3. Отнемането на личното и пространство и свобода


Това се нещата който доведоха до сегашното положение...
Поне аз си напраих тея изводи.. тъй като тя далеч не беше токова директна, а говореше със заобикалки... може би да не ме нарани... незнам... Ще се опитам да се променя... ако пък не здраве да е явно не сме били един за друг... Отново благодаря на всички ви за мненията и съветите :)