PDA

View Full Version : Зов за помощ :)



Мечо Пух
05-09-2007, 07:23
Здравейте.Всеки със проблемите си ,че и аз със моите.Надявам се да имате логично обяснение за моя.
От няколко години(вече 5),всъщност откакто започнах да се самозадоволявам имам проблем със пениса.Зачервен ми е по долната му част,зачервени са и тестисите ми.А когато ходя до тоалетна имам парене
и след като си сварша работата продължава да се отделя урина.Изключително неприятно нещо.](*,)
Но най-лошото е че откакто имам този кофти проблем се чувствам мн странно.Имам пълна липса на чуства,емоции.А преди бях изключително емоционален човек :!: .Чуствам се изморен,отпаднал през цялото време.
Уролога при който ходих не откри нищо освен някви почти незначителни хламиди.Сега пия антибиотици за тях, но не мисля че това ще реши целия ми проблем.
Моля ви ,ако някой има някакфа представа за това в кое се корени пролблема нека да сподели.

deem
05-09-2007, 12:21
Има вероятност да си заразен от мисловните вируси на стреса. Лесно можеш да провериш просто накарай някой доверен на теб човек да провери тила ти( и в окосмената част) дали има червено петно/петънца. Ако това го има на тила ти и искаш да знаеш повече за всички тези неща и как може да се пребориш с тези мисловни вируси може да напишеш 'Егология' в някоя интернет търсачка(гугъл, да речем).

pafkata
05-09-2007, 21:06
Ами майка като тарсеше нищо не откри.Кажи ми някакфи симптоми на земи мисловни вируси да видя дали имам такова нещо.Добре ами ако не е това проблема ,имаш ли някакфи други идеии.Човек разбираш ли ,това не ми е някакаф там пубертеткси проблем.Това е проблема на живота ми.Откакто имам този проблем и се чуствам така сичко се срива пред очите ми ,за това решаването му е ЦЕЛ НОМЕР 1 в живота ми .Ако някой има мнение по въпроса ще му бъда безкрайно благодарен ако сподели.Благодаря ви предварително!!

deem(unregistered)
05-10-2007, 12:42
Ами след като на тила ги няма тези петна значи проблема ти не е породен от СЕС. Не мога да ти кажа нищо друго, това беше моята идея за помощ.

DrSmurph
05-10-2007, 14:09
Момченцеее, НЯМА ТАКОВА НЕРЩО КАТО

някви почти незначителни хламиди. Хламидите са изключително досаден проблем който може да стои безсимптомно в продължение на много години и в крайна сметка да доведе до СТЕРИЛИТЕТ! Това "НЕЗНАЧИТЕЛНО " нещо се хваща САМО при полов контакт, а не при самозадоволяване. Нищо не си споменал за Възраст и полови контакти ... всички разбрахме за самозадоволявнето и то не е нещо ново за всички!. Проблема с урината след изхождане по малка нужда и паренето след ур9иниране най-често се дължат на сериозен възпалителен процес. Състоянието ти по моето скромно мнение изисква проследяване от специалист който не твърди, че хламидите са незначително нещо, а освен тях очевидно има и друг проблем!

05-10-2007, 17:58
DR smith
ТИ си първия който се усеща че проблема за който говоря хич не е малък
И мерси мн за тази твоя загриженост :) .Нека обясня сега какво съм направил
Правих тест на урината,но нямаше нищо.След това правих и на сп**мата,и се оказа че е имало някакфи бактерии.Пуснах си след това кръвен тест за хламидии и видяхме каква е тази бактерия и сега пия антибиотик .Но не мисля че това ще оправи проблема със зачервяването и паренето.И това което е най-важно ,да оправи начина по който се чуствам.А по другия въпрос-не не сам имал полов контакт до сега и сега съм на 17.Този проблем го имам ве4е 5 години(доста дълго време).Ако проблема се състоеше само в това че ще имам някакфи проблеми докато ходя до тоалетна-добре търпи се.НО аз се чуствам ужасно-24 часа в седмицата
без да знам причината,без да мога да направя каквото и да било. :smt010
Благодаря ви и на двамата за съветите.Ще ви бъда вечно задължен ако ми помогнете да изляза от този проблем.Благодаря ви предварително!!!
о4аквам отговора ви :!: