PDA

View Full Version : kolko ot vas momicheta sa iskali...



babi_girl
05-09-2007, 07:43
ta vyprosa mi e: kolko ot vas momicheta sa iskali grub sex. v smisyl vie go iskate ama narochno se dyrpare i momcheto useshta tva i poema iniciativata. i kolko ot vas sa go pravili.

malkoto_sladur4e
05-09-2007, 07:57
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках :wink: Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя! :smt016

05-09-2007, 08:06
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках :wink: Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя! :smt016 оне за тебе просто нямам думи!!отврат си !!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

05-09-2007, 09:02
Az vinagi sum go iskala, ama nikoe mom4e ne e imalo smelost da poema takava iniciativa, moje bi za6toto ne znaqt kak bih reagirala. Ne govorq za tvurde grub sex, no za takuv, v koito mom4eto moje da te blusne strastno, da vkara malko sila... Mom4eta imaite smelost da pokazvate sila, momi4etata go obi4at, no predpo4itat da se se6tate sami, zatova - deistvaite, dori i malko po-grubo... priqtno e! O:)

Glezanka
05-09-2007, 09:44
Zawisi kwo imash predwid pod gryb sex .. ws ima razl razbiraniq za towa.
I kwo imash predwid pod twa durpane ... da se prawim na monahini,a toi na razgoneniq jrebec li :P :lol:

pi4 ot klasa :P
05-09-2007, 11:44
Ами аз кво мога да кажа по някога си е нужен сех-а като животно :smt005

aniezina
05-09-2007, 11:51
Аз винаги се дърпам и го провокирам, относно грубия секс-обичам да ме хапят и драскат, съответно и аз да хапя и драскам, но нищо повече... :D

05-09-2007, 12:22
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках :wink: Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя! :smt016
male male male...bahti kyrvata si 4estno...gorkiqt ti priqtel...ili i toi e takuv kat teb?! kyrventii kat teb ne zaslyjavat da jiveqt :smt013

aniezina
05-09-2007, 12:27
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках :wink: Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя! :smt016
male male male...bahti kyrvata si 4estno...gorkiqt ti priqtel...ili i toi e takuv kat teb?! kyrventii kat teb ne zaslyjavat da jiveqt :smt013
Не мога да разбера, защо продължавате да се принизявате на нейното ниво, като се заяждате! И недейте да забивате и тази тема, като я превръщате в място на което да се обсъзда каква курва, и тъпанарка е
malkoto_sladur4e...вече всички го знаят, няма смисъл, а и без някой да ти го казва, ти като и видиш мненията с иличи колко е тъпа... :lol:
СПРЕТЕ ДА ПАДАТЕ НА НЕЙНОТО НИВО И ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ!
п.п.:БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО! :smt006

05-09-2007, 13:15
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках :wink: Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя! :smt016
prekrasti se na malkoto_kurve

05-09-2007, 13:29
I kakwo i e na malkoto_sladur4e che ne moga da razbera?
Statistikata pokazva che izkluchitelno golqm procent ot myjete si umirat za seks na publichno mqsto.
I spored men nqma nishto po-vyzbyjdashto ot takova neshto! Ot misylta, che nqkoi moje da vi vidi/hvane.

A inache za grubiq seks, spored men nqma nishto losho v nego. Ne stava vypros za kamshici, mazohizym i t.n.
Stava vupros za tvyrdo myjko vliqnie.
Da te butne do stenata, da ti raztvori krakata i da deistva. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HopeLesss
05-09-2007, 14:02
Никога не съм правила и няма да правя груб секс. Секс правя само с човек, към когото имам силни чувства, следователно и най-"грубия" секс се превръща в страст, нежност, отдаване... Ако под груб секс имаш предвид животинско чукане... не знам, това не е за мен.

aniezina, ти пък защо се занимаваш с глупости? :wink: Откъде знаеш, че тая малката не е някоя заклета девственица, загоряла и зажадняла за мъжка плът, та си избива комплексите в някакъв си форум като описва своя "богат" сексуален опит... Не си струва да се ядосваш :wink:

05-09-2007, 14:11
Йеп... това съм го правила. От време на време е хубаво, а и на него също му харесва. Принципно предпочитам нещата да протичат по по-нежния начин, така че това внася една малка доза разнообразие в сексуалния ни живот 8)

mnogomili4kata-sf
05-09-2007, 14:19
Еееее, аре са кво толкова... все си е секс. Вие го направихте най- позорното нещо на земята. Аз обичам да е по-грубичко. Даже много обичам да ми хване здраво косата и леко да я опъне, примерно. А явно и на него му харесва. Също така ме хваща за шията или лицето и това също ми харесва. Не разбирам какво лошо.

Mishity
05-09-2007, 15:21
Ами аз го предизвиквам...дърпам му се..възбудя го,ама на макс и после се дърпам и го предизвиквам..Макар че се е случвало и аз да започвам първа с грубия секс :wink:

Sexapilna_kukla
05-09-2007, 15:35
Еееее, аре са кво толкова... все си е секс. Вие го направихте най- позорното нещо на земята. Аз обичам да е по-грубичко. Даже много обичам да ми хване здраво косата и леко да я опъне, примерно. А явно и на него му харесва. Също така ме хваща за шията или лицето и това също ми харесва. Не разбирам какво лошо.
И аз много обичам така :-({|=

`Death`Whore``
05-09-2007, 15:37
Умирам си да ме изнасилят /да го направи мъжът ми, разбира се/, но той не иска... :smt010

HopeLesss
05-09-2007, 15:38
Еееее, аре са кво толкова... все си е секс.

Зависи какво разбираш под 'груб' секс :wink: Аз също нямам нищо против да е малко по-разкрепостено, непринудено и т.н., но не търпя да ме шиба като животно... а аз под груб разбирам именно това :? Ти по принцип нещо хубаво ли свързваш с думата 'груб'??? :shock:

babi_girl
05-09-2007, 16:28
Az vinagi sum go iskala, ama nikoe mom4e ne e imalo smelost da poema takava iniciativa, moje bi za6toto ne znaqt kak bih reagirala. Ne govorq za tvurde grub sex, no za takuv, v koito mom4eto moje da te blusne strastno, da vkara malko sila... Mom4eta imaite smelost da pokazvate sila, momi4etata go obi4at, no predpo4itat da se se6tate sami, zatova - deistvaite, dori i malko po-grubo... priqtno e! O:) napulno podkrepqm 150% tova mi e mechta ot dosta vreme ama pokrai men samo skromni momcheta [-(

KyKJlu4KaAa
05-09-2007, 17:47
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках Wink Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя!
_________________ i ko kat my e praila svirki na centyra we /???? nali im e bilo qko...aVE STIGA STE OBIJDALI MOMI4ETO VE.. [-X

Adwokat
05-09-2007, 17:49
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках :wink: Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя! :smt016

xaxaxa OMGGG kato si pochanala dai na centura nared... :::

alkobalko
05-09-2007, 17:52
Зависи в какво настроение сме. Има моменти, в които предпочитаме по-грубичко и страстно.

TARAN4O
05-09-2007, 17:57
Аз съм го правил така и се получи много яко. Просто тя ме целуна посе се отдръпна. След това ми удари шамар като тръгнах да я целувам аз, и тоя шамар ми дойде много провокативно и я метнах на дивана и се почна(то пък се оказа, че тя това е искала)

tin4eto91
05-09-2007, 19:45
Zavisi ot nastroenieto :) ina4e mn qsno 4e obi4am :)

Fanatichka
05-09-2007, 20:03
ОоО по-грубичко :twisted: yEah!Обичам да го провокирам, като се правя на недостъпна, той ест. усеща, че се правя малко или и много и поема инициативата.

Desi_90
05-09-2007, 20:08
da grubi4ko i leko uniztelno e gotino i vazbujda6to.na mene mi haresva,a kato gledam i na pove4eto tuk.

05-09-2007, 20:14
Ами с моя пр като се видяхме последно аз нарочно му виках,че няма да ми даде да му духам на центъра,и така го предизвиках :wink: Мн е яко тъй и със сигурност пак ще го направя! :smt016
v centura na tvoito selo li be kurve?

LUBOPITEN
05-10-2007, 01:40
vsi4ki momi4eta s koito sam spal ili pital haresvat GRUBIQ SEX! tova e absolutno normalno! JENITE OBI4AT DA BUDAT UNIJAVANI SEXUALNO!ne poznavam takava koqto obi4a da byde dominira6ata figura v sexa! stannoto e 4e posle si tyrsqt pravata i iskat da gi uvajavame! kak da uvajavam jena koqto haresva da unijavat sexualno!?

babi_girl
05-10-2007, 05:17
e chak pyk unijenie. [-( nie ne govorim za tova da q hvanesh za kosata i d ai kaje6 "dhai kuchko". tva e otvratitelno. nie govorim za tova da se dokajat momchetata edin vid, da pokajat na kakvo sa sposobni.

Т..........
05-10-2007, 06:49
Такоз чудо груб секс нема (има изнасилване),а секса дали е груб или по твърда игра преди това няма значение нали все пак е секс.

Desi_90
05-10-2007, 07:00
"e chak pyk unijenie. nie ne govorim za tova da q hvanesh za kosata i d ai kaje6 "dhai kuchko". tva e otvratitelno. nie govorim za tova da se dokajat momchetata edin vid, da pokajat na kakvo sa sposobni."


Mejdu drugoto e gotino kato te hvane za kosata i te svali na kolene i pred nego i ti kaje "Duhai ku4ko".Az sa6to se kefq na po-grubiq sex i sexualnoto unijenie no ne vinagi.

LUBOBITEN
05-10-2007, 13:18
imenno! jenata iska da se po4ustva po-nis6a ot myja da useti 4e toi q prevyzhojda i 4e e bezsislna pred nego,4e toi moje da pravi kakvoto si poiska s neq! da byde iz4ukana! problema idva ot tova 4e pove4eto koito davat tova 4ustvo na priqtelkitye si mrynkat 4e izvan legloto e taka!obqsni mi slynce kak da izpitam lubov kam ne6o koeto iska takova ne6o!kogato q sam vluben isakm da pravq lubov s neq,vsi4ko da byde ne6no i krasivo s 4ustvo!obqsni mi kak da se darja s takava jena milo sled kato q 4ukam "Brutalno"! emi ne stava

LUBOPITEN
05-10-2007, 13:21
e kak da te obi4am i uvajam posle kato sam te hvanal za kosata i sam ti kazal duhai, posle sam te "nadupil" prosto ne sta'aaaa! HAIDE pomognete mi kak da uvajam priqtelkata si kato pravq takiva ne6a s neq!?

babi_girl
05-10-2007, 16:51
olele tuka veche verno stana vypros za brutalen sex. i az obicham po nqkoga da e malko po gruba ama da mefane a kosata i da vika duhai kuchko prosto nema da go pozvolq. az imah v predvid v nachaloto da e malko po-grubichko. da q butne na legloto i da go napravqt malko po taka. ama chak da vika duhai kuchko i drugi takiva tva veche verno e unijenie. #-o