PDA

View Full Version : А литъл хелп!



TheMaggie
05-09-2007, 08:19
Значи вчера тръгнах с едно момче дето въобще не харесвам...(стана ми жал за него :( )...а сега ми е мн гадно,а и съвестта ми се обажда.Знам,че съм постъпих мн лошо като му дадох надежда.Просто се измъчвам и не мога да го лъжа дълго - не съм такъв човек! Искам да го отрежа,ама възможно най-мило...така че да не му стана хипер гадно! Помагайте! :smt009

BouSSy_
05-09-2007, 08:28
ХАхХАх... това на мен ми се е случвало многократно ... да тръгна с някой, който не харесвам... обикновенно се получава следното:
1. ... или ще намеря нещо готино в него и ще останем заедно...
2. ... или ще му призная всичко... и ще си останем приятели
3. ... или ще го мотая и накрая ще го разкарам, след което съжалявам и искам пак да съм с него :lol: :lol: :lol: (това се случи когато бях много малка)

Ти след като си обедена, че не си падаш по него друго не ти остава освен днес/др ден, абе когато ви предстои среща да му каже:"Миличък, много съжалявам! Вчера направиХМЕ грешка, аз нямам същите чувства към теб и мисля, че няма да мога да имам. Мн държа на теб и не искам да те карам да страдаш в бъдеще повече от сега затова това трябва да приключи веднага и да си останем приятели." Емиии по-добро от това не успях да измисля... Успех

Presley
05-09-2007, 09:11
Абсолютно си права-трябва да се раэделите!И то максимално бърэо,эащото колкото повече иэчакваш,толкова по-гадно ще му бъде после ...!Най-добре е да поговориш с него на 4 оче и да му кажеш истината..!Може би ще му стане доста неприятно,осбено ако найстина иэпитва нещо към теб-и това е естествено!Но нямаш друг иэбор!Направи го,дори и да ти се раэсърди след време ще му мине и ще раэбере ,че е било по-добре както эа него така и эа теб!Не се притеснявай от реакцията му-по-добре така,отколкото да имате връэка ,в която има чувства само от едната страна...ако продължите накрая ще се раэделите по доста лош начин..
:roll: Късмет!

BAYO
05-09-2007, 10:11
Яхнала си магарето, ся ш' паднеш от там, щот толкова ти е акъла. За чий *** тръгна с него, кфо кат те е жал. Ае да земем да ходим и ние с тия, дет ни е жал постоянно за тях, просяци, бедняци и тем подобни. Ух... кфи глупости. :roll: Делни го, и по-бързо, просто му кажи, че си размислила, че не мое се получи, че не искаш нищо повече от него, тфа не е тряяло да става и така. Ае Денс...

HopeLesss
05-09-2007, 10:19
Пфф тъпа постъпка, но добре, че си се осъзнала на време. Скъсай с него преди да е хлътнал още повече и за в бъдеще недей да тръгваш с всеки, само защото ти е "жал", защото ще ти лепнат едни не толкова приятни имена... :roll:

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 10:23
Делни го, и по-бързо, просто му кажи, че си размислила, че не мое се получи, че не искаш нищо повече от него..

И ти казвам му разбива мечтите и фантазиите тотално ! хх

По Темата : Мисля че с течение на времето трябва да се учуждиш от него, да не му обр1щаш толко внимание, да го избягваш и той сам ще види че нищо няма да излезе и ще ск1сате,НО ТРЯБВА СЕГА ВРЕМЕ , А НЕ ИЗВЕДН1Ж ДА ГО РЕЗНЕШ, ЩЕ РАЗБИЕШ ВСИЧКО В НЕГО

BAYO
05-09-2007, 10:28
Делни го, и по-бързо, просто му кажи, че си размислила, че не мое се получи, че не искаш нищо повече от него..

И ти казвам му разбива мечтите и фантазиите тотално ! хх

По Темата : Мисля че с течение на времето трябва да се учуждиш от него, да не му обр1щаш толко внимание, да го избягваш и той сам ще види че нищо няма да излезе и ще ск1сате,НО ТРЯБВА СЕГА ВРЕМЕ , А НЕ ИЗВЕДН1Ж ДА ГО РЕЗНЕШ, ЩЕ РАЗБИЕШ ВСИЧКО В НЕГО

Мн. ясно, че не тряя рязко да му тегли бръснача. Нека стане по "мекия" начин, не със замах, като мафията. Първо стрелят, после питат ::: Айде успех.

neverand
05-09-2007, 11:52
Отрежи го преди да се е влюбил повече :) И това е много тъпо да тръгнеш от жал,много глупаво,било те е жал за него,ако те беше наистина жал нямаше да му даваш надежди,понеже знаеш,че така ще го нараниш тройно повече.

Vladokaaa
05-09-2007, 12:08
Тъпо си постъпила!!!

neverand
05-09-2007, 12:12
Тъпо си постъпила!!!дам

kaki4ka^
05-09-2007, 12:36
predi dosta vreme mi se slu4i ne6to podobno (vapreki 4e az ne tragnah s mom4eto ot jal - haresva6e mi). no o6te na vtoriq den osaznah 4e toi ne e tova za koeto sam go smqtala... tova koeto napravih be6e da izlezem i da pogovorim dosta za ne6tata i vsi4ko mina super. uspeh :!:

koalka
05-09-2007, 18:09
Ясно е-тъпо си постъпила и то за сметка на момчето, но след дъжд-качулка.Ти реши как ще е по-добре-да изчакаш известно време и да му кажеш, че не го харесваш или още утре примерно да му признаеш всичко.

victoriq
05-09-2007, 18:18
Яхнала си магарето, ся ш' паднеш от там, щот толкова ти е акъла. За чий *** тръгна с него, кфо кат те е жал. Ае да земем да ходим и ние с тия, дет ни е жал постоянно за тях, просяци, бедняци и тем подобни. Ух... кфи глупости. :roll: Делни го, и по-бързо, просто му кажи, че си размислила, че не мое се получи, че не искаш нищо повече от него, тфа не е тряяло да става и така. Ае Денс...
Момичето не иска да я съдиш,тя си знае,че е виновна и не е нужно и ти да я съдиш!!! [-X
По темата:Наистина ще е по-добре по мекия начин-избягвай го,не го търси и т.н.Не че така няма да го нараниш,но за по-лесен начин не се сещам...Дано всичко мине добре.Успех!

BAYO
05-10-2007, 09:17
Яхнала си магарето, ся ш' паднеш от там, щот толкова ти е акъла. За чий *** тръгна с него, кфо кат те е жал. Ае да земем да ходим и ние с тия, дет ни е жал постоянно за тях, просяци, бедняци и тем подобни. Ух... кфи глупости. :roll: Делни го, и по-бързо, просто му кажи, че си размислила, че не мое се получи, че не искаш нищо повече от него, тфа не е тряяло да става и така. Ае Денс...
Момичето не иска да я съдиш,тя си знае,че е виновна и не е нужно и ти да я съдиш!!! [-X
По темата:Наистина ще е по-добре по мекия начин-избягвай го,не го търси и т.н.Не че така няма да го нараниш,но за по-лесен начин не се сещам...Дано всичко мине добре.Успех!

Аве кво се плашите от истината? Еми понякога от нея боли, ахъмз.Приемайте я директно в очите и тва е. Не мисля да заобикалям. А тя е такава и аз си я казвам, като и давам и съвет от горе на всичкото. Ти ко искаш да се прая на шляпнат с мокра кърпа ли? Това, което винаги си мисля, го казвам, независимо кво е. Ае \/

honda^
05-10-2007, 14:39
Ем отова 666те ти е за урок, 4е в любовта не трябва да ти е жал за никого!
Трябва да скъса666 с него възможно най-скоро докато не се е привързал. И все пак, както казаха и останалите, постарай се да е възмойно по най-мекия на4ин. Не бъди рязка.