PDA

View Full Version : за или против наркотиците



iren4eto1
05-09-2007, 10:43
нека да се разбере кой какво мисли всъщност за наркотиците

WHiTe_SiLeNCe
05-09-2007, 10:56
Mislq,4e e suvsem estestveno da sum protiv... mrazq horata, koito pravqt pari ot ne6tastieto ili bezumieto na drugi.. za6toto tezi, koito vzimat narkotici nai-4esto sa depresirani hora, takiva s problemi. Tova za men sa sredstva s neobratim razru6itelen efekt, ot koito nqkoi glupak bogatee.. za smeta na 4ujdite radost, sudba, dori jivot... Narkoticite ne sa re6enie!!

MaRiNkA_16
05-09-2007, 11:48
az sum za.kakto nqkoi namira re6enie da pu6i cigari,dr da pie alkoholo,treti da se tup4e s hrana taka i dr namirat re6enie v tova da drusat.vseki ima pravo na izbor i makar to va da vredi az go za6titavam.

hamilcar
05-09-2007, 11:50
За. Няма вредни неща, има вредни количества.

Изключвам хероина, който е пълна помия. При мен той е в черния списък на нещата, които няма да пробвам.

patetoOo
05-09-2007, 11:58
Ами всеки сам си решава как да живее живота си!Аз лично не харесвам наркотиците,защото мисля че човек може да си направи купона по много други начини!Против съм,в смисъл такъв че не бих пробвала (отново),ама .. който както си реши

KiLLeR_InSTiNkT
05-09-2007, 13:40
За. Няма вредни неща, има вредни количества.

Изключвам хероина, който е пълна помия. При мен той е в черния списък на нещата, които няма да пробвам.
На същото мнение съм - не трябва да се прекалява с повечето неща, пък и хероин никога не бих пробвала...

05-09-2007, 15:38
PROTIV MNOY QSNO!

Kre4etalo
05-09-2007, 15:47
Tvurdo protiv.

teenkopele
05-09-2007, 18:35
За някои, против други.

bai_brother
05-09-2007, 18:59
То се знае ПРОТИВ.

niGGa
05-09-2007, 19:04
ПРОТИВ твърдите и ЗА леките

Armeika
05-10-2007, 09:34
На същото мнение съм като niGGa ... :-)

rosskata
05-10-2007, 09:59
Против абсолютно всички такива лайна... НИщо че пуша (цигари), пия алкохол и кафе, и пафкам , но много рядко.
Това не пречи да виждам, че нищо хубаво не става от тях...

LannyBarbie
05-10-2007, 18:39
ЗА !!! \:D/ \:D/ \:D/

BraInLesS_f
05-11-2007, 07:17
Твърдо ЗА леките наркотици! :)

IlLuSi0nS`
05-11-2007, 09:12
За ганжаатааааааа хахаха хахахаха

mi6ani
05-11-2007, 09:50
Против абсолютно всички такива лайна... НИщо че пуша (цигари), пия алкохол и кафе, и пафкам , но много рядко.
Това не пречи да виждам, че нищо хубаво не става от тях...

nap1lno saglasna sam s teb gleda6 kak jivota na edin priqtel zagasva malko po malko s vsqka sledva6ta sprincovka i sa e na 2 metra po zemqta a be6e samo na 21 :smt010 taka 4e sam tv1rdo protiv!!!

gabrielka@a
05-11-2007, 10:43
ПРОТИВ ЦИГАРИТЕ,АЛКОХОЛА И НАРКОТИЦИТЕ!!!

iren4eto1
05-11-2007, 20:31
наркотиците не са ре6ение а проблем
освен за самия човек ,а и за близките които явно не према на сериозно

phm
05-11-2007, 20:35
а съм за и за леките и за твърдите
който има мозък в главата обаче няма да
ги ползва вторите
:mrgreen:

PoPsI
05-11-2007, 21:26
WHiTe_SiLeNCe =D> =D> =D> тоя отговор му хареса......
и по темата твърдо против всякаква дрога (под това трябва се разбира и алкохолът и някои оспокоителни) .

п.п. Оня ден един наркоман ми вика :
"Пробвай ! МН е яко виждаш всичко в розово "
а аз го питах "А след това като почниш да виждаш в черно ??? "
хм странно защо млъкна...

O.B.I_
05-11-2007, 21:34
Az sum napulno za narkoticite, no naistina 4ovek trqbva da se distancira ot tvurdite narkotici, za6toto posle 6te mu e mn trudno da vurne sebe si .No ima i takiva koito uspqvat da se izpravqt kum nov jivot \:D/

No_Name_
05-12-2007, 09:33
Твърдо против !!!

summerlove
05-15-2007, 19:00
az li4no sam protiv... :)

05-15-2007, 19:39
на всеки, дето е или ще гласува "против" му пожелавам да усети
а)операция без упойка
б)сутрин на изпит без кафе
в)ревматизъм /високо кръвно без трева
:!:

assd
05-19-2007, 13:15
аз съм против ползването им от мен
за другите ми е все тая

05-25-2007, 14:34
mnooo narkomani v toq forum brat

GaNg_BoY
05-25-2007, 17:44
твърдо против..губене на време

AvRoRaA
05-25-2007, 22:53
Против съм естествено!Не е редно! :twisted:

NoTaLoNe
05-27-2007, 13:45
Мисля,че доста време бях ЗА...време е да се поспра малко и да се поогледам.направих го....и не сгреших,едва ли някой ще ме послуша,но дано и вие се огледате малко :smt011 А гласувах ПРОТИВ наркотиците

Tazuma_girl
05-27-2007, 16:19
Мисля,че доста време бях ЗА...време е да се поспра малко и да се поогледам.направих го....и не сгреших,едва ли някой ще ме послуша,но дано и вие се огледате малко :smt011 А гласувах ПРОТИВ наркотиците

Ц ц :-s ,ти па кога си се поогледала,не е за вярване. :lol: До преди няколко дена друго ми говореше. :smt005 :wink:

NoTaLoNe
05-27-2007, 20:49
Мисля,че доста време бях ЗА...време е да се поспра малко и да се поогледам.направих го....и не сгреших,едва ли някой ще ме послуша,но дано и вие се огледате малко :smt011 А гласувах ПРОТИВ наркотиците

Ц ц :-s ,ти па кога си се поогледала,не е за вярване. :lol: До преди няколко дена друго ми говореше. :smt005 :wink:

Поогледала съм се да,това,че ти не си разбрала е отделен въпрос.
:smt019 :smt019 :smt019 Така,че не коментирай нещо,в което не си сигурна :!: :!: :!: :smt018 :-k [-( ;-)

bloodybaby
05-27-2007, 20:56
Аз лично, мога да кажа, че наркотиците са ми дали моменти и усещания, които по никакъв друг начин не съм изпитвала, а не мисля и че ще изпитам някога пак!
Вече не се друсам и съм много доволна от себе си :-D Ако сега можех да върна времето назад, бих се отказала от удоволствията на наркотиците, ЗАЩОТОТО МИ ЕБАХА МАЙКАТА НА ЦЯЛАТА ПСИХИКА!!!

NoTaLoNe
05-27-2007, 21:08
Аз лично, мога да кажа, че наркотиците са ми дали моменти и усещания, които по никакъв друг начин не съм изпитвала, а не мисля и че ще изпитам някога пак!
Вече не се друсам и съм много доволна от себе си :-D Ако сега можех да върна времето назад, бих се отказала от удоволствията на наркотиците, ЗАЩОТОТО МИ ЕБАХА МАЙКАТА НА ЦЯЛАТА ПСИХИКА!!!

евала явно имаш много силна воля! ::: ::: ::: #-o да ти кажа ако наистина си се ДРУСАЛА в буквалния смисъл на думата,то тогава ... ти си една/един на 100 ....

bloodybaby
05-27-2007, 21:36
евала явно имаш много силна воля! ::: ::: ::: #-o да ти кажа ако наистина си се ДРУСАЛА в буквалния смисъл на думата,то тогава ... ти си една/един на 100 ....
Зависи, какво имаш в предвид наистина и буквално!
бях се докарала до там, че не знаех, към какво съм се закачила, важно беше постоянно да съм на линия, какво друсам беше маловажно - всичко което докопам!
Определено не ми беше лесно да спра и ми отне време, все още си спомням от време на време вкуса на дрогата и си мисля, как ли ще е ако и сега се прасна...обаче като ми минат такива неща през главата, просто поглеждам сина си и забравям :D

NoTaLoNe
05-28-2007, 14:40
евала явно имаш много силна воля! ::: ::: ::: #-o да ти кажа ако наистина си се ДРУСАЛА в буквалния смисъл на думата,то тогава ... ти си една/един на 100 ....
Зависи, какво имаш в предвид наистина и буквално!
бях се докарала до там, че не знаех, към какво съм се закачила, важно беше постоянно да съм на линия, какво друсам беше маловажно - всичко което докопам!
Определено не ми беше лесно да спра и ми отне време, все още си спомням от време на време вкуса на дрогата и си мисля, как ли ще е ако и сега се прасна...обаче като ми минат такива неща през главата, просто поглеждам сина си и забравям :D

:shock: мм ти на колко години си?Ами исках да кажа ако си била много зависима(амфети,кокаин,мор ин,хероин,лсд,екстази...и всякакви други подобни наркотици)то тогава както казах вече ти си една на...не на 100 на 1000!!!И едно съветче...тъй като разбрах,че имаш син...помисли си първо за него и след това прави останалото,което си мислила :) =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> бравос :) O:)

bloodybaby
05-28-2007, 14:54
:shock: мм ти на колко години си?Ами исках да кажа ако си била много зависима(амфети,кокаин,мор ин,хероин,лсд,екстази...и всякакви други подобни наркотици)то тогава както казах вече ти си една на...не на 100 на 1000!!!И едно съветче...тъй като разбрах,че имаш син...помисли си първо за него и след това прави останалото,което си мислила :) =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> бравос :) O:)
На 23 съм в момента - дано не изглеждам много стара :D
Хероин само съм пушила чат пат, и съм шмъркала в разни миксове.Венозно или пък шмъркане само хероин, доколкото ми е известно не съм приемала :-D Морфин не.LSD съм взимала няколко пъти, но след като ме вкара в супер гаден филм, реших, че май не е за мен.Имам в предвид - при LSDто е много важно каква ти е психиката в момента.Амфети, екс, пико...+ неща, които дори не съм знаела какви са съм взимала много и постоянно.Винаги примесени и с разни аптекарски истории, с които между другото започнах.
Кока общо взето по - рядко, единственно заради цената и.Общо взето се придържах, към сравнително леки наркотици, но ги друсах постоянно и в огромни количества.Когато реших, че ще спирам,бях толкова зле, че не можех дори да мисля.В последствие попрочетох малко повече и разбрах, че това било абстиненцията :-)
Обърнах сериозно на алкохол, като спирах дрогата и на болкоуспокояващи.
Бих казала, че да спреш е трудно, в някой случаи ужасно трудно, но свободата която получаваш спирайки дрогата си заслужава :D А и ако аз лично не бях спряла, нямаше да го има сега моето синче,най - вече защото и мен нямаше да ме има - винаги прекалявах!
Надявам се никога да не посегна отново, дори веднъж!И го желая на всеки, който е спрял или се опитва да спре с наркотиците :-)

NoTaLoNe
05-28-2007, 15:24
Ами ти нали знаеш,че повечето наркомани завършват със самоубийство или (защото всеки наркоман стига до една определена граница в която осъзнава,че иска да спре,но не може) отиват в комуни(било то доброволно или насилствено)което е много лошо и много ... мъчително...малко хора издържат и на стреса и на всичко...дори и комуните не помагат.Мнозина от тях след като излязат отново продължават или се самоубиват ... което е много гадно.Аз лично пушех и бях взимала амфети...усещах просто как потъвам малко по малко...както и да е от половин година не съм пипала амфети,а трева от... две седмици :roll: :roll: :roll: само,че преди тея две седмици не бях пушила 2 месеца...:) 8-[ #-o оф да ти кажа честно..нищо не ме спира да започна отново и то не само с трева...но сега се чувствам...много добре...даже бих казала ,че без тревата се чувствам...идеално :) ха :) макар,че не отричам,че ми беше хубаво като си бях във филма :)

bloodybaby
05-28-2007, 17:07
Много жалко, е че много млади хора(аз също се имам за млад човек :-D )посягат на живота си след или по време на психозата предизвикана от наркотиците.И досега не ходя с потничета и тениски, защото следите ги има и се виждат...
Комуните според мен са гола вода и рибки в джобовете.Колкото хора са се оправили там, толкова и не са успели.
преживяванията, които съм имала под въздействието на наркотиците, знам няма да получа с нищо друго, но това, което получих след като спрях определено беше повече отколкото очаквах от живота.Всъщност и досега някой мои приятели питат пак ли съм започнала да се друсам - забавлявам се и лудея все едно съм друсана, но без стимулантите.Научих се да се отпускам и да се забавлявам без тяхна помощ, което адски много ме кефи.Научих се да медитирам, а усещането по време и след медитация е супер :lol:
От дрогата смисъл няма - все някога човек спира доброволно - сам стига до изводите, че до нищо добро не води, или насилствено - имам в предвид смъртта.Това обаче са си мои разсъждения и не мога да твърдя, че съм права.
Гадното на дрогата, което винаги ме е дразнило, включително и когато употребявах е, че колкото и висок връх да стигнеш, все в един момент падаш.МНооооого гадно.И или трябва пак да се надрусаш или да тъпееш.Брррр
Ако се чувстваш добре без стимуланти, има ли смисъл времето да минава с тях?Вредите които причиняват са сериозни и дълготрайни въпреки, че не го знаем и не го мислим докато ги употребяваме.Скапват психиката неусетно и водят до лудости неприятни най - вече на този, който ги употребява!
Ох, сори дълго стана, дано не съм отегчила никого :!:

NoTaLoNe
05-28-2007, 19:07
И аз съм на това мнение,че можеш да си направиш веселото и без да се друсаш или употребяваш някакви наркотици...но за жалост малко хора са на мойто мнение :( Колкото и да е ... колкото и (сори за израза ама си е така) тъп чоек да си пак можеш по някакъв начин да си го направиш така както на тебе ти харесва.Аз съм си направила избора и сама за себе си знам,че той е правилен и знам,че много хора може да се смеят на това което пиша,но сие така.Както знам,че тези които сега в този сайт си мислят,че са голямата работа,като взимат тия"гадости"...след време пак ще пишат тук(ако още имат сили за това) и ще си мислят"защо ли не спрях на време" или нещо такова...ем извинявайте много ама онзи ден видях един по улицата(беше мноооого надрусан)върви сам и се смее и скача някакъв...това е мъж над 23 години(бил е приятел на приятеля ми ха и от там знам)...честно...призля ми :smt011 :smt011 :smt011 Само,че малко хора на мойта възраст мислят така....и това поколение и изобщо ВСИЧКО ОТИВА ПО ДЯВОЛИТЕ....

NFW`
05-28-2007, 19:43
Ъм...ЛС?Skype?Каквото и да е, само не превръщайте темата в диалог...

...

Съжалявам, просто днеска настроението е кофти.
И все пак-недейте да рисувате толкова апокалиптична картина на света. Погледнете през прозореца-птичките пеят, слънцето блести, небето е синьо...
А 90% от случайте няма да забележите нищо, ходещо по дяволите :) .
Така че...cheer up ,както се казва. :)

Adwokat
06-01-2007, 11:15
PROTIV !!

krasivata_luvica
06-01-2007, 11:19
Tvurdo protiv.