PDA

View Full Version : Da se gavrqt s tebe da se durjat lo6o da ti se podigravat



poity_isp
05-09-2007, 10:24
kakvo moje6 da napravi6 sre6tu tova dali s edna doza gooolqmo samo4uvstvie moje6 da psotavi6 vsekigo na mqstoto mu ili nqma na4in taka da stane 6toto s men naposleduk se opitvat da se ebavat dosta no dosega ne sum im pokazala 4e taka ne stava mojete li da mi kajete spored vas kakvo moje da se napravi v podoben slu4ai ,za da uniji6 vraga i da izmukne6 sebe si?

niiiii
05-09-2007, 11:42
i na men mi sa praqt na interesni nqkoi hora, praqt sa na golqma rabota 4udqt se kak da mi potup4at dostoinstvoto za6toto mi zavijdat.Puk i az kakto sum se sduhal sega e po-lo6o, nqmam samo4uvstvieto da im kaja kak stoqt ne6tata, a te imat samo4uvstvie kato na futbolna zvezda pri polojenie 4e sa tolkova grozni i tupi...ama da sa opraq i da izlqza ot depresiqta i togava :twisted:

Sunny_stz
05-09-2007, 11:46
Просто убий простака с мълчание...няма нужда да им обръщаш някакво внимание,те не са на ниво за да го заслужат...не се занимавай а просто ги подминавай,така прави интелигенцията към простолюдието :smt006

puhkav_mecho
05-09-2007, 11:48
Просто убий простака с мълчание...няма нужда да им обръщаш някакво внимание,те не са на ниво за да го заслужат...не се занимавай а просто ги подминавай,така прави интелигенцията към простолюдието :smt006


inak kazano - IGNORE jest :P

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 11:49
В този случай голямото самочувствие ти играе голяма контра... Колкото повече показваш, че имаш голямо самочувствие, толкова повече подигравките и б1зиците ще се увеличават..

Иначе нищо неможеш да направиш, просто с времето всичко ще се оправи..

05-09-2007, 12:39
Da ne ti puka kvo si misliat drugite. Zatapvai gi i shte zamlaknat.

lori
05-09-2007, 12:44
има една от даскало която всички и се подиграват ама тя пак върви с некво супер голямо самочувствие и изглежда като изрод, така чтова със самочувствието ще ти изиграе лоша шега. Затова по добре не им обръщай внимание, с по тъпите няма какво друго да се направи... :smt004

vivian
05-09-2007, 21:11
tegli im mainite na vsi4ki.za6to tr da im obra6ta6 vnimanie?ignorirai gi.ako stane netarpimo slagai gi na mqsto s umni repliki.samo4uvstvieto ne vijdam kak bi pomognalo v slu4aq.....ti si go imai,no ne se oblqgai mn na nego,za6toto tiq s "golqmoto" samo4uvstvie deto mn paradirat s nego,a nqmat golqmo pokritie sa nai-sme6ni...

05-10-2007, 12:25
има една от даскало която всички и се подиграват ама тя пак върви с некво супер голямо самочувствие и изглежда като изрод, така чтова със самочувствието ще ти изиграе лоша шега. Затова по добре не им обръщай внимание, с по тъпите няма какво друго да се направи... :smt004Ти си от Първо в софия, нали? щото има една дето цялото даскало й се подиграва. Пък тая ходи страшно наперено. Наистина самочувствието не е ключа