PDA

View Full Version : Аз май съм много тъп, а?!



тъп!
05-09-2007, 11:12
Значи, историята е много заплетена... Преди почти година, аз и най-добрият ми приятел се запознахме с едно момиче, много е сладка, умна, забавна абе почти перфектна е...! Обикновенно не се влюбвам лесно, занимавам се с мотори, покер и фотография, затова около мен има много момичета, които ми се натискат... Но сега, за първи път май че се влюбвам! Проблема е, че приятелят ми също я харесва, но имам чувството, че не толкова дълбоко, колкото мен. Работата е там, че тя много често ме гали, седи на сантиметър от мен и ме гледа "романтично", прегръща ме много често без причина и т.н., а след това към два дена се прави на недостъпна?! Не мога да я разбера? Въпросът ми, дали съм тъп беше свързан с това, че аз не правя нищо по-интерестно в отговор на нейните шитове... Даже, отвреме навреме, когато сме се събрали с момчетата и пращам sms-и от сорта на "Обожажвам да те докосвам, желая да те виждам всеки ден, защото ти си всичко на света за мен..Yamaha R1!" :oops: Според вас какво трява да направя, отчасти ме е страх да не ми откаже, отчасти ми е гадно за приятеля ми, отчасти за едно друго момиче, което ме харесва, има ПЕРФЕКТНО тяло и е много красива, но характера и не ми харесва... :(

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 11:13
Говори с приятеля си и от там послушай с1рцето си..

MakeMeLaugh
05-09-2007, 11:20
казвам го приятелски - ти си глупав бе човек. :)
Това как те гледа и после уж се отдръпва е стара изпипана женска тактика, знам я аз и на мен са я правили ;)
Направи се и ти малко на интересен и недостъпен - ама съвсеем леко и виж как ще реагира ;)
Отосно онази с якото тяло - забрави я, няма да си толков щастлив с нея колкото с онази душица, все пак няма да я носиш на изложба нали... ;)
А за приятеля ти - помисли с кого тя би се чувтсвала щастлива.. а щом на теб ти прави тези врътки значи ти си човека! ;)
Айде започни с малко закачки и шегички и лека полека отвръщай на чувстават й ;) Бъди естестван ей! :) Айде успех, после кажи как минава

neverand
05-09-2007, 11:30
Наистина си тъп,аз ако съм момиче,и ми пращаш такива смс-и даже нямаше и да ти обръщам внимание.Или земи да й отговаряш или просто се оттегли,а тва за приятелите,ако са ти приятели ще те разберат,едно е да харесваш някоя,друго е да си влюбен.Винаги някой приятел ще харева момичето по-което си падаш,трябва да не отстъпваш,понеже и приятелите ти няма да го правят,а ако за 1 момиче приятел ти се разсърдии,начи не се брои за такъв.Просто сам реши,но според мене действай и без такива смс-и вече ;) ае

BAYO
05-09-2007, 11:32
Говори с приятеля си и от там послушай с1рцето си..

Съгласен съм отново. И ще добава, отново;

Говори първо с него, виж кво ще излезе от заплетената ситуация, кажи му, че ако толкова я иска, моеш и да му я дадеш, все пак имаш супер мноо мацета покрай тебе.

Другото което е, тря да знаеш, че наистина си заслужава, че наистина и стиска и на нея да тръгнете, а не само да си флиртува ей тъй, и след месец, два, три да каже; Абе тфа си беше за кефа, за флирта, за удоволствието, не си падам по дългите романи...

От там нататък ... палиш мотора и дерзаеш.

kfartalna_princeska
05-09-2007, 11:37
spokoino nie momi4etata sme takiva taka pravim purvo iskame da pobarukame nqkoe mom4e posle se odrypvame da viidm kvo sh stane(da zapo4nat mom4etata da ti4at po nas a ne nie po tqh)no sm sigorna 4e ima ne6to tezi pogledi i az sm gi fyrgala i go pravq kogato sm si haresala nqkoi e ne prosto ei taka taka 4e...ne i se natiskai ti 4akai da viish kvo tq sh naprai .. :!: ;-)

Presley
05-09-2007, 11:44
Говори с приятеля си и от там послушай с1рцето си..

Съгласен съм отново. И ще добава, отново;

Говори първо с него, виж кво ще излезе от заплетената ситуация, кажи му, че ако толкова я иска, моеш и да му я дадеш, все пак имаш супер мноо мацета покрай тебе.

Другото което е, тря да знаеш, че наистина си заслужава, че наистина и стиска и на нея да тръгнете, а не само да си флиртува ей тъй, и след месец, два, три да каже; Абе тфа си беше за кефа, за флирта, за удоволствието, не си падам по дългите романи...

От там нататък ... палиш мотора и дерзаеш.
Съгласна съм ;-)

koalka
05-09-2007, 18:07
Трябва да поговориш с приятеля ти и да му кажеш, че си влюбен в нея.По-добре ти да си с нея, защото все пак той изпитва само харесване, а влюбването е много по-силно, така че...

victoriq
05-09-2007, 18:23
Трябва да поговориш с приятеля ти и да му кажеш, че си влюбен в нея.По-добре ти да си с нея, защото все пак той изпитва само харесване, а влюбването е много по-силно, така че...
Напълно съм съгласна.

honda^
05-10-2007, 14:46
Е Yamaha, ти пък... Honda :-D . Абе ти си знае666.По тоя въпрос можем много да спорим :-D
По темата. Не трябва да ти е жал за другото моми4е с хубавото тяло. 666том я харесва666 се постарай да си с нея. Поговори с приятеля си и му обясни как седят не666тата.

05-10-2007, 14:54
xxxx 6tom ne ti xaresva xaraktera qnma smisal da se zanimava6 s neq ako iska6 da si s neq samo zaradi tqloto....to nqma da e ve4no perfektno

typ!
05-10-2007, 19:24
Е Yamaha, ти пък... Honda :-D . Абе ти си знае666.По тоя въпрос можем много да спорим :-D

Ми всъщност, аз карам Honda CBR1000... Не знам защо съм написал Yamaha, така ми хрумна... :) Аз дори не помна какво всъщност съм написал в смс-а, но беше нещо подобно :)

bqsna_teenagerka
05-10-2007, 19:41
:P ами питай приятеля си сериозни ли 4увства има кам мацката...и го питай дали не мойе да си якраднеш?
и действай!

Iv4o_0
05-11-2007, 08:44
Братле просто тя ти е в карпа варзана...просто 4ака ти да поеме6 следва6тата по сериозна ступка

BAYO
05-11-2007, 10:02
Братле просто тя ти е в карпа варзана...просто 4ака ти да поеме6 следва6тата по сериозна ступка

Има нещо вярно тука, само преди тва кажи на приятеля ти, да няма сръдни и цупни . Неа смисъл заради нек'фо маце си скапвате отношенията, нали?