PDA

View Full Version : za kolamaskata...



05-09-2007, 12:23
naistina li boli tolkova kolkoto kazvat?

hip Hop Mace
05-09-2007, 12:33
Gluposti,izobshto ne boli....e ne izobshto ama ne e bolka za umirachka :wink: Nqkoi naistina prekalqvat kato pochnat da se prevzemat kolko mnooogo bolqlo.Az si polzvam kola maska za rucete i krakata i veche tolkova sviknah che pochti nishto ne useshtam
.. \:D/

Presley
05-09-2007, 12:47
Нееее не се наплашвай така!Какво толкова умуваш ! Тцтцтцтц :-D
Иэобщо не боли толкова.... #-o Да ти имам проблема :smt005

emilythestrange
05-09-2007, 12:51
да смъква ти кожата и ти умираш в агония :twisted:
ако ме питаш боли по малко етепилатора-имам чуството
че е създаден като уред за мъчения.
правя си коламаска и както виждаш или както четеш по скоро съм жива
все още.

05-09-2007, 12:54
Зависи къде си я правиш

seventh_sense
05-09-2007, 22:27
Ооо ако преди това си била само на самобръсначка и след известно време решиш да минеш на кола маска .. УЖАСНО много боли. Аз бях така и не съжалявам за изтърпяната болка ( то оставаше и това #-o ) защото намирам голяма разлика и освен че на теб ти е по-комфортно а и на допир е приятно \:D/ направо съжалявам че съм загубила толкова време с самобрусначките ;) когато космите са равни (няма къси, дълги - след 3 4 коли маски) ефекта после е невероятен :smt007

Butterfly^
05-11-2007, 08:20
Зависи каде си я правиш. На ръце и крака примерно е нищо работа, бъди спокойна. За триъгълника първия път ще те боли, особено ако преди това си ги бръснала (както и предполагам), но след 2-рия, 3-тия път вече почти нищо не се усеща. Абе хора от кола маска още не са умрели, така че се мятай спокойно :-D