PDA

View Full Version : sexa



in4eto0
05-09-2007, 14:04
vinagi li pyrviq pyt kogato momi4etata pravqt sex im te4e kryv i tova kara li mom4etata da se otvryshtavat ??boli li mnogo i zashto boli?? moje li himenata da se skysa?

Gostenka
05-09-2007, 14:17
Milichka, vyprosyt ti e vajen i e hubavo, che pitash.
Ne znam na kolko si godini, no priqtelski syvet - ne go pravi sega!

Ne v 100% ot sluchaite teche kryv. No v povecheto ot tqh da. Kryvtta vsyshtnost e ot razkysvaneto na himena. Moje da ti teche kryv i sledvashtite nqkolko pyti, ako himenyt ne e napylno razkysan. Tova ne e povod za pritesnenie. Po princip dori i bolkata pri pyrviq pyt ne e zadyljitelna. No povqrvai mi sluchva se otnovo v povecheto sluchai. Bolkata idva ot fakta, che momicheto e pritesneno. Za pyrvi pyt i e! Normalno!
Kato e pritesneno, momicheto ne e otpusnato.
Pyrviqt ti pyt, a i vsichkite ostanali pyti, trqbva da se otpusnesh i da se nasladish na miluvkite na lubimiq.
Bolka moje da se poqvi i ako ne si dostatychno vlajna tam otdolu. Ako ne mojesh hubavo da se ovlajnish nai-dobre si kupete lubrikantche. Mislq, che mnogo reklamiraha edin Gleitgelen ili neshto takova. Tova e gelche, koeto ovlajnqva i syotvetno ulesnqva pronikvaneto.
Momchetata ne se otvrashtavat ot kryv! Osven ako ne sa nqkakvi glupaci, hlapaci, koito (syjalqvam za izraza) ne znaqt koga im se pikae i koga im se e**.

Vajnoto e da ne se pritesnqvash! No chestno kazano ako ne si gotova zatova ne go pravi. I ako go pravish ZADYLJITELNO izpolzvaite prezervativ!

05-09-2007, 14:24
Химен е мъжки род и при членуване става химена/ът(зависи) :wink: