PDA

View Full Version : problem,nujda ot mnenie ili savet



gost5
05-09-2007, 14:26
Значи,ето го и моят проблем,бях с 1 момиче почти 5 месеца,и изведнаж ми казва,че иска да се разделим,защото аз сам се влубвал все повече в нея,а тя не чувствала от своя страна толкова силно нещата...Има 1 подробност,аз след няколко седмици заминавам за Сащ за около 4 месеца.До момента на раздялата,всичко беше уникално,не сме се карали нито 1 пат и тя ми е казвала даже,че я правя щастлива всеки един миг,и в началото даже ми каза,че е решила да ме изчака да се варна.Но в един момент ми казва,че я задушавам и че не иска да е с мен(но след това разбрах,че нарочно ми е казала,така за да ми е по-лесно),а иначе когато я попитах дали е сигурна,тя каза да,но като я накарах да си сложи рака на сърцето и да каже,че не ме иска,не иска да ме целуне,и да ме прегарне,тя каза че не може да го направи.Какво мислите по вапроса?какво трябва да направя?и дали имаме шанс някога отново да сме заедно..?на няколко пати тя ми каза че е обаркана,

BAYO
05-09-2007, 14:58
Гледай ся. Тя ти го е казала тва, не за да се почувстваш ти по-добре и да ти е по-леко от раздялата, а заради самата нея. Тя просто иска да и се размине по тънкия начин, без мноо сълзи, сополи и прочие. Явно те харесва, може и да те обича, нзн вие си знаете, но тая раздяла за 4 месеца на нея ще и се видят мноо нанагорно. Ако те обича, наистина може да те дочака, но ако е разколебана, в опит да притъпи болката и душевното си състояние, може да напрай някоя глупост, за която в последствие би могло и да съжалява. И аз съм така. Т.е. моята приятелка направи що годе същото, даже не иска да ме изпрати на летището, щот за мен било по-добре така. Да , ама не. За мене беше супер кофти, но на нея и беше по-добре 100%. Е, малко егоестично ама я разбирам, щот не аз, а тя тряя да чака. Абе има допирни точки, които се засичат малко и с моята история, ама аз съм в по-напреднал стадий, тъй че мн. мн. друго няма ко да кажа. Тва е.

gost5
05-09-2007, 15:11
BAYO...аха...еми аз доколкото разбрах и на нея не и е лесно,липсвал сам и,сащо така не излизала от тях и разни такива работи дето показват,че и на нея не и е мн лесно,но да за тва си мн прав,че наистина явно се страхува,че може да направи някоя глупост,тя сама каза,че дори и да и липсвам,докато замина не иска да се сабираме,за6тото не можела да ми обещае да ме чака,явно не иска да ме нарани по-нататак...а ти в какав смисал си по-напреднала фаза,ти какаво направи,има6 ли някви надежди да се саберете отново???

Digital
05-09-2007, 15:19
Ми писнал си й. И си е намерила някой друг, макар че това не е задължително.

BAYO
05-09-2007, 15:34
BAYO...аха...еми аз доколкото разбрах и на нея не и е лесно,липсвал сам и,сащо така не излизала от тях и разни такива работи дето показват,че и на нея не и е мн лесно,но да за тва си мн прав,че наистина явно се страхува,че може да направи някоя глупост,тя сама каза,че дори и да и липсвам,докато замина не иска да се сабираме,за6тото не можела да ми обещае да ме чака,явно не иска да ме нарани по-нататак...а ти в какав смисал си по-напреднала фаза,ти какаво направи,има6 ли някви надежди да се саберете отново???

Както обичам да правя, ще карам отзад напред. Та...

Имам надежди, че ще се съберем като си дойда. АМа за разлика от тебе, мойте 5 месеца почтиминаха, останаха ми само 2. А и сме от почти 2 години заедно и смея да кажа, че я познавам отлично. И тя е като твоята приятелка, разколебана е от тръгването ми и да, не и е лесно, ама ше устиска някак си. Просто ми тря един поглед, един път само да я видя и сичко ше си е както преди. Тва имах предвид, като казах, че съм в по-напреднал стадий от тебе.

Значи, ако наистина много ама много те обича и не може без тебе, ш'те чака, друго не и остава, колкото да и е гадно и тежко. Ама виж вече, ако не е сигурна в тва, добре ти е казала, да не се надяваш много, щот може и да напрай някоя глупост, докат си там. Но ако изтърпи тия 4 месеца, само като се видите на летището или където и да е било ;) ще ти се зарадва много, ама наистина много.

А тва, че не е излизала въобще от тях, че си събира сълзите в капачка от мастика ... бла бла... не е много за вярване. Може да и липсваш и сичко друго, ама хептен толкоз пък?!? И друго нещо , последно. Замисляй се понякога, не си оставяй очите хептен "затворени", че ще те чака и бърабърабъра хепи енд и точка. Имай си нещо на ум, пък така.

П.П. И нещо др. исках да ти кажа, ама го забравих :-D

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 15:38
Както обичам да правя, ще карам отзад напред. Та...

Имам надежди, че ще се съберем като си дойда. АМа за разлика от тебе, мойте 5 месеца почтиминаха, останаха ми само 2. А и сме от почти 2 години заедно и смея да кажа, че я познавам отлично. И тя е като твоята приятелка, разколебана е от тръгването ми и да, не и е лесно, ама ше устиска някак си. Просто ми тря един поглед, един път само да я видя и сичко ше си е както преди. Тва имах предвид, като казах, че съм в по-напреднал стадий от тебе.

Значи, ако наистина много ама много те обича и не може без тебе, ш'те чака, друго не и остава, колкото да и е гадно и тежко. Ама виж вече, ако не е сигурна в тва, добре ти е казала, да не се надяваш много, щот може и да напрай някоя глупост, докат си там. Но ако изтърпи тия 4 месеца, само като се видите на летището или където и да е било ;) ще ти се зарадва много, ама наистина много.

А тва, че не е излизала въобще от тях, че си събира сълзите в капачка от мастика ... бла бла... не е много за вярване. Може да и липсваш и сичко друго, ама хептен толкоз пък?!? И друго нещо , последно. Замисляй се понякога, не си оставяй очите хептен "затворени", че ще те чака и бърабърабъра хепи енд и точка. Имай си нещо на ум, пък така.

П.П. И нещо др. исках да ти кажа, ама го забравих :-D

Ето за това го уважавам, братлето и винаги ще го уважавам.
Изказването ти ми хареса. =D>

BAYO
05-09-2007, 15:54
Както обичам да правя, ще карам отзад напред. Та...

Имам надежди, че ще се съберем като си дойда. АМа за разлика от тебе, мойте 5 месеца почтиминаха, останаха ми само 2. А и сме от почти 2 години заедно и смея да кажа, че я познавам отлично. И тя е като твоята приятелка, разколебана е от тръгването ми и да, не и е лесно, ама ше устиска някак си. Просто ми тря един поглед, един път само да я видя и сичко ше си е както преди. Тва имах предвид, като казах, че съм в по-напреднал стадий от тебе.

Значи, ако наистина много ама много те обича и не може без тебе, ш'те чака, друго не и остава, колкото да и е гадно и тежко. Ама виж вече, ако не е сигурна в тва, добре ти е казала, да не се надяваш много, щот може и да напрай някоя глупост, докат си там. Но ако изтърпи тия 4 месеца, само като се видите на летището или където и да е било ;) ще ти се зарадва много, ама наистина много.

А тва, че не е излизала въобще от тях, че си събира сълзите в капачка от мастика ... бла бла... не е много за вярване. Може да и липсваш и сичко друго, ама хептен толкоз пък?!? И друго нещо , последно. Замисляй се понякога, не си оставяй очите хептен "затворени", че ще те чака и бърабърабъра хепи енд и точка. Имай си нещо на ум, пък така.

П.П. И нещо др. исках да ти кажа, ама го забравих :-D

Ето за това го уважавам, братлето и винаги ще го уважавам.
Изказването ти ми хареса. =D>

gPa3HuTeJl, http://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gifhttp://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/beer.gif

koalka
05-09-2007, 18:11
Може да изпитва някакви чувства, но щом не е с теб, ясно е, че те са много малки и наистина не иска да е с теб.
Има и друг момент-може би се опитва да измисли друга причина, за да се разделите, защото ти заминаваш.Тя говори така, че ще те чака, защото в момента е сигурна, но 4 месеца хич не са малко време и то тя не те обича, а само те харесва.По-добре замини за Америка и я забрави.