PDA

View Full Version : Кузов...



teenkopele
05-09-2007, 17:43
Ще му скъсат дупето...http://news.ibox.bg/news/id_1920352554.

OtherDimension
05-09-2007, 17:44
Един светъл лъч в тунела на съмнения и корупция

Presley
05-09-2007, 17:47
малко са му 3 години!!!! :smt019
Эаслужава си накаэанието ,както и много повече де ...педофил скапан !Гнусна работа :?

HopeLesss
05-09-2007, 17:55
Че са малко, малко са, но дали и тях ще излежи? :roll:

alkobalko
05-09-2007, 18:01
Не 3, а и 30 год. са му малко. Само, че много се съмнявам, че ще излежи и тези 3 години.

koalka
05-09-2007, 19:23
Ако е виновен са му малко, така е.Но ако не е-много са му.Иначе предполагам ще му харесва в затвора. :D

Ice_Queen_
05-09-2007, 19:29
Как се накефих като чух само!!!!

Swinkenhoffer
05-09-2007, 19:30
Че са малко, малко са, но дали и тях ще излежи? :roll:

дълбоко се съмнявам. :lol: :?

Ice_Queen_
05-09-2007, 19:50
Че са малко, малко са, но дали и тях ще излежи? :roll:

дълбоко се съмнявам. :lol: :?За лятото го пускат..нали трябва да отиде на море :lol:

да се Удави дано! :smt011

Mo6no3
05-09-2007, 19:55
Едно не ми е ясно...

защо делото срещу него беше повдигнато 5 години след въпросното деяние? Това ме кара да се съмнявам за доста неща...

Swinkenhoffer
05-09-2007, 20:15
Едно не ми е ясно...

защо делото срещу него беше повдигнато 5 години след въпросното деяние? Това ме кара да се съмнявам за доста неща...

ако не се лъжа... има няква проверка от евро съюза и трябва да се симулира дейност. пък и е бивш член на Атака, която е вечната опозиция и е много удобно за останалите управляващи да "покажат" на народа какви типове има в тази партия, за да не й се гласува доверие. :-D (тва го чух по скат, не е мое мнение, но пък е доста възможно).

05-09-2007, 20:22
Едно не ми е ясно...

защо делото срещу него беше повдигнато 5 години след въпросното деяние? Това ме кара да се съмнявам за доста неща...

Защото сега трябва да се покрие скандалът около Румен Овчаров. После ще кажат "Ето, ние осъдихме един народен представител, защото е виновен, но нашият министър не е- затова си остава на постта и ще подготвя изборите за евродепутат".

shadow4e
05-09-2007, 20:25
Да, де това отгоре бях аз.


Вярвам, че е виновен, но всъщност като обжалва сигурно ще го оправдаят поради липса на доказателства.

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 20:29
К'ви 3 години бе баси, 3 са му малко...

air_J
05-09-2007, 20:45
Как се доказва орален секс, че нещо не мога да се сетя? При това 6 години по-късно? Липсата на каквито и да било сериозни доказателства срещу Кузов е видима, и ако ще и на последна инстанция, но ще го оневинят (или осъдят условно). Помнете ми думата. Показанията на един лепилар (дето даже се отказа от тях) едва ли са достоверни. Не искам да коментирам дали е педофил, или не (в интерес на истината муцуната му е малко глуповата, може наистина да е педофил), но е факт, че липсват каквито и да е доказателства за това. А не мога да разбера как може да има хора, които да се радват на подобна скалъпена присъда? Това по никакъв начин не означава, че съда е по-малко корумпиран, а точно обратното - ако някой има кинти и желае да те злепостави, дава 1 колело на един лепилар, показва му твоя снимка, води го в съда, ония казва, че ти е лапал, а после - стой, та гледай! Докато не намерят по-сериозни доказателства, изобщо да не ми пробутват показанията на разни лепилари (Карбовски ги показа в предаването си и си пролича, че за малка сума пари биха продали и майка си). :-({|=

rosskata
05-09-2007, 22:11
air_J е прав. Ако наистина е прдофил, и 10 са му малко... НО първо, няма как да се докаже неоспоримо, дори не зна въобще как са го доказали, при положение, че имат само свидетелски показания, при това хората се отказаха от тях... Както и да е. На мен също ми е противен, но да осъдиш някой само по свидетелски покания, и то със съмнителна достоверност... Хм. Най- вероятно ще го освободят като обжалва...
Да не говорим , че в възможно и да е политическа работа, някой се мъчи да го закопае по някакви си причини.

Оак казвам- противен е , не е трудно да се повярва , че е педофил, но за да се осъди някой ефективно трябват доказателства. Жалко, но факт.

teenkopele
05-10-2007, 03:19
Чичко Куууузов, чичко Кууууузов...

как ще ти пръснат педофилската шайба в зандана... аххххх
а и е от Атака... ммммм циганите ще го обичат, обичат, обичат...

по 10 пъти на ден... :lol:

Гъзът му ще стане широк, като кюнец. :lol:

quench
05-10-2007, 08:02
2 години само задето е влязъл в АТАКА