PDA

View Full Version : Приятелкта ми не ме харесва ... :?



05-09-2007, 17:49
Ами проблема е следният - отначало като тръгнахме всичко си беше наред - даже страхотно! Сексът, всичко. Но Мина малко време и тя започна да охладнява към мен - незнам защо .. знам, че я задоволявам напълно в леглото (това го знам със сигурност) и по нейни думи съм вълшебник в леглото ... ама ... постоянно започва да ме игнорира и да се заглежда към други мъже :( и то основно заради по-доброто им телосложение. Аз имам много добро телосложение, и мускулатура, но ми липсва маса и изглеждам леко кльощав ... но всички момичета твърдят, че имам готино тяло освен това момиче, което ме интересува :( постоянно се заглежда по разни дет са по-мускулести и постоянно има коментари от рода на "оле тоя колко е готиииин" ... постоянно се притиска в приятели с по-големи мускули когато ги прегръща за поздрав и вмята нещо като "оле, защо ми моя няма такива" ... тия работи може да са дребни и да прекалявам, но ме сдухват невероятно много и започвам да се чувствам непълноценен и да се съмнявам във всичко. Стигнах до там, че говорих с бивши приятелки дали съм добър в леглото - до една потвърдиха ... започнах да разпитвам приятелките на моята, дали ме обича и всички твърдят, че по цял ден говори само за мен и наистина е лудо влюбена в мен (както и аз в нея - умирам само за да съм с нея) и не разбирам какво толкова я привлича .. наскоро споделих с нея проблема, защото вече не издържах, а тя започна да ми обеснява как не харесвала много мускулести типове, даже й било гнусно ... аз се поуспокоих, но тя продължава !!!! моля дайте ми някакъв съвет немога да ходя на фитнес, защото наистина нямам достатъчно време :(

Adwokat
05-09-2007, 17:52
ami pich sled toq izraz "оле тоя колко е готиииин" biesh i edin shamara i q ostavqsh da reve kato sudrana.. da eba tupata i kurva.

05-09-2007, 17:53
аз за нея бих умрял ... а да я ударя - абсурд :( просто немога да го направя :(

Adwokat
05-09-2007, 17:58
аз за нея бих умрял ... а да я ударя - абсурд :( просто немога да го направя :(


za udara nqmax v predvid v bukvalniq smisul.. ama pich s tez neinite irazi sus sigornost ti machka samochustvieto...


:smt013

victoriq
05-09-2007, 18:03
Еми аз съм на мнение,че тя иска да ти намекне,че иска да си маааалко по-мускулест...Но за проблема,че нямаш време за фитнес...Нз...Щом толко я обичаш трябва някак да го вместиш във времето си!

koalka
05-09-2007, 18:15
Аз, ако бях на твое място с такова момиче никога не бих била.Добре-нека заглежда, ама да не прави някакви нарочно изпуснати коментари и да се натиска на приятелите ти.Т`ва не знам как го търпиш.

Schnitzer
05-09-2007, 18:18
Аз така бих я наредил че лошо да и стане :lol: :evil: :twisted:

05-09-2007, 18:30
Аз като говорих с нея й казах за това, че нямам време и тя започна да ми обеснява, че не иска да съм бил мускулест и я отвращавали по-мускулести мъже и че го правила на бъзик. Ама пак продължава и колкото и бъзик да е не ме кефи идеята постоянно да ме хваща срам. Винаги момичетата са ми показвали, че съм красив и харесван и това не ми е бил проблем, но сега направо откачам и ако не обожавах толкова невероятно много всичко в нея (без това) щях да й тегля майна без да се замисля, но просто не мога! Без нея ще умра! И го казвам в буквален смисъл.
Имах идея да й покажа как е това като се натисна на някое друго момиче пред нея и знам, че няма да ми е голям зор да сваля някоя, ама дори само идеята ме кара да се отвратя ... просто не мога да помисля за друга ;( имайте предвид даже незнам какво да направя ... мисля винаги само за моята и немога да не мисля за нищо друго и само като си представя, че трябва да свалям някое друго момиче и ми призлява ... мислех също поне да направя някакъв такъв коментар ... ама няма нищо което някое друго момиче да има а моето да няма :( и то в пъти по-добро :(

Barbie
05-09-2007, 19:00
Ооо, ама ти много ме радваш :-)
След като толкова я обичаш, разбирате се, тя те обича...поговори с нея отново. Тя може да не го прави съзнателно, може да не си представя как изглежда отстрани или пък да не поглежда нещата през твоите очи. Говори сериозно с нея и й обясни какво точно те притеснява - явно че майтап или не, на теб това ти пречи. Ти казваш, че си опитал - направи още един опит. Ако държи на теб, би трябвало да й стане ясно, че те подтиска. Начинът, по който се държи приятелката ти е малко странееен... :-s Но пък знае ли човек, хора всякакви...

miss_kiss181
05-09-2007, 19:30
az podkrepqm mnenieto da pogovori6 s neq za6toto qvno te obi4a ai ti neq bezkraino mn
taka 4e pogovorete obqsniii i 4e tezi neini bazici te podtiskat i taka mislq 4e 6te te razbere...az li4no razbiram gadjeto si za si4ko

miss_kiss181
05-09-2007, 19:30
az podkrepqm mnenieto da pogovori6 s neq za6toto qvno te obi4a ai ti neq bezkraino mn
taka 4e pogovorete obqsniii i 4e tezi neini bazici te podtiskat i taka mislq 4e 6te te razbere...az li4no razbiram gadjeto si za si4ko

gangstera
05-09-2007, 21:25
пич честно да ти кажа и аз бях така с мойта приятелка...аз съм клечест,но от друга страна съм здрав....примерно имаше един пич от даскалото където тя му се кефеше колко бил набит,мускулест ии т.н... нооо като го хванах на канадска борба...нямасхе просто шанс и от тогава приятелката ми не е пражели никога такова нещо

05-11-2007, 09:53
nz...mn gadno se darji spored mne...izvinqvai...e ako naistina se obi4ate vsi4ko 6te se opravi.pogovori otnovo s neq za tova :-k

bqsna_teenagerka
05-11-2007, 10:02
следващия път като видиш мацка кажи "лелеее тая има ебаси якото дупе..леле кое мом4е (мъж) не ме4тая за такова нещо" :? и после й кажи леле мило надърви ми се аре д апрайме секс! виж й реакцията да видим ще й стане ли приятно!"явно не се осещ ми прави като нея да й покажеш как е...да видим ще престанели

Big_Slav
05-15-2007, 11:34
ухаа брат твоята история напрао ме разби аллллл
МИ брат или иска да те кара да ревнуваш или просто си пада по другите сри бро ама требва и да си говорите нема да мълчиш кат путка ко те обича ща обича ко не те обича еми не е единствена сам казваш че другите са ти казвали че си хубав в телосложение к се спичаш тогас! аре беги си паси овцата

jjjjjj6363
05-15-2007, 16:11
tq moje da te obi4a no ima nqkoi momi4eta deto obujavat kogato nqkoi a gi pregurne da se gubqt v pregrutkite im

a moje i prosto da isaka da revnuvash,

MaRiNkA_16
05-15-2007, 17:08
edna vruzka se poddurja s razgovori.govorete govorete dokato ne razbere 4e ne iska66 taka da govori i da se durji dr na4in nqma....

AFT
05-15-2007, 17:16
Извинете,ако повторя някой,но не съм чела по-горните постове.
Според мен трябва просто да и кажеш,че не ти харесва/дразни те/унижава те или каквото там искаш.Щом толкова те обича,ще разбере и ще престане.
Хъх,успех и да кажеш какво е станало. ;-)

06-13-2007, 05:51
оо пич ти си мн зле е . ти си мъж под чехъл или даже педал под чехъл докато я обича6 6ти си остане6 такъв. най добре и го набучи в аналното отверсие и тогава си4ко 6те е ОК е отивадй да и духа6 някаде

sasha_90
06-13-2007, 05:57
И тя незнае какво иска май :-k
Не се променяй заради нея!

love_girls
06-13-2007, 06:04
Сори пич ама си попаднал на наистина кофти характер.
Бил съм с такова момиче и да ти кажа няколко думи които опреличават този тип характер: "кучка", "лигла", "тъпо парче" ... Абе много са.
Идята ми че това няма как да се промени понеже тя гледа нейния си кеф и си чеше егото с тези изказвания и с тези прегръдки с другите.
Просто може да си говори , че те обича, но след като си говорил с нея и си поискал от нея да промени това си държания и тя продължава да не го прави, как да ти кажа, че няма да се промени и че е по-добре ако се уважаваш себе си като човек се махни от това момиче. По-добре го направи по-рано , защото после много повече ще те боли!
И си намери момиче което да те уважава и най-вече такъв какъвто си със всичките ти плюсове и минуси.
ЕДНА ВРЪЗКА СЕ ДЪРЖИ НА ВЗАИМНОТО УВАЖЕНИЕ!
:smt006

gangbang
06-13-2007, 06:07
Мацето нема вина. Ти си си виновен нещо. Може да я е6еш готино ама иначе да си тъп и това да я дразни. Ако си успял да спечелиш уважението й немаше да го прави така. Явно некъде ти куца системата и са те прави на смешен. По-добре погледни къде са ти грешките и ако не ги откриваш жалко за теб. Откриеш ли ги има два начина, да ги поправиш или пък да и биеш шута и със следващата да не ги повтаряш същите. Тва е положението :)

Аничкааа
06-13-2007, 11:26
Това е наистина много гадно!!!!!Опитайсе да поговориш пак с нея и и обясни, че не ти е приятно така.Ако не те разбира няма смисъл да продължаваш да избиваш комплекси заради нея.Това го знам от опит.Човек си е такъв какъвто си е и ако обичаш някого истински го приемаш такъв какъвто си е, а не го караш да се променя :wink:

marina star
06-13-2007, 12:37
prosto i kaji vsi4ko tova koeto si napisal,obqsni i kak se 4uvstva6 i q pitai kakav i e problemat

mi6lenceto9
06-13-2007, 12:49
spored mene tq naistina te obi4a,6tom vsi4ki sa go potv1rdili.6toto i az s1m pravila predi taka(e ne 4ak da kazvam pred gadjeto 4e nqkoi si dr e po gotin ot nego).i spored mene nqma ot kvo da se pritesnqva6 tq prosto iska da razbere dali q revnuva6.

shadow4e
06-13-2007, 12:55
Не те обича, но наистина сигурно има чувства към теб, просто явно не е порастнала още на акъл, но можеш да се надяваш, че с времето нещата ще ес оправят.

young_rich_famous
06-13-2007, 13:09
Ако мойта ми каже така, ше я заровя в някой контентейнер и после оня да идва да си я спасява ! :smt014 Тя така ше ти дига нервите бе ... незнам ама аз не бих я траял ... :-k

johnnyknoxville
06-13-2007, 13:16
moje da go prawi za da te drazni i da q rewnuwash..a ako ne
ti iskai ot neq golemi cici stegnato dupe i dulgi kraka sduhwai q i ti se zaglejdai po mackite kazwai oh kakwo dupe ima taq i t.n. ne se ostawqi pich uspeh:)

johnnyknoxville
06-13-2007, 13:17
Сори пич ама си попаднал на наистина кофти характер.
Бил съм с такова момиче и да ти кажа няколко думи които опреличават този тип характер: "кучка", "лигла", "тъпо парче" ... Абе много са.
Идята ми че това няма как да се промени понеже тя гледа нейния си кеф и си чеше егото с тези изказвания и с тези прегръдки с другите.
Просто може да си говори , че те обича, но след като си говорил с нея и си поискал от нея да промени това си държания и тя продължава да не го прави, как да ти кажа, че няма да се промени и че е по-добре ако се уважаваш себе си като човек се махни от това момиче. По-добре го направи по-рано , защото после много повече ще те боли!
И си намери момиче което да те уважава и най-вече такъв какъвто си със всичките ти плюсове и минуси.
ЕДНА ВРЪЗКА СЕ ДЪРЖИ НА ВЗАИМНОТО УВАЖЕНИЕ!
:smt006
=D>
nqma logika da ne te hareswa i da e oshte s teb.. iska da te drazni i da rewnuwa
ima dosta swestni i werni istini w nqkoi ot postowete procheti i naprawi nai dobrite izwodit za teb

love_girls
06-13-2007, 14:18
Сори пич ама си попаднал на наистина кофти характер.
Бил съм с такова момиче и да ти кажа няколко думи които опреличават този тип характер: "кучка", "лигла", "тъпо парче" ... Абе много са.
Идята ми че това няма как да се промени понеже тя гледа нейния си кеф и си чеше егото с тези изказвания и с тези прегръдки с другите.
Просто може да си говори , че те обича, но след като си говорил с нея и си поискал от нея да промени това си държания и тя продължава да не го прави, как да ти кажа, че няма да се промени и че е по-добре ако се уважаваш себе си като човек се махни от това момиче. По-добре го направи по-рано , защото после много повече ще те боли!
И си намери момиче което да те уважава и най-вече такъв какъвто си със всичките ти плюсове и минуси.
ЕДНА ВРЪЗКА СЕ ДЪРЖИ НА ВЗАИМНОТО УВАЖЕНИЕ!
:smt006
=D>
nqma logika da ne te hareswa i da e oshte s teb.. iska da te drazni i da rewnuwa
ima dosta swestni i werni istini w nqkoi ot postowete procheti i naprawi nai dobrite izwodit za teb

Може би в един от постовете казаха за това, че е с него понеже я задоволява сексуално, но емоционално не може!
Помисли и върху това и после кажи, че няма логика.

alkobalko
06-13-2007, 14:34
Опитай се да поговориш отново с нея. Обясни и колко гадно се чувстваш от това нейно държание. Ако те обича толкова много ще те разбере.

sinful`girl
06-13-2007, 18:22
Начинът да й покажеш,че не ти е приятно тва,което прави,не е като го правиш същото.Така не само ще си навлечеш проблеми,ами и на тебе няма да ти е приятно. Вариантът е да поговориш с нея и да й кажеш,че дори и на бъзик да ги казва тези неща,на тебе пак не ти е приятно...и ако наистина те обича ще се съобрази с желанието ти,но ако ли не....значи връзката ти с нея е меко казано губене на време. А като гледам с ква обич пишеш за нея,просто ме е яд на тва момиче и как постъпва с тебе.