PDA

View Full Version : Napravih ne6to tapo



05-09-2007, 17:52
Znam 4e temata nqma da vi se stori ot nai-umnite,no trqbva pone da go napi6a nqkade.Zna4i na6iq daskal po fizi4esko e mn strog.Vseki 4as pita koi sa osvobodenite i te vdigat raka.Oba4e az nali sam marzelivo i re6ih 4e ne mi se igrae pak i normativi se praqt i vdignah raka.Drug pat ne mita ama az nali sam bez kasmet gospodina toq pat re6i 4e trqbva da razpita osvobodenite 6to sa osbobodeni i az kazah 4e sam si izkal4ila kraka.Toi me pita kade mi e belejkata i az kazah pri lekarkata,koeto otnovo be6e tapo izkazvane ot moq strana.Nakraq nqkolko pati mi povtori utre da go 4akam s belajkata pred vratata ina4e 6te mi pi6e otsastvie.I tai men 1 otsastvie ne mi pre4i ama ne praih normativ i 6te mi pi6e dvoika za sroka.Hodih do lekarq ama toi pak vzel 4e si tragnal po rano.Znam 4e tapo zvu4i ama moga li ot nqkade drugade da namerq belejka ili pak kvo da mu kaja ako me zapomi i me pita ne6to?

Ledena
05-09-2007, 18:12
amiiiiiiiiiiiiiiiiii.....losho ,s otg kakto vinagi "tocho na men li".pone tova mislj che si mislish ....zvanni na njkoi tvoi poznat ,prijtel ot klasa neshto ot tozi rod..zashtoto inache si go zagazilo ...moje da probvash i s lekarkata ot uchilishte ,kaji kraka me boli a me karat da igraj ,moje li da mi pomognesh i taka..drug variant ne vijdam ..uspeh ..stiskam ti palci ,za da izlezesh ot situacijta ,,bez otsastvie i dvoika

ThePowerOfLove
05-09-2007, 18:45
Или кажи на господина,че лекарят си е тръгнал по-рано и ще отидеш на следващия ден...или си признай :-k но не е мн добра идея...не знам :? Или ако е много фатално, кажи на родителите си да се обадят на учителя и да обяснят нещо... :-k

shadow4e
05-09-2007, 19:41
Нямаш ли някой приятел, който да може да ти намери празна бележка? Ако не, кажи на ваште да ти напишат една.

Sexapilna_kukla
05-09-2007, 19:47
Ами не ходи утре на училище и иди да си вземеш бележка. На другия ден му я представи и готово :D