PDA

View Full Version : Малко помощ



AnGeL_oF_dArKnEs
05-09-2007, 18:48
Искам малко помощ за едно момиче как да постъпя! Познавам я от около 4 месеца запознахме се на рождения ден на една обща позната и аз се влюбих в нея :-) И просто това момиче на което бях на рождения ден я използвам за нещо като сватовница и тя ми каза че това момиче също ме харесва но като излезем тя почти не говори а като се опитам да я заговоря тя ми отговаря на бързо и пак замълчва! Какво да направя? :?

FiRe_LaDy
05-09-2007, 19:01
MI moje bi e sramejliva.Napravi pyrvata krachka ti.Pokani q da izlezete i i kaji kakvo chuvstvash pyk moje da se otpusne i da si priznae i tq.

Sirma
05-09-2007, 19:05
Щом те харесва сиг се притеснява и затова не говори! Като излезете малко повече пъти трябва да се отпусне! :wink:

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 19:08
Еми хвани и и признай чувствата си и я заговаряй колкото се може повече..явно е срамежлива и стеснителна..

Sarabi
05-09-2007, 19:12
Според мен е адски срамежлива, едно време и аз бях така. По - честичко гледай да си около нея за да свикне с присъствието ти и да може да се отпусне, да разбере, че с теб може да си говори свободно.
Но не се отказвай, защото тя не е виновна, че няма опит, не си прецаквай шансовете. Щом те харесва, не му мисли много :D .

Feel Lonely
05-09-2007, 19:13
Искам малко помощ за едно момиче как да постъпя! Познавам я от около 4 месеца запознахме се на рождения ден на една обща позната и аз се влюбих в нея :-) И просто това момиче на което бях на рождения ден я използвам за нещо като сватовница и тя ми каза че това момиче също ме харесва но като излезем тя почти не говори а като се опитам да я заговоря тя ми отговаря на бързо и пак замълчва! Какво да направя? :?
Predraspolojiq na nqkva tema deto haresva i se pozaprikazvaite zadavai poveche vuprosi abe dz.. smisul... nemoga da kaj kvo da si govorite ,nai-dobre zemi i kaji che q haresvash;p

05-09-2007, 19:23
Глупости,да й каже, че я харесва :?: :!: :shock: Явно момичето е срамежливо, а след подобно признание ще се притесни още повече и нищо няма да стане :idea:
Аз като момиче ти давам следния съвет: трябва да имаш много търпение, щом си си избрал такова момиче.Трябва да се отнасяш внимателно с нея, можеш да й правиш разни мааалки комплименти, да й задаваш въпроси свързани с нея(защото е сигурно, че ще може да отговори,стига да иска) и хем с такива въпроси ще я поопознаеш. И така си караш докато се отпусне, тогава вече продължаваш како прецениш.Успех!

п.п.забравих да спомена колко е важно чувството за хумор, ако го имаш, не си пести шегите :D

experiment_m
05-09-2007, 21:22
Пробвай да се вмъкнеш в някой разговор започнат от нея.И действай сам,че сватовницата само може да оплете нещата.Казвам ти го от опит.

lindetu
05-10-2007, 07:22
Пробвай да се вмъкнеш в някой разговор започнат от нея.И действай сам,че сватовницата само може да оплете нещата.Казвам ти го от опит. absolutno sum suglasna! uspeh :)

bqsna_teenagerka
05-10-2007, 08:05
нещата са в твои ръце,ти решаваш...кажжи й какво 4увстваш към нея...

Presley
05-10-2007, 08:53
Ами нали энаеш,че и тя те харесва...!Явно е от по-срамежливите и трябва ти да и покажеш какво иэпитваш-може би тогава ще се поотпусне!Не се колебай,а действай-кажи и какво иэпитваш!!!! :smt016

BAYO
05-10-2007, 10:15
Просто и кажи да се отпусне, че няя за кво да се притеснява толкова. Кажи и още, да си казва тва, което мисли, трудно е, ама поне нека опитва на моменти, така ше разработиш тактика и ще оставиш самата тя да се бори с нейния недостатък, ако може така да се нарече. Ти също не оставай безучастен и и говори. Говорете си, за всичко и по много. Не забравяй чат пат да я {} , било то и по :smt058

neverand
05-10-2007, 10:17
Да,кажи й да се отпусне понеже ще я сваляш,глупости.Почвай да говориш,ръси глупости,без значение какво,просто говори,прави си бъзици,ако щеш я птиай кой номер обувки носи,просто се сближи ;)

AnGeL_oF_dArKnEs
05-10-2007, 13:13
Казах и! И тя ми каза че най-важното за нея са приятелите и просто няма да стане... :(

neverand
05-10-2007, 13:18
Оф,кофти пич,тва за приятелите наистина е глупаво,а уж гаджето се води приятел,само че по близък.А ако наистина я искаш,просто стисни малко зъби,можеш да имаш всяка,просто трябва да се постараваш мъничко,като ти казва Не,ти недей да се отказваш,кажи Ок и продължавай да се мъчиш с нея :) Няма непокорим връх,просто има липса на желание ;)

AnGeL_oF_dArKnEs
05-10-2007, 13:36
Аз определено нямам липса!

ThePowerOfLove
05-10-2007, 13:38
Не я оставяй.Впечатлявай я още :roll: И й кажи,че примерно ако нещата не тръгнат добре, ще се върнете към приятелство :roll: и няма да я зарежеш просто така...нз

BAYO
05-10-2007, 13:38
Еми е тфа са женските номерца! Кфо друго да кажа, следващата и да не ти пука мноо мноо. Явно ш' си остане недооценена с тва нейно държание! Ае успех :!:

neverand
05-10-2007, 14:27
Аз определено нямам липса!
Действай тогава,и успех.

AnGeL_oF_dArKnEs
05-10-2007, 14:38
Хораааа много ви благодаря!!! :) Тя току що призна чувствата си :!: И получих първата и :smt008