PDA

View Full Version : Кво да правя?



05-09-2007, 23:10
Имам си приятел от много време.Мислим като пораснем още малко да заживеем заедно.Проблемът е,че сега май само той си го мисли.Разстроена съм,защото ми се скучиха купища неприятности и не знам откъде да се захвана да оправям кашите.Вече не съм сигурна дали обичам приятеля ми или съм просто привързана към него,дали искам да сме заедно до края на живота ни(не си мислете,че се вманиачавам,това са негови думи)..мисля,че пропускам много,все пак 1 път живее човек,една младост..абе с 2 думи рано ми е да се задомявам,мисля.Уж обичам приятеля ми,а глейте кви мисли ми минават през главата.

Кво да правя? :-s

05-10-2007, 05:20
Кажи му каквото ти е на душата ... ако наистина те обича ще те разбере. Дали ти го обичаш? Ще разбереш, ако не можеш без него. А и привързаността не е ли част от любовта :?: Да заживееш с някого е сериозна стъпка, така че наистина изисква обмисляне :wink: Късмет

bungle
05-10-2007, 05:56
Сподели с него това, което те тревожи.
Заедно ще се справите.
Обичаш си го, убедена съм. Просто си малко объркана и притеснена.
И да, наистина това е една сериозна стъпка. Нужно е добре да обмислите нещата. Късмет и от мен. :)

05-10-2007, 06:06
Послушай кака Бънгъл.Тя знае какво да ти каже.Поговори с него.Вси1ко ще се оправи.

lindetu
05-10-2007, 07:00
I az sum na su6toto mnenie kato drugite! Pogovori s nego 6te te razbere! Moje v purviq moment malko da se razstroi ili da izbuhne,no sum sigurna,4e 6te te razbere! Uspeh :)

05-10-2007, 07:07
Сподели с него това, което те тревожи.
Заедно ще се справите.
Обичаш си го, убедена съм.:)
аз не съм оба4е много убедена..още пове4е,4е трябва да намеся и 3ти 4овек..малко в пове4е ще му дойде..

KRiSs4eNce
05-10-2007, 08:55
Истината рано или късно излиза наяве..

Presley
05-10-2007, 08:57
Ами ти не си ни споменала эа трети човек!Я поясни малко...
Иначе и аэ мисля ,че трябва да му кажеш,эащото иначе няма да стигнете далеч...эаедно ще оправите работата!Нооо кажи кой е тоэи трети човек :roll: эащото аэ не видях да споменаваш эа такъв...

KRiSs4eNce
05-10-2007, 09:02
Ако си сигурна, че не го обичаш не лъжи нито него, нито себе си... Няма нищо по-лошо от това да си оплетен в собствените си лъжи .. Бъди егоистка, помисли 1во за себе си, ако няма да си щастлива с него, няма смисъл да ... продължавате... пък да не говорим да заживеете заедно.

Относно 3то лице, ако е просто някакво моментно изживяване ... Може би не си струва да разваляш отношенията си с пр си... :-k ... Абе .. ЖиВоТа е КоМПоТ #-o

BAYO
05-10-2007, 10:12
На колко си годинки, та приятелят ти иска да живеете заедно. А мислите ли, че може да се справите ам? А ти може и да си го обичаш, ама да мислиш, че още не си готова на тая сериозна стъпка. Нормално е. А и не всеки получава подобно предложение. Тряя мноо мноо сериозно да си поговориш с него.

neverand
05-10-2007, 10:14
Като се задомиш не означава,че ще загърбиш младостта си.и кво означава тва,като ПОРАСНЕМЕ,за бога на колко си години ? И няма нещо като малко любов и много любов,или си влюбена или не,сама прецени.

05-10-2007, 13:13
На по 20 години сме и двамата.
А за 3тия 4овек е малко сложна работата.Нямам предвид,4е се колебая между него и приятелят ми..Просто ги сравнявам 2мата и си мисля,4е моят приятел не притежава ка4ествата,които най-много ценя.
Не си мислете,4е се 4удя кого да избера,няма такъв филм.3тия 4овек е мой много добър приятел,когото много ценя и оби4ам,но с когото не мога да съм и то4ка,толкова за него.

neverand
05-10-2007, 13:15
Ами истински влюбения не забелязва недостатъците на другия,или просто не ги взима под внимание ;)

05-10-2007, 13:28
Ами така беше и с мен,но заради определени събития(наистина не ми се навлиза в подробности..)по4наха да ми се набиват на о4и и да се 4удя аджеба,кво правя? :-s
Знам,4е той много ме оби4а.Знам,4е ше направи вси4ко за мен.И все пак какви са тия гнусни съмнения,дето ми минават през тиквата? :-s

BAYO
05-10-2007, 13:35
Ами така беше и с мен,но заради определени събития(наистина не ми се навлиза в подробности..)по4наха да ми се набиват на о4и и да се 4удя аджеба,кво правя? :-s
Знам,4е той много ме оби4а.Знам,4е ше направи вси4ко за мен.И все пак какви са тия гнусни съмнения,дето ми минават през тиквата? :-s

Може би подсъзнателно си мислиш малко повечко от необходимото за 3тия, макар и в нек'ви такива неразбулени мечти, скрити от бистрият ти ум.Може , не знам. Иначе за кфо постояно мислиш такиа глупости за тфоя приятел?!? :-k

05-10-2007, 13:42
Ами така беше и с мен,но заради определени събития(наистина не ми се навлиза в подробности..)по4наха да ми се набиват на о4и и да се 4удя аджеба,кво правя? :-s
Знам,4е той много ме оби4а.Знам,4е ше направи вси4ко за мен.И все пак какви са тия гнусни съмнения,дето ми минават през тиквата? :-s

Може би подсъзнателно си мислиш малко повечко от необходимото за 3тия, макар и в нек'ви такива неразбулени мечти, скрити от бистрият ти ум.Може , не знам. Иначе за кфо постояно мислиш такиа глупости за тфоя приятел?!? :-k

ами да разясня тогава,4е третия напусна живота ми,но остави трайна следа в него.обожавах някои негови ка4ества и маниери..хмм..не,4е не оби4ам гаджето си,но 3тия ме накара дълбоко да се замисля,наистина ли това е най-доброто за мен или трябва да продължавам да търся..
абе не знам,объркана съм :-s

BAYO
05-10-2007, 13:49
Ами така беше и с мен,но заради определени събития(наистина не ми се навлиза в подробности..)по4наха да ми се набиват на о4и и да се 4удя аджеба,кво правя? :-s
Знам,4е той много ме оби4а.Знам,4е ше направи вси4ко за мен.И все пак какви са тия гнусни съмнения,дето ми минават през тиквата? :-s

Може би подсъзнателно си мислиш малко повечко от необходимото за 3тия, макар и в нек'ви такива неразбулени мечти, скрити от бистрият ти ум.Може , не знам. Иначе за кфо постояно мислиш такиа глупости за тфоя приятел?!? :-k

ами да разясня тогава,4е третия напусна живота ми,но остави трайна следа в него.обожавах някои негови ка4ества и маниери..хмм..не,4е не оби4ам гаджето си,но 3тия ме накара дълбоко да се замисля,наистина ли това е най-доброто за мен или трябва да продължавам да търся..
абе не знам,объркана съм :-s

Ето, именно за тва говорех!

05-10-2007, 13:51
кое,4е съм объркана? :lol:

05-11-2007, 12:59
Искам да ви се похваля,4е се оправихме с моя 4овек.Взех под внимание съветите ви да поговоря с него и да му се доверя,колкото и да ми беше трудно.Разбрахме се де,това е най-важното,но искам да посъветвам и други,които имат подобен приблем-говорете с половинките си.От това,което разбрах,моят 4овек се 4увстваше ужасно отхвърлен и заебан,зашото не го допусках до себе си и непълноценен от това,4е не може да ми помогне..

BAYO
05-11-2007, 15:47
Искам да ви се похваля,4е се оправихме с моя 4овек.Взех под внимание съветите ви да поговоря с него и да му се доверя,колкото и да ми беше трудно.Разбрахме се де,това е най-важното,но искам да посъветвам и други,които имат подобен приблем-говорете с половинките си.От това,което разбрах,моят 4овек се 4увстваше ужасно отхвърлен и заебан,зашото не го допусках до себе си и непълноценен от това,4е не може да ми помогне..

=D> Радвам се, че сме помогнали! И си вземи поука от случката, разбира се. Успех.