PDA

View Full Version : Moderated:Ще мога ли да и доставям удоволствие с този размер



Гост-а
05-10-2007, 03:37
Здравейте.Проблема е че имам приятелка още не сме правили секс но малко се срамувам от размера на пениса ми.Значи 12,5 сантиментра е дълъг.А аз съм на 17 и полувина години.Иначе хубавото е че е доста твърд и на дебелина (обиколката) му е 14,5 см (четох че средната дебелина на мъжете е около 12.5-13) ,което смятам че е доста добре (да е дебел ;) ). Та значи другото което искам да питам е ще мога ли да доставям удоволствие на приятелката ми ,защото много обичам да го правя,когато и както тя поиска.Иначе ще е доста тъпо ... :roll:
Мерси предварително за отговорите.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

alkobalko
05-10-2007, 03:48
Няма да имаш никакви проблеми.

HYPE
05-10-2007, 05:29
Nяма страшно пич. Не е важен разера, а как може да си служиш с него.

0087
05-10-2007, 14:22
Здравейте.Проблема е че имам приятелка още не сме правили секс но малко се срамувам от размера на пениса ми.Значи 12,5 сантиментра е дълъг.А аз съм на 17 и полувина години.Иначе хубавото е че е доста твърд и на дебелина (обиколката) му е 14,5 см (четох че средната дебелина на мъжете е около 12.5-13) ,което смятам че е доста добре (да е дебел ;) ). Та значи другото което искам да питам е ще мога ли да доставям удоволствие на приятелката ми ,защото много обичам да го правя,когато и както тя поиска.Иначе ще е доста тъпо ... :roll:
Мерси предварително за отговорите.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Идеално. Кура трябва да е къс и дебел.
Хем да боли, хем да е не стига :smt019

05-10-2007, 14:38
не е страшно ама друг път.
анелия не иска да се ожени за мен заради размера понеже е само 12см и бил много малък, ама кво да направя, като е малкък ще си остана ерген, поне до 10.05.2008 :)

Гост-а
05-10-2007, 14:43
Здравейте.Проблема е че имам приятелка още не сме правили секс но малко се срамувам от размера на пениса ми.Значи 12,5 сантиментра е дълъг.А аз съм на 17 и полувина години.Иначе хубавото е че е доста твърд и на дебелина (обиколката) му е 14,5 см (четох че средната дебелина на мъжете е около 12.5-13) ,което смятам че е доста добре (да е дебел ;) ). Та значи другото което искам да питам е ще мога ли да доставям удоволствие на приятелката ми ,защото много обичам да го правя,когато и както тя поиска.Иначе ще е доста тъпо ... :roll:
Мерси предварително за отговорите.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Идеално. "мъжкия полов орган" трябва да е къс и дебел.
Хем да боли, хем да е не стига :smt019
аз съм чувал че точно дебелината доставя удоволствието ? А има и други начини да се предразположи в началото ... ама незнам все пак как ще бъде :?

`Death`Whore``
05-10-2007, 14:48
Не само дебелината доставя удоволствие, но тя е достатъчна за задоволяване. Немалко жени изпитват болка от по-дълги пениси.