PDA

View Full Version : Къде и как се пише благодарствено писмо за шоф. на гр. транс



Gangsta_zone
05-10-2007, 07:13
Вчера си пътувам към училише в тролей номер 2922 и там протмонето ми е испаднало от джоба. А вътре ми бяха всички документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.).Отивам на училищи и в първия час забелязвам че го няма. Разтърсих се из училището ама го няма никаде. Втория час ме вика директорката и пита дали съм си губил нещо и аз и казах нали. Отидохме във фоаието и шофьора на тролея е видял в ученическата ми лична карта къде уча и спецялно е дошъл до там за да ми го върне. Казва: Аз видях че живееш близо до последната на тролея ама реших тука да го донеса иначе можеше и във вас. Та въпроса ми е как и каде се пише благодарствено писмо. казаха ми че можело от едно такова писмо да го повишат или да му дадат награда или нз. А човека наистина го заслужава.

bulgarche
05-10-2007, 08:12
Разкажи си историята по телевизията ;)
Инъче писмо...не знам към коя фирма сте и къде е....офис ли там каквото е.

quench
05-10-2007, 08:15
Разкажи си историята по телевизията ;)

това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката :smt023

Gangsta_zone
05-10-2007, 08:59
Разкажи си историята по телевизията ;)

това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката :smt023

Виште кво измислих за БТВ новините.

На 9.V.2007г. по обяд пътувам за училище с тролейбус на СКГТ номер 2922 чийто шофьор е г-н Пламен Георгиев Божилов. Във тролейбуса аз си изгубих протмонето в което бяха всичките ми документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.). Когато отидох на училище разбрах че протмонето ми го няма, потърсих го натам на сам, нямаше го. Втория час ме извикаха и шофьора на тролейбуса беше дошъл до учелището ми за да ми върне протмонето заедно с всичко вътре без нищо да липсва. Приятели ми казаха че мога да пиша на вас и да отразите историята и г-н Пламен Георгиев Божилов да получи повишение защото той наистина го заслужава защото ми спести хиляди разправий за издаването на нови документи.

05-10-2007, 09:05
Разкажи си историята по телевизията ;)

това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката :smt023

Виште кво измислих за БТВ новините.

На 9.V.2007г. по обяд пътувам за училище с тролейбус на СКГТ номер 2922 чийто шофьор е г-н Пламен Георгиев Божилов. Във тролейбуса аз си изгубих протмонето в което бяха всичките ми документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.). Когато отидох на училище разбрах че протмонето ми го няма, потърсих го натам на сам, нямаше го. Втория час ме извикаха и шофьора на тролейбуса беше дошъл до учелището ми за да ми върне протмонето заедно с всичко вътре без нищо да липсва. Приятели ми казаха че мога да пиша на вас и да отразите историята и г-н Пламен Георгиев Божилов да получи повишение защото той наистина го заслужава защото ми спести хиляди разправий за издаването на нови документи.

ужасно дебилно написано.ако имам време,по-късно ше драсна 2 реда как да го формулираш..пък и + тва БТВто на културата вмъква такива новинки,само когато денят е бил ску4ен,няма нишо друго за отразяване и т.н.

bulgarche
05-10-2007, 09:05
Оправи си правописните грешки. Кажи кой си и от къде си. Прояви малко уважение към http://img515.imageshack.us/img515/5527/27403231218ao1.gif (http://imageshack.us)

Gangsta_zone
05-10-2007, 09:08
Ами така:
Здравейте, казвам се ........ от град София. На 9.V.2007г. по обяд пътувам за училище с тролейбус на СКГТ номер 2922 чийто шофьор е г-н Пламен Георгиев Божилов. Във тролейбуса аз си изгубих протмонето в което бяха всичките ми документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.). Когато отидох на училище разбрах че протмонето ми го няма, потърсих го натам на сам, нямаше го. Втория час ме извикаха и водача на тролейбуса беше дошъл до учелището ми за да ми върне протмонето заедно с всичко вътре без нищо да липсва. Приятели ми казаха че мога да пиша на вас и да отразите историята.Надявам се г-н Пламен Георгиев Божилов да получи поощрение от ръководството на СКГТ за перфектно отношение към нас клиентите на СКГТ. С тази негова постъпка той ми спести много излишни процедури и затруднения свързани с издаването на нови документи.

05-10-2007, 09:10
и се нау4ете най-накрая,4е се пише портмоне,идвашо от френското porte-monnaie

rosskata
05-10-2007, 09:11
Имаш несъответствие във времената "Путувам", и "загубих" са в различно време... А първото звучи талка, все едно разправяш на някой авер... И разкарай това "насам- натам" , не пишеш в чата...

KRiSs4eNce
05-10-2007, 09:46
Така е :-$ и да си чувал за запетайки, тва онова [-X
P.S. Иначе е идейно :wink:

bulgarche
05-10-2007, 10:47
Хаха...вярно че е писал "протмоне" :smt005
Май не му се отдава да пише официално, дори и да се напъва
Не е СКГТ, а само СГТ

malka_sladuranka
05-10-2007, 11:14
Разкажи си историята по телевизията ;)

това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката :smt023

Трулейте не стачкуват, те са отделно.. :-s

Boot
05-10-2007, 11:18
Трулейте не стачкуват, те са отделно.. :-s

ТРУлеите някакъв нов вид трута ли са?! :lol:

Иначе и те стачкува.

rosskata
05-10-2007, 11:19
Трулейте не стачкуват, те са отделно.. :-s

Много се дразня някой като прави забележки за правописа, ама... ТрУлеЙте??? :smt005 Не беше ли ТрОлеИте... Надявам се да е било печатна грешка...

malka_sladuranka
05-10-2007, 11:33
Признавам си, нямах никаква представа дали е с "У" или "О"... 8-[

bulgarche
05-10-2007, 11:57
Не е СКГТ, а само СГТ

Софийска Компания Градски Транспорт - "СКГТ - София" ЕООД :wink:
E значи "Компания" често го изтърват




Трулейте не стачкуват, те са отделно.. :-s

Много се дразня някой като прави забележки за правописа, ама... ТрУлеЙте??? :smt005 Не беше ли ТрОлеИте... Надявам се да е било печатна грешка...
Ем чудят се с какво да се заядат
Особено ако става дума, за както ти каза, "печатна грешка"

05-10-2007, 18:54
prekrasna ideq =D>