PDA

View Full Version : за косата



05-10-2007, 09:47
здр искам да ви питам можете ли да ми кажете нещо с което да си подсиля косата.в смисъл че напоследък започна да пада малко в повече незнам дали от пресата сешуара и сички др глупости... та дано някой знае нещто по въпроса

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 09:53
Здравей аз имам гори долу същщия проблем.Значи хубаво би било да използваш от едни специални масла на Икаров мисля че бяха.Не са скъпи и можеш да ги намериш почти във всяка аптека или козметичен магазин.Цената им е мужду 2 и 3 лева.Има с най-различни съставки аз съм ползвала бадамовото много е добро.А иначе в домашни условия ако решиш да си правиш маска може с жълтък и кисело мляко.Щом използваш често сешоар и преса намали алко епотребата им.Идва и лятоот става топло слънцето допълнително ще увреди структурата на косъма това за рсега.Ако положението стане много критично се посъвтвай с лекар.

05-10-2007, 10:01
благодаря много ще си взема едно и ще го пробвам

neusan88
05-10-2007, 13:17
ами чесно казано има толкова много теми за косата и подхранването и че незнам кво да ти кажа освен че преди да пишеш тема провери в търсачката.
а по същество - купи си маска на shaoma ili na Dove а и тези от AVON са много добри ... а колкото до маслата на Икаров - аз ен съм доволна само косата ми се омазняваше по бързо от тях!а и с Хининовата вода която подхранва също може да си помогнеш.Успех :smt006

Presley
05-10-2007, 14:09
Вэеми си на Икаров маслата!Много са добри и има най-раэлимни-голямо иэобилие..!Продават се във всяка аптека и не са скъпи ,но пък са много ефикасни ! аэ съм много доволна , а и доста приятелки са доволни!
Късмет