PDA

View Full Version : Шо така?



Shmatko
05-10-2007, 11:51
Искам да обичам, но ме е страх? Ужасявам се само при мисълта че наситина може да ми се случи можеби отново :!: :smt012

neverand
05-10-2007, 11:55
Човек не обича на зор,нито може нарочно да заобичаш някой,нито обичта е чувство което се появява изневиделица,това е просто сбор от много чувства събрани,които се изевяват в един даден момент.

И мисля,че искаше да питаш за Любов,е там вече,колкото и страх да те е,не може да си имунизиран ;) Просто си идва :) и един ден си тръгва :)

stra6no_sexy
05-10-2007, 12:01
Мен също ме беше страх да обичам,защото съм преживяла доста разочарования и се бях заклела,че дори и да имам чувства към някой няма да го призная и ще се държа на разстояние от него...но уви ето че срещнах човека,който ми показа какво е любовта и ме накара да повярвам отново в нея....така че ти сама не можеш да избягаш от това ако е писано да се сблъскаш с любовта то това ще ти се случи и ако попаднеш на човек,който заслужава любовта ти ше осъзнаеш,че тя е нещо прекрасно просто се отпусни,но винаги си имай едно на ум.

Shmatko
05-10-2007, 12:06
Ма аз съм момченце ве!
Мама му стара дори достигнах до извода че нарочно отблъсквам някои момета за да не ми се случи :?: :!:

Presley
05-10-2007, 12:06
Ами може би си преживял някакво голямо раэочарование...!Но това не трябва да ти влияе толкова силно на бъдещите връэки..!Миналото да си остане в миналото!Гледай напред ..!А и както каэа neverand никой не е имуниэиран да обича , а и любовта не се обмисля и т.н -тя просто идва :) !И когато найстина дойде няма да мислиш така :)

neverand
05-10-2007, 12:06
То като дойде не пита искаш или не :)

Shmatko
05-10-2007, 12:12
То като дойде не пита искаш или не :)
Мене ме пита, само като усетя че лекинко почвам да хлътвам и бягам...
Разочарование, ми да, преди година, ма тряя ми е минало се пак пачата я виждам секи ден и не ми праи впечатление :smt017

neverand
05-10-2007, 12:17
Ами лошото е не че се заблуждаваш,а че си мислиш,че винаги ще можеш да бягаш.

05-10-2007, 12:23
Както се казва лябовта е единствената реалност...Така че и да се влюбиш,лошо нема ;] А пък ако се развие в не толкова хубавата посока-разочарованието...всяко зло за добро.И аз съм минала по тоя път ...така че дай го по-смело :)

05-10-2007, 12:24
Всъщност..."лябовта" е нещо съвсем различно :D Любовта е истината! ;]

Shmatko
05-10-2007, 12:30
Според мене пък любовта съкс и тя е само за заблудените :-D

neverand
05-10-2007, 12:33
Според мене пък любовта съкс и тя е само за заблудените :-D
Огледай се и виж кой е заблудения.

Shmatko
05-10-2007, 12:37
Според мене пък любовта съкс и тя е само за заблудените :-D
Огледай се и виж кой е заблудения.
Ти! :lol:

Feel Lonely
05-10-2007, 12:47
Искам да обичам, но ме е страх? Ужасявам се само при мисълта че наситина може да ми се случи можеби отново :!: :smt012
Brato taka e lubovta.... mnogo rqdko e hubava no nie q iskame silno,nqma kvo da napraime osvem da q tursim...;]

`Death`Whore``
05-10-2007, 12:50
Една моя приятелка е така...мен например ме е страх от самотата, а нея я е страх от чувствата...и тя така отблъсква доста хора...нормално е, болката избива в различните хора на различни места.

05-10-2007, 12:59
Относно миналото, то не е просто минало, а е част от настоящето и бъдещето ти, колкото и да не ти се иска(понякога). Може би наистина някой те е разочаровал :idea: преживял ли си го наистина :?: щом те е страх - явно не :!: нормално е да се страхуваш от любовта, ако не си готов за нея. На какво се дължи това би трябвало сам да си отговориш. :wink:

SuMmEr_St0rM
05-10-2007, 13:00
Както се казва лябовта е единствената реалност...Така че и да се влюбиш,лошо нема ;] А пък ако се развие в не толкова хубавата посока-разочарованието...всяко зло за добро.И аз съм минала по тоя път ...така че дай го по-смело :)

Всъщност това бях аз.....ама леко се оплесках ;]

BAYO
05-10-2007, 13:07
Пич, жегнало те е веднъж и ся втори път не искаш да се опариш. Нормално е тфа. Кат малките деца. Допрят ли се веднъж до печката и ги изгори, вече знаят, че там не тряя да се пипа и му викат "Ух-ух". Та така и с тебе, ама сичко минава, пак ш' обичаш , някой ден, освен ако не си решил да стааш монах :-D

n03
05-10-2007, 15:50
Искам да обичам, но ме е страх? Ужасявам се само при мисълта че наситина може да ми се случи можеби отново :!: :smt012
и аз така мислех, след като разбрах че приятелката ми по която бях луднал (а определено не тряаше) е влюбена в един мой приятел.. ама кфода се прави животът не свършва, отвори си сърцето - и все пак внимавай, не се вдавай много, дръж се на положение :wink:

Shmatko
05-10-2007, 16:45
Нищо не си отварам вече :smt018

malkoto_sladur4e
05-10-2007, 17:10
Ami mnogo hora gi e strah da obi4at ama trqbva da riskuva6...p1k i kato se vliybi6 naistina v nqkoe f 6te go useti6! :wink:

koalka
05-10-2007, 17:42
Нямва смисъл да отблъскваш момичетата заради това, защото може да се влюбиш съвсем неочаквано и в момиче, с което нямате нищо общо(връзка примерно).

Octofunk
05-10-2007, 17:55
Абе за каква любов ми дрънкате, на тези години важните неща са секс и уважение!

BAYO
05-11-2007, 11:06
Абе за каква любов ми дрънкате, на тези години важните неща са секс и уважение!

Мда, на тия годинки горе долу тфа е. И се пак да покажеш, че имаш по-яко гадже от приятелите/приятелките ти! [-( =;