PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче и........



yowmaan_niki
05-10-2007, 13:33
Пиша, за да ви кажа, че си харесвам едно момиче, за което не знам дали отговаря на чувствата ми. Има моменти, в които мисля, че ме харесва, но има и такива, в които ми показва един вид, че не я интерсувам по никакъв начин.
А и не съм от най-елитните момчета в даскалото. Не съм и най-сдухания де, но не съм и много популярен. И по повод на това вчера чух една моя саученичка да казва зад гърба ми, че Цвети(момичето, което харесвам) никога няма да тръгне с мен(и тя не е много елитна).
Искам да ви помоля за помощ. Кажете ми как да разбера дали ме харесва и как да действам.

miss_anji
05-10-2007, 13:37
Ми защо не я попиташ?След като не е много "елитна" едва ли ще започне да се надува и да се прави на интересна.Поговори с нея и й разкрии чувствата си.

BAYO
05-10-2007, 13:43
Аз пък си мислех че има елитни прости***ки и не елитни такива :roll:

Еми за тфа момиче... просто ... нзн кви са ви отношенията, излизате ли по купони, в групичка ли сте ... ако има нещо такова просто отиди и я попитай има ли шанс, ш'ти даде ли такъв... нещо от тоя сорт.

AnGeL_oF_dArKnEs
05-10-2007, 13:58
И аз съм на мнение че няма такива глупости като елит! Това че едно момиче е по красиво от друго незначи че е нещо повече. Но щом си в такова училище в което има такива елити в никакъв случаи не и казваи много бързо ще се разнесе и класа ти! Защото повечето момичета не могат да пазят таина! Пък ако случаино решиш да и кажеш и ако на другия ден съочениците ти не те гледат като някои от друга планета значи те харесва!

Presley
05-10-2007, 13:59
Елитни вика :smt005 Ахахахах раэби ме :-D
Еми говори с нея и я попитай дали би тръгнала с теб!Кво друго моеш да напрайш???????Пф #-o

AnGeL_oF_dArKnEs
05-10-2007, 14:01
Елитни вика :smt005 Ахахахах раэби ме :-D
Еми говори с нея и я попитай дали би тръгнала с теб!Кво друго моеш да напрайш???????Пф #-o

На вас момичетата никога не ви се налага да правите първата крачка все очаквате от нас това!

honda^
05-10-2007, 14:23
Елитни вика :smt005 Ахахахах раэби ме :-D
Еми говори с нея и я попитай дали би тръгнала с теб!Кво друго моеш да напрайш???????Пф #-o
не мисля, 4е е хубаво дабъде толкова директен и открит. Особено след изцепката на съу4ени4ката му [-X .
По-скоро опитай да я покани666 на кафе или да се разходите и т.н.

neverand
05-10-2007, 14:29
Кво па означава "Елитна" Всичко хора са еднакви,стига глупости,какво слушаш някаква твоя приятелка какво ти говори зад гърба,просто се пробвай,няма да умреш.

XisoNe
05-10-2007, 14:49
Виж сега и аз имах същия проблем преди около 5 месеца! с момиче от класа. понякога си мислех че ме харесва понякога не. можеш по много начини да разбереш дали тя те харесва. Можеш направо да я попиташ можеш постепено да и го показваш можеш да накараш някой др да завърже разговор с нея за това. Ако мислиш че като си говори с теб понякога и ти се усмихва иска твоята помощ и т.н. те харесва лъжеш се! по точно можеш да разбереш дали някоя те харесва когато ви се срещат много често погледите и когато излизате заедно понякога еий така без причина, от части така. ако ще я питаш директно недей казва че те е страх какво искаш да и кажеш горе долу тва. :)

TuZAra
05-10-2007, 15:39
по точно можеш да разбереш дали някоя те харесва когато ви се срещат много често погледитеНе е баш така защото на мен мн пати ми се случва с едно момиче да ни се срещат погледите , но тя си харесва бившия такаче не винаги е така

Octofunk
05-10-2007, 17:46
Докато си с такова убеждение за "елит" и такива неща вместо да се отпуснеш и да не ти пука, Цвети ще е само блян.

koalka
05-10-2007, 17:50
Покажи й, че я харесваш, флиртувай с нея, говорете си по-често, а можеш и да я поканиш да излезете.

FaHrEnHeit
05-10-2007, 18:19
Прави се че не ти пука за нея ;) стане ли това тя ако те харесва ще почне да ти тича по задника ;) :-D

05-10-2007, 19:37
Прави се че не ти пука за нея ;) стане ли това тя ако те харесва ще почне да ти тича по задника ;) :-D

Az sam yowmaan_niki ama ne6to ne moga da si vlezna v profila.
E da, ama az ne sam siguren dali me xaresva i ne iskam da razbera dali e taka ami iskam prosto ako ne e taka da q nakaram da po4ne. Ama ne znam kak :(

05-10-2007, 19:40
I ve4e dva pati se opitvam da q pokana da izlezem, no tq vse me reje. Ne znam dali e za6toto ne q intersuvam ili 6toto se pravi na nedostapna, no vse si namira opravdanie da ne se vidim izvan daskaloto. A nqkoi hora ot klasa mi kazvta, 4e bilo tapo da si ima6 gadje ot tvoq klas. Vie mislite li taka i ako da za6to?

XisoNe
05-11-2007, 17:22
И момичето което харесвах беше от моя клас. Заради това че бяхме от един клас нещеше да ходим и го казваше на всеки от класа който я попита да станат гаджета. но според мен това е до вкусове и комплекси. за мен не е тъпо да си имаш гадже от класа познавам и много хора които са гаджета в един клас. Щом така те реже можеби нищо няма да излезе между вас ,не съм сигурен ама по добре я остави намира и се надявай че тя ще те покани . Успех! :)

rakiQ
05-11-2007, 17:34
:-k ми извикай я и си поговори с нея...все пак тя няма да те изяде

yowmaan_niki
05-12-2007, 09:25
Преди няколко дни открих, че има профил в сладур и там й писах, че много я харесвам (беше анонимно) и някфи такива. И после (след като реших, че е тъпо по нета) сестра ми написа една бележка до Цвети с подател gotin_sexy_pi417 (така се бях писал в сладур), в която пишеше, че я кана в събота да излезем. Но след като разбрах от една моя съученичка, че Цвти не си влиза в профила в сладур, реших, че може да съм я изплашил с бележката, която бутнах в раницата й и затова вчера в час по английски й написах на едно листче, че аз съм gotin_sexy_pi417 и че и преди съм и писал, но в сладур. Написах й, че много я харесвам и цитарах припева на песента на SAVAGE GARDEN-TO THE MOON AND BACK. След като написах белажката я дадох на съученичката ми, която седи до мен да я прочете и да си каже мнението. Когато я прочете ми каза, че става и мога да я дам на Цвети. Когато я попитах дали е сигурна тя се извика "Давай я бе!", стана от чина и я стовари върху чина на Цвети.
И после Ц почна да ме отбягва, не искаше да отидем заедно за закуски като правим обикновено :(
Вечрта й се обадих и я попитак дали иска да се видим и тя ми каза, че сега не може, защото гледа филм. Попитах я дали иска да се видим днес, но тя ми каза: "Ники, утре ще си имам работа, затова до понеделник." И ммсля днес вечерта да й се обада и ако каже, че си е свършила работата да й предложа да излезем, а ако не е да я поканя да се видим утре.

neverand
05-12-2007, 09:28
Виждаш ли сега,че подписа ти е неуместен :) Не става да кажеш,квото ще да става ;) А по темата,ами мисля,че си постъпил глупаво с бележката,не можа ли просто да я поканиш някъде(като приятели) и тогава да й кажеш всичко :)

XisoNe
05-12-2007, 12:32
Ае Пич мноо си зле уе :evil: .Кви са тия детинщтини с белжчици и цитати от песнички . мноо ясно че момичето до теб ще реагира така нали жените се развиват по бързо от нас. щом неможеш да говориш с момичето което харесваш значи не ставата един за др я си помисли сядате на кафе и нямаш кво да и кажеш и по добре стига си я тормозил с постояно званене, от това няма по тъпо

BAYO
05-12-2007, 12:34
Трябвало е вместо бележката, да се изтресеш ти в/у чина и да и го кажеш директно в очите. Малко тъпичко с тия бележчици, дамз. Нищо, пробвай да опрайш нещата.

yowmaan_niki
05-12-2007, 13:33
Направих го тва с цитата, защото мислех, че е романтично, а нали уж мимичетата си падат по тея неща.
А преди малко й се обадих и тя ми каза, че си е свършила работата, но не й се излиза. Като я попитах за утре, тя ми каза, че ако реши да излезе ще ми пише смс.
Няколко пъти вече се опитвам да я поканя да излезем и да се видим,но тя все ми отказва. Ако излезем някъде заедно, мисля, че ще мога да и кажа някои неща.
А според вас жалко ли ще изглежда, ако й кажа "Цвети, поне ми дай шанс, сигурен съм, че няма да съжаляваш."?

Valar
05-12-2007, 13:39
Достатъчно си се изложил!
Заеби я!
NEXT! :arrow:

aP0kAlIpSiS
05-12-2007, 15:48
Моят съвет е:
Стига си и звънял! Няма смисъл- докато ти и се натискаш, тя няма да ти обърне внимание. Не всички момичета харесват романтиката,но мисля че всички мразят някой да им досажда. С извинение,ама в момента ти правиш точно това. + това се унижаваш. Не си струва заради момиче.

Ако пък ти харесва да те разиграват обади и де пак и и кажи нещо от сорта: "Цвети, искам да излезем,за да ми разясниш нещата. Искам или ясен отказ или съгласие.Не очаквам нищо от теб."

И все пак- бъди мъж, а не хлапе!!

sladko_bebchence
05-12-2007, 15:54
kfi sa teq gluposti -elitna ne elitna - tova e typo i go ima samo u amerikanskite teen komedii.ina4e prodeloji i i sh razbere6 dali te haresva ili ne.ako ne prieme ni6to nqa da izgubi6 6toto nali znae6- ne moje6 da izgubi6 ne6to koeto nikoga ne si imal \:D/

BWald0rf
05-12-2007, 20:02
Хм..тфа с тия елитни и не-елитни нещо не ми харесва ама както и да е ;)
Мисля че най-добрия начин да разбереш дали те харесва или не е като просто и кажеш че ти харесва и да видиш реакцията и ;)

yowmaan_niki
05-12-2007, 20:51
Моят съвет е:
Стига си и звънял! Няма смисъл- докато ти и се натискаш, тя няма да ти обърне внимание. Не всички момичета харесват романтиката,но мисля че всички мразят някой да им досажда. С извинение,ама в момента ти правиш точно това. + това се унижаваш. Не си струва заради момиче.

Ако пък ти харесва да те разиграват обади и де пак и и кажи нещо от сорта: "Цвети, искам да излезем,за да ми разясниш нещата. Искам или ясен отказ или съгласие.Не очаквам нищо от теб."

И все пак- бъди мъж, а не хлапе!!


Преди няколко часа гледах един романтичен филм, който ме мотивира и й се обадих. Казах й "Цвети, моля те сега ела в училището, защото искам да ти кажа нещо важно". Тя се съгласи и аз си взех колелото и отидох до уреченото място.
Като се видяхме тя ме пита какво толко важно искам да й кажа и аз и казах какво всащност чувствам и мисля.
И тя ми каза, че много ме харесва, но само като приятел и от както разбра, че я харесвам погледа й върху мен се бил променил.
И мисля да се опитвам да я карам да излизаме и да я целуна в първия удобен случай. Идеята добра ли е?

05-13-2007, 07:05
Ами кат се научиш че се пише сЪученичка тогава може и да тръгне с теб :smt005

yowmaan_niki
05-13-2007, 17:44
А утре като я вида в даскалото какво да й кажа? Как да се държа с нея след този разговор?

hoseto_
05-13-2007, 18:17
И тя ми каза, че много ме харесва, но само като приятел и от както разбра, че я харесвам погледа й върху мен се бил променил

в какъв смисъл "променил"

05-13-2007, 20:24
Ми каза, че знае какво е да харесваш някой, без той да ти обръща внимания и мисли, че ще е по-добре да я оставя на мира и тя да ме остави, че да мога да я забравя и някакви такива ми ги говори. :(
А утре какво да й кажа като я вида или по-добре да не й обръщам внимание и да чакам тя да ме заговори или нещо друго?
Моля ви кажете ми какво да правя

Guarana
05-13-2007, 21:41
остави я на мира. не те харесва за личен приятел, т.е. любим (гадже е циганска дума). търси друга.