PDA

View Full Version : Фитнес(за момиче)



Green_Moon
05-10-2007, 13:56
Имам няколко въпроса, понеже досега не съм ходила никога на фитнес(на 17 съм), но мисля да почна от другата седмица...
Та въпросите са ми:
1)Колко дена седмично е препоръчително да се ходи, ако искаш да свалиш килограми и да се стегнеш малко?
3)Трябва ли да спазваш някакъв определен режим на хранене?
3)Прочетох във една тема, че като си момиче и ходиш на фитнес сама те гледат странно, защо?В смисъл аз ако тръгна, нямам с кого да ходя :?
Това е, благодарна ще съм на всички които ми отговорят!

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-10-2007, 18:52
Това е супер, че си решила да ходиш на фитнес аз от доста по рано ходя и в това няма нищо лошо,даже напротив. :wink: Първо ако найстина искаш да тренираш си вземи треньор той ще ти направи пълна хранителна програма и ще ти обясни на какво и по колко време да седиш.Даже ти препоръчвам THE GYM това е най-добрият фитнес ... а относно
Прочетох във една тема, че като си момиче и ходиш на фитнес сама те гледат странно, защо?В смисъл аз ако тръгна, нямам с кого да ходя това не е така абсолютно не е така ,
спокойно и приятни тренировки :wink:

mesmer
05-10-2007, 20:29
Мисля, че темата се изчерпа с предишния пост (напълно съм съгласен с написаното).

mesmer

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-11-2007, 19:08
Мисля, че темата се изчерпа с предишния пост (напълно съм съгласен с написаното).
Ами да то общо взето е това иначе е супер,че смяш да почваш да тренираш! :)

lioness
05-14-2007, 13:37
Искам и аз съвет! Във форума на едно друго място ме помислиха за момче, ама не съм :lol: Значи аз ходя на фитнес от доста отдавна, но ми се наложи да спра заради училището... И сега вече ходя по 3 пъти от 2 месеца, като отначало свалях, ама напоследък качвам :oops: Никога не съм могла да се ограничавам особено в храната, просто смених вида, обаче наистина не знам как да спра това, щото не мисля, че е нормално, а мускулна маса не ми трябва чак толкова, просто малко искам да поизчистя това-онова...

koalka
05-14-2007, 17:46
Това е супер, че си решила да ходиш на фитнес аз от доста по рано ходя и в това няма нищо лошо,даже напротив. :wink: Първо ако найстина искаш да тренираш си вземи треньор той ще ти направи пълна хранителна програма и ще ти обясни на какво и по колко време да седиш.Даже ти препоръчвам THE GYM това е най-добрият фитнес ... а относно
Прочетох във една тема, че като си момиче и ходиш на фитнес сама те гледат странно, защо?В смисъл аз ако тръгна, нямам с кого да ходя това не е така абсолютно не е така ,
спокойно и приятни тренировки :wink: Какво разбираш под добър фитнес?

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-14-2007, 17:54
най-добрата фитнес зала ...и не се уповава на моето мнение, а е факт :wink:

sporten-forum
05-19-2007, 13:13
Green_Moon

можеш да намериш отговор на всичките си въпроси тук: http://sporten-forum.hit.bg

не се притеснявай, никои не се е родил научен!
Всичко се постига с много труд и упоритост!
Дерзай и успех !