PDA

View Full Version : Ще лудна, хора...



shalalaika
05-10-2007, 14:06
Няма да разказвам в подробности за какво става дума, само ще отбележа, че за пръв път ми се случва такова нещо...
На 18 години съм и на тази възраст разбрах какво е - буквално - да полудееш по някого. Не съм мислела, че ще се случи на мен - но ми се случи и истината е, че нямам представа как да го преодолея...
Имам един приятел, с когото се запознах в края на миналото лято. Станахме много близки, излизахме често, забавлявахме се- той си имаше приятелка тогава...аз почнах да гледам на него с други очи около седмица след като се запознахме...(Бележка - преди това 4-5 месеца си чатихме в Интернет...да, знам...и, да, без реплики на тая тема, нищо в тази история не е такова, каквото съм очаквала, хаха)...Та - аз нищо не направих по въпроса, на флиртове си останахме с него, въпреки че все по-силно ме привличаше. И така, докато - по разни обстоятелства, главно негови, ако мога така да се изразя - спряхме да се чуваме...
На мен ми беше много тегаво, обидих му се, че ме пренебрегва по разни негови причини...и така - месец след месец, аз си бях казала, че явно не си струва човекът, но от това положението не се оправи...След известно време имах възможността да изкажа обидата си пред него, един вид...и го направих доста категорично, няма да лъжа...исках да приключа с цялата тази история, въпреки че вече бях почнала не само да съм влюбена в него...просто виждах, че смисъл няма...казах каквото казах и сега все едно не се познаваме. А аз ще полудея, такова чувство имам!
Нямам път назад, мина още време оттогава и въпреки всичко, като ме фрасне мисълта за него - пускане няма! А кандидатствам, сами се сещате, че уча доста, графикът ми е зверски натоварен и пак няма измъкване...
Някой да е преживявал такова чудо? :?

Shmatko
05-10-2007, 14:10
Ше се опраиш!

AnGeL_oF_dArKnEs
05-10-2007, 14:16
Да аз съм приживял и само едно мога да ти кажа трябва да го гониш момчето защото и аз постъпих така! Тя ми звънна и аз и казах че не искам нищо с нея и когато наи после осъзнах чувствата си тя вече беше заминала за друг град без една дума само с едно съобщения в чат-а: Здравеи. Днес аз си заминавам и повече няма да ме видиш. Аз те обичах но ти развали всичко между нас :(. Тка че само мога да ти кажа да отидеш право при него и да му кажеш най-съкровенните си чувства преди да е стаало късно!

honda^
05-10-2007, 14:17
Просто си го избии по някакъв на4ин от главата. След като знае666, 4е няма смисъл, за666то продължава666 да мисли666 за него :roll: ? Знам, 4е е трудно, не не е невъзможно!!!

honda^
05-10-2007, 14:18
Да аз съм приживял и само едно мога да ти кажа трябва да го гониш момчето защото и аз постъпих така! Тя ми звънна и аз и казах че не искам нищо с нея и когато наи после осъзнах чувствата си тя вече беше заминала за друг град без една дума само с едно съобщения в чат-а: Здравеи. Днес аз си заминавам и повече няма да ме видиш. Аз те обичах но ти развали всичко между нас :(. Тка че само мога да ти кажа да отидеш право при него и да му кажеш най-съкровенните си чувства преди да е стаало късно!
тя го е направила, но ефекта е бил такъв, 4е след това се е правел, 4е не я познава. (4ети малко по-внимателно)

AnGeL_oF_dArKnEs
05-10-2007, 14:20
Ами знам но все пак! Защото предполагам не може да покаже чувствате си това го знам от личен опит!

05-10-2007, 14:22
Да аз съм приживял и само едно мога да ти кажа трябва да го гониш момчето защото и аз постъпих така! Тя ми звънна и аз и казах че не искам нищо с нея и когато наи после осъзнах чувствата си тя вече беше заминала за друг град без една дума само с едно съобщения в чат-а: Здравеи. Днес аз си заминавам и повече няма да ме видиш. Аз те обичах но ти развали всичко между нас :(. Тка че само мога да ти кажа да отидеш право при него и да му кажеш най-съкровенните си чувства преди да е стаало късно!
тя го е направила, но ефекта е бил такъв, 4е след това се е правел, 4е не я познава. (4ети малко по-внимателно)

И двамата четете малко по-внимателно, хаха :-D
Той спря да...общува...с мен, когато приятелката му се върна. Беше за шест месеца в Англия, ако не се лъжа...не ми отговори няколко пъти и се сетих каква е работата. По принцип той ме търсеше.
После случайно го срещнах, говорихме си както преди, реших, че аз съм си измислила нещо...питах го какво му е станало, че с месеци не ме е потърсил, той измести темата.
Минаха няколко дни, пак го видях и нещо ми прекипя отвътре, казах неща, които сигурно са му прозвучали много силно...И той, разбира се, се отдръпна от мен.
Оттогава не сме говорили. Нищо не съм му споменавала за някакви чувства и т.н.

05-10-2007, 14:26
хяххя мене яко ме отряза най-готината мацка която е била някога в живота ми снощи и сега отивам да си пия. Ше ви е*а и любовта и чувствата. Закфо ли тряаше да я срещам изобщо. Ай късмет с живота.

honda^
05-10-2007, 14:29
Да аз съм приживял и само едно мога да ти кажа трябва да го гониш момчето защото и аз постъпих така! Тя ми звънна и аз и казах че не искам нищо с нея и когато наи после осъзнах чувствата си тя вече беше заминала за друг град без една дума само с едно съобщения в чат-а: Здравеи. Днес аз си заминавам и повече няма да ме видиш. Аз те обичах но ти развали всичко между нас :(. Тка че само мога да ти кажа да отидеш право при него и да му кажеш най-съкровенните си чувства преди да е стаало късно!
тя го е направила, но ефекта е бил такъв, 4е след това се е правел, 4е не я познава. (4ети малко по-внимателно)

И двамата четете малко по-внимателно, хаха :-D
Той спря да...общува...с мен, когато приятелката му се върна. Беше за шест месеца в Англия, ако не се лъжа...не ми отговори няколко пъти и се сетих каква е работата. По принцип той ме търсеше.
После случайно го срещнах, говорихме си както преди, реших, че аз съм си измислила нещо...питах го какво му е станало, че с месеци не ме е потърсил, той измести темата.
Минаха няколко дни, пак го видях и нещо ми прекипя отвътре, казах неща, които сигурно са му прозвучали много силно...И той, разбира се, се отдръпна от мен.
Оттогава не сме говорили. Нищо не съм му споменавала за някакви чувства и т.н.
Еми това, 4е приятелката му не е била до него променя доста не666тата. ти не си го писала никъде. И все пак поддържам старото си мнение

shalalaika
05-10-2007, 14:36
honda, ясно, "намери начин да си го избиеш от главата"...това е въпросчето тука, един вид...аз не ви питам дали да му казвам нещо или не...Но при най-искреното ми желание да спра да мисля за него най-накрая, защото отдавна ми писна да предъвквам стари неща, все по-силно почва да ме човърка отвътре и няма излизане...каквато тактика се сетиш, пробвала съм я...само не съм се жалвала на никого...тук за първи път въобще говоря за това...
Хубаво, ето ви го по-ясно - освен времето, има ли начин да се премахне тази гадост?

honda^
05-10-2007, 14:41
Ест., 4е има на4ин. Колкото и кли666евидно да зву4и, времето лекува!
а сега ти препоръ4вам да се съсредотоки666 максимално(и до колкото ти е възможно, като се има предвид, 4е си хлътнала здраво)върху у4енето за изпитите. Когато си свободна излизай с приятели и се забавлявай :wink: