PDA

View Full Version : Tatos



TraPPed
05-10-2007, 15:15
Ami re6ih da si napravq tatos,oba4e ostana vyprosa s parite..e sabrah gi ,tva mnogo hybavo,oba4e kato mi kazaha kolko bolqlo i t.n. po4nah da se otkazvam.Iskam da si napravqt atos na vrata,po-to4no otzad,a vsi4ki sa se vtyrnali da me razybejdavat,bolqlo i t.n.Ta moqta molba e ako nqkoi si e pravil tatos neka mi kaje tolkova li e "stra6no"?

Jamalska
05-10-2007, 15:26
Още не съм.
Ама ако това,че може да боли те спира значи не го искаш достатъчно.

mostwanted
05-10-2007, 15:33
ха ми не е страшно
даже изобщо
в началото боли кофти , но после
истръпва и престава да е гадно
само не си прави скорпион на врата
щото вече е мн банално
:-$

quench
05-10-2007, 15:36
въпросът с болката е,че очакваш да те боли и точно така се настройваш - всъщност болката е само в ума ти, ако достигнеш състояние на полу-транс, ще усещаш само приятни емоции
:)
освен това, тази болка е по-скоро влудяващо постоянна, отколкото силна
:)
лесно ще се справиш с нея

mostwanted
05-10-2007, 15:49
въпросът с болката е,че очакваш да те боли и точно така се настройваш - всъщност болката е само в ума ти, ако достигнеш състояние на полу-транс, ще усещаш само приятни емоции
:)
освен това, тази болка е по-скоро влудяващо постоянна, отколкото силна
:)
лесно ще се справиш с нея

две три ракии ти трябват
пак ще испаднеш в полу транс
и ше искаш да те пръсне с едно там
обезболяващо дето футболистите пръскат по мачовете
с него нз може и да не е същото ама е подобно
преди да се нарисуваш обаче огледай игли и гледай
всичко да е стерилно

bulgarche
05-10-2007, 16:59
"Трай бабо за хубост"

die eiskoenigin
05-10-2007, 18:06
преди месец и нещо си направих татус и въобще не ме боля!
И въпреки 4е врата е чувствителна зона според мен ще ти изтръпне и няма да усещаш нищо!Но ти гарантирам ,че нама да умреш от болка!Татусите са суреп яко нещо и си заслужава да потурпиш малко!
Важно е да не се навиваш , че ще те боли! :wink:

ABSOLUTme
05-10-2007, 19:46
амиииии не боли...
в началото е леко драскане, което постепенно престава... особено ако се занимаваш с нещо или се разлафиш с татуиста :)

абе тва не е оферта,земеш да го разсееш нещо..
и сега се сещам за един дебил,дето си е 'татуирал' една точка на лявата ръка.питам го 'Кво е тва бе?' и той ми вика 'Ми птица.' и аз 'Ква птица,бе,кретен,тва е точка' и той 'Не.Бъркаш,тва е птица в небето'..

ABSOLUTme
05-10-2007, 19:52
^ хахахахаха

ами как да ти кажа... няма да се разсее, ако е професионалист, ама да седиш няколко часа и да си мълчите тъпо... ебати...

лаф да има...

еми за тая цел отиваш с френд.или с мп3ката.

ABSOLUTme
05-10-2007, 19:59
а ако татуиста ти е френд??? :lol:

ами ако ми е френд или аматьор ще ми прави само татус 'Птица в небето' :lol:

bulgarche
05-10-2007, 20:08
Е няма ли някой който е започнал с проби по себе си или по приятели? То и аз така първо си пробвах да видя как става, че гледам на другите им се получава. Аз има повече птички в небето, но пострадаха по време на един мач. Но още си личат

Malko_D
05-14-2007, 13:44
Po princip zavisi kade 6te go napravish predpolagam v studio!?Profesionalistite sa super byrzi i vnimavat.Boli si dosta zavisi kade e tatosa pri tvoq slu4ai 6te boli poneje na vena i na kokal si boli :-s ,no se tyrpi kato si pomislish 4e 6te si gotin taka i za mig bolkata iz4ezva ama samo za mig :mrgreen: .Men me bolq dosta sy6to makar 4e e na krakyt.Abe pravi si ni6to tolkosa stra6no nqma davai \:D/

krizbeto_zleto
05-14-2007, 14:19
:P :P :P :P :P :P :P VRATA DEBA DEBA AMA TI SERIOZNO LI XAXAXAX TATUIRAI SI SALAM NA KRAKO PO QKO E XAXAXAX :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

mostwanted
05-14-2007, 17:11
no se tyrpi kato si pomislish 4e 6te si gotin taka i za mig bolkata iz4ezva ama samo za mig :mrgreen: .Men me bolq dosta sy6to makar 4e e na krakyt.Abe pravi si ni6to tolkosa stra6no nqma davai \:D/
виш какво ако си русуваш нещо
никога не го прави да бъдеш "готин"
цялата работа иска някаква идея
при някой убеждения
даже най-добре ако можеш да рисуваш
си я скицираи сам
недей да я избираш по каталог
да не се окаже че някой вече я има
и все пак ако искаш да се правиш на готин
направи си траибъл - мн яко излгеждат особено
на гърба

Escarina
05-17-2007, 16:31
Ami re6ih da si napravq tatos,oba4e ostana vyprosa s parite..e sabrah gi ,tva mnogo hybavo,oba4e kato mi kazaha kolko bolqlo i t.n. po4nah da se otkazvam.Iskam da si napravqt atos na vrata,po-to4no otzad,a vsi4ki sa se vtyrnali da me razybejdavat,bolqlo i t.n.Ta moqta molba e ako nqkoi si e pravil tatos neka mi kaje tolkova li e "stra6no"?

Аз имам татус на врата точно отзад...и не ме боля почти.Като кола маска го чувствах,така че не се притеснявай:)Успех и прати снимки после да видим.

Juicy_Lucy
05-17-2007, 19:09
ако наистина искаш този татус няма да ти пука дали ще боли или не..ти си решаваш-ако те е страх от болката-не ходи и толкова..иначе няма как да минеш без нея.

ама спокс де..досега никой не е умрял от тази болка..търпи се,колкото и силна да е понякога ;]

.:iLLusion:.
05-24-2007, 20:50
Ami re6ih da si napravq tatos,oba4e ostana vyprosa s parite..e sabrah gi ,tva mnogo hybavo,oba4e kato mi kazaha kolko bolqlo i t.n. po4nah da se otkazvam.Iskam da si napravqt atos na vrata,po-to4no otzad,a vsi4ki sa se vtyrnali da me razybejdavat,bolqlo i t.n.Ta moqta molba e ako nqkoi si e pravil tatos neka mi kaje tolkova li e "stra6no"?Имам точно на вратлето отзад :smt016
Не 6еше чак толкова страшна 6олката!
Като ми я направиха и се огледах и казах "ооо,ама защо ми е червена,не исках др цвят!"-Това 6еше малко кръвчица :-D :D
Аама айде,че ще те разу6едя
Пък щом толкова те е страх,по-до6ре не я прави :)
[/code][/url]

07-30-2007, 10:33
I as si napravih tatos i nqma ni6to stra6no ne se protesnqvai boli v na4aloto no posle istrapva i ne use6ata6 nis6to :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

FelisDirus
07-30-2007, 22:20
Абеее, страшно.. що за глупости?! :-s
Я се стегни! :lol:

На врата въобще няма да боли толкова. Една приятелка си направи там и каза, че й е било забавно и смешно, но не и болезнено.

Аз имам татус и при това е на адски нежно място, но след 10-15 минути боцкане с иглата кожата изтръпва, свикваш и не ти прави впечатление.
Върви се рисувай и не мисли за такива глупости!