PDA

View Full Version : Искам завет,как да се справя



05-10-2007, 15:21
Здравейте,искам да ви попитам можете ли да ми дадете някакви савети за лунички?!?Как да ги залича или да ги мажа с нещо от което да избледният или да се махнат и т.н.? :cry: Сега лятото от слънцето потъмняват,а някой даже се и увеличават :(Дайте някакви съвети,ако има някой дето даже дас лунички и да е пробвал нещо нека де пише :)

malkoto_sladur4e
05-10-2007, 15:36
Nqma nikak1v na4in po koito da zali4i6 luni4kite [-X

Desert^Rose^
05-10-2007, 15:52
преди хората са използвали магданоз и е ефективно 8) мисля че магданоза се вари ли нз кво се прави и после си слагаш на лицето от тва с памук

hip Hop Mace
05-10-2007, 16:05
Аз пък съм чувала че трябва да се мажат с кратсавица,тя заличава също и скоро излезли бенки,но дори и да не ти помогне пак е полезно за лицето :wink:

malko mace
05-10-2007, 16:44
Ami s fon-dio-ten,pudra... :roll:

Presley
05-10-2007, 20:03
Ami s fon-dio-ten,pudra... :roll:
Мда.... :roll:

05-10-2007, 20:31
Ami s fon-dio-ten,pudra... :roll:
Мда.... :roll:

хах ама те не се скриват с тфа

AliceSw
05-10-2007, 21:03
^^ личи ви, че нямате лунички

аз имам, не само по лицето, а и по цялото тяло, винаги съм искала да ги махна, но всички начини ми изглеждат ужасни - урина и не знам си кво си, най-приемливо е някво магданиз, сварен в прясно мляко мисля, но някакси не ми се вярва :-s

05-10-2007, 21:18
ами за да ги прикриваш фдт,пудра,коректор... :roll:
а междудругото може де ги мажеш с краставица,прясно или кисело мляко,магданоз,за др не се сещам в момента :-k
има начин да избледнеят но не и да се заличат напълно [-X
а за да не стават по-вече лятото излзиай с ВИСОК защитен фактор на слънце :wink:
въпреки,че чесно казано не виждам кво им :-k е лошото....

05-10-2007, 21:25
еми мен лично пък ме кефят... :D

gostenki
05-11-2007, 11:53
poprincip i dvete imame luni4ki i se gordeem s tva !tva ni e 4ar!Zatova imame i dosta uhajori!No vse pak ako sa ti prekaleno mnogo kato malka i az iskah da gi mahna i izpolzvah krem zdrave,v edna malka kutiika s 4ervena kapa4ka!no ne znam dali go ima o6te! \:D/

05-11-2007, 15:57
ами чувала съм че се махат с кислео мляко,магданоз,лимон,краст вица,или си вземи някакъв избелващ крем би трябжало да помогне :wink:
а иначе луничките са чар и едва ли те загрозяват [-X
но все пак щом искаш да ги махнеш пробваи успех :P

05-23-2007, 12:08
мажи ги с краставица и ги прикривай с фдт или пудра,но според мен те не са нещо лошо...

Barbie
05-23-2007, 12:27
Ооо, може ли такова нещо?! Нищо по-чаровно от момиче с лунички!

dessito{p}
05-23-2007, 12:42
az sa6to xaresvam mn momi4eta s luni4ki :-D

ninsy
05-23-2007, 13:58
Луничките са си суперрррр :-D
де да знам с какво да ги заличаваш,но това ти е чар няма нужда да се мажеш с някакви глупости да ги махнеш

PeAcH
05-23-2007, 14:28
Ами луничките са си лунички,няма начин по който да ги махнеш.Отиди в аптеката и попитай за нещо,било то крем,лосион или нещо друго и така. :)

05-23-2007, 15:12
е що ще ги махаш,мен лично мн ме кефят придават по-секси излъчване и чар и не са нещо лошо,е освен ако не са трърде много де :-k
но не виждам смисъл да ги махаш,пък и незнам дали има начин да изчезнат напълно,знам че можеш да ги мажеш с нещо,за да избледнеят,или да не излизат нови,но да се заличат едва ли.консултирай се с някой който разбира или питай в аптеката,но помисли добре дали иксаш да ги махнеш и дали те не са най-чаровното нещо в теб!
Забелязала съм,че всички харесват хора с лунички,освен те самите :D

gabrielka@a
05-23-2007, 16:57
Здравейте,искам да ви попитам можете ли да ми дадете някакви савети за лунички?!?Как да ги залича или да ги мажа с нещо от което да избледният или да се махнат и т.н.? :cry: Сега лятото от слънцето потъмняват,а някой даже се и увеличават :(Дайте някакви съвети,ако има някой дето даже дас лунички и да е пробвал нещо нека де пише :)
Напълно е възможно!Чувала съм за разни козметични процедури и за разни кремове,но не мога да ти кажа конкретна марка,защото не съм се интересувала....То и аз имам лунички,но засега не искам да ги махам.....Айде успех!

05-23-2007, 18:03
ами мисля че краставицата и лимоновия сок помагат :roll:
а иначе трябва още от пролетта да вземеш мерки да използваш слънцезащитни кремове,за да не се увеличават през лятото :P

gabrielka@a
05-23-2007, 19:01
Здравей!Предлагам ти следната рецепта:разбъркай добре две супени лъжици кисело мляко с една лъжица смлени овесени ядки и нанеси върху лицето.След като изсъхне,изплакни добре с топла вода.Добър ефект има е сместа от един белтък със сок от лимон.Разбъркай,изстуди и нанеси върху лицето.Остави маската да действа един час.

Но все пак мисля,че луничките са симпатични....

П.С Това с рецептите го четох в едно списание 8-[ 8-[ 8-[