PDA

View Full Version : странно :(



:(
05-10-2007, 17:26
Здравейте , незнам какво ми става затова се надявам някой да има отговор на моя проблем ,незнам даже дали е проблем какво е , но е факт ,като тръгна да правя нещо с приателката ми и ми спада :(( принципно нямам проблеми... възможно ли е да е на психическа основа ... и ако е така как да я превъзмогна принципно ,не се чуствам притеснен докато правим нещо ... някакви идей ? това нещо временно ли е ? на 16 години съм сега правя 17 ](*,)

sWeEt_SeEd
05-10-2007, 17:30
мм,мисля,че не си единствения такъв случай...мисля,че е на психическа основа.Отпуснете се,може и да си лафите нещо,измислете нещо,което те възбужда...а btw кат ти праи френска(ако ти прави) пак ли не ти става

05-10-2007, 17:37
става но не пак на макс :? отпускам се там е проблема ,но незнам проблема е ,че много се излагам в нейните очи , а тя е много секси и свясно момиче :? какво мога да направя като явно е дълбоко в психиката ми ,защото съм адски спокоен ... Таман стане и докат сложа презерватива и спада #-o направо ще се застрелям ... дефектен ли съм.. как да разбера ??? Да не би да имам нещо проблем с хормони глупости на тея години ?? да изчакам ли още преди пак да пробваме :( съветвайте ме нещо,ако и други са имали такива проблеми .. мерси ви предварително

05-10-2007, 17:41
проблема е там ,че колкот повече опити правим ,още повече се сдухвам ,така че нещо да пия ли какво , че да мине сичко ок и да няма проблеми нататък ,ако разбира се е на психическа основа

05-10-2007, 21:37
помогнете моля ви бе хора :roll: