PDA

View Full Version : Нямам приятелка от много време ?



HellRYO
05-10-2007, 16:28
Ае нз как да го обесня , но ми е ужасно тъпо....
Нямам приятелка от доста време ето и са и от доста време излизам и гледам просто как наистина всички си се забавлят всеки си е хванал някаква , а аз съм сам егаси кво толкова ми куца.

Моля ви момичетата от форума от където и ще да сте просто какво ми е не разбирам ужас толкова ли съм зле .
Вече ще изпадна в криза :roll:

Значи ето са може и малко реклама :lol: моля не ми се подигравайте щото и аз вече нз какво да правя , а номера да ида и да се забия в някоя дискотека нещо не ми харесва.

Различен съм леко това май ми е голям проблем :roll: , но както и да е ето едно малко описание за мен:

Коса : Черна
Очи: Пъстри
Височина: 172 см
Тегло: 53 кг

Която иска да ми пише търся си просто наистина някакво по свястно момиче , което да има някакви по различни интереси от това да се напие и да се чуди с кой да се забие в първата дискотека.

05-10-2007, 16:32
Ето регистрирах се това по - горе бях аз :roll:

HellRYO
05-10-2007, 16:33
Ето регистрирах се това по - горе бях аз :roll:

ОФ то па не ме логнало първият път сору за многото постове :roll:

`Death`Whore``
05-10-2007, 16:34
На колко години си? Аз до 18 годишна възраст само се бях целувала, а не съм грозна.

HellRYO
05-10-2007, 16:36
на 17

`Death`Whore``
05-10-2007, 16:37
Виждаш ли се с хора? Изобщо харесвал ли си някое момиче през това "много време"?

Shmatko
05-10-2007, 16:40
На колко години си? Аз до 18 годишна възраст само се бях целувала, а не съм грозна.
Ма на 18 години и 1 месец кви ралти праеше вече... :-D

`Death`Whore``
05-10-2007, 16:41
Не, на 18 и 3 месеца. :) И нищо лошо не съм правила...

HellRYO
05-10-2007, 16:41
Ми харесва ми някоя , но нешо ми става :roll: не мога да я заговоря то ние сме напълно непознати какво да и кажа.

Е са вторият срок дойде някаква нова съученичка в класа вярно лафа че не е хубаво да се хваща от класа е верен , но аз това момиче определено не го познавам за първи път го видях и ми хареса и какво се оказа че и тя се е хванала с някакъв голям там и аз по никакъв начин нямам достъп до нея на здрасти и 4ао сме.

И за това съм се отказал от нея тъй като не виждам смисъл.

Затова пиша тук поне ако наистина има някоя , която да отговаря на тея неща които съм писал и желае да се видиме да каже :roll: малко тъпо и смешно , но нямам друг вариант

Shmatko
05-10-2007, 16:42
Не, на 18 и 3 месеца. :) И нищо лошо не съм правила...
Ако знае баща ти.... :-D

Shmatko
05-10-2007, 16:43
Ми харесва ми някоя , но нешо ми става :roll: не мога да я заговоря то ние сме напълно непознати какво да и кажа.

Е са вторият срок дойде някаква нова съученичка в класа вярно лафа че не е хубаво да се хваща от класа е верен , но аз това момиче определено не го познавам за първи път го видях и ми хареса и какво се оказа че и тя се е хванала с някакъв голям там и аз по никакъв начин нямам достъп до нея на здрасти и 4ао сме.

И за това съм се отказал от нея тъй като не виждам смисъл.

Затова пиша тук поне ако наистина има някоя , която да отговаря на тея неща които съм писал и желае да се видиме да каже :roll: малко тъпо и смешно , но нямам друг вариант
Глей ся менчо. Случва се, знам кво е, чувстваш се непълноценен, но в един момент и твоето слънце ще изгрее. Се пак си млад, мойто отдавна е огаснало така че не се коси :-)

`Death`Whore``
05-10-2007, 16:43
Баща ми се познава с 3 от 4-те гаджета, които съм имала през живота си. И няма проблем с това, че съм правила секс с тях. :)

Shmatko
05-10-2007, 16:44
Баща ми се познава с 3 от 4-те гаджета, които съм имала през живота си. И няма проблем с това, че съм правила секс с тях. :)
Друго имах предвид... :-D
Иначе той докато е у вас праите ли секс с гаджето ти :smt016

HellRYO
05-10-2007, 16:44
егаси филма е добре тогава били се фанала с мен :lol: :lol: :lol:

`Death`Whore``
05-10-2007, 16:47
Нито те знам как изглеждаш, нито съм говорила с теб, та да питаш такова нещо.

ММм...правила съм със сегашния, когато спа у нас. Проблемът е никакъв. :)

05-10-2007, 16:50
Евала :lol: яко мнение имаш ли скайп ?

HellRYO
05-10-2007, 16:51
Евала :lol: яко мнение имаш ли скайп ?
ах пак нещо не ме логна :roll: това пах бях аз :wink:

05-10-2007, 16:55
Ае нз как да го обесня , но ми е ужасно тъпо....
Нямам приятелка от доста време ето и са и от доста време излизам и гледам просто как наистина всички си се забавлят всеки си е хванал някаква , а аз съм сам егаси кво толкова ми куца.

Моля ви момичетата от форума от където и ще да сте просто какво ми е не разбирам ужас толкова ли съм зле .
Вече ще изпадна в криза :roll:

Значи ето са може и малко реклама :lol: моля не ми се подигравайте щото и аз вече нз какво да правя , а номера да ида и да се забия в някоя дискотека нещо не ми харесва.

Различен съм леко това май ми е голям проблем :roll: , но както и да е ето едно малко описание за мен:

Коса : Черна
Очи: Пъстри
Височина: 172 см
Тегло: 53 кг

Която иска да ми пише търся си просто наистина някакво по свястно момиче , което да има някакви по различни интереси от това да се напие и да се чуди с кой да се забие в първата дискотека.
:o :o Ти с тия 53 кг кой знае колко си слаб,почни да ядеш повече и да хоиш на фитнес да вийш как щи се дигне самочувствието и ше вийш как нема да останеш без гадже и за 2 седмици ае успех

Shmatko
05-10-2007, 22:19
Нито те знам как изглеждаш, нито съм говорила с теб, та да питаш такова нещо.

ММм...правила съм със сегашния, когато спа у нас. Проблемът е никакъв. :)
Ко ти пука, то така най-весело :-D

phm
05-10-2007, 22:23
Нито те знам как изглеждаш, нито съм говорила с теб, та да питаш такова нещо.

ММм...правила съм със сегашния, когато спа у нас. Проблемът е никакъв. :)
Ко ти пука, то така най-весело :-D

да ти набарам аватарките аз на тебе
:---)

Rowdex
05-10-2007, 22:28
Нито те знам как изглеждаш, нито съм говорила с теб, та да питаш такова нещо.

Пак опираме до външния вид.... с това започна. Не е важно какво е сърцето ти така ли ? :)

`Death`Whore``
05-10-2007, 22:31
На първо време няма как да знам какво има в сърцето на човек. И ти не ми казвай, че би ходил с грозен човек...поне трябва нещо във външния му вид да ти харесва.

Shmatko
05-10-2007, 23:09
На първо време няма как да знам какво има в сърцето на човек. И ти не ми казвай, че би ходил с грозен човек...поне трябва нещо във външния му вид да ти харесва.
Аз съм ходил с грозна и беше перфектно, но това за което съжалявам е че нямах истински чувства към нея.

Rowdex
05-10-2007, 23:17
На първо време няма как да знам какво има в сърцето на човек.
Да, така е...


И ти не ми казвай, че би ходил с грозен човек...поне трябва нещо във външния му вид да ти харесва.
Да, но не е задължително да е с някакви модерни дрехи, яки обувки, готина прическа... или ако е момиче задължително да е с грим и маникюр. Дори да е грозноват/а все ще намериш нещо което да те привлича важното е да не изглежда зловещо :)

Rowdex
05-10-2007, 23:19
Аз съм ходил с грозна и беше перфектно, но това за което съжалявам е че нямах истински чувства към нея.
Ами да, какъв е бил проблема? Никакъв! А ако има и истински чувства....

gostut
05-10-2007, 23:58
който казва, че външния вид (на едно момиче) не е от значение, да намине през канадско и да види дали е така... избор счкъв от грозни и не чак толкова дебели до много грозни и такива със задължителна табелка "извън габаритен".. доста от тях като ги видиш ти отнема 2-3 минути докато разбереш мъж ли е, жена ли е... и сички са така, не смятат, че трябва да изглеждат добре и не се стараят... може да са мн печени, ама.. ае стига....

а по темата(че да не е само офф топик)... пич, няма да е зле верно да напълнееш малко, че дори и да си фанеш гадже може да разбереш какво е отнесеН от вихара .. или от летния бриз... а относто тва къде да си търсиш - в тва твойто даскало само вашия клас ли е?? в другите класове се тряа да има симпати(гъзи)чни... познати нямаш ли? те трябва да имат приятелки... и така ... варианти мн стига да имаш нужното самочувствие да направиш нещо..

koalka
05-11-2007, 05:27
Ми, който търси намира, нали знаеш?Оглеждай се, пък може да попаднеш на някое хубаво момиче и действай.

`Death`Whore``
05-11-2007, 07:05
И ти не ми казвай, че би ходил с грозен човек...поне трябва нещо във външния му вид да ти харесва.
Да, но не е задължително да е с някакви модерни дрехи, яки обувки, готина прическа... или ако е момиче задължително да е с грим и маникюр. Дори да е грозноват/а все ще намериш нещо което да те привлича важното е да не изглежда зловещо :)
Нито си падам по модерни дрехи, нито по такива обувки, нито по прически. :) Ти ме изкара е баси фешънката...

HellRYO
05-11-2007, 08:10
Е добре нз дали проблема ми наистина е че съм по - слаб :roll:

`Death`Whore``
05-11-2007, 08:19
Не е в това проблемът. Не всички жени ламтят за тъпи мускуляги. :)

kuber
05-11-2007, 08:41
Айде стига сте се правили...
Външният вит е едно от най важните неща в началото... пък после вече зависи дали ще се покажеш като балък който циври по форумите или човек, който има акъл в главата и не се нуждае да го съжеляват!

bqsna_teenagerka
05-11-2007, 09:42
виж,закъде бързаш? не е задължително да имаш гадже това не е закон!
ще си намериш половинката когато най малко о4акваш! спокойно не се стряскай...ако толкова ти е зор излизай пове4е напред назад!... :wink:
а за външния вид не се притеснявай,няма ти нищо супер си..може би си леко по слаби4ък за мом4е не е зле да вдигнеш малко..което не озна4ава да ставаш свиня...по добре направи мусколи и пло4ки!

BAYO
05-11-2007, 09:59
Начи ... зависи как стоят нещата при запознаването. Примерно, тия дет се харесват в чат, скайп ии нек'ви такива видове комуникации , кое първо им прави впечатление? Ми много ясно характера, това как се изказва/говори момчето/момичето и т.н.

Пример: С моята приятелка се запознахме съвсем ненадейно по ТЕЛ. Говорихме си почти 6 месеца преди да се видим, някъде по средата на тия 6 месеца си бяхме разменили снимки по пощата ... всичко беше ок и като се видяхме не чакахме мноо преди да се :smt008

malina_90
05-13-2007, 11:21
Mnogo se radvam ot fakta 4e ne haresva6 momi4eta,koito samo gledat da se napiqt i da legnat s nqkoi ei taka.Ami 6te nameri6 momi4e prosto tyrsi.Koito tyrsi namira!!!

flower.lina
05-14-2007, 08:40
HellRYO ostavi si skype da ti pi6a :roll: