PDA

View Full Version : Miene na lice sys hininova voda



05-10-2007, 17:03
priqtelkite mi mi kazaha da si miq liceto sas hininova voda i 6tqlo da stane mn gladko i musta4kite mi 6te iz4eznat.Vqrno li e i ot kade da si q kupq i za kolko pari4ki?

girlll
05-10-2007, 17:15
kvo?! hininova voda za lice? az q izpolzvam za kosata - vtrivam q v kojata na kosyma i podsilva rasteja mu , zatova mi se struva absurdno da premahve poqvata na mustachki .. nz nqkoi da kaje ako ima efekt ..inache ne e skypa edin pyt vzeh za 0.70lv a dr za 1lv

Sladkata_Nansi
05-10-2007, 17:18
Ei ei kvi sa tezi gluposti :roll: Hininova voda za lice leleee [-X I tq podhranva kosata,kak da ti premahne musta4kite mn interesno :-k 6te gi podhrani o6te pove4e.tctc.Ina4e ne eskapa-stotinki e,nai-mnogo lev4e.Mejdu dr ima6e ne6to kato losion za lice,podobno na hininovata voda,v smisal v podobno 6i6ence.Da ne ti e govorila za tva tvoita pr?

05-10-2007, 17:20
ole sig li ste na4i sa ebavat s mene za da sam grozna li :(

UnaBletoLoVeU
05-10-2007, 17:33
А ще кажете ли за този крем в подобното шишенце как се казва...лосиона за лице,които е и какво прави? 8-[

BroKeN^DreAmZ`f
05-10-2007, 18:53
за лице се ползва розовата вода, а не хининовата и в интерес на истината има доста добро действие :-D ама мустачките в никъв случай няма ти ги махне :roll: :wink:

malkoto_sladur4e
05-10-2007, 19:08
:smt005 Твоите "приятелки" са ти се се смели с гъза си докато си се вързала на това 8) Целта им е била точно да гледат сеир :mrgreen: Хининовата вода е за косаи в нея има спирт (а самия хинин е леко отровен),и ако си го сложиш на лицето нз!Дори може да се получи леко изгаряне...и сумати дръги неща!Тъй че прецени какви са ти приятелките просто ! =;

malkoto_sladur4e
05-10-2007, 19:11
ole sig li ste na4i sa ebavat s mene za da sam grozna li :(
Точно!Ето дори сама си успяла да си отговориш! :mrgreen:

05-10-2007, 20:34
:smt005 Твоите "приятелки" са ти се се смели с гъза си докато си се вързала на това 8) Целта им е била точно да гледат сеир :mrgreen: Хининовата вода е за косаи в нея има спирт (а самия хинин е леко отровен),и ако си го сложиш на лицето нз!Дори може да се получи леко изгаряне...и сумати дръги неща!Тъй че прецени какви са ти приятелките просто ! =;

точно! леле кви приятелки имаш ](*,)
ти има кажи да си мият зъбите с интимен гел

Sladkata_Nansi
05-11-2007, 10:21
Moje pak i te da sa "mnogo" naqsno s hininovata voda i zatova da davat takiva saveti.Q gi pitai te polzvali li sa hininova voda za lice,ta davat saveti na teb da q polzva6.Ili iskat da si im opitnoto zai4e? :roll: