PDA

View Full Version : Moderated: Майка ми ми се кара за най-малкото нещо



Shash
05-10-2007, 17:07
ae kajete kfo da praq.. Maika mi e ujasna ... Kara mi se za nai-malkoto.. basi.. I ponqkoga po4va da me kara da se 4uvstvam vinovna za tova 4e sym poiskala primerno da mi kupqt drehi.. ili ne6to dr.. I sa6to ponqkoga mi natqkva 4e ne pomagam v nas.. A kato po4na da pravq ne6to u doma
mi se kara.. i vika,4e o6te sam bila malka .. Imalo vreme.. 6tqlo da doide u moito vreme da 6etam vky6ti.. Basi i tq neznae kfo iska.... :( Daite mi nqkaf syvet 6tot nz k fo da praq ve4e....

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Mainata ti
05-10-2007, 17:19
Ами ако майка ти е зле с нервите...на мен поне на това ми прилича. Аз бих и се развикала, бих и казала всичко каквото мисля. Ако с нормални обеснения не се разбира, ако ти стиска и се накарай и ти.

WHiTe_SiLeNCe
05-10-2007, 17:28
Ami az puk ne uprekvam nito maika ti, nito teb... prosto vseki 4ovek si ima periodi - kakto nie puberteta, taka i te kriti4eskata napr. Roditelite oba4e ne sa bezgrijni kato nas... te imat tolkova mn na glavata,4e ponqkoga nervite prosto ne izdurjat i trqbva da gi izbiqt nanqkude... a nie kato po-bezgrijni trqbva da se postaraem da vlojim pove4e turpenie i pove4e razbirane... vse pak te sa tezi, koito pravqt vsi4ko za nas, kolkoto i da ne go proumqvame, kolkoto i da mislim,4e vodqt bezsmisleni voini sre6tu nas... zapomnete go tova i 6te vidite,4e i nie 6te idem na tqhnoto deredje. Govorete po-4esto s tqh, staraite se da gi razbirate!

05-10-2007, 18:27
wHiTe_SiLeNCe ... Napulno si prav/a az naistina mnogo se razbiram s maika mi.. i vinagi sym q razbirala i i imam doverie.Tova 4e pravqt si4ko za men e mn vqrno.NO ponqkoga kato mi se kara use6tam 4e tq syjalqva za si4ko koeto sa mi kupili ili t.n. Daje naskoro me nakara da se 4uvstvam vinovna 4e ba6ta mi i tq bili po cql den na rabota samo i samo sled tova da mi e dobre na men. MN tapo mi stava,mn rqdko go kazva.. ama.. sled tui sa maham nqkade dr-de 6tot mn mi se nasalzqvat o4ite.. a tq mi vika znam 4e ne moje6 ma trai6.. :smt012 :smt017 :smt010 :smt009

die_die_my_darling_
05-10-2007, 23:20
Спокойно и моя звер е същия..просто кимай с глава и казвай "да" ако е нещо маловажно.Иначе и се развикай и ти ...

bik4eto
05-27-2007, 12:57
na mene maika mi i da mi kazva ne6to i4 ne me dremi :-D

Ellie
05-27-2007, 13:55
na mene maika mi i da mi kazva ne6to i4 ne me dremi :-D

:D :D :D

По темата:Ако си мълчиш ще продължи, че и по-зле.Старайте се да говорите по каквито и да било теми, стига да е спокоен разговор и да има разбирателство.Ако не подейства се развикай и ти, кажи всичко което мислиш.