PDA

View Full Version : Избелване на лице



шоколадка
05-10-2007, 17:29
Здравейте аз съм с по-тъмна кожа и искам да е по-светличка,а особенно лятото много почернявам за това кажете ми някой крем който избелва кожата и горе долу колко струва и дали при козметик правят такива процедури,какъв е ефектът,траен ли е и т.н :)

UnaBletoLoVeU
05-10-2007, 17:31
Чувала съм, че крем Здраве избелвал кожата, ама нищо не гарантирам...

05-10-2007, 18:01
znachii az sym chuvala i sym probvala de mislq che ne si vtyplqvam samo a se poluchava ..
znachi varish si edna vryzka magdanoz vyv vodichka i posle oshte dokato e goreshto ne da ti pari de emi da e toplo se tyrkash s merodiqta
ako iskash probvai i posle kaji kakvo e stanalo :)

Kisses_P
05-10-2007, 18:35
Кремчето Пали избела лицето.100% съм сигурна. само че летният сезон не е подходящ з аизпозлване на такива кремчета и трябва да слагаш друг с висок фактор.да знаеш.

05-10-2007, 18:39
Колко струва това кремче и от къде мога да го купя.И горе долу колко избелва :)

Kisses_P
05-11-2007, 08:25
около 2 лева пт аптеката.аз го ползвам заради пъпките, защото помага и за тях и съм по-мургава а сега лицето ми е значително по-бяло

vivian
05-11-2007, 13:46
maska ot beltak mn mi izbelva na men liceto. :-k probvai ako ne stane,pone 6te go po4isti6 i osveji6 malko.

05-11-2007, 13:48
maska ot beltak mn mi izbelva na men liceto. :-k probvai ako ne stane,pone 6te go po4isti6 i osveji6 malko.ти с по-тъмна кожа ли си?и колко избеля и как се прави тая маска,колко време се стои? :)

05-12-2007, 09:04
maska ot beltak mn mi izbelva na men liceto. :-k probvai ako ne stane,pone 6te go po4isti6 i osveji6 malko.ти с по-тъмна кожа ли си?и колко избеля и как се прави тая маска,колко време се стои? :)

`Death`Whore``
05-12-2007, 09:06
Ако кожата по начало е тъмна, няма как да бъде избелена.

За почерняло от слънцето лъце препоръчвам кремчето Celerit Plus. Скъпичко е, 10-тина лева струва, но гарантирам, че действа.

beatbox
10-12-2012, 12:14
maska ot beltak mn mi izbelva na men liceto. :-k probvai ako ne stane,pone 6te go po4isti6 i osveji6 malko.
Да, аз току що го изпробвах ии мога да кажа, че съм много доволна :) единствено,че съм с по-суха кожа ии след като изплакнах лицето си започна да ми опъва, но се намазах с крем и всичко е наред (това всъщност го провя всеки път след баня, именно защото кожата ми е суха и започва да опъва). Иначе се приготвя така:
Половин или един белтък се разбива на пяна и се намазва върху лицето и шията. След засъхването му се нанася втори и трети слой.Измива се с хладка вода.

BlackMeow
10-12-2012, 19:23
Аз те съветвам да не ползваш разни странни химии, особено от най-ниския ценови клас. Изсветляването е много деликатнен въпрос, една огромна част от продаваните за това неща на пазара не са особено полезни за кожата.
Проучи продуктите и бъди готова да инвестираш колкото трябва. Не се мажи с първото кремче за 2 лева, което ти попадне.
Говоря като човек с много чувствителна кожа. Не мога да ти препоръчам конкретни неща, защото кожата ми е светла, налага ми се да ползвам неща просто да я запазя каквато е.

И след като почерняваш бързо, просто редовно ползвай слънцезащитен крем, дори да си на закрито.