PDA

View Full Version : въпрос за амфетите



05-10-2007, 17:44
начи амфетамините искам да питам колко струват и съответното количество колко ти стига и как точно се зима има ли някви тънкости кво ти става и страничните ефекти демек всичко :::

mostwanted
05-10-2007, 17:46
онлаин шана
:-D
малко ли сайтове има че хората
ше питаш тука
и те щи кажат

05-10-2007, 17:49
оф плс просто отговорете кво толкова

Mainata ti
05-10-2007, 18:11
Значи...струват различно..зависи от дилъра. 20 лв. за грам, но тва не е наесякъде така, както и качеството е различно. Ако не си взимал досега..недей..но иначе една, две линии около нз колко см могат да те хванат, според зависи от организма ти...пф как може да очаква6 да ти кажа..а как се взимат..зимаш си съответно прах4ето или може да не е прахообразно и го разтро6ава6 на гладка повурхност, наи-добре отгледало. Взимач ли4на или кедитна карта и цепиш една линия, навиваш банкнота, запу6ва6 едната ноздра и пред отпу6ената смърка6 през банкнотата и т.н. и т.н. едва ли схвана затфа ако ще друсаш нека бъде с някой ве4е навлязъл навътре. ам такова..недеи да пробва6 по добре, 6тото ....е кофти. Аз поне мн рядко друсам и не се страхувам но иначе тва не е ебавка повярвай ми! ае дано не6то си разбрал и Умната!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

05-10-2007, 18:19
Значи...струват различно..зависи от дилъра. 20 лв. за грам, но тва не е наесякъде така, както и качеството е различно. Ако не си взимал досега..недей..но иначе една, две линии около нз колко см могат да те хванат, според зависи от организма ти...пф как може да очаква6 да ти кажа..а как се взимат..зимаш си съответно прах4ето или може да не е прахообразно и го разтро6ава6 на гладка повурхност, наи-добре отгледало. Взимач ли4на или кедитна карта и цепиш една линия, навиваш банкнота, запу6ва6 едната ноздра и пред отпу6ената смърка6 през банкнотата и т.н. и т.н. едва ли схвана затфа ако ще друсаш нека бъде с някой ве4е навлязъл навътре. ам такова..недеи да пробва6 по добре, 6тото ....е кофти. Аз поне мн рядко друсам и не се страхувам но иначе тва не е ебавка повярвай ми! ае дано не6то си разбрал и Умната!!!!!!!!!!!!!!!!!!!така значи разбрах горе долу ама колко грама ти трябва за да те хване плс кажи ми като пари колко ми трябват за едно друсане плс и кво ти става само не разбрах и колко време те държи могат ли да те усетят да ти личи имам предвит на вънчния вид нещо става ли ти плс още малко инфо ако може

Mainata ti
05-10-2007, 18:46
Ходих да ям...ми значи един грам ти стига за няколко друсания...според зависи пак ти казвам, кви линии правиш и колко са дебели. Ефекта не е някакъв супер видим..по зениците (те се разширяват много при мен стават адски големи) по пулса..също, по принцип на мен ми става така 4е да мисля много над живота...абе човек супер разли4но е при всеки. ефекта те дуржи няколко 4аса...мене и около 10 4аса ме е държало, но зависи пак казвам от ка4еството. вий са..може да те усетят ако знаят за кво става въпрос и ако се държиш супер различно...на характера на мен не ми влияе това по никакъв начин. глупавичко си е..повярвяи ми. а да..нямаш никаф апетит, и мн бързо сваля6 кила...има6 енергия супер много което е адски яко..но за сметка на това се съсипва6. както и да е ти няма да ме послу6а6 да не взима6 избора си е твои, само внимаваи и се крии от куките 4е 6е те направат мазало ако те фанат с фигури в тебе! ако има не6то о6те пи6и на емаила ми pak_li_ti@abv.bg 6тото тука е забранено да се толерира използването на наркотици и т.н. а и пи6а с мн гре6ки. аиде 6е 4акам писмо :)

05-10-2007, 20:20
Ходих да ям...ми значи един грам ти стига за няколко друсания...според зависи пак ти казвам, кви линии правиш и колко са дебели. Ефекта не е някакъв супер видим..по зениците (те се разширяват много при мен стават адски големи) по пулса..също, по принцип на мен ми става така 4е да мисля много над живота...абе човек супер разли4но е при всеки. ефекта те дуржи няколко 4аса...мене и около 10 4аса ме е държало, но зависи пак казвам от ка4еството. вий са..може да те усетят ако знаят за кво става въпрос и ако се държиш супер различно...на характера на мен не ми влияе това по никакъв начин. глупавичко си е..повярвяи ми. а да..нямаш никаф апетит, и мн бързо сваля6 кила...има6 енергия супер много което е адски яко..но за сметка на това се съсипва6. както и да е ти няма да ме послу6а6 да не взима6 избора си е твои, само внимаваи и се крии от куките 4е 6е те направат мазало ако те фанат с фигури в тебе! ако има не6то о6те пи6и на емаила ми pak_li_ti@abv.bg 6тото тука е забранено да се толерира използването на наркотици и т.н. а и пи6а с мн гре6ки. аиде 6е 4акам писмо :) brato az s emaili ne se zanimavam po dobre skayp taka ne moje da se razbirame 6te 4akame s dni kakto az nikoga ne si i proverqvam emaila

IlLuSi0nS`
05-11-2007, 08:32
хахахаха ахаха как се шмъркал бензз хахахахахаха леле хаах ти на колко години си ве, че питаш такива неща?!

mi6ani
05-11-2007, 08:46
хахахаха ахаха как се шмъркал бензз хахахахахаха леле хаах ти на колко години си ве, че питаш такива неща?!

awe moje i da ima kam 13

Mainata ti
05-11-2007, 13:38
Ами..бате..момИче съм. Няма значение нз за кой път го казвам..се1 начи остави си ти скайпа аз 6е те добавя в неделя 4е сега ме няма уикенда и 6те ти пиша. аз моя скайп няма да го оставя тука затфа!

sWeEt_SeEd
05-11-2007, 15:11
хахахах колко грама...8 грама момиче...леле повече от половин най-мн един грам не шмъркай щото няма да останеш с хубаво мнение за амфетите особено като ти настъпи афтъра...и най-добре не си купувай. =; ..мн са гадни лапни половин бонбон и дерзай аре :smt006

05-13-2007, 05:02
скайпа ми е zebso7 потърси ме

krizbeto_zleto
05-13-2007, 14:56
xa takia kato tee goi cakat s natro6eni vitamini i si mislqt 4e drusat ama vsa6nost qko se preebavat :-D