PDA

View Full Version : Курвите и Момичетата ?



HellRYO
05-10-2007, 19:27
Нещо разликата вече се губи :roll:
От доста време гледам какво става с яката мода , както и форум темите.
Но остави форума факт е че момичетата още незнаещи на кой свят се намират питат въпроси от сорта " да духа ли на гаджето си да му пусне ли анално и нз си какво си " Доста слушат приятелките си и доста глупости правят.

Айде са едно сравнение искам всеки потребител да каже каква ще е разликата и в бъдеще и в момента при всичко което знаете за

Курвите и в момента за многото модерни и отворени момиченца

За мен разликата я виждам само в парите.

- едната може да си я клатиш като платиш.
- другата може да я клатиш като я забиеш и заведеш на някой купон и да докаже колко отворена вземе та пусне и на приятелите ти представи си.

BeMyLover
05-10-2007, 19:33
Курви и момичетата доста е тудно да се каже разликата нищо че съм момиче но наистина е така все повече момичета вземат да стават някакви надути "Ай виж ме!Ти знайш ли с кого съм спала?" и такива простутий и вече момичетат започват да се ч**** от 12-13 годишна възраст това не мога да си го оясня зашо го правят за да се изфукат пред приятелките си или какво ти не могат да разберат че така си губят живота и най-важното детството които е мн важно за един човек

Някой си !
05-10-2007, 19:35
В този "модерен свят" вече трудно можеш да намериш свястно момиче .... има просто 2 варианта
1.Ходят с някой батко който може да им е баща , защото имал кола и ги водел по кафета и така им е по газарско.....
2.Просто ги кефи да им пукат цефката анално и вагинално и са кефят на живота и ходят са пускат на всеки както каза ти водиш я на купон и е готова ... срещаш я в диското .. оп айде в кенефа пак готово.... абе ко да ти кажа много е зле поколението ...
Не, че аз съм много голям, за да говоря така , но от личен опит и наблюдения споделям това, което виждам ... и за жалост картинката е доста доста тъжна ...

JoeBanana
05-10-2007, 19:43
много навътре го... поемате http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ше кажеш, че за едното гадже живеете и като не ви огрее - оп, курвите това, курвите оноваhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ми хванете се някое по-непривлекателно момиче, де http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ама нееее, как така - хем искате красива, хем да не е курва, хем да иска да я ебете 24/7 и т.н....
който все още не усеща накъде бия, нека го кажа по-простичко:
СТИГА СТЕ МРЪНКАЛИ, БЕ
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

mostwanted
05-10-2007, 19:43
:smt018

BeautifulWorld
05-10-2007, 19:45
Леле като ги гледам момиченцата на по 12-13-14 години и като ги слушам какви работи правят, започвам да мисля "Егати днешната младеж!" Аз като бях на 12 (не че е било много отдавна де) даже не съм си и помисляла, че ще правя секс с някого, камо ли свирки да правя и не знам си какво. Бях на 15 гокато разбрах какво е "69", пък някои на 12 са я практикували. Ужас! Добре, че обкръжението ми не е от такива курви!

MartoPetrovfen
05-10-2007, 19:50
Ти добре ги слушаша ама те не са виждали КУР през живота си :smt017

Някой си !
05-10-2007, 19:58
[quote="Seizure of Power"]много навътре го... поемате ше кажеш, че за едното гадже живеете и като не ви огрее - оп, курвите това, курвите онова
ми хванете се някое по-непривлекателно момиче, де ама нееее, как така - хем искате красива, хем да не е курва, хем да иска да я ебете 24/7 и т.н....
който все още не усеща накъде бия, нека го кажа по-простичко:
СТИГА СТЕ МРЪНКАЛИ, БЕ
Е ти не искаш ли аверката ти да е хубава или външния вид за тебе няма значение ... ?! Еми хвани си някои бъчва тогава дет е 100 кила/160 висока....

MartoPetrovfen
05-10-2007, 19:59
ЗА КУРВИТЕ те са винаги номер 1 :smt017

Shmatko
05-10-2007, 20:05
Курволяци са ма ко да ги праиш, ебеш и фърляш, секи ден се убеждавам в тва!

MartoPetrovfen
05-10-2007, 20:06
то на теб кат не ти пускат по добре не пиши :smt017

Shmatko
05-10-2007, 20:08
то на теб кат не ти пускат по добре не пиши :smt017
Добре де, разконспирира ме! Хич не ми пускат кура кат се докопат до него... :lol:

lamzzzercho
05-10-2007, 20:09
ако става въпрос за връзка момичетата които не се чукат често ми се виждат добре,иначе за секс курвите са си екстра вариант :)

05-10-2007, 20:10
В този "модерен свят" вече трудно можеш да намериш свястно момиче .... има просто 2 варианта
1.Ходят с някой батко който може да им е баща , защото имал кола и ги водел по кафета и така им е по газарско.....
2.Просто ги кефи да им пукат цефката анално и вагинално и са кефят на живота и ходят са пускат на всеки както каза ти водиш я на купон и е готова ... срещаш я в диското .. оп айде в кенефа пак готово.... абе ко да ти кажа много е зле поколението ...
Не, че аз съм много голям, за да говоря така , но от личен опит и наблюдения споделям това, което виждам ... и за жалост картинката е доста доста тъжна ...

Не можеш да слагаш всички типажи в рамка от сорта на "два варианта". Доста тесногръдо иде това.
Не знам какво си видял в житейския си опит, но определено трябва да знаеш, че съществуват момичета, различни от гореспоменатите от теб. :smt061

mi6enceto
05-10-2007, 20:15
spored men opredeleno ima razlika..kurvite sa nenasitni na sex i go pravqt s vseki koito im padne..a momi4etata koito prosto pravqt sex (nezavisimo kolko 4esto) no s 1 mom4e sa prosto normalni a tova mai nqma ni6to ob6to s modata...vseki se obli4a kakto iska ;)

MartoPetrovfen
05-10-2007, 20:16
жената си е КУРВА :smt017

HYPE
05-10-2007, 20:50
От вчера водя статистика за това, тая от подписа ми. Не знам колко ще е точна ама все пак да пробвам. Резултатите са потресаващи за сега ;)

FelisDirus
05-10-2007, 21:00
И аз винаги съм се чудела коя е и къде се намира тази граница между по-освободените момичета и к*рвите.

Още не не съм стигнала до никакви изводи.
Май всичко зависи от гледната точка и от това как го правиш.

Веднъж бях писала тук нещо и ще го повторя - можеш да преспиш с целия град и никой нищо да не разбере, но можеш да легнеш с един и той да те разнесе. И вече си к*рва.
Така че, момичета, умната!
Истината е, че просто трябва да внимаваме с кой си лягаме. :roll:

BeMyLover
05-11-2007, 04:08
жената си е КУРВА :smt017
Не всяка жена е КУРВА и сега ти за какво говориш за жената или за момичетата :?:

05-11-2007, 04:46
най-много са тъпите пи4ове, дето не са наясно какво искат май...
"на кривата ракета-космосът и крив"
:mrgreen: :smt005 :smt005 :-D \:D/

mi6ani
05-11-2007, 08:30
samo 6te ti kaja 4e razlikata v momenta e v tava 4e kurvite sa po-evtini ot tiq p*tki kade se obli4at s dre6ki ot mall of sofiq i posle si sledat 3 tona grim za da prikriqt farta 4e ot tolkova e*ane v analniq otvor im se skapva ina4e savar6anata koja.ta misalta mi e 4e na kurvite pla6ta6 zamo za e*aneto a na tiq kifli pla6ta6 (e oficqlno razbirase) i e*aneto i za parcalkite ot malla :evil:

05-11-2007, 08:43
Престанете да отделяте такова голямо внимание на путките. Те са жени - не са хора. По-скоро те са като маргарина :D - един я отваря и всички намазват. Всичките са КУРВИ (с изключение на мама, ама и тя и жена). Не си го слагайте присърце. Нямаше да пускате такива теми ако си имахте някоя крехка феминка да си калтите ама нейсе. Пуст къмет, много философи си падате - много чакате...

Samanta Jones
05-11-2007, 08:51
курва -прави с всеки всичко за пари
кучка -прави с всеки всичко за собствен кеф
много гадна кучка -прави всичко за собствен кеф с всеки ,освен с теб :-D :smt004

malkoto_sladur4e
05-11-2007, 09:31
Курви дрън дрън =; Това,че някои почваме рано да правим секс не значи,че сме курви!Аз знаех какво искам знам го и сега и щом съм си преценила сама да го направя значи всичко е ок!Вие май незнаете смисъла на думата "курва"....научете го и тогава ми говорете кой бил курва и кой не! O:) :smt068

05-11-2007, 10:04
Курви дрън дрън =; Това,че някои почваме рано да правим секс не значи,че сме курви!Аз знаех какво искам знам го и сега и щом съм си преценила сама да го направя значи всичко е ок!Вие май незнаете смисъла на думата "курва"....научете го и тогава ми говорете кой бил курва и кой не! O:) :smt068

malkoto_sladur4e, ти пък си точно пълна позьорка. Точно ти си КУРВА и то от най-тъпите шаврантии. Ше ми се клеца на 12-13. Та дори и 14-15 пак е прибързано. И после не ми казвай, че не си го раздула на приятелките си.
Не ми и казвай, че знаеш значи курва. Щом не се самоопределяш като такава значи незнаеш какво е! Ама добрече Ви има вас, нали батковците трябва да има с какво да си чешем патките когато истинките дами не са наоколо.

Тъпа задръстена шаврантийка.

babi_girl
05-11-2007, 10:10
Леле като ги гледам момиченцата на по 12-13-14 години и като ги слушам какви работи правят, започвам да мисля "Егати днешната младеж!" Аз като бях на 12 (не че е било много отдавна де) даже не съм си и помисляла, че ще правя секс с някого, камо ли свирки да правя и не знам си какво. Бях на 15 гокато разбрах какво е "69", пък някои на 12 са я практикували. Ужас! Добре, че обкръжението ми не е от такива курви! i az sym taka, na 15 razbrah kakvo e 69 a sega slushma bratovchedka mi koqto e na 13 da mi razpravq koq neina priqtelka s koi e spala. ujas napravo

05-11-2007, 18:05
Te tva po-golqma kurva ot muja nqma. :smt040

asi_basi2
05-11-2007, 19:01
Oh kato gledam vsi4ki koito ste komentirali ste pravi spored men..dosta argumenti i mnogo razli4ni ima kamm tozi vapros.
Naistina dosta ot momi4etata sa zaradi parite i posle "vij az s koi sam spala i kvo mi kupi i kva kola ima i ..." ... a modata im sega...maliii az kato gi gledam sq v bg - te na daskalo otivat ama 6te kaje6 4e sqka6 na nqkaf kupon otivat i po4ti razgoleni,, grimovete, kosite bla bla modno reviu...
Ne be6e otdavna kogato bqh na 12, no naistina ne si misleh 4e 6te praq sex...neznam kvo e tva "poza" da ne govorim za razli4nite pozi...az svirka neznaeh kvo e daje! Hahaha sq si spomnqm, 4e bqh kazala na sestra mi "az nqma da spq s mom4e dokato ne se ojenq" a tq 6tot e po-golqma mi vika "6te te pitam kat porasne6" .... A sega gledam nqkvi na 12 se e*at s koito im padne...hodqt s nqkvi det ne sam im batkovci a napravo 4i4kovci !!!

Spored men sega glavno momi4etata v bg se razdelqt na 2 grupi - tezi kurvi4ki deto govorim i zadrasteni . Tezi momi4eta koito sa po sramejlivi i zatvoreni i ne iskat da stavat kurvi4ki - sa zadrasteni. A koito puskat na po4ti vseki sa "gotinite" kurvetinki ...shit happensssss

krizbeto_zleto
05-11-2007, 19:12
6to :smt017

Deni4ka93
05-11-2007, 21:12
жената си е КУРВА :smt017

Казала лисицата като видяла колко високо стои гроздето! :P :P :P

HellRYO
05-11-2007, 21:18
Леле като ги гледам момиченцата на по 12-13-14 години и като ги слушам какви работи правят, започвам да мисля "Егати днешната младеж!" Аз като бях на 12 (не че е било много отдавна де) даже не съм си и помисляла, че ще правя секс с някого, камо ли свирки да правя и не знам си какво. Бях на 15 гокато разбрах какво е "69", пък някои на 12 са я практикували. Ужас! Добре, че обкръжението ми не е от такива курви! i az sym taka, na 15 razbrah kakvo e 69 a sega slushma bratovchedka mi koqto e na 13 da mi razpravq koq neina priqtelka s koi e spala. ujas napravo


Лол колко великоооооооооооооооооооо о =D> =D>

Сигурно ако имаш дъщеря и стане на 11 и ти разправя как се чука с гаджето си ще си много щастлива , че е истинска българка - знаеща какво иска и какво не :) a?

:lol: :lol:

HellRYO
05-11-2007, 21:31
Вече 100% мога да го кажа.

98% от момичетата са курви - в България !

:wink: вече нямам коментар кой спори по тая тема нека да огледа повечето момичето в тая страна какво правят или да иде на някое събиране купон или каквото и да е и ще се увери 100%.
Дори и да прочете смешните въпроси на момичетата дето ама тръгват да се чукат без дори и да се замислят какво може да им се случи.
После след като ги опне някой и пищат забремянала нз си кво си , цикъла и идвал по късно по рано и нз си кога си.

След няколко години като станат по - модерни вече без презерватив да надуят и коремите и болестите и да се чудат после какво да правят