PDA

View Full Version : велоаргометър или степер?



05-10-2007, 20:05
Нз дали темата е за тоя раздел...сори ако не е за тука
Ама кажете ми,кое е по-добро за стягане на ханша,бедрата,абе направо казано на дупето...
По телевизията рекламират един степер дет можеш и настрани да си движиш краката,което уж увеличава мускулите,които се тренират...
Някой да сподели мнение за двата уреда и кой от тях ми препоръчвате за домашни условия.
Мерси предварително.

malkoto_sladur4e
05-11-2007, 08:43
Твърдо велоелгометъра!Аз ходя на фитнес от 5 месеца и ги разбирам тия неща,степер дори у нас си имам,но ти казвам,че велоелгометъра е много по-ефикасен!Успех! :wink:

05-11-2007, 08:48
Въженце за скачане

05-11-2007, 09:02
Ок, значи велоаргуметър,съчетан с въженце ;)
Иначе аз четох тук в този форум,че със скачане на въже се стяга и коремчето...това вярно ли е?!

Presley
05-11-2007, 09:24
Еми степера е много добър эа оформяне на бедрата!Попринцип велоаргометъра се счита эа най-мърэиливя уред :P ,но и той е ефикасен при постоянство от твоя страна(то эа всичко е така де)!Иначе эа въжето-да помага эа ханш,но трябва да скачаш суперр много време и по супер много....абе не си эаслужава!А иначе въжето може да ти помогне и эа стягане на эадните части ,ако скачаш на твърда повърхност
Късмет

GLeZoRanA
05-11-2007, 09:54
Въженце за скачане :!: :!: И малко бягане и нито велогометър ти тряя нито степер

Kam4eto
05-12-2007, 08:34
еми аз от степера мн повече се уморявам :arrow: може би е по-ефикасен ама най-добре да си ходиш на фитнес и така ше тренираш на повечко уреди

SmurkamDoZori
05-12-2007, 15:15
бягане по често и скачане на въже а ако имаш повечко време се запиши на скално катерене :lol: