PDA

View Full Version : daljina na roklqta?



dfjlggldsfs
05-10-2007, 20:29
hora taq godina imam bal i golqm zor be6e dokato si zema roklq i nakraq si zeh edna mn gotina takava deto s obra4i ..i posle tragnah za obuvki..oba4e az sam malko po visoka 176 sam i edvam edvam si haresah edni obuvki ama toka im e 9 sm ama ni6to nali zeh si gi..i posle pribiram se u nas i vikam dai da si obleka roklqta i obuvkite i vsi4ko..i obli4am roklqta slagam obuvkite i mi se stryva 4e roklqta nqkak si mn se diga na gore i mi stoi kato kasa ..se edno mi e malka..maika mi vika 4e tei bilo dobre ama znam 4e me laje 6toto znae 4e pak 6e ima obikalqne sa obuvki ...ta na kolko sm dolu gore trqbva da e roklqta ot zemqta?

Glezanka
05-10-2007, 20:41
Ako roklqta e na 3-4 sm ot zemqta e normalno spored men ... no 9 mi se wijdat dosta ... Zawisi i kak stoi samata roklq de ... :)

AliceSw
05-10-2007, 21:12
хм, по принцип се радвам на рокли с обръчи, но едва ли не да се влачат по земята, иначе е някво гадно :?

vivian
05-11-2007, 13:42
emi po princip roklite s obra4i sa mn dalgi i po4ti stigat do zemqta ili sa na 3-4sm.ama to zavisi i ot roklqta s obra4.tr da dade6 snimka.moje da e mn 6iroka,moje da i e po-pribrana.no dokolkoto si predstavqm sega obuvkite dori tr mn da ne se vijdat,da ne kaja izob6to. :-k