PDA

View Full Version : Омразата ще спаси човека...майната му на света



Drugless Punk
05-10-2007, 22:03
Какво е вашето мнение за умразата...дали като някой ви тъпче и се гаври с вас да му отвърнете с любоффф или да му покажете големия среден и да му кажете,че го мразите и е боклук?Дали да бъдем всичко поемащи хипита или да имаме татус на челото който гласи ОМРАЗА!!! и всеки който ни погледне да знае,че шеги и пишки при нас не минават безнаказано.Нека чуя и вашето мнение...тук е мястото да се храним! :twisted:

Boot
05-10-2007, 22:06
Hate! I can't control it anymore.


С омраза към прогрес ph34r

Cerealkiller
05-10-2007, 22:08
4e e shit :-D

malka_sladuranka
05-10-2007, 22:08
Естествено, че няма да отвърна с любов и добри чувства на някой който не се държи както трябва.
Храна, среден пръст и да се ши*а в г*за...

Drugless Punk
05-10-2007, 22:10
...ето първия който ме разбира перфектно...съгласен съм. ти като гледам си ми доста ОМРАЗЕН тип :evil:

Drugless Punk
05-10-2007, 22:17
то лепилари като вас, могат ли да имат омразни типове???
Аз все си мислех, че за вас Калето е бог и той ви учи на всемирна любов с иглата...

хлипита гадни

така като те гледам явно мога....някъв дришльо дето си мисли само за лъхане и как да си направи вените на игленик.Е такива много ви мразя ей!А още повече щото ми каза хлипи!!! :evil: ...ще ядеш фекалий бате

Drugless Punk
05-10-2007, 22:23
ще ям аз...
ще ям еклери, докато препикавам останките на теб и на цялото ви нарко движение...

анално се протрива нали така???

Save a drug, kill a punk!!

Май ти е време да закусваш,а? Проклета утрепка наркоманска...за теб дрогата е пънкарските лайна ей :wink: я слез от черешата и се наплискай с вода малко.а тия дето се протриват анално да ползват васалин...и на теб може да ти е от полза :wink:

Drugless Punk
05-10-2007, 22:29
некъф червей ми говори...

Някой ден ще се срещнем... 8)

...вярно...от кога се каним да пийнем по бира,2,3,4... :mrgreen:

Drugless Punk
05-10-2007, 22:34
събота надявам се... :-D

дам....май тогава ще е.От тебе бирата от мен ОМРАЗАТА :wink:
а от другите мръвките за скарата :::

Drugless Punk
05-10-2007, 22:39
Тогава не питай точно каква ще е и бирата... :lol:

Ракия и бира и водка и ром...пием ние всичко - дай одеколон! :twisted:
дреме ми на....какво е в шишето щом ще пия много :lol:

quench
05-10-2007, 22:42
амониев бензенолат ;)

Drugless Punk
05-10-2007, 22:44
амониев бензенолат ;)

...хмммм... :-k тва кво мезе му върви?

`Death`Whore``
05-10-2007, 22:49
Често не ми се занимава с глупости или просто човекът ми е безразличен. Но определено не отвръщам с любов.

Drugless Punk
05-10-2007, 22:53
умрели бебета

усещам трапезата в събота....умрели бебета в сос от амоние бензенолат ....мммм да си оближеш палците на краката [-o< \:D/

quench
05-10-2007, 22:54
при положение,че ще те изгори до кост, не мисля,че има значение

аууу,Бънгъл ми напомни днес за Чикатило и сега не мога да се спра....

а нали темата е да си зикарваме душевната помия,а? така ли е? или да спирам да пиша и да трия постовете ;)

Drugless Punk
05-10-2007, 22:55
Често не ми се занимава с глупости или просто човекът ми е безразличен. Но определено не отвръщам с любов.

не си ли забелязвала,че когато си траеш или пренебрегваш някого той постепенно почва да ти се качва на главата?Не е ли по добре да му покажеш кой е по гадния тип и къде е дупката в която да се свре и да мълчи?

quench
05-10-2007, 23:06
ОК

Писна ми в тоя форум да срещам разни МАЛКИ< БЕЗУМНО ТЪПИ копеленца, курвички и наркоманчета. Да ми се правят на отворени, на разбиращи, на интелигентни. Да си отварят тъпата уста и да си изразяват малоумното мнение. Да ми противоречат, при положение,че ако ги събера накуп и ги сложа на везна с мен, ще ги изпратя с такава инерция,че ще хвръкнат до международната космичекса станция. Писна ми чукундурите-нацисти и разглезените капиталисти да ми се правят на победители, а когато си представям, че един ден такива хора ще ми бъдат подчинени в службата, в гърлото ми се надига жлъчно ръмжене.
Мразя и тези, които си мислят, че съм длъжен, заради това, че имат емоционални или здравословни проблеми, да се държа с тях, все едно ме превъзхождат.
Тъпчи в калта. Натисни главата му с подкованата подметка на кубинката, докато не го удавиш в локвата от собственото му повръщано и кръв.

Изобщо, мразя ви всичките!

machoka
05-10-2007, 23:21
ъ, що за глупости?! :)

`Death`Whore``
05-10-2007, 23:35
не си ли забелязвала,че когато си траеш или пренебрегваш някого той постепенно почва да ти се качва на главата?Не е ли по добре да му покажеш кой е по гадния тип и къде е дупката в която да се свре и да мълчи?
Ако продължава, няма да мълча, разбира се. Но имам музика, имам книги, ако не е толкова гръмогласен...мога и просто да отмина.

phm
05-10-2007, 23:39
и що трябва да си хабя
нервите да мразя
ми все ми е тая няма да го мразя и пак
ше го псувам и пак ше има средни пръсти
:smt066

rosskata
05-10-2007, 23:43
хАХАХА... :smt005

ПОздрав за всички...
http://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/peace3.jpg

Ако трябва серизоно да отговоря на въпроса- смятам, че омразата вреди повече на този, който я изпитва... Имам достатъчно неща, с които да си вредя... Ако някой ми се качва на главата, разкрещявам му се на момента, и после ми минава... :-D

phm
05-10-2007, 23:43
Често не ми се занимава с глупости или просто човекът ми е безразличен. Но определено не отвръщам с любов.

не си ли забелязвала,че когато си траеш или пренебрегваш някого той постепенно почва да ти се качва на главата?Не е ли по добре да му покажеш кой е по гадния тип и къде е дупката в която да се свре и да мълчи?

за всеки гад , мръсна гад за всеки гад съм гад
като сянка в ноща ще ти изкоча отзад
7 листа.........
:smt040

quench
05-11-2007, 07:45
Мразя, мразя, мразя, мразя..... Ей сега ще се побъркам.... Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааа!!!!!!!!!!

:-D

bungle
05-11-2007, 07:53
Омразата е може би единственото искрено чувство, което може да изпита човек..

Да, има нещо такова.

Омразата е двигателна сила. ( е, зависи в чии ръце е и как се използва, разбира се )

quench
05-11-2007, 07:54
Бънгъл, теб те мразя най-малко ;) честно

обаче няма да казвам колко мразя експлойтед ;) :P

bungle
05-11-2007, 07:55
Хехехех, защо пък мен ме мразиш най-малко ? :evil:

quench
05-11-2007, 08:03
Хехехех, защо пък мен ме мразиш най-малко ? :evil:

ми щото си ми създала такъв мисловен образ

и щото като ти гледам снимките и ми изглеждаш.....айде няма да кажа,не знам дали не си обидна на тая тема ;)

и ме ауторайзни (или квото там) в скайп листата....

bungle
05-11-2007, 08:05
Хахаха, скайп нямам вече. И този е изтрит.
И я,я,яяяяяя кажи... , стана ми интересно каква изглеждам. :smt005

quench
05-11-2007, 08:09
ми,на снимките,на които се хилиш или гледаш втренчено в няква посока

ми приличаш

ама съвсем малко

на ....

мишле

:roll: :D :)

което е много готина животинка

затва не мога да те мразя искрено

съжалявам,че поради този жесток факт

не можш да се радваш на искрените ми приятелкси чувства към теб

;)

bungle
05-11-2007, 08:11
http://www.batguys.com/images/mice/mouse.jpg

I'm so fucking cool... :smt005

bungle
05-11-2007, 08:15
Добре, добре, връщаме се на темата..


Someone told me once
that there's a right and wrong,
and that punishment
would come to those
who dare to cross the line.

But it must not be true
for jerk-offs like you.
Maybe it takes longer to catch a total asshole.
but I'm tired of waiting.
Maybe it's just bullshit and I should play GOD,
and shoot you myself.
Because I'm tired of waiting.

Consequences dictate
our course of action
and it doesn't matter what's right.
It's only wrong if you get caught.
If consequences dictate
my course of action
I should play GOD
and shoot you myself.
I'm very tired of waiting.

I should
kick you,
beat you,
fuck you,
and then shoot you in your fucking head.

:twisted:

quench
05-11-2007, 08:17
анархизъм, анархизъм,
ти къде се скри?
този долен онанизъм,
що те породи?
като семето безплодно
на килима ти
падна, размаза се
грозна локва остави

quench
05-11-2007, 08:36
диктаторът беше обесен,
народът ликува
"ура,ура"!
към новото време понесен,
лети на златни крила.
ще има за всички
сега
свобода, свобода, свобода....

минаха се дни, месеци,
време
сега на опашка стоя
купувам си килограм и
нещо
свобода, свобода, свобода

не ще вземем ние
омразната власт във ръце
пвтаряха наще герои
тя ще ни омърси
на секиму що залсужава
без правила, без лъжи

във кофата бъркам до дупка
заслужил съм тази съдба
понеже повярвах
във техните светли дела
на думи е всичко възможно,
сега ще се ровя в калта

05-11-2007, 16:09
...а според мен омразата е някякво фалшиво чувство.Или поне аз никога не съм срещала истинска омраза. :-s Можеш да се правиш че мразиш някого, но като се попиташ насаме себе си(и то не веднага след като сте се избивали с въпросния човек :D )ти става ясно че не го мразиш!Просто си се гневил на поведението му, нищо друго.Човекът не е това което показва на другите :)

05-11-2007, 16:17
... няма да му отвърна с нищо.
чрез омраза по-щастлива няма да стана :)

_donna_
05-11-2007, 17:27
ей,ей!стига против хипитата,бре,отвратителни, разещи света същества!
вместо да се чудите как по-качествено да мразите вземете се справяйте с нещата и се поусмихнете,най-малкото е по-простичко..

пич,дето се водиш професор по субкултурите и човешката вътрешна хармония,моля те,вземи трай,щото си нахално глупав ..

magesniko
05-11-2007, 17:41
The one who owns
a minigun
fears not!!!

sherry
05-11-2007, 18:01
Какви са тея глупости?! :shock:
Омразата щяла да спаси света! По - скоро омразата ще разруши света.
Заради омразата сме на тоя хал сега. Всеки ден чуваме за убийства, за побоища и всякакви безчинства...Някакви момичета бяха убили едно друго, защото била по - хубава от тях и това ги дразнело :shock:

Извинявам се за "старите" си разбирания, но според мен човекът трябва да се постарае да запази чисточовешките си добродетели.
Стига сме злобеели, мразили и одумвали. Трябва да сме поне малко по - добри. Тая омраза само ни дърпа надолу. Изключително е глупаво да се каже, че омразата ще спаси света!

05-11-2007, 19:09
мразя емота,мразя хипита,мразя надрусаните пънкари които опорочават музиката,мразя и шибаните нацита,които ме плескаха миналата неделя,мразя безкрайно тъпи хора,мразя кисели краставички...мразя п*тката,която с часове ми говори колко са сладички педалите,мразя всичките миризливи пенсионери в рейсовете но прекалено много прощавам на хората и омразата ми към един човек е нещо твърде временно.дори някой да ме издразни и със седмици да не мога да го гледам и да го псувам само след време изобщо няма да си спомням за това.глупаво е когато омразата премине в състояние в което мразиш на пук :wink:

Polikarpa
05-11-2007, 19:14
хах...изненада :twisted: явно щото влизах от internet explorer и не си бях с моята рег :-s

phm
05-11-2007, 19:31
имало е нещо лайт пауър май
:mrgreen:

Polikarpa
05-11-2007, 19:35
На Цвете за Гошо имаше Уикеда и след концерта на плиска изядох 2 шамара.Нищо ми няма де,прибрах се с желанието да слушам 'see him marching trough your town,looking like a naci clawn,he`s a ghost from years ago,is hе sharp,no,no,no.Nazi skinhead,go away and die!!!!!!' и с желание за отмъщение.тъпото беше че ме псуваха на анархистка.аз не съм.да ме псуваха на лява-ок .абе ебе ли ме?!на тъпия логиката е най трудна за проследяване,няма и да се опитвам :lol: :smt018

magesniko
05-11-2007, 19:50
^мизантроп такъв. :lol:

phm
05-11-2007, 19:52
mind control !!
:smt040

Polikarpa
05-11-2007, 19:59
аре поздрав: Funeral Dress - Nazi Kikkers

като си почнал-Free Beer For The Punks :wink:

magesniko
05-11-2007, 20:13
From above and around,
observations are collected
Knowledge is taken in by curious life forms
That may bring hope from beyond
Beneath the giver of life, our sun
An examination of another kind is done

A view from those who stood high
And breathing the sky
An opinion from below and from above

Some were decided, some were not
A few looked away, but none forgot

[Chorus:]
Misanthrope
Hater of all mankind
There is some hope
For those who own their mind
They came, they saw and acknowledged
Some good, some bad
Opinion: Dangerous

[Solo: Schuldiner]

Stay where you are, don't get consumed
By what they created from sheer neglet
In denial of years and years of
shattered souls
That were lost to the power of
Fragile, frightful minds

A view from those who stood high
And breathing the sky
An opinion from below and from above

Some were decided, some were not
A few looked away, but none forgot

[Repeat chorus]

:-)

phm
05-11-2007, 20:39
пънк цици наркотици
:mrgreen:

05-11-2007, 21:15
4сигурни стъпки към унищожението ти
------------------------------------------------
1.ядосваш ме-игнорирам те.
2.продължаваш да ме ядосваш-предупреждение.единствено о което ще получиш
3.ти си или тъп или мазохист,или не разбираш от дума.
прилагаме физическа саморазправа,повечето пъти
завършва лошо за теб.
4.ако все пак продължаваш,нанасям трайни повреди ей така за спорта

DisturbinThePeace
05-11-2007, 21:18
oh no FUCK YOU HATERS !!!

DisturbinThePeace
05-11-2007, 21:23
трай бе, негър :lol:

кажи бе расист :-D с тее че стане лаф :-D да фърлим по 1 уийд а

emilythestrange
05-11-2007, 21:25
аз пък на никой не се ядосвам ,не обичам тези които се опитват да ме дразнят,но не ги и мразя.засега никой не ме е изкарвал извън нерви.спокойствие и само спокойствие. :smt015

05-11-2007, 22:53
...за онези които се оплакват от пляскане на цвете за гошо....като сте при хипитата така е. ](*,)

а за един преди тва дето не може да чете....виж заглавието!!! ОМРАЗАТА ще спаси човека....майната му на света! кво ми говориш за света??

sherry
05-12-2007, 08:59
Извинявам се за "старите" си разбирания, но според мен човекът трябва да се постарае да запази чисточовешките си добродетели.


всъщност омразата е единственото изцяло човешко чувство... :?
Тя е едно от негативните човешки чувства. Не мисля, че омразата може да доведе до нещо хубаво човечеството като цяло. Заради нея хората стават все по - жестоки, егоистични и зли. Това не е никак хубаво. То е лесно да кажеш, че омразата е нормално чувство, да мразиш и плюеш хората, постоянно да злобееш и да недоволстваш. Трудно е да се държиш хуманно и да не отхвърляш другите, да се опитваш да си добър. Трудно е да се бориш и да постигнеш целите си по честен път и оставайки човек - ТОЛЕРАНТЕН, ДОБЪР и справедлив. Много малко хора успяват, именно затова те са достойни да се нарекът Хора. Лесно е да мразиш всичко и всички и да правиш лошо, да откриваш винаги лошо у другите, трудно е да откриеш доброто у тях...или у себе си!

В този ред на мисли, се сетих за цитат от 1 филм....

Тази тъмнина има ли име?Тази жестокост, тази омраза?Как ни намери?Тя ли се промъкна в живота ни
или ние я издирихме и я привлякохме?Какво се случи с нас?Че сега пращаме децата си по света,както изпращаме мъжете си на война?Надявайки се, че ще се върнат невредими.Но знаейки, че някои ще се изгубят по пътя.Кога изгубихме пътя си?Изгубени в сенките, погълнати от тъмнината.Има ли тъмнината име?Твоето име ли е?

_donna_
05-12-2007, 09:47
Ние си се справяме с проблемите доста по-добре от теб, просто нашата омраза ни дава постоянно сила, за да разрешаваме всичките си проблеми, а не да се правим на хлипита и само да говорим, говорим, говорим за любов, като в същия момент сме дребни, озлобени човечета...

Поне не сме лицемери- аз МРАЗЯ и съм си го казал, ти обичаш- ама на думи...

Сега спокойно може да продължиш да изливаш "кафявата си любов" из форума ;)
първо,кои сте вие?мразещите ли?
второ,на хората различни неща им дават сила,твоята прехвалена омраза хич не вАжи.
трето,хипитата не се правят на хипита,а са си хипита.
четвърто,защо винаги говориш за МЕН все едно ме познаваш?виждал си ме веднъж и дай тука да говорим..естествено,че ще съм озлобена срещу мразещи тъпанари като вас и не го крия..
пето-вземи пий две хапчета и ходи на майка си в тва..
ше ми мразят те-много готЯни.хахахах.

Поли,ти пък що мразиш хипитата,бре,дете? :Р
и мене ли ме мразиш? :-D тряя да си поговорим с тебе за света и хората,а не само да се питаме "кво правиш" .. (:

_donna_
05-13-2007, 08:38
щото едно хапче ще ми е малко,а две ще са ми много.

благодаря за нарицателното,винаги е комплимент.

_donna_
05-13-2007, 08:48
= )

Polikarpa
05-13-2007, 10:31
...за онези които се оплакват от пляскане на цвете за гошо....като сте при хипитата така е. ](*,)

а за един преди тва дето не може да чете....виж заглавието!!! ОМРАЗАТА ще спаси човека....майната му на света! кво ми говориш за света??

не бяхме при хипита ма и мъже нямаше :mrgreen: ситуацията стана на плиска където бях сама :wink:

_donna_
05-13-2007, 10:35
да,бе,знам.нали ми каза ..

_donna_
05-13-2007, 11:12
мъжете бяха пияни на дЪрво някъде по полянките,нямаха сили да станат.. :smt005

KoRn
05-13-2007, 11:15
ZIG HAIL

Polikarpa
05-13-2007, 19:29
аххааахахаха вили,що ли се сещам за едни дето като те видят все това ти викат.да не ти е нещо като прякор? :roll:

quench
05-14-2007, 07:18
че приличаш на скинарска мутра, копеле

DisturbinThePeace
05-14-2007, 08:56
again and again -> Fuck Yourself Haters !!!!!

quench
05-14-2007, 09:54
again and again -> Fuck Yourself Haters !!!!!

кльощавият негър в аватарът ти и подписа ти се явява своеборазен антипод на действителността, нали? ;)

_donna_
05-14-2007, 16:55
не обиждай на негри хора с толкова задълбочен-секси поглед!

Polikarpa
05-14-2007, 17:36
че приличаш на скинарска мутра, копеле


Скандално...

обратното :wink:

Boot
05-14-2007, 18:07
приличам на скинарски хърбел..??? :lol:

надай се :lol:

Polikarpa
05-14-2007, 18:41
Boot,кой си ти?

I'm crazy
05-14-2007, 18:52
Омразата е лошо нещо...може би най-лошото :roll:
Това е ужастно чувство, което те прави слаб и лош дори с хората, които обичаш :?

Boot
05-14-2007, 18:57
Boot,кой си ти?

Какво по-точно те интересува ? :roll:

Polikarpa
05-14-2007, 19:11
имам съмнение че може да те познавам.не ми се карай така,ще взема да си нарежа вените :smt010

Boot
05-14-2007, 19:18
Е аз изобщо не съм се карала. Тука келеша всява смут и паника.
Амаа... не се познаваме. ;)

Boot
05-14-2007, 19:22
exploitedteen > http://kolobok.us/smiles/sport/nhl_fight.gif < Boot

Polikarpa
05-14-2007, 19:33
женски бой ли ти се гледа или как някой ме бие? :mrgreen: :lol:

DisturbinThePeace
05-14-2007, 19:46
again and again -> Fuck Yourself Haters !!!!!

кльощавият негър в аватарът ти и подписа ти се явява своеборазен антипод на действителността, нали? ;)

а бе ей дърт хейтър кфо ми висиш в тийн форума по цял ден бе ?! на мноу умен ли се праиш а ? кльощав негър пФфФФ ти си смешник бе ! ти кво искаш негър 150 кг с 60 см рака ли бе умен ? ае дърти изчезвай да те нема ! живее за да мрази смешник мрази себе си щот си некъф никъф бе !

DisturbinThePeace
05-14-2007, 19:50
гангстерО полудее......


Шуут ем ъп.. ;)

ама и тебе да те заева поне си некъф сфестен заеби :-D

IlLuSi0nS`
05-14-2007, 20:26
ехеееее върховна глупост.. хахахах как омразата ве леле хаха
СМЕХА ще спаси хората тряа да се смеем винаги и на всичко хахах и по-леко да приемаме нещата, които ни се случват, да не се прягаме мн мн.. ей така.. по течението.. и мн мн смях му е майката на спасението хахах :mrgreen:

_donna_
05-14-2007, 20:51
"Светът е оцелял,защото се е смял" ама аз щях да се одавя в един басейн,щото ми стана смешно и потъвам под водата и продължавам да се смея,щях да се удавя ама не спрях да се смея..после смеха хахаха.