PDA

View Full Version : педофилия ли е тва ?



skipp
05-10-2007, 21:24
пише ви един педофил! От прочетеното от вас,ми става ясно че явно съм такъв.ПИтам ви следното драги ми родители. понеже аз съм на 29 и преди 1.5 години се влюбих в едно момиче на 14,което сега е на 15. имаме връзка, сексуална не бих казал точно, но правим разни неща ,или по-скоро аз и правя масажи без проникване/простете за директния ми говор,но искам да ме разберете и да си кажете мнението/ . изпитвам страшно много чуства към това момиче,което направо ме е омагъосало и между другото тва момиче наскоро извърши първия си полов акт с момче на 18 години/та се питам и той ли е педофил/ извърши го снего щото аз категорично отказвах проникване,щото ме е страх от закона , НО тъй като имам чуства и то никак малко, се чудя кое определя педофилията,щото ако е рекъл господ и не стане нещо с 2ма ни, след като въпросната личност навърши 18 ,смятам да сме заедно както трябва ! младите хора днес/ КАКТО И ПРЕДИ 20 ГОДИНИ , А ПРЕДПОЛАГАМ ОТКАКТО ИМА ХОРА , НИщО НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО В КОЙ ЗНАЕ КАКВА СТЕПЕН/ започват да водят сексуален живот по нашему -РАНО, то винаги си е било там- на 14-15, но за вас родителите ви е рано. та как аз да не и доставям никакво сексуално удоволствие след като този човек извършва полови актове с проникване. видът и в никакъв случай не е детски, не си падам по деца, и не се смятам за педофил,всъшност най-големия ми кошмар е че въпросната личност е на 15,а не на 18,НО, какво мога да направя освен да чакам да мине това време. тя изпитва чуства към мен-красива е много ,не е грозна не е лесно наранима, всъшност в рамките на 1ч година и доказвах че не съм с нея заради секса. сексуално се задоволявам с жени над 18 годишна възраст, бих казал от 22-37-38 годишни. писето знае-не го крия от нея , щото няма как да го скрия. лъжата невъзможна-не съм евнух се пак. обръщение към родителите: има ли за вас някаква разлика на колко години е момчето/мъжът който е гадже на вашата дъщеря,който извършва сексуални доброволни любовни актове? на 15-16 на 20 или на 29 ? дали аз който имам чуства към това момиче, бих направил всичко за нея ВСИчКО съм по недостоен от 15-18 годишния лиглъо дето го интересува само да и бръкне в гащите ? лиглъото който освен с това че го е направил с нея ще я разнесе пред всичките си авери с най-гнусни подробности и в даскалото ще и викат вече курвата/поредната/ имат ли значение чуствата драги родители- щото понеже не ме познавате ако приемем за чиста монета факта че имам чуства към този човек въпреки младата му възраст/наистина не съм я искал нито избирал/ ще ви е безразлично ? ами ако двамата имат чуства един към друг ? ще ги разберете ли, или просто ще има пердах, отнемане на телефоните и хиляди други простотии? все още не съм баща,и предполагам че това ще стане. в случай че имам момиче което примерно е станало на 15 и разбера че има 30 годишен приятел, единственото нещо което ще искам да разбера е да се запозная с този човек първо, преди да почна с наказанията, защото той може да е като мен- и да е поне малко по-добър избор от 16 годишните и връстници.а тя ще ходи без значение какво забранявам аз- никой не може да върви срещу природата си, най малко пък подрастващите които в днешно време навлизат наистина малко по-бурно в живота. и недейте си затваря очите за скъпите лимузини дето се навъртат в края на часовете и идват да вземат 10-11 клас момичета! кажете си мнението,щото наистина ме интересува . извинявам се ако съм засегнал някой с нещо.

FelisDirus
05-10-2007, 21:44
Не си педофил.
На 15 съм ходила с твои връстници.
Не съм правила нищо с тях. Беше голямата гордост да си с батко.
Стига спича! Смятам, че си нормален.

die
05-10-2007, 21:45
DA.pedofil si

`Death`Whore``
05-10-2007, 21:46
Педофил си и на всичкото отгоре си зле - въобразяваш си, че и двамата имате чувства един към друг.

quench
05-10-2007, 21:50
ако прочетете пак статията,ще видите че е копи-пейстната от друго място:

"ПИтам ви следното драги ми родители"

:-k :-s

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 21:52
Здравей.Ще ми бъде меко казано трудно да мисля от гледната точка на 1 родител поставен в такова положение но поне ще се опитам да дам отговор на част от въпросите ти.Като за начало аз съм на 15 години не че това има особено значение де и така аз също харесвам по-големи от мен момчета но моите родители се притисняват от това че освен целувки прегръдки т.н въпростите момчета говоря за възраст между 20 и 22 години ще искат от мен нещо повече-демек секс.Често пъти съм се опитвала да им обесня факта че 1 хубав ден ще си намеря приятел независимо от възрасста му той в един момент ще пожелае да започнем да водим полов живот.Наистин аразликат ти с това момчие е доста голяма близо 15 години но ако наистина имаш чувства към нея и съответно тя към тебб поговори с родителите и но бъди готв да отоговаряш на различни провокативни и неудобни въпроси зададени от тяхнастрана-нормално е.Любовта и секса са две напълно различни неща и се надявам че досега си осъзнал това.Помисил реално над това какво печелиш и какво губиш от подобно връзка с едно 15-годишно момиче.Сам дпоменавш факта че се надяваш 1 ден да имаш деца но мислиш че въпросната девойка е готова дори и след като навърши пълнолетие да пренебрегне учението си и младостта си за това да създаде поколение.Не знам трудно ми е да разсъждавам като възрастен и зрял човек но единственото което мога да те посъветвам в този момент е да преусмислиш ситуяцият в която си и след това да проведш разговор с родителите на момичето.Хубаво е че я уважаваш и въпреки желанието си не се е стигнало до полов акт просот друго не се сещам какво да ти кажа но според мен не си педофил ако беше такъв щеше да я причакаш някъде да я награбиш и да я изнесилиш но при теб поолжението е по различно така че всичко е в твои ръце...късмет

Skipp
05-10-2007, 21:55
ако прочетете пак статията,ще видите че е копи-пейстната от друго място:

"ПИтам ви следното драги ми родители"

:-k :-s

ми да е, копи и пейст, писах я в един друг форум, и от там в този. а за онзи пич дето нарежда,нека нарежда ама да знае че и той като стане на мойте години може да изпадне в тази ситуация. ми да имачуства, щото глеам да няма подаръци/не купувам нищо/ и година и половина без секс,замисли се малко-взех да я задоволявам преди няколко месеца,щото и е време вече, и ако не го направя,ще го направи някой друг ,щото това е дневния ред в нейния "часовник"

quench
05-10-2007, 21:56
единственият изход от тази ситуация би бил средна или тежак телсна повреда за "любовника"

Skipp
05-10-2007, 22:00
Здравей.Помисил реално над това какво печелиш и какво губиш от подобно връзка с едно 15-годишно момиче.Сам дпоменавш факта че се надяваш 1 ден да имаш деца но мислиш че въпросната девойка е готова дори и след като навърши пълнолетие да пренебрегне учението си и младостта си за това да създаде поколение.

не съм казал че ще имам деца от нея, а за учене винаги бих я подкрепил с всички сили и средства. истината е че сегасме заедно,а "утре" може и да не сме -това важи за всички. благодаря ти за разбирането Цвети .

niki__traikov
05-10-2007, 22:01
[-X ne si pedofil, probvai da q zamerq6 s laina mn e qko :smt016

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 22:05
Здравей отново може би не съм се формулирала правилно извини ме за което.Идеята ми беше че ти се чувстваш готов да имаш деца а тя явно е доста далеч от тези мисли нормално за възрастта.Браво на теб щом си реши да я подкрепиш за вбъдеще в образованието и и развитието и като личност.Е затова ви се кефя на вас по-големите не мои връстници защото освен за секс мислити и за други неща като образование и т.н.

Skipp
05-10-2007, 22:09
Здравей отново може би не съм се формулирала правилно извини ме за което.Идеята ми беше че ти се чувстваш готов да имаш деца а тя явно е доста далеч от тези мисли нормално за възрастта.Браво на теб щом си реши да я подкрепиш за вбъдеще в образованието и и развитието и като личност.Е затова ви се кефя на вас по-големите не мои връстници защото освен за секс мислити и за други неща като образование и т.н.

Никога не съм,и няма да я насилвам да прави каквито и да било неща, оставил съм я и да реши какво и докога ще става с нас. тя има избора дали да е с мен или да не е. бих се чуствал истински щастлив ако дори не сме заедно,но знам че човека до нея я заслужава и ще направи за нея това,което аз бих направил и правя за нея.

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 22:14
Както казах вече аз съм горе долу в същата позиция.Обичам 1 момче което е близо седем години по-голямо от мен.Знам че между нас не би могло да се получи нищо.Единственото което искам е той да бъде щастлив макар и не с мен.Разбирам те напълно и ме радва това че уважаваш мнението и. :wink:

Shmatko
05-10-2007, 22:15
Брат няяш бъдеще с таз, сорри ама тва е истината. И мене ме кефат някви 15-16 годишни но нямаме дори общ език а разликата ни не е чак такава :!:

quench
05-10-2007, 22:15
Виж, идеята тук е - тя достатъчно заряла ли е в емоционално отношение, за да имате допирни? Щото тя е още малка, разсъждава като малко дете и може за секунди да си промени настроението и мнението и т.н. Разликата от 15 години е доста голяма, що се отнася до това кой колкое съзрял и какви решения взема. Друг,съвсем отделен въпрос е доколко ти се отдаваш на нещо правилни или неправилно - не от гледна точка на това какво ние мислим, а от това какви са му оснвоите - ако са някаваи травматични, свързани с психози и дпресии, кито си преживял, не се знае накъде ще поемат нещата...

Shmatko
05-10-2007, 22:16
...

Евала, на 15 и да разсъждаваш по този трезвен начин :!: :!: :!:
Рядко стойностен човек ще да си!

Skipp
05-10-2007, 22:17
Ето малко смс-и които съм и пращал :когато те докосна ме пленяваш,когато ти ме докосваш,сякаш се пръскам на хиляди парченца и всяко едно е готово да направи всичко за теб!

Когато се сетя за теб,сурцето ми започва да бие по-бързо и силно- това ли става като обичаш някой много ?

когато те докосва,ръцете ми треперят сякаш докосвам женско тяло за пръвпът -това ли е да оби4а6 ?

Когато се скараме по някаква причина и не се виждаме ,сещаики се за теб,се чуствам така сякаш 4аст от мен е откъсната и изгубена-това ли е да обича6?

когато ти е кофти за нещо,не6то те боли,някой те е наранил или просто нямаш настроение,на мен су6то ми става кофти,заболява ме и ми е гадно-това ли е да обича6?

Аз така се чуствам когато обичам , а ти как се чустваш ?

fak_you_maafaka
05-10-2007, 22:21
Ами... не си точно педофил, изчакай я да стане на 17 и тогава вече прави квото си искаш. Имам доста познати момичета на 17 които ходят с "момчета" на 30.
На 15 е още много малка, ходете си там ама не я пипай докато не удари поне 16 и нещо.

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 22:21
Благодаря за комплимента наистина за мен е по важно първо човека койтто обичам да е щастлив и след това аз саматта.Неговото щастие винаги ще бъде преди моето лично.

05-10-2007, 22:22
Брат няяш бъдеще с таз, сорри ама тва е истината. И мене ме кефат някви 15-16 годишни но нямаме дори общ език а разликата ни не е чак такава :!:

Знам тва ,ама тва не прави нещата по-лесни,освен тва ако я зарежа сега,тя няма да ме разбере, и ще стане една, пък аз не искам да и причинявам болка в никакъв аспект ...а и чуствата ми ме крепят, кофти ми е че е в тая възраст, ама по-голяма не става колкото и да го мисля,единствено времето променя нещата, но то не е в моя полза...и въпреки тва ... аз я обичам както и тя мен,спа с някакво момче само и само да я отворят за да го прави с мен...

Shmatko
05-10-2007, 22:23
Благодаря за комплимента наистина за мен е по важно първо човека койтто обичам да е щастлив и след това аз саматта.Неговото щастие винаги ще бъде преди моето лично.
:)
Ако искаш пиши на sladur2000@abv.bg

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 22:26
Любовта за мен е нещо свято велико неприкосновено и още много други епитети.Колкото и клиширано да звучи този който не е обичал само е съществувал но не и живял пълноценно.Когато си влюбен губиш представа за време място обстановка и т.нСъзнанието ти е обзето изцяло от скъпия за теб човек той е единствен на този свят.Когато срещтнеш същото отношение и от отсрештната страна нещата стават идеални.Имам мн.смс-и изпратени от въпросното момче и за мен те винаги ще останат скъп спомен независимо от това как ще се развият нещата за вбъдеще при мен поради 1 причина-това момче което безкрайно обичам и уважавам е моята първа любов

Shmatko
05-10-2007, 22:27
Брат няяш бъдеще с таз, сорри ама тва е истината. И мене ме кефат някви 15-16 годишни но нямаме дори общ език а разликата ни не е чак такава :!:

Знам тва ,ама тва не прави нещата по-лесни,освен тва ако я зарежа сега,тя няма да ме разбере, и ще стане една, пък аз не искам да и причинявам болка в никакъв аспект ...а и чуствата ми ме крепят, кофти ми е че е в тая възраст, ама по-голяма не става колкото и да го мисля,единствено времето променя нещата, но то не е в моя полза...и въпреки тва ... аз я обичам както и тя мен,спа с някакво момче само и само да я отворят за да го прави с мен...

Менчо сорри батка ама ако държеше на тебе няяше го напраи се нкъф си там, хубу си сложил кви смс-и и пишеш а тя кви ти ги пише?
Просто не може да сте заедно, разбери го, понякога е така :!:
Аз като човек свикна с разочарованието ти казвам че е много по-добре да се откажеш рано отколкото късно. Просто я забрави :!: Трудно, болезнено това е живота. Никой не ни е питал дали сме искали да се родиме никой няя да ни пита дали искаме и да си умреме, но сме тук и ше го живееме.
Не си губи времето с нея :!:

Shmatko
05-10-2007, 22:29
Любовта за мен е нещо свято велико неприкосновено и още много други епитети.Колкото и клиширано да звучи този който не е обичал само е съществувал но не и живял пълноценно.Когато си влюбен губиш представа за време място обстановка и т.нСъзнанието ти е обзето изцяло от скъпия за теб човек той е единствен на този свят.Когато срещтнеш същото отношение и от отсрештната страна нещата стават идеални.Имам мн.смс-и изпратени от въпросното момче и за мен те винаги ще останат скъп спомен независимо от това как ще се развият нещата за вбъдеще при мен поради 1 причина-това момче което безкрайно обичам и уважавам е моята първа любов

думичката - "клиширано"
Сцепи мрака. Вече не си мисля че 15 годишните нямат акъл за 5 стинки :!:
Направо ми вдъхна капчица надежда за младото поколение :!:

Skipp
05-10-2007, 22:32
Брат няяш бъдеще с таз, сорри ама тва е истината. И мене ме кефат някви 15-16 годишни но нямаме дори общ език а разликата ни не е чак такава :!:

Знам тва ,ама тва не прави нещата по-лесни,освен тва ако я зарежа сега,тя няма да ме разбере, и ще стане една, пък аз не искам да и причинявам болка в никакъв аспект ...а и чуствата ми ме крепят, кофти ми е че е в тая възраст, ама по-голяма не става колкото и да го мисля,единствено времето променя нещата, но то не е в моя полза...и въпреки тва ... аз я обичам както и тя мен,спа с някакво момче само и само да я отворят за да го прави с мен...

Менчо сорри батка ама ако държеше на тебе няяше го напраи се нкъф си там, хубу си сложил кви смс-и и пишеш а тя кви ти ги пише?
Просто не може да сте заедно, разбери го, понякога е така :!:
Аз като човек свикна с разочарованието ти казвам че е много по-добре да се откажеш рано отколкото късно. Просто я забрави :!: Трудно, болезнено това е живота. Никой не ни е питал дали сме искали да се родиме никой няя да ни пита дали искаме и да си умреме, но сме тук и ше го живееме.
Не си губи времето с нея :!:

смси-те нейните нямам право да ги пиша тук,но ми ги праща разбира се,колкото до тва за оня с хобота, тя ми каза какво смята да прави преди да го направи, и аз нямаше кво да и кажа, не съм и се сърдил външно/въпреки че ме заболя както аз си знам/

ЦвЕтиТ0
05-10-2007, 22:32
Ех ехе недей че се изчервих вече. :oops: :oops: :oops: Писах ти вече на имейла. по между другото

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 22:37
Замисли се над това защо твоята девойка е решила да загуби девствеността си точно в този момент.Това да те заболи е напълно нормално защото тя е претпочела едно 18 годишно момче пред теб естествено е е да се почувстваш засегнат наранен и прочие.

05-10-2007, 22:45
Замисли се над това защо твоята девойка е решила да загуби девствеността си точно в този момент.Това да те заболи е напълно нормално защото тя е претпочела едно 18 годишно момче пред теб естествено е е да се почувстваш засегнат наранен и прочие.

Не ме боли щото е на 18,ми щото тва си твърда изневяра, но тя ми споделя всичко онова което мисли и смята да прави,или ме пита за съвети щото няма кой друг да и ги даде, тоя на 18 никога няма да и даде секса който аз мога да и дам,така че не ме бърка нищо освен че изпитах ревност. иска да загуби девственоста си щото аз отказах многократно да и бъда първия,а тя смята че и е време.спорихме по въпроса ,и и казах че може би е малко рано и спокойно може да изчака до 16 поне, но тва явно не я устройва, щото знае че аз водя полов живот с други жени ,и знам че нея също не я устройва. Факта че прави секс/стига да е безопасен- тва и го набивам постоянно в главата /с някой и я боли и не и харесва, а с мен прави неща които я докарват до оргазъм и то без проникване говори достатъчно красноречиво за нещата. Много малко мъже могат да правят добър секс,поради простата причина че 95 % ако не и повече не се замислят да доставят удоволствие първо на партнъорката и после на себе си, не знаят как да я изучават и хиляди неща в този план...

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 22:52
НЕ и прави чест това че след като си отказал да бъдеш първия в живота и тя е предпочела едно 18 годишно момче.Независимо от всичко за мен сексът-не че го практикувам е нещо много възвишено и започвайки да водиш полов живот трябва освен емоционално и физически да бъдеш готов трябва и да си в състоание да поемеш отговорността.Сексът не крие само удоволствие но и много рискове-малко от нас ги усъзнават.Така че просот си изясни отношениета. с нея.Щом нямате да правите секс двамата поне сеопитайте да запазите добрите си досегашни отношения каквито и да са били те. :wink:

Shmatko
05-10-2007, 22:56
Добре ве ман. извратено е това. Много си стар за нея.
Дори да беше на 45 а тя на 30 пак щеше да е малко... Не стаа.
Можеби си тук като очакваш подкрепа, но се замисли. Ти ще си на 35 вече попрестаряващ мъж а тя ше си се шляе с колегите студенти и кой знае кво ще праи докато ти работиш на къра като роб.
Деца може ли да създадете? Ми не Шот когато тя е на 25 ти ше си на 40 :!:
Ужасно но факт. Разбирам те, дори ми е малко гадно за теб!

05-10-2007, 22:56
НЕ и прави чест това че след като си отказал да бъдеш първия в живота и тя е предпочела едно 18 годишно момче.Независимо от всичко за мен сексът-не че го практикувам е нещо много възвишено и започвайки да водиш полов живот трябва освен емоционално и физически да бъдеш готов трябва и да си в състоание да поемеш отговорността.Сексът не крие само удоволствие но и много рискове-малко от нас ги усъзнават.Така че просот си изясни отношениета. с нея.Щом нямате да правите секс двамата поне сеопитайте да запазите добрите си досегашни отношения каквито и да са били те. :wink:

ние сме си заедно, ти май си мислиш че сме се разделили. сичко е наред. темата я пуснах щото се чудех какво мислят хората и дали влизам в категорията педофил . моето мнение е че не съм педофил,щото децата не ме привличат сексуално или както и да било,но ми е интересно да чуя други хора, в това число и на вашата възраст .

05-10-2007, 23:00
Добре ве ман. извратено е това. Много си стар за нея.
Дори да беше на 45 а тя на 30 пак щеше да е малко... Не стаа.
Можеби си тук като очакваш подкрепа, но се замисли. Ти ще си на 35 вече попрестаряващ мъж а тя ше си се шляе с колегите студенти и кой знае кво ще праи докато ти работиш на къра като роб.
Деца може ли да създадете? Ми не Шот когато тя е на 25 ти ше си на 40 :!:
Ужасно но факт. Разбирам те, дори ми е малко гадно за теб!

нищо не очаквам, питах конкретно дали според вас съм педофил-да или не :) темичката -очакваше се тва,се разводни. за тва далечното бъдеще когато аз ше съм на 45 пък тя на 30 не ми се мисли, сега искам да съм с нея, сега тя иска да сме заедно и тва всъшност вече е друга тема ,за която не съм питал :) поздрави !

Shmatko
05-10-2007, 23:01
Начи аз съм на 22. Казвам ти, не те смятам за педофил но не смятам че е редно това. Тя може да ти е дъщеря :!:
Аз не бих пипнал 14 годишна имам си принципи които спазвам както и цели които преследвам със зъби и нокти :!:
Можеби ако ходиме 2-3-4 години, но в крайна сметка аз ще съм на 24-25-26 а тя на 16-17-18 и ако пилето реши да отлети а до 20 общо взето не знае кво иска, кво правиме? Не стаа! Смятам че риска е неоправдан.

05-10-2007, 23:04
Начи аз съм на 22. Казвам ти, не те смятам за педофил но не смятам че е редно това. Тя може да ти е дъщеря :!:
Аз не бих пипнал 14 годишна имам си принципи които спазвам както и цели които преследвам със зъби и нокти :!:
Можеби ако ходиме 2-3-4 години, но в крайна сметка аз ще съм на 24-25-26 а тя на 16-7-8 и ако пилето реши да отлети а до 20 общо взето не знае кво иска, кво правиме? Не стаа! Смятам че риска е неоправдан.

и аз имам много принципи:) един от тях бе- не спи с женени жени!
ама с времето му дойде и неговия край. принципите са неща които с времетои придобиване на по-голям житейски опит се променят на 180 градуса.

ЦвЕтИт0
05-10-2007, 23:04
Ако трябва да съмм честна останах с впечатлението че сте разделени тя си прави секс с 18 годищното момче ти от своя страна с други и т.нразбрах че тя ти споделя мн.неща и те търси за свети а ти се чувстваш прецакан и дори ривнуваш макар че него показваш външно.Наистина темата се разводни но на въпроса ти-не си педофил спокойно.Айде че стана късно лека нощ и дано съм помогнала с изкаданите мнениея в по-гоорните ми постове и в настяшия. :wink:

Shmatko
05-10-2007, 23:05
Добре ве ман. извратено е това. Много си стар за нея.
Дори да беше на 45 а тя на 30 пак щеше да е малко... Не стаа.
Можеби си тук като очакваш подкрепа, но се замисли. Ти ще си на 35 вече попрестаряващ мъж а тя ше си се шляе с колегите студенти и кой знае кво ще праи докато ти работиш на къра като роб.
Деца може ли да създадете? Ми не Шот когато тя е на 25 ти ше си на 40 :!:
Ужасно но факт. Разбирам те, дори ми е малко гадно за теб!

нищо не очаквам, питах конкретно дали според вас съм педофил-да или не :) темичката -очакваше се тва,се разводни. за тва далечното бъдеще когато аз ше съм на 45 пък тя на 30 не ми се мисли, сега искам да съм с нея, сега тя иска да сме заедно и тва всъшност вече е друга тема ,за която не съм питал :) поздрави !

Виж ся. Емс и по дърт ем разсъждаваш глупаво.
Начи миналото ако тръгнеш да го ровиш най-много да засмърди, настоящето е сега и се случва непрекъснато, няма стойност, важно е бъдещето така че трява да се мисли за него, а не някой ден да си нещастен самотен старец. Но всеки си е различен :!:

05-10-2007, 23:08
Добре ве ман. извратено е това. Много си стар за нея.
Дори да беше на 45 а тя на 30 пак щеше да е малко... Не стаа.
Можеби си тук като очакваш подкрепа, но се замисли. Ти ще си на 35 вече попрестаряващ мъж а тя ше си се шляе с колегите студенти и кой знае кво ще праи докато ти работиш на къра като роб.
Деца може ли да създадете? Ми не Шот когато тя е на 25 ти ше си на 40 :!:
Ужасно но факт. Разбирам те, дори ми е малко гадно за теб!

нищо не очаквам, питах конкретно дали според вас съм педофил-да или не :) темичката -очакваше се тва,се разводни. за тва далечното бъдеще когато аз ше съм на 45 пък тя на 30 не ми се мисли, сега искам да съм с нея, сега тя иска да сме заедно и тва всъшност вече е друга тема ,за която не съм питал :) поздрави !

Виж ся. Емс и по дърт ем разсъждаваш глупаво.
Начи миналото ако тръгнеш да го ровиш най-много да засмърди, настоящето е сега и се случва непрекъснато, няма стойност, важно е бъдещето така че трява да се мисли за него, а не някой ден да си нещастен самотен старец. Но всеки си е различен :!:

съгласен,но в момента няма нищо на хоризонта което да ме накара да изляза от бъдещата категория на самотен старец. когато се появи ще зема правилното решение . преди 2 години мой авер на 33 се ожени за 21 годишна женка... ако намеря тва което търся,а аз не съм спрял ше зема решения мамка му :D

quench
05-11-2007, 06:29
Според мен възрастовата група по признак емоционално и интелектуално израстване на останалите участващи в тази "дискусия" е по границата за непълнолетие...

bungle
05-11-2007, 06:36
Тъкмо препрочитам "Лолита". Хахаха, много тематично. Прочети я и ти. ;) Поучителна е.

quench
05-11-2007, 06:57
тва е като да чукаш дете в детската, само че не го осъзнаваш

maybelline
05-11-2007, 07:00
Лично за мен това не е педофилия,но закона си казва думата.Докато не я принуждаваш към каквото и да било,не си педофил.Аз съм почти на 16 и приятелят ми е на 21 години.Обичаме се и не сексът е основата на връзката ни,както някои биха предположили.Далеч съм от мисълта,че това е педофилия.Една приятелка е на 20 и ходи с 44-годишен мъж,връзката им отново се основава на любов.И аз съм имала (съвсем кратки) афери с твои връстници.Затова мога да ти кажа,че докато не принуждаваш момичето към сексуални действия(т.е. докато ги прави доброволно и разбира какво прави),това не е педофилия.

quench
05-11-2007, 07:01
а моралът къде остава, зае-би закона

kuber
05-11-2007, 07:01
Не си педофил.
На 15 съм ходила с твои връстници.
Не съм правила нищо с тях. Беше голямата гордост да си с батко.
Стига спича! Смятам, че си нормален.

ами тъпа си!

СЪРТ НА ПЕДОФИЛИТЕ!

bungle
05-11-2007, 07:04
Лично за мен това не е педофилия,но закона си казва думата.Докато не я принуждаваш към каквото и да било,не си педофил.Аз съм почти на 16 и приятелят ми е на 21 години.Обичаме се и не сексът е основата на връзката ни,както някои биха предположили.Далеч съм от мисълта,че това е педофилия.Една приятелка е на 20 и ходи с 44-годишен мъж,връзката им отново се основава на любов.И аз съм имала (съвсем кратки) афери с твои връстници.Затова мога да ти кажа,че докато не принуждаваш момичето към сексуални действия(т.е. докато ги прави доброволно и разбира какво прави),това не е педофилия.

Вие се ОБИЧАТЕ на 19-тия ден от връзката ви ?! Уаааау.

quench
05-11-2007, 07:04
либофта не знае предели, другарке!

bungle
05-11-2007, 07:07
Муахахах, аз не вярвам в приказки. :twisted:

( а колко ми се иска понякога.. )

Поздрав с Tool - Third Eye :-D

mi6ani
05-11-2007, 08:06
ami 6tom ne spi6 s neq mai ne si smisal kazva6 4e 6te q pokrepq6 koi normalen pedofil 6te go napravi tva i nqma da pravi seks s neq a go pravi s jeni nad 18, a i az poznavam edno momi4e koeto hadi samo s maje nad 20 a e na 16 taka 4e nqma problem spored men :wink:

испанка
05-11-2007, 08:25
Здравей,skipp!НЕ СИ ПЕДОФИЛ!Много е красиво това,което изпитваш към момичето,но има нещо,което ме смути.Не одобрявам нейното решение да прави секс с онзи 18 годишния!Защо и е било!?Ти сам казваш,че дори без да проникваш в нея,тя получава оргазъм.Защо и е някакъв си там да си завира оная работа в нея-за да не "изостане" от съученичките ли,за какво!?Ми това е гадно!!!Аз съм много емоционална натура и като четох написаното от теб,очите ми се наляха със сълзи поради няколко причини:
1.Някак много тъжно е,че тя те ранява,а ти търпиш.
2.Ситуацията ти много ми напомня за положението на най-добрата ми приятелка,обаче с някои съществени разлики:Моята приятелка е на 18,мъжът,който тя обича е на 30.Той отказва да са заедно от страх,че баща и ще разбере.И двамата страдат.
И друго,което искам да кажа.На 19 съм сега.3 дни преди да навърша тези 19 години за пръв път се целувах с мъж(гаджето ми) и след целувката,му дадох девствеността си.Той е на 38 години.Беше много нежен и мил и си мисля,че твойто момиче е можело да почака някоя и друга година още,за да усети усещането какво е зрял мъж да я въведе в магията на секса.Невероятно е!!!

05-11-2007, 08:52
Ami az li4no nikoga ne bih pozvolila na deteto si da hodi s tolkova star (ne se obijdai) myj.Vse pak da ne zabravqme 4e vie imate 15 godini razlika, q si predstavi kvo zna4i tva tq kato e na 25 (da kajem edna sredna vyzrast za da stane maika) ti 6te si na 45.Ne misli6 li 4e 6te e dosta kusno za edin myj da stane ba6ta imaiki predvid 4e umirat na okolo 65 ( fakti - kvo da se pravi). Moje6 li da si predstavi6 4e ima6 byde6te s tova dete.A i siguren li si 4e tq 4uvstva sy6toto??? Milsq 4e trqbva da napravi6 usluga i na dvama vi i da q ostavi6.Ako ti si tolkova vlyben - ne se trevoji vremeto lekuva vsi4ki i tova e naitna taka v na4aloto 6te ti e gadno, no posle 6te si nameri6 jena na tvoqta vyzrast (moje i s godina dve po mlada) i 6te byde6 6tastliv. NAISTINA E PO DOBRE DA Q OSTAVI6 !!!!

malkoto_sladur4e
05-11-2007, 09:25
=D> Ето един готин и нормален човек!(за автора на темата говоря)...Не си педофил!Мн се кефя,че и един др човек пусна такава тема,защото аз съм на 13 а моя приятел на 20 и в тоя форум доста тъпи хорица ни нападат от край време :-k А аз се опитвам да им обесня,че за любовта няма възраст ама както и да е ! Та така де...бъди си спокойно с приятелката и не се притеснявай от нищо! :wink:

bungle
05-11-2007, 09:30
^ Има маааааааааааааалка разлика, обаче. Твоят приятел те чука, и анално и всякак, връткаш му свирки от 12-годишна, а това момиче на 14 не спи с автора на темата.
Разбираш ли какво искам да ти намекна ? ;)

kuber
05-11-2007, 09:30
=D> Ето един готин и нормален човек!(за автора на темата говоря)...Не си педофил!Мн се кефя,че и един др човек пусна такава тема,защото аз съм на 13 а моя приятел на 20 и в тоя форум доста тъпи хорица ни нападат от край време :-k А аз се опитвам да им обесня,че за любовта няма възраст ама както и да е ! Та така де...бъди си спокойно с приятелката и не се притеснявай от нищо! :wink:

Горкото тъпо пишлеме! :smt009

quench
05-11-2007, 09:37
не бе,мацка,аз и експлойтед не нападамер никого безпричинно - едно е да влезнеш,за да кажеш "тъпо копеле, майната ти" - друго е да се обосновеш защо мислиш,че не е таферна работата

както казах по-нагоре - какво си мисли тя, какво си мисли авторът? и тоя въпрос не го задавам, щото няма да мога да спя довечера спокойно, а за да го накарам да се замисли кой какво влага във връзката - илюзия ли е всичко това или не? на какво се крепи, какво ги свързва

защото в една връзка единият партньор може да си мисли,че са заедно на основа просто ибани (не говорим за случая), а другият да е идеалист, мечтател и залуден и да си представя как двамата са заедно заради чиста като кристал любов

и защо го казвам тук - няма ли тази опасност винаги? ами има я, обаче как според вас размишлява един 30 годишен човек - чисто житейски - и как едно 15 годишно момиченце? имате ли идея, че дори малката да показва емоционална зрелост и интелект за годините си, тя не е тикана от същите мотиви в размислите си за света, както вече възрастният господин

дори авторът да е инфантилен, той все пак е имал повече време да наблюдава и съпреживява във вътрешният си мир събитията около себе си, да си изгради съвсем друга гледна точка за нещата - и това го има, колкото и да се опитва да си помисли,че не е така - отново казвеам,че не познавам Скип, не мога да кажа дали се държи като 15, 20 или 30 годишен, това той си го знае

аз не се опитвам да заклеймявам никого, просто давам начална инерция за размисли в друга посока

саамото пускане на темата в този форум, самите отговори на автора по нея говорят,че той не изживява напълно уверено чувствата си - и има нужда от външна подкрепа

давайте, президент Труман, натиснете копчето, ще направите огромна услуга на целият свят, като бомбардирате Хирошима и Нагасаки!!! целият форум е на ваша страна

и какво се оказва сега - не знаеш дали си прав, нали? от мен одобрение няма да получиш - не ми пука дали си на 80 а тя на 20, просто мислите различно

05-11-2007, 09:59
Освен, че си педофил си и балък...

Много ми е странно какво можеш да намериш в едно 14-15 годишно момиче, като си два пъти по-стар от нея... нещо друго освен секс и евентуално да се пофукаш пред приятелите си, че припомпваш "пресната шунка"

ми, да ти кажа,като за начало не е заради секса, и не говоря за припомпване на пресната шунка. момичетата не харесват лиглъовци дето се държат като пубери -тоест като теб. с тоя речник ти пожелавам късмет сега и винаги ,щото ще имаш нужда

quench
05-11-2007, 10:00
Освен, че си педофил си и балък...

Много ми е странно какво можеш да намериш в едно 14-15 годишно момиче, като си два пъти по-стар от нея... нещо друго освен секс и евентуално да се пофукаш пред приятелите си, че припомпваш "пресната шунка"

ми, да ти кажа,като за начало не е заради секса, и не говоря за припомпване на пресната шунка. момичетата не харесват лиглъовци дето се държат като пубери -тоест като теб. с тоя речник ти пожелавам късмет сега и винаги ,щото ще имаш нужда

заеби заяждането, кажи какво мислиш по това, което ти казвам

krem4et0
05-11-2007, 10:07
Голяма любов-голямо чудо. ти спиш с други, тя спи с друг, ама много се обичате. ти си болен мозък,а тя е глупачка. Абе...............какво да ти кажа-детска работа.

05-11-2007, 10:14
Освен, че си педофил си и балък...

Много ми е странно какво можеш да намериш в едно 14-15 годишно момиче, като си два пъти по-стар от нея... нещо друго освен секс и евентуално да се пофукаш пред приятелите си, че припомпваш "пресната шунка"

ми, да ти кажа,като за начало не е заради секса, и не говоря за припомпване на пресната шунка. момичетата не харесват лиглъовци дето се държат като пубери -тоест като теб. с тоя речник ти пожелавам късмет сега и винаги ,щото ще имаш нужда

заеби заяждането, кажи какво мислиш по това, което ти казвам

прав си за това което казваш, но аз не питам за това.Кой може да каже без значение разлики във възраста и всякакви други странични неща ,колко време ще е с половинката си. аз не правя планове да се женя за нея. сега ми е хубаво с нея и на нея и е добре с мен. това момиче след 2-3 години с мен ще е дотолкова зряла във много отношения /най малко секса/ че тая "еволюция"която претърпява сега ще и е от полза в бъдеще и се надявам да избегне няколкото 10тки тъпака които не я заслужават и да има право на избор. тва момче дето е на 18 е пълен боклук,и самата тя разбира че след време ще се пита как може да си е губила времето с него/тя вече се пита/ а по въпроса за тва държанието ми на колко отговаря- да на 15 съм като съм с нея и на 30 също. това е ,и пак казвам : не съм искал да се влюбя в 14 годишно момиче /сега е на 15/ но и не се влюбвам често /това ми е 3тото момиче към което изпитвам такива чуства / и не мога да се отрека от чуствата си, нито пък тя от нейните,защото колкото да се е криела преди , все по-малко ще го прави,защото разбира че не съм с нея заради секса или заради тва да се фукам пред аверите си, а защото изпитвам към нея това което рядко някой изпитва към някой друг и разбира се нещата са така и в обратната посока!

Chacho
05-11-2007, 10:16
A ти не си мъж,за да разбереш какво е да се лишаваш 4 години от някакво удоволствие.Има случаи,в които може да получиш психически проблем.Към автора: повярвай ми,на 15 години колкото и да е зряла,има една част от момичетата както и от нас,която не можем да избегнем.Прекалено сме объркани.Може и съм 99 % сигурен че е това причината,да е спала с онова момче.Просто се притеснява,дали е правилно да имате връзка.Знам за един случай,в който един пич на 24 тръгна с една 15 годишна,за което знаят и техните.Условието обаче беше,да не правят секс.Той не издържа и скъсаха.Имай това в предвид и успех с връзката ви.1 на 10 пъти провървяват нещата,а ако вярваш че това ще е точно този 1 на 10 пъти,ще се случи ;) Приятен ден

bungle
05-11-2007, 10:19
Пише се чуВства. Ех...

05-11-2007, 10:23
Здравей,skipp!НЕ СИ ПЕДОФИЛ!Много е красиво това,което изпитваш към момичето,но има нещо,което ме смути.Не одобрявам нейното решение да прави секс с онзи 18 годишния!Защо и е било!?Ти сам казваш,че дори без да проникваш в нея,тя получава оргазъм.Защо и е някакъв си там да си завира оная работа в нея-за да не "изостане" от съученичките ли,за какво!?Ми това е гадно!!!Аз съм много емоционална натура и като четох написаното от теб,очите ми се наляха със сълзи поради няколко причини:
1.Някак много тъжно е,че тя те ранява,а ти търпиш.
2.Ситуацията ти много ми напомня за положението на най-добрата ми приятелка,обаче с някои съществени разлики:Моята приятелка е на 18,мъжът,който тя обича е на 30.Той отказва да са заедно от страх,че баща и ще разбере.И двамата страдат.
И друго,което искам да кажа.На 19 съм сега.3 дни преди да навърша тези 19 години за пръв път се целувах с мъж(гаджето ми) и след целувката,му дадох девствеността си.Той е на 38 години.Беше много нежен и мил и си мисля,че твойто момиче е можело да почака някоя и друга година още,за да усети усещането какво е зрял мъж да я въведе в магията на секса.Невероятно е!!!

знаеш ли, нараняването винаги е било част и винаги ще бъде част от най-силните емоций в любовта. идва края на тази сага с 18 годишния,търпеливо изчаках да се развиват нещата в правилната посока и то опитно от нейна страна. когато ми говори за него/аз я питам/ се натъквам на такива плитки лъжи от негова страна, на толкова много избиване на комплексарщина че ми иде да го ритна в зъбчето, и имайки предвид че съм човек освен с интелект и с пари и власт, нали се сещаш какво ми струва да не го направя. НО тя е малката ми гъзарка която има нужда от мен, има защото е красива ,но за някой неща трябва и ум. и колкото да ми е гадно ,трябва да я оставя както в случая да изпита сама нещата с този и онзи докато разбере че не всички хора са като мен,най-малко пък в частност връстниците и и повечето до към 18-20/което не е задължително/ аз и в 10ти клас вече бях доста зрял в много отношения ,но като гледам как пишат някои деца тук по темата и изобщо. и кви теми има само : анални топчета :) хахахах, деца правете любов а не тва дето го гледате по порнаците-там е професионално /или поне в голяма степен/ и понякога дори най-големите мръсотии изглеждат красиво-в живота обаче рядко е така ...

05-11-2007, 12:37
Освен, че си педофил си и балък...

Много ми е странно какво можеш да намериш в едно 14-15 годишно момиче, като си два пъти по-стар от нея... нещо друго освен секс и евентуално да се пофукаш пред приятелите си, че припомпваш "пресната шунка"

ми, да ти кажа,като за начало не е заради секса, и не говоря за припомпване на пресната шунка. момичетата не харесват лиглъовци дето се държат като пубери -тоест като теб. с тоя речник ти пожелавам късмет сега и винаги ,щото ще имаш нужда

Моят речник е достатъчно богат, за да си позволя да използвам всякакви форми на речта вкл. и "прЕсна шунка", което е и много добър аналог на тази ситуация.
Относно какво харесват момичетата- прав си, аз си падам по жен, а не по момичета и това е разликата между мен и автора.

Ето го и въпроса ми:

Какво намира един 30 годишен мъж в едно 14-15 годишно момиче??
Аз лично не мога да си представя, че имат много общи теми и неща- за какво си говорят?? За неговите проблеми в работата- тя не би го разбрала, за нейните съученички...???

В една такава връзка с толкова голяма разлика може да стува дума само за пари, обществено положение и други...
И да автора е педофил и няма нищо красиво в това...

на колко години си извинявай господин падам си по жени ,а не по момичета?за кво си говорим ли? достатъчно по смислени работи от тва за което си говорят тея на нейната възраст/повечето/ да за даскалото и ме интересува, аз не работя в общия смисъл ,но доколкото това е така и споделям за работата си . благодаря ти за мнението,надявам се няма да се повтаряш вече,всички го разбрахме -добре. това което разбрах от момичетата общо взето е че когато става дума за истински чувства,няма насилие и сичко е топ-доколкото позволява не е педофилия , точно така и аз се чуствам , интересно ми беше мнението на родители,и тва всичкото беше предназначено за друг форум,но той уви не функционира и го нахаках в тоя . Моля модераторите ако има такива да заключат темата ! Благодаря на всички тийнове и тийнчета :)

bungle
05-11-2007, 12:45
Прочети Лолита, ти казах..

05-11-2007, 14:00
офффф тя кат стане на 30 ти ще си на 45 кат стане на 45 ти ще си на 60 еми това не е нормално бе човек аз ако бях родител и дъщеря ми излиза с някой който почти ми е набор не мога да си представя направо как бих реагирал и какво бих направил...

Kremana
05-11-2007, 22:48
Доколкото знам педофил е възрастен човек който има сексуален контакт с ДЕЦА до 14 годишна възраст. Обръщаш се към "родителите"..не съм сигурна че в този сайт има такива регистрирали се, но и да има неочаквай да бъдеш разбран. Казваш, че когато станеш родител и имаш момиче и ако то се влюби в незряла възраст в вече зрял мъж просто ще искаш да се запознаеш с въпросния мъж и ако той е като ТЕБ ще си съгласен тяхната връзка да продължи. Поне аз така те разбрах. Аз се съмнявам в това! И не ми трябва да те познавам за да кажа че се съмнявам, защото живот и здраве когато станеш родител и дано имаш и момиче ще гледаш по съвсем различен начин! Струваш ми се нетрезво виждащ в ситуацията. Май някога някъде някой те е наранил по някакъв начин! Колкото до лимозините пред училищата..всички знаем, че възпитанието начина на живот в много БГ семейства не е както трабва да е, но това неможе да ти е оправдание пред "родителите". А пък това което си видял може да е чакащ баща, дъщеря си 8) Неможе всичко да се тълкува лошо. Всъщност теб май те яде червейче!
Btw: Защо за тези красиви по думите ти, чувства пишеш в раздел "СЕКС"..това дали трябва да говори нещо? :wink:

maybelline
05-12-2007, 04:16
Вие се ОБИЧАТЕ на 19-тия ден от връзката ви ?! Уаааау.

Хайде да не намесваме продължителността на връзката ми,която нито има значение за силата на любовта между мен и приятеля ми,НИТО Е ТВОЯ РАБОТА.

Не всеки среща истинската любов рано,затова ти(вероятно в тийнейджърска възраст),който сигурно 'забиваш' момичета за по един ден и не знаеш какво е любов,няма да повярваш.Но това,че на теб не ти се е случвало,не значи,че и другите са така.И още веднъж - продължителността на връзката ми не е твоя работа и също така не е твоя работа да оценяваш дали се обичаме с приятеля ми или не,при положение,че дори не ни познаваш.

SwEeT_pAiN_F
05-12-2007, 06:23
Zdravei, nqmah dostatychko vreme da doprocheta vsichko, no ot tova koeto si napisal moga da ti kaja che pochti ne sa ostanali takiva myje! Evala che naistina q obichash i podkrepqsh, a tova che vodish polov jivot s drugi momicheta, tova e dobre.. zashtoto vse pak imash nujdi, pravil si seks i imash nujda da go pravish. No moqt syvet e da izchakash po ne da stane na 16 i malko i togava ako ste vse oshte zaedno e umestno da pravite seks. Az ot nachalo predi da imam kakvato i da e vryzka iskah momche koeto da e po-golqmo ot men zaradi tova che shte me razbira, no osyznah che te iskat seks, a az sym devstvena (na 16 sym) i ne moga da im go dam.. i se primirih che shte sym s momche koeto naistina ima jelanie da me chaka. I sega sym s momche koeto e po-golqmo ot men sys 7 meseca.
Bravo che vse pak sa ostanali takiva momcheta!

krizbeto_zleto
05-12-2007, 08:07
toq na 18 ne e pedofil da vrai s 14-15 god ma ti si :smt005 ](*,)

neverand
05-12-2007, 08:19
Това са близо 15 години разлика,много глупаво постъпваш,остави си момичето да си се влюбва в свои връстници,а ти си намери някоя над 20,много грозно е да видиш 15 и 29 годишен да ходят.Иначе,не мисля,че си педофил,съвсем различно е.

bibonka
05-12-2007, 08:50
Скипп ... ще ти дам мнение по айсикю или скайп ... пищи на лични и ми дай някое от двете ...

svetoslava_sliven
05-12-2007, 09:00
Pedpfil si tq e na 15 zaboga tisi drat pergi6n za jenene kakvo 4aka6 da se ojeni6 za neq nqma da stane tq sigurno vaob6te nete obi4a nesi vaobrazqvi 4e mojete da imate ne6to ob6to.

Unknown-19
05-12-2007, 09:48
Не си педофил.
На 15 съм ходила с твои връстници.
Не съм правила нищо с тях. Беше голямата гордост да си с батко.
Стига спича! Смятам, че си нормален.


Тва че и ти си ходила с такива мъже не значи че те не са педофили.Логиката ти е като "който няма цветен телевизор няма да яде халва".



toq na 18 ne e pedofil da vrai s 14-15 god ma ti si

Да тоз на 18 не е педофил ама аз поне не бих са занимавал с 14 годишна.А иначе автора може да е страшно точен пич ама си е педофил тва е самата истина.

bungle
05-12-2007, 12:02
Вие се ОБИЧАТЕ на 19-тия ден от връзката ви ?! Уаааау.

Хайде да не намесваме продължителността на връзката ми,която нито има значение за силата на любовта между мен и приятеля ми,НИТО Е ТВОЯ РАБОТА.

Не всеки среща истинската любов рано,затова ти(вероятно в тийнейджърска възраст),който сигурно 'забиваш' момичета за по един ден и не знаеш какво е любов,няма да повярваш.Но това,че на теб не ти се е случвало,не значи,че и другите са така.И още веднъж - продължителността на връзката ми не е твоя работа и също така не е твоя работа да оценяваш дали се обичаме с приятеля ми или не,при положение,че дори не ни познаваш.

Хахахах, аз съм МОМИЧЕ!
С връзка от година и половина почти.
И идеално знам КАКВО Е ЛЮБОВ.
И съъъъм на почти 20.
Така чеееее....

И всъщност, не, моя работа е да вра носа където ме кефи. ;)

Glezanka
05-12-2007, 12:12
Offff wuobshte kyde sa normalnite hora na toq swqt?Spomnqm si na 14-15 wse oshte se pritesnqwah,che ne se celuwam kakto trqbwa,wuobshte ne sum si mislila za sex ili za golemi batkowci,kamoli da xodq s 30 godishen,18 godishen da me otwarq i dr podobni prostotii ... bahti naroda ...

WaKo
05-12-2007, 19:25
Пич, стига спича и гледа американски филми - там законите са други - иди намери и прочети текстовете в българското законодателство свързани с педофилията и ще разбереш, че за педофилия и незаконно се смята секс с малолетни, тоест с лица под 14 години - ако е на 14 или повече всичко си е законно стига да не е насилствено, така че върви и задоволявай приятелката, а не я оставяй да се ебе с други.

olive_oil
05-12-2007, 20:09
29 е прекалено голям. Такъв мъж трябва да мисли вече за семейство, ако вече не е създал, а не да твърди, че е влюбен в 15 годишна. Мн голяма е разликата просто. Или мъжът е някакъв лигльо или момичето е съзряло твъъъъъъъъъъъъъъъъъърде рано, за да съществува ВРЪЗКА между тях

krem4et0
05-12-2007, 20:21
Вие се ОБИЧАТЕ на 19-тия ден от връзката ви ?! Уаааау.

Хайде да не намесваме продължителността на връзката ми,която нито има значение за силата на любовта между мен и приятеля ми,НИТО Е ТВОЯ РАБОТА.

Не всеки среща истинската любов рано,затова ти(вероятно в тийнейджърска възраст),който сигурно 'забиваш' момичета за по един ден и не знаеш какво е любов,няма да повярваш.Но това,че на теб не ти се е случвало,не значи,че и другите са така.И още веднъж - продължителността на връзката ми не е твоя работа и също така не е твоя работа да оценяваш дали се обичаме с приятеля ми или не,при положение,че дори не ни познаваш.
Да сте влюбени 1 в друг-може, но обич-тя идва с времето. тя не е като влюбването. Обичта не може да дойде за 2 дни. Страст, влюбване, харесване, емоция-да, но не и обич!

Unknown-19
05-13-2007, 11:16
Пич, стига спича и гледа американски филми - там законите са други - иди намери и прочети текстовете в българското законодателство свързани с педофилията и ще разбереш, че за педофилия и незаконно се смята секс с малолетни, тоест с лица под 14 години - ако е на 14 или повече всичко си е законно стига да не е насилствено, така че върви и задоволявай приятелката, а не я оставяй да се ебе с други.


Не се заяждам ама май ще е по добре ако и ти прочетеш нещо.Наистина в някой страни границата е 14 обаче в България е 16.Тъй че (към автора) стой си мирен в маратонките или си намери нещо по нормално като за връзка.

Deni4ka93
05-13-2007, 11:48
^ Има маааааааааааааалка разлика, обаче. Твоят приятел те чука, и анално и всякак, връткаш му свирки от 12-годишна, а това момиче на 14 не спи с автора на темата.
Разбираш ли какво искам да ти намекна ? ;)

=D> =D> =D> =D> =D>

skipp
05-13-2007, 18:29
Доколкото знам педофил е възрастен човек който има сексуален контакт с ДЕЦА до 14 годишна възраст. Обръщаш се към "родителите"..не съм сигурна че в този сайт има такива регистрирали се, но и да има неочаквай да бъдеш разбран. Казваш, че когато станеш родител и имаш момиче и ако то се влюби в незряла възраст в вече зрял мъж просто ще искаш да се запознаеш с въпросния мъж и ако той е като ТЕБ ще си съгласен тяхната връзка да продължи. Поне аз така те разбрах. Аз се съмнявам в това! И не ми трябва да те познавам за да кажа че се съмнявам, защото живот и здраве когато станеш родител и дано имаш и момиче ще гледаш по съвсем различен начин! Струваш ми се нетрезво виждащ в ситуацията. Май някога някъде някой те е наранил по някакъв начин! Колкото до лимозините пред училищата..всички знаем, че възпитанието начина на живот в много БГ семейства не е както трабва да е, но това неможе да ти е оправдание пред "родителите". А пък това което си видял може да е чакащ баща, дъщеря си 8) Неможе всичко да се тълкува лошо. Всъщност теб май те яде червейче!
Btw: Защо за тези красиви по думите ти, чувства пишеш в раздел "СЕКС"..това дали трябва да говори нещо? :wink:

не ме яде червейче :D с бившето и гадже се познаваме и сме в много добри отношения /той също е на 15/ та, когато преди да задвижим с нея машинката на нашата връзка, той като я видеше да минава отдалеч споменаваше следното : ех тва ********* /името и/ направо ше и скъсам ненам кво си ,как ше я опъваме цялата махла като се проебе ..... ми извинявай ама ако съм родител и при положение че знам ценностната система на 15-18 годишните момчета към момичетата и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст,ще я разбирам както разбирам моето момиче което ми каза следното : само ти ме разбираш .... ами да разбирам я щото не си затварям очите . темата беше за друг форум който не разботеше ,защо е в секс ли? ми там видях подобни теми ! ДОСТАТЪЧНО ЛИ ЯСЕН БЯХ ! май тебе те яде червейче драга не мен, на хапливия ти тон смятам отговорих подобаващо за което ме извини !

испанка
05-13-2007, 19:04
skipp,ти си свестен човек!Съвършено си прав за мнението ти за днешната младеж.Светът не отива на добро,ама хич не отива.С всяко ново поколение положението е все по-трагично.Тъжно е това,но съм реалист и виждам какво е наоколо.Аз за това почти не намирам общ език с тези на моята възраст.На 19 съм и най-после животът ме срещна с истински мъж(приятеля ми).Е,вече не съм сама в начинанието си да се "боря с вятърните мелници".Сега заедно с приятеля ми сме като Дон Кихотовци,които се опитват да насочат в правия път две деца(той-дъщеря си,която е на 12,а аз-брат си,който е на 13).

Unknown-19
05-13-2007, 19:36
Доколкото знам педофил е възрастен човек който има сексуален контакт с ДЕЦА до 14 годишна възраст. Обръщаш се към "родителите"..не съм сигурна че в този сайт има такива регистрирали се, но и да има неочаквай да бъдеш разбран. Казваш, че когато станеш родител и имаш момиче и ако то се влюби в незряла възраст в вече зрял мъж просто ще искаш да се запознаеш с въпросния мъж и ако той е като ТЕБ ще си съгласен тяхната връзка да продължи. Поне аз така те разбрах. Аз се съмнявам в това! И не ми трябва да те познавам за да кажа че се съмнявам, защото живот и здраве когато станеш родител и дано имаш и момиче ще гледаш по съвсем различен начин! Струваш ми се нетрезво виждащ в ситуацията. Май някога някъде някой те е наранил по някакъв начин! Колкото до лимозините пред училищата..всички знаем, че възпитанието начина на живот в много БГ семейства не е както трабва да е, но това неможе да ти е оправдание пред "родителите". А пък това което си видял може да е чакащ баща, дъщеря си 8) Неможе всичко да се тълкува лошо. Всъщност теб май те яде червейче!
Btw: Защо за тези красиви по думите ти, чувства пишеш в раздел "СЕКС"..това дали трябва да говори нещо? :wink:

не ме яде червейче :D с бившето и гадже се познаваме и сме в много добри отношения /той също е на 15/ та, когато преди да задвижим с нея машинката на нашата връзка, той като я видеше да минава отдалеч споменаваше следното : ех тва ********* /името и/ направо ше и скъсам ненам кво си ,как ше я опъваме цялата махла като се проебе ..... ми извинявай ама ако съм родител и при положение че знам ценностната система на 15-18 годишните момчета към момичетата и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст,ще я разбирам както разбирам моето момиче което ми каза следното : само ти ме разбираш .... ами да разбирам я щото не си затварям очите . темата беше за друг форум който не разботеше ,защо е в секс ли? ми там видях подобни теми ! ДОСТАТЪЧНО ЛИ ЯСЕН БЯХ ! май тебе те яде червейче драга не мен, на хапливия ти тон смятам отговорих подобаващо за което ме извини !


Добре готин признавам че си свестен.Обаче се замисли малко.15-18 годишните както и някой мои набори само си чешат езика с тея простотии от рода на "таз как ще я еба" и тем подобни.Нали знаеш куче дето много лае не хапе.Ти може да си всякакъв ама това че "я разбираш" не означава че утре вдругиден няма да легнеш с нея което в интерс на истината не е редно без значение дали тя ще е на 15-16 или 17 щото все пак с нейните години нарастват и твоите.Аз не приемам такива връзки в които момичето е под 21-22 по простата причина че другите просто незнаят какво искат нито пък имат хабер за живота.

испанка ---> Прекаляваш с евтините американски драми.Не искам да са заяждам ама ти си на 19 години и си тръгнала да насочваш.Е извинявай ама не мислиш ли че първо себе си трябва да насочиш.Нека да позная приятеля ти е на 35-40 и той ти е набил тия глупости в главата.
И само да та питам на кво ги учите?Да не би той да учи дъщеря си да се хване с 30-35 годишен чичка?А ти на какво учиш брат си?

испанка
05-13-2007, 19:55
Да,приятелят ми е на 38.Дъщеря му е много добро дете,защото има прекрасни родители.Разликата във възрастта не е грях.На много неща съм научила брат си-да не псува като съучениците си,да се отнася с уважение към учителите си,да не отговаря на злото със зло и др.

05-13-2007, 20:22
ei Skipp sluchaino da si ot Burgas ?

Fusion
05-13-2007, 20:22
Педофил си по-точно Изрод, тя може да ти е дъщеря ако имаш родна дъщеря ще и правиш ли такива масажи квит ги обясняваш. Второ ти си на 30 се занимаваш с такива глупости. Аз на 30 си се представям със семеиство с 1-2 деца не да си търся 14 годишни и да чакам да стане на 18. Как си го представяш, на нея тепърва и започва живота ти си възрастен, разбираш ли че вече трябваше да си си подредил живота, тя няма никакви перспективи с теб въпрос на време е да те изрита, а и още нещо аз ако съм на мястото на родителите и, и ако разбера че дъщеря ми излиза с 30 годишен мъж ще те намеря и такъв бой ще ти тегля че ще забравиш как се казваш.

Unknown-19
05-13-2007, 20:38
Да,приятелят ми е на 38.Дъщеря му е много добро дете,защото има прекрасни родители.Разликата във възрастта не е грях.На много неща съм научила брат си-да не псува като съучениците си,да се отнася с уважение към учителите си,да не отговаря на злото със зло и др.


Верно разлика не е грях.Ама един ден ще се усетиш че тая връзка е задънена улица.Както и да е.Радвай са там бъдете си "Дон Кихотовци" въпреки че си мисля че повече сте като "Росинантовци".И сама си вярвай че са бориш с "вятърни мелници"..Все пак обаче не ми отговори напълно на въпроса ама нищо зарежи..

Kremana
05-13-2007, 20:51
Доколкото знам педофил е възрастен човек който има сексуален контакт с ДЕЦА до 14 годишна възраст. Обръщаш се към "родителите"..не съм сигурна че в този сайт има такива регистрирали се, но и да има неочаквай да бъдеш разбран. Казваш, че когато станеш родител и имаш момиче и ако то се влюби в незряла възраст в вече зрял мъж просто ще искаш да се запознаеш с въпросния мъж и ако той е като ТЕБ ще си съгласен тяхната връзка да продължи. Поне аз така те разбрах. Аз се съмнявам в това! И не ми трябва да те познавам за да кажа че се съмнявам, защото живот и здраве когато станеш родител и дано имаш и момиче ще гледаш по съвсем различен начин! Струваш ми се нетрезво виждащ в ситуацията. Май някога някъде някой те е наранил по някакъв начин! Колкото до лимозините пред училищата..всички знаем, че възпитанието начина на живот в много БГ семейства не е както трабва да е, но това неможе да ти е оправдание пред "родителите". А пък това което си видял може да е чакащ баща, дъщеря си 8) Неможе всичко да се тълкува лошо. Всъщност теб май те яде червейче!
Btw: Защо за тези красиви по думите ти, чувства пишеш в раздел "СЕКС"..това дали трябва да говори нещо? :wink:

не ме яде червейче :D с бившето и гадже се познаваме и сме в много добри отношения /той също е на 15/ та, когато преди да задвижим с нея машинката на нашата връзка, той като я видеше да минава отдалеч споменаваше следното : ех тва ********* /името и/ направо ше и скъсам ненам кво си ,как ше я опъваме цялата махла като се проебе ..... ми извинявай ама ако съм родител и при положение че знам ценностната система на 15-18 годишните момчета към момичетата и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст,ще я разбирам както разбирам моето момиче което ми каза следното : само ти ме разбираш .... ами да разбирам я щото не си затварям очите . темата беше за друг форум който не разботеше ,защо е в секс ли? ми там видях подобни теми ! ДОСТАТЪЧНО ЛИ ЯСЕН БЯХ ! май тебе те яде червейче драга не мен, на хапливия ти тон смятам отговорих подобаващо за което ме извини !


мммм Тона ми въобще не е хаплив (интересно как го чу) :wink: Нямам пряко отношение към проблема и съответно няма за какво да ме яде мен червейче :) Друг е въпросът, ако нещо което съм написала не ти се е понравило. И как реши, че мъжете на твоята възраст са свястни :shock: "...и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст.." Би трябвало да си наясно вече, че хората са индивидуални и не е нужно да са на 30 години за да са свестни, защото тук категорично мога да ти заявя, че мои приятели момчета 17,18,19,20-22 годишни са много точни и свестни. Много незряло да поставиш под общ знаменател момчетата м/у 15-18 години :wink:

05-13-2007, 22:28
Да,приятелят ми е на 38.Дъщеря му е много добро дете,защото има прекрасни родители.Разликата във възрастта не е грях.На много неща съм научила брат си-да не псува като съучениците си,да се отнася с уважение към учителите си,да не отговаря на злото със зло и др.

за тва говорим!!! =D> =D> =D>

05-13-2007, 22:41
Доколкото знам педофил е възрастен човек който има сексуален контакт с ДЕЦА до 14 годишна възраст. Обръщаш се към "родителите"..не съм сигурна че в този сайт има такива регистрирали се, но и да има неочаквай да бъдеш разбран. Казваш, че когато станеш родител и имаш момиче и ако то се влюби в незряла възраст в вече зрял мъж просто ще искаш да се запознаеш с въпросния мъж и ако той е като ТЕБ ще си съгласен тяхната връзка да продължи. Поне аз така те разбрах. Аз се съмнявам в това! И не ми трябва да те познавам за да кажа че се съмнявам, защото живот и здраве когато станеш родител и дано имаш и момиче ще гледаш по съвсем различен начин! Струваш ми се нетрезво виждащ в ситуацията. Май някога някъде някой те е наранил по някакъв начин! Колкото до лимозините пред училищата..всички знаем, че възпитанието начина на живот в много БГ семейства не е както трабва да е, но това неможе да ти е оправдание пред "родителите". А пък това което си видял може да е чакащ баща, дъщеря си 8) Неможе всичко да се тълкува лошо. Всъщност теб май те яде червейче!
Btw: Защо за тези красиви по думите ти, чувства пишеш в раздел "СЕКС"..това дали трябва да говори нещо? :wink:

не ме яде червейче :D с бившето и гадже се познаваме и сме в много добри отношения /той също е на 15/ та, когато преди да задвижим с нея машинката на нашата връзка, той като я видеше да минава отдалеч споменаваше следното : ех тва ********* /името и/ направо ше и скъсам ненам кво си ,как ше я опъваме цялата махла като се проебе ..... ми извинявай ама ако съм родител и при положение че знам ценностната система на 15-18 годишните момчета към момичетата и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст,ще я разбирам както разбирам моето момиче което ми каза следното : само ти ме разбираш .... ами да разбирам я щото не си затварям очите . темата беше за друг форум който не разботеше ,защо е в секс ли? ми там видях подобни теми ! ДОСТАТЪЧНО ЛИ ЯСЕН БЯХ ! май тебе те яде червейче драга не мен, на хапливия ти тон смятам отговорих подобаващо за което ме извини !


мммм Тона ми въобще не е хаплив (интересно как го чу) :wink: Нямам пряко отношение към проблема и съответно няма за какво да ме яде мен червейче :) Друг е въпросът, ако нещо което съм написала не ти се е понравило. И как реши, че мъжете на твоята възраст са свястни :shock: "...и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст.." Би трябвало да си наясно вече, че хората са индивидуални и не е нужно да са на 30 години за да са свестни, защото тук категорично мога да ти заявя, че мои приятели момчета 17,18,19,20-22 годишни са много точни и свестни. Много незряло да поставиш под общ знаменател момчетата м/у 15-18 години :wink:

ми то аз всеки ли съм ? затва казах че ще искам да се запозная ,не ме ебе на колко години ще е , тя ако го обича кво да прая ,да я шамаря и заключвам в къщи ли , или поне да се запозная с него да го видя що за птица е ,дали е на 15,20 или 100, едва ли ще има некво значение за мен,мога да дам некъф съвет, но щом тя е с него и още повече щом не и се купуват некви неща/респективно не е за пари/ кво мога да направя ако съм един родител,да я ошамаря с колана ли? а пък за подрастващите не ми говори,всички виждаме наболелите теми в тоя форум,"как да му го лапна целия" ми да ти кажа фана ме срам че съм турнал тука тая тема. аре бейби, помолих некой да заключи темата, но като гледам кво става със заглавията в раздела,се съмнявам че сичко е оставено в тоя форум на произвола на съдбата. Я ми кажи още нещо миличка ,НА ДЕЦА !!!! ДЕЦААА/незнам дали са такива,но така се водят от закона/ е забранено да гледат определени предавания,всъшност естеството на този целия раздел в тоя форум е незаконно,щото тия неща къде се пишат публично не трябва всъшност да се пишат от тези деца,тоест тука цари една просто казано :развратно-образователна атмосфера,в която "възвишената "ми тема няма място , я по-добре помисли над тоя въпрос вместо да ме укоряваш за тва за което не съм те питал, питах дали съм педофил ,а не за моралните ти гледни точки на моята връзка която пък видиш ли въобще не е твоя работа,така че помисли малко и тогава пиши.

05-13-2007, 22:43
Доколкото знам педофил е възрастен човек който има сексуален контакт с ДЕЦА до 14 годишна възраст. Обръщаш се към "родителите"..не съм сигурна че в този сайт има такива регистрирали се, но и да има неочаквай да бъдеш разбран. Казваш, че когато станеш родител и имаш момиче и ако то се влюби в незряла възраст в вече зрял мъж просто ще искаш да се запознаеш с въпросния мъж и ако той е като ТЕБ ще си съгласен тяхната връзка да продължи. Поне аз така те разбрах. Аз се съмнявам в това! И не ми трябва да те познавам за да кажа че се съмнявам, защото живот и здраве когато станеш родител и дано имаш и момиче ще гледаш по съвсем различен начин! Струваш ми се нетрезво виждащ в ситуацията. Май някога някъде някой те е наранил по някакъв начин! Колкото до лимозините пред училищата..всички знаем, че възпитанието начина на живот в много БГ семейства не е както трабва да е, но това неможе да ти е оправдание пред "родителите". А пък това което си видял може да е чакащ баща, дъщеря си 8) Неможе всичко да се тълкува лошо. Всъщност теб май те яде червейче!
Btw: Защо за тези красиви по думите ти, чувства пишеш в раздел "СЕКС"..това дали трябва да говори нещо? :wink:

не ме яде червейче :D с бившето и гадже се познаваме и сме в много добри отношения /той също е на 15/ та, когато преди да задвижим с нея машинката на нашата връзка, той като я видеше да минава отдалеч споменаваше следното : ех тва ********* /името и/ направо ше и скъсам ненам кво си ,как ше я опъваме цялата махла като се проебе ..... ми извинявай ама ако съм родител и при положение че знам ценностната система на 15-18 годишните момчета към момичетата и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст,ще я разбирам както разбирам моето момиче което ми каза следното : само ти ме разбираш .... ами да разбирам я щото не си затварям очите . темата беше за друг форум който не разботеше ,защо е в секс ли? ми там видях подобни теми ! ДОСТАТЪЧНО ЛИ ЯСЕН БЯХ ! май тебе те яде червейче драга не мен, на хапливия ти тон смятам отговорих подобаващо за което ме извини !


мммм Тона ми въобще не е хаплив (интересно как го чу) :wink: Нямам пряко отношение към проблема и съответно няма за какво да ме яде мен червейче :) Друг е въпросът, ако нещо което съм написала не ти се е понравило. И как реши, че мъжете на твоята възраст са свястни :shock: "...и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст.." Би трябвало да си наясно вече, че хората са индивидуални и не е нужно да са на 30 години за да са свестни, защото тук категорично мога да ти заявя, че мои приятели момчета 17,18,19,20-22 годишни са много точни и свестни. Много незряло да поставиш под общ знаменател момчетата м/у 15-18 години :wink:

KoMarChe
05-13-2007, 22:46
tova 4e si na 29 a tq na 15...nz obiknovenno momi4etata na tazi vyzrats haresvat myje na 22-23-24..i tova 4e ste zaedno ne e stranno.za tova 4e ne ste pravili sex 6apka ti svalq...zna4i naistina e ne6to pove4e.no pomisli moje da ima6 seriozni problemi moje da te osydqt za pedofiliq kakto ti sam kazva6.sorry 4e 6te ti go kaja no tova momi4e sled ne mnogo vreme moje da si nameri drug batko a ti za neq 6te si ve4e 4i4ko i nqma smisyl da sy syzdava6 problemi zaradi neq.a i ti govori6 za seriozna vryzka s neq kato stane na 18-20,no ti 6te si na32-33.tova e golqma razlika ne mislq 4e nqkoi roditel bi pozvolil tova...naistina v mnogo trudno polojenie si ](*,)

05-14-2007, 00:50
вижте само в какъв извратен и гнусен свят живеем... остави момичето да си живее с нейни връстници и не се занимавай с нея ако я обичш!!

05-14-2007, 05:32
здавей,надявам се да ми отговорш скоро,не искаш да знаеш с колко много сълзи ти го пиша това,за жалост на мен се случи същото,като аз влизам в ролята на малкото момиче,тогава бях на 14, а мъжът беше малко по голям то теб.Личеше си колко много ме обича,пък и аз него,връзката ни продължи едва 4 месеца.Родителите ми бързо разбраха,в ония момент чувствах че живота ми свърша,и беше истина,отнеха ми най-искрената обич,разделиха ни така,че повече никога не го видях.Вече една година не спирам да мисля за него,не спирам да се питам добре ли е,а мисълта че може да е с друга ме убива.Нашите направиха така че той да мисли че го мразя,пък и тела смениха и го изгубих,ако ми отгвориш,ще ти разкажа нататък,защото сетя ли се за това...... :smt010

Sisilota
05-14-2007, 09:24
Лично за мен това не е педофилия,но закона си казва думата.Докато не я принуждаваш към каквото и да било,не си педофил.Аз съм почти на 16 и приятелят ми е на 21 години.Обичаме се и не сексът е основата на връзката ни,както някои биха предположили.Далеч съм от мисълта,че това е педофилия.Една приятелка е на 20 и ходи с 44-годишен мъж,връзката им отново се основава на любов.И аз съм имала (съвсем кратки) афери с твои връстници.Затова мога да ти кажа,че докато не принуждаваш момичето към сексуални действия(т.е. докато ги прави доброволно и разбира какво прави),това не е педофилия.

Вие се ОБИЧАТЕ на 19-тия ден от връзката ви ?! Уаааау.

i moita reakciq beShte SyShtata :!: :mrgreen:

Инспектор Иванов 1-ро РПУ
05-14-2007, 11:40
Здравей, аз съм на 51 години. Имам 2 дъщери. Едната на 12 другата на 21. Когато се оженихме с моята женица аз бях на 20 а тя на 16. Тук идва мястото където трябва да кажа "да ама те тогава времената бяха други". не няма да го направя. И товага и сега си е същото, само дето сега повече се говори за всичко...
Не крия дълбоката си омраза към педофилите. Мразя ги от дъното на душата си, и ако някой ми даде правата ще ги изтребя до крак. Но все пак си има закони към които трябва да се придържаме.
В твоя казус, няма нищо ново, нищо невероятно или нестандартно, такива неща се случват всеки ден. И моето лично мнение че не си педофил. Въпреки ми е трудно да си представя мъж на 30 със 15 годиша, съм склонен да го приема. Позволи ми да цитирам закона

НК Чл. 149 Който извърши действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на лице, ненавършило 14-годишна възраст, се наказва за блудство с лишаване от свобода от една до шест години.(...)

(3) Когато деянието по предходните алинеи е извършено повторно, наказанието е лишаване от свобода от три до десет години.

Ако момичето което "масажираш" без проникване, беше под 14 годишна възраст, лично щях да се погрижа за теб. Но в твоя случай, става дума за друго... За взаимно съгласие в което няма нищо лошо, щом и тя и ти го искате. Проблема е друг, докъто тя не е навършила 18 Тя не е способна да упражнява правата си, защото е прието че не е способна още да осъзнава действията си, законовата и воля се поема от родителите й, което разбира се означава че ако спиш с нея веднага ще го обърнат на изнасилване без значение какво казва тя (по Чл. 152 гориш като факла) (а ако знаеш какъв ад за момичето е разследване за изнасилване... отвратително е, но такава е системата). Общо взето Трябва да знаеш че в закона няма пречка за съвкупление с лице от женски пол навършило 14 години, (За повече информация прегледай раздел 8 на НК) Ако можеш да се разбереш с кодителите й, това е единствения ти шанс. Никой друг не може да ти помогне преди да е навършила 18. Надявам се да съм бил поне малко полезен.

Аз ти пожелавам успех с приказката, "Млади са, луди са, оставете ги да се обичат."

П.С. (Един колега ми подхвърли тази тема, защото знае че "обичам" педофилите)

сержант Пенева-6 РПУ
05-14-2007, 11:50
Да педофилия е защото не може един мъж на 29 да се интересува от непълнолетни.Тя е била на 14,а по закон тя е била малолетна,така че да педофилия е.

bungle
05-14-2007, 11:52
Много полицаи влизали в тоя форум.. :shock:

И да , и според мен си е чиста педофилия.

Shmatko
05-14-2007, 11:58
Инспекторе, ма верно ли си инспектор или се ебаваш?
Да мина да те провера дали работиш там а? :-D

Shmatko
05-14-2007, 12:03
Дори ся кат се замисля не можеш и да го хванеш дори да беше педофил :D

Shmatko
05-14-2007, 12:04
Да педофилия е защото не може един мъж на 29 да се интересува от непълнолетни.Тя е била на 14,а по закон тя е била малолетна,така че да педофилия е.

А стига ве! Може ли да се легитимирате и 2-мата :-D

RhytmiX
05-14-2007, 12:14
Take a bottle and stick straight in your ass!!! :smt011 ...PEDOFIL SI !

05-14-2007, 16:46
Здравей, аз съм на 51 години. Имам 2 дъщери. Едната на 12 другата на 21. Когато се оженихме с моята женица аз бях на 20 а тя на 16. Тук идва мястото където трябва да кажа "да ама те тогава времената бяха други". не няма да го направя. И товага и сега си е същото, само дето сега повече се говори за всичко...
Не крия дълбоката си омраза към педофилите. Мразя ги от дъното на душата си, и ако някой ми даде правата ще ги изтребя до крак. Но все пак си има закони към които трябва да се придържаме.
В твоя казус, няма нищо ново, нищо невероятно или нестандартно, такива неща се случват всеки ден. И моето лично мнение че не си педофил. Въпреки ми е трудно да си представя мъж на 30 със 15 годиша, съм склонен да го приема. Позволи ми да цитирам закона

НК Чл. 149 Който извърши действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на лице, ненавършило 14-годишна възраст, се наказва за блудство с лишаване от свобода от една до шест години.(...)

(3) Когато деянието по предходните алинеи е извършено повторно, наказанието е лишаване от свобода от три до десет години.

Ако момичето което "масажираш" без проникване, беше под 14 годишна възраст, лично щях да се погрижа за теб. Но в твоя случай, става дума за друго... За взаимно съгласие в което няма нищо лошо, щом и тя и ти го искате. Проблема е друг, докъто тя не е навършила 18 Тя не е способна да упражнява правата си, защото е прието че не е способна още да осъзнава действията си, законовата и воля се поема от родителите й, което разбира се означава че ако спиш с нея веднага ще го обърнат на изнасилване без значение какво казва тя (по Чл. 152 гориш като факла) (а ако знаеш какъв ад за момичето е разследване за изнасилване... отвратително е, но такава е системата). Общо взето Трябва да знаеш че в закона няма пречка за съвкупление с лице от женски пол навършило 14 години, (За повече информация прегледай раздел 8 на НК) Ако можеш да се разбереш с кодителите й, това е единствения ти шанс. Никой друг не може да ти помогне преди да е навършила 18. Надявам се да съм бил поне малко полезен.

Аз ти пожелавам успех с приказката, "Млади са, луди са, оставете ги да се обичат."

П.С. (Един колега ми подхвърли тази тема, защото знае че "обичам" педофилите)

Благодаря искренно за споделената ви информация. Искам да ви попитам още нещо,става въпрос за форума и по специално раздела 'СЕКС" ,та за него не ви ли се струва малко нередно да цари точно такъв тип атмосфера и да се натъкваш на заглавия "как да му го налапам цял' според скромното ми мнение, тук в този сайт предполагам върлуват поне няколко десетки истински "педофили" които способно могат да си захранват въображението и да "събират"сили за "навън" . Освен този разгледан аспект може да се разгледа и другия за тва има ли право да съществува раздел в този си вид поне,където предполага се че влизат лица и под 14 год възраст за които "ограмотяване от този тип е меко казано -неуместно, всъшност мисля че в тази категория влизат всички ненавършили 18 годишна възраст. ДЪЛБОКО СЕ ЧУДЯ КАК ОЩЕ НЯКОЙ РОДИТЕЛ НА ДЕТЕ НЕНАВЪРШИЛО И 14 И ВЛИЗАЛО СИСТЕМНО В ТОЗИ САЙТ /ПОДРАЗБИРА СЕ И В РАЗДЕЛА-НАЙ -ИНТЕРЕСНИЯ ОТ ВСИЧКИ / НЕ Е ЗАВЕЛ ДЕЛО СРЕЩУ "ВАКХАНАЛИЯТА КОЯТО ЦАРИ ОЖИВЕНО И "ОБУЧАВА"ПОДРАСТВАЩИТЕ . ИНТЕРЕСНО И КОЛКО Е БРОЯТ НА ПОСЕТИЛИТЕ ФОРУМА ВЪЗРАСТНИ!

JaklinA
05-14-2007, 17:17
az pyk mislq 4e ne si nikakuv pedofil dori mi izglejda6 svesten :D

bungle
05-14-2007, 17:23
Гост, ти да не си оня татко? :twisted:

Sa40
05-14-2007, 21:26
Нещастник си . А момичето явно си пада по пенсионери ...
И все пак ако се обичате, желая ви всичко най-хубаво !

Ivanov
05-15-2007, 03:48
Благодаря искренно за споделената ви информация. Искам да ви попитам още нещо,става въпрос за форума и по специално раздела 'СЕКС" ,та за него не ви ли се струва малко нередно да цари точно такъв тип атмосфера и да се натъкваш на заглавия "как да му го налапам цял' според скромното ми мнение, тук в този сайт предполагам върлуват поне няколко десетки истински "педофили" които способно могат да си захранват въображението и да "събират"сили за "навън" . Освен този разгледан аспект може да се разгледа и другия за тва има ли право да съществува раздел в този си вид поне,където предполага се че влизат лица и под 14 год възраст за които "ограмотяване от този тип е меко казано -неуместно, всъшност мисля че в тази категория влизат всички ненавършили 18 годишна възраст. ДЪЛБОКО СЕ ЧУДЯ КАК ОЩЕ НЯКОЙ РОДИТЕЛ НА ДЕТЕ НЕНАВЪРШИЛО И 14 И ВЛИЗАЛО СИСТЕМНО В ТОЗИ САЙТ /ПОДРАЗБИРА СЕ И В РАЗДЕЛА-НАЙ -ИНТЕРЕСНИЯ ОТ ВСИЧКИ / НЕ Е ЗАВЕЛ ДЕЛО СРЕЩУ "ВАКХАНАЛИЯТА КОЯТО ЦАРИ ОЖИВЕНО И "ОБУЧАВА"ПОДРАСТВАЩИТЕ . ИНТЕРЕСНО И КОЛКО Е БРОЯТ НА ПОСЕТИЛИТЕ ФОРУМА ВЪЗРАСТНИ![/quote]

Интересен въпрос, но преполагам сте запознат с безсилието на властите относно проблемите в интернет, правата на потребителите "пречат", на подобен род разследвания (разбира се ако не става въпрос за заплаха за националната сигурност, а в този и почти всички останали случаи определено - не), а и знаете че вече "цензура" е мръсна думичка.
Със същата лекота с която влиза в този сайт, един малолетен / малолетна може да влезе в сайт съдържащ порнографски материали, "развратна" литература, та дори и детска порнография. По принцип се въздържам от морално мотивирани коментари. Но този път ще направя изключение. На децата не може да им се забрани интернет, няма как и да се филтрира, всеки опит завършва с още по-голям интерес от другата страна към забраненото. Просто нещата вече са изпуснати, или по скоро времената станаха такива и всичко е в ръцете на родителите, учителите и педагозите. А знаете как е в училище. Там няма възпитание, изключае може би някои от по-елитните училища (всъщност си нямам представа, но с тяхни възпитаници имам по-малко проблеми) Възпитанието го дава живота им на улицата, а той в повечето случаи не е много красив. Примерно много се "радвам" когато някое хлапе ми каже "Скии тая кука къ`ф смешем мустак има!" В обедната почивка. Нямат уважение към органите на реда, даже ги презират, смятат ги за нещо опасно. А именно там, при нашите подагози могат да намерят отговори на много от въпросите които ги вълнуват. Но полицаите са страшни, превърнали са се в лошите... Извини ме за отклонението.
Да се върнем на проблма който вие засегнахте
Не знам дали гледате новини, но снощи докъто слушах направо не исках да повярвам. 11 и 13 годишен изнасилили 5 годишно момиченце във Варна. А това какво е питам аз? Може би е резултат от точно тази пумия до която имат достъп в интернет, може да е от възпитанието, един Бог знае, ако трябва да съм честен, направо не ми се мисли, повръща ми се от подобни новини. Лично аз се занимавам със така наречените "Сериозни обиди срещи личността", а именно този род изпълнения. А повярвайте ми, по фрапираща ситуация не съм срещал (като изключим няколко брутални убийства извършени от непълнолетни, но едно е дете на 16, съвсем друго е на 11). Разврата вече толкова брутално се е пропил в това умиращо общество, че чак боли. Мойте щерки ги държа малко изкъсо, наречи ме старомоден, но това си е мой избор, предпочитам да ме намразят от колкото да страдат.
Съжалявам но ще трябва да прекъсна до тук, закъснявам за работа, ако имаш някакъв въпрос можеш да попиташ тук или на yawor.iwanow@gmail.co*, ще се радвам ако мога да бъда полезен на някой. А относно хлапето което се усъмни в моята самоличност: Приятелю заповядай всеки работен ден от 8 до 17 часа във новата сграда на 1-во РПУ Варна (Гръцката махала).

air_J
05-15-2007, 10:17
Към полицая - ако момичето признае, че не е изнасилено едно дело за изнасилване няма да издържи в съда. Казвам го уверено, защото скоро в града ми имаше опит за такова дело, но момичето си призна, че не е изнасилване и родителите и бяха посъветвани да не хабят време, пари и нерви за дела, защото са обречени. Та родителите малко не им се искаше да се примирят, но - това е положението! А да не говорим, че по мое мнение изнасилване се доказва изключително трудно и накрая момичето освен със срама и изнасилването си, може да получи и друга морална "награда" (особено ако живее в малък град) - всички да говорят и шушукат за това. Така че, ако изобщо не е изнасилена - по-добре родителите да се примирят с факта, че дъщеря им осъществява ебишлик, и занапред отново ще го осъществява - те са безсилни да я спрат! Жалко, но факт! :-({|=

Kremana
05-15-2007, 17:46
Доколкото знам педофил е възрастен човек който има сексуален контакт с ДЕЦА до 14 годишна възраст. Обръщаш се към "родителите"..не съм сигурна че в този сайт има такива регистрирали се, но и да има неочаквай да бъдеш разбран. Казваш, че когато станеш родител и имаш момиче и ако то се влюби в незряла възраст в вече зрял мъж просто ще искаш да се запознаеш с въпросния мъж и ако той е като ТЕБ ще си съгласен тяхната връзка да продължи. Поне аз така те разбрах. Аз се съмнявам в това! И не ми трябва да те познавам за да кажа че се съмнявам, защото живот и здраве когато станеш родител и дано имаш и момиче ще гледаш по съвсем различен начин! Струваш ми се нетрезво виждащ в ситуацията. Май някога някъде някой те е наранил по някакъв начин! Колкото до лимозините пред училищата..всички знаем, че възпитанието начина на живот в много БГ семейства не е както трабва да е, но това неможе да ти е оправдание пред "родителите". А пък това което си видял може да е чакащ баща, дъщеря си 8) Неможе всичко да се тълкува лошо. Всъщност теб май те яде червейче!
Btw: Защо за тези красиви по думите ти, чувства пишеш в раздел "СЕКС"..това дали трябва да говори нещо? :wink:

не ме яде червейче :D с бившето и гадже се познаваме и сме в много добри отношения /той също е на 15/ та, когато преди да задвижим с нея машинката на нашата връзка, той като я видеше да минава отдалеч споменаваше следното : ех тва ********* /името и/ направо ше и скъсам ненам кво си ,как ше я опъваме цялата махла като се проебе ..... ми извинявай ама ако съм родител и при положение че знам ценностната система на 15-18 годишните момчета към момичетата и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст,ще я разбирам както разбирам моето момиче което ми каза следното : само ти ме разбираш .... ами да разбирам я щото не си затварям очите . темата беше за друг форум който не разботеше ,защо е в секс ли? ми там видях подобни теми ! ДОСТАТЪЧНО ЛИ ЯСЕН БЯХ ! май тебе те яде червейче драга не мен, на хапливия ти тон смятам отговорих подобаващо за което ме извини !


мммм Тона ми въобще не е хаплив (интересно как го чу) :wink: Нямам пряко отношение към проблема и съответно няма за какво да ме яде мен червейче :) Друг е въпросът, ако нещо което съм написала не ти се е понравило. И как реши, че мъжете на твоята възраст са свястни :shock: "...и да ти кажа твърдо ДА !!! ще ми е по-леко ако дъщеря ми е с човек на моята възраст.." Би трябвало да си наясно вече, че хората са индивидуални и не е нужно да са на 30 години за да са свестни, защото тук категорично мога да ти заявя, че мои приятели момчета 17,18,19,20-22 годишни са много точни и свестни. Много незряло да поставиш под общ знаменател момчетата м/у 15-18 години :wink:

ми то аз всеки ли съм ? затва казах че ще искам да се запозная ,не ме ебе на колко години ще е , тя ако го обича кво да прая ,да я шамаря и заключвам в къщи ли , или поне да се запозная с него да го видя що за птица е ,дали е на 15,20 или 100, едва ли ще има некво значение за мен,мога да дам некъф съвет, но щом тя е с него и още повече щом не и се купуват некви неща/респективно не е за пари/ кво мога да направя ако съм един родител,да я ошамаря с колана ли? а пък за подрастващите не ми говори,всички виждаме наболелите теми в тоя форум,"как да му го лапна целия" ми да ти кажа фана ме срам че съм турнал тука тая тема. аре бейби, помолих некой да заключи темата, но като гледам кво става със заглавията в раздела,се съмнявам че сичко е оставено в тоя форум на произвола на съдбата. Я ми кажи още нещо миличка ,НА ДЕЦА !!!! ДЕЦААА/незнам дали са такива,но така се водят от закона/ е забранено да гледат определени предавания,всъшност естеството на този целия раздел в тоя форум е незаконно,щото тия неща къде се пишат публично не трябва всъшност да се пишат от тези деца,тоест тука цари една просто казано :развратно-образователна атмосфера,в която "възвишената "ми тема няма място , я по-добре помисли над тоя въпрос вместо да ме укоряваш за тва за което не съм те питал, питах дали съм педофил ,а не за моралните ти гледни точки на моята връзка която пък видиш ли въобще не е твоя работа,така че помисли малко и тогава пиши.

Съгласна съм, че ако си родител и си в подобна ситуация не би трябвало да прибягваш към крайни мерки и несилие. А момичето с теб ли е? Обича ли те? :roll:
"..а пък за подрастващите не ми говори,всички виждаме наболелите теми в тоя форум,"как да му го лапна целия" ми да ти кажа фана ме срам че съм турнал тука тая тема.." Подрастващите не са само в този форум. И не се хващай толкова за думите на 13-14 годишни, които са в период да бъдат интересни, вскички сме минали от там :wink:
"..питах дали съм педофил.." :D Ти най-добре трябва да знаеш! :wink: Очивидно имаш съмение - органите на реда могат да ти отговорят най-компетентно на въпроса, виждам, че и те вече са се включели. Един трезвомислещ човек, едва ли би питал тълпа подрастващи дали е педофил ? :shock:
:wink:

Shmatko
05-19-2007, 11:21
Благодаря искренно за споделената ви информация. Искам да ви попитам още нещо,става въпрос за форума и по специално раздела 'СЕКС" ,та за него не ви ли се струва малко нередно да цари точно такъв тип атмосфера и да се натъкваш на заглавия "как да му го налапам цял' според скромното ми мнение, тук в този сайт предполагам върлуват поне няколко десетки истински "педофили" които способно могат да си захранват въображението и да "събират"сили за "навън" . Освен този разгледан аспект може да се разгледа и другия за тва има ли право да съществува раздел в този си вид поне,където предполага се че влизат лица и под 14 год възраст за които "ограмотяване от този тип е меко казано -неуместно, всъшност мисля че в тази категория влизат всички ненавършили 18 годишна възраст. ДЪЛБОКО СЕ ЧУДЯ КАК ОЩЕ НЯКОЙ РОДИТЕЛ НА ДЕТЕ НЕНАВЪРШИЛО И 14 И ВЛИЗАЛО СИСТЕМНО В ТОЗИ САЙТ /ПОДРАЗБИРА СЕ И В РАЗДЕЛА-НАЙ -ИНТЕРЕСНИЯ ОТ ВСИЧКИ / НЕ Е ЗАВЕЛ ДЕЛО СРЕЩУ "ВАКХАНАЛИЯТА КОЯТО ЦАРИ ОЖИВЕНО И "ОБУЧАВА"ПОДРАСТВАЩИТЕ . ИНТЕРЕСНО И КОЛКО Е БРОЯТ НА ПОСЕТИЛИТЕ ФОРУМА ВЪЗРАСТНИ!

Интересен въпрос, но преполагам сте запознат с безсилието на властите относно проблемите в интернет, правата на потребителите "пречат", на подобен род разследвания (разбира се ако не става въпрос за заплаха за националната сигурност, а в този и почти всички останали случаи определено - не), а и знаете че вече "цензура" е мръсна думичка.
Със същата лекота с която влиза в този сайт, един малолетен / малолетна може да влезе в сайт съдържащ порнографски материали, "развратна" литература, та дори и детска порнография. По принцип се въздържам от морално мотивирани коментари. Но този път ще направя изключение. На децата не може да им се забрани интернет, няма как и да се филтрира, всеки опит завършва с още по-голям интерес от другата страна към забраненото. Просто нещата вече са изпуснати, или по скоро времената станаха такива и всичко е в ръцете на родителите, учителите и педагозите. А знаете как е в училище. Там няма възпитание, изключае може би някои от по-елитните училища (всъщност си нямам представа, но с тяхни възпитаници имам по-малко проблеми) Възпитанието го дава живота им на улицата, а той в повечето случаи не е много красив. Примерно много се "радвам" когато някое хлапе ми каже "Скии тая кука къ`ф смешем мустак има!" В обедната почивка. Нямат уважение към органите на реда, даже ги презират, смятат ги за нещо опасно. А именно там, при нашите подагози могат да намерят отговори на много от въпросите които ги вълнуват. Но полицаите са страшни, превърнали са се в лошите... Извини ме за отклонението.
Да се върнем на проблма който вие засегнахте
Не знам дали гледате новини, но снощи докъто слушах направо не исках да повярвам. 11 и 13 годишен изнасилили 5 годишно момиченце във Варна. А това какво е питам аз? Може би е резултат от точно тази пумия до която имат достъп в интернет, може да е от възпитанието, един Бог знае, ако трябва да съм честен, направо не ми се мисли, повръща ми се от подобни новини. Лично аз се занимавам със така наречените "Сериозни обиди срещи личността", а именно този род изпълнения. А повярвайте ми, по фрапираща ситуация не съм срещал (като изключим няколко брутални убийства извършени от непълнолетни, но едно е дете на 16, съвсем друго е на 11). Разврата вече толкова брутално се е пропил в това умиращо общество, че чак боли. Мойте щерки ги държа малко изкъсо, наречи ме старомоден, но това си е мой избор, предпочитам да ме намразят от колкото да страдат.
Съжалявам но ще трябва да прекъсна до тук, закъснявам за работа, ако имаш някакъв въпрос можеш да попиташ тук или на yawor.iwanow@gmail.co*, ще се радвам ако мога да бъда полезен на някой. А относно хлапето което се усъмни в моята самоличност: Приятелю заповядай всеки работен ден от 8 до 17 часа във новата сграда на 1-во РПУ Варна (Гръцката махала).[/quote]

Виж ся пич. Що теен-овете имат негативно отношение. Еми това е заради самите вас. Корупцията е доста голяма и нерядко има случаи куки да работят с престъпници, освен тва имате навика да си превишавате правомощията, да се държите и доста нагло и арогантно. Не казвам че ти си такъв но съм имал такива случаи. Дори доста брутални.
Например сега се стих за един случай. Начи в стария ми квартал пребихме едни циганки (изжиявахме се за големите расисти не че например сега не съм) когато бяхме на 14-15 и докато си се шляехме доволни от свършеното дело по въпросната улица се зададе една тумба цигани и куки. Куките се криеха така че да не ги видиме. След като побягнахме имаше един агент няя споменавам име който беше доста дебел и не успя да им се измъкне. та куките го хванаха в един вход и го смляха от бой. Да куките! После да ви уважаваме. Еми не стаа! Няма и да стане.
Иначе определено отдавна ми е минала лапешката възраст. На 22 съм и не ми се занимава да идвам до варна за да те разбирам кой си, къф си поради простата причина че съм от София. Я кажи аз съм на 22 и ме кефи една на 15, супер готина мадама е и 15 не мога и ги дам никога но си е на 15, педофилия ли е?

П.С. Няма ти разправам как преди 3-4 години ме джобихте на плиска с едни приятели. 3 часа ни чекнахте на тва супер уживено място и ни третирахте като ебати престъпниците, дори ни изнудвахте за пари, заплашвахте ни и кво ли не. Уважение ли? [-X

assd
05-19-2007, 11:46
да те вкарат в панделата, да видиш каква страст ще има :lol: малко така няма да можеш да седиш, нищо ще спиш прав

Be You
05-19-2007, 13:32
Мен ако питаш всичко това е една голяма лудост-загуба на време.Разбирам защо се получава така с хора като теб-защото днешното поколение са мн развити,мн сексапилни и трудноможеш да разпознаеш 8-мокласнички от 25-годишни жени.Имам един много съществено питане към теб:Мислиш ли за собственото си бъдеще,замислял ли си се какво би станало с теб,ако тя те зареже,когато е на 20 например?

neli_15_sexy
05-19-2007, 14:39
DA.pedofil si ne ne e pedofil ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne e pedofil normalen e 6tom ia obi4a ne e ne ne e ne e :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

fulldelight
05-19-2007, 14:55
Да, педофил си. Не ми говори кви чувства имаш към некво момиченце на 14, което не знае дали и се е*е или и се пикае......

Just_Be
05-19-2007, 15:06
Дам педофил си!!!......по днешните стандарти тя е на 15 а ти на 30 така ,че по днешните стандарти ти можеш да и бъдеш баща.....мисля ,че има доста бащи на по 15 :roll: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :smt005

kis4ety
05-19-2007, 15:10
no comment.. :smt019

VerryBerry
05-19-2007, 15:57
spored men ti ne si pedofil,6tom ne q nasilva6,no za6to si pilee6 jivota s neq?ta ti si na 29-ne misli6 li za semeistvo,jena deca?tq e prekaleno malka za teb...mislq 4e e redno da prekratite vrazkata...nevijdam smisal... :? taka 6te e po-dobre i za dvama vi :-({|=

Unknown-19
05-19-2007, 16:14
Благодаря искренно за споделената ви информация. Искам да ви попитам още нещо,става въпрос за форума и по специално раздела 'СЕКС" ,та за него не ви ли се струва малко нередно да цари точно такъв тип атмосфера и да се натъкваш на заглавия "как да му го налапам цял' според скромното ми мнение, тук в този сайт предполагам върлуват поне няколко десетки истински "педофили" които способно могат да си захранват въображението и да "събират"сили за "навън" . Освен този разгледан аспект може да се разгледа и другия за тва има ли право да съществува раздел в този си вид поне,където предполага се че влизат лица и под 14 год възраст за които "ограмотяване от този тип е меко казано -неуместно, всъшност мисля че в тази категория влизат всички ненавършили 18 годишна възраст. ДЪЛБОКО СЕ ЧУДЯ КАК ОЩЕ НЯКОЙ РОДИТЕЛ НА ДЕТЕ НЕНАВЪРШИЛО И 14 И ВЛИЗАЛО СИСТЕМНО В ТОЗИ САЙТ /ПОДРАЗБИРА СЕ И В РАЗДЕЛА-НАЙ -ИНТЕРЕСНИЯ ОТ ВСИЧКИ / НЕ Е ЗАВЕЛ ДЕЛО СРЕЩУ "ВАКХАНАЛИЯТА КОЯТО ЦАРИ ОЖИВЕНО И "ОБУЧАВА"ПОДРАСТВАЩИТЕ . ИНТЕРЕСНО И КОЛКО Е БРОЯТ НА ПОСЕТИЛИТЕ ФОРУМА ВЪЗРАСТНИ!

Интересен въпрос, но преполагам сте запознат с безсилието на властите относно проблемите в интернет, правата на потребителите "пречат", на подобен род разследвания (разбира се ако не става въпрос за заплаха за националната сигурност, а в този и почти всички останали случаи определено - не), а и знаете че вече "цензура" е мръсна думичка.
Със същата лекота с която влиза в този сайт, един малолетен / малолетна може да влезе в сайт съдържащ порнографски материали, "развратна" литература, та дори и детска порнография. По принцип се въздържам от морално мотивирани коментари. Но този път ще направя изключение. На децата не може да им се забрани интернет, няма как и да се филтрира, всеки опит завършва с още по-голям интерес от другата страна към забраненото. Просто нещата вече са изпуснати, или по скоро времената станаха такива и всичко е в ръцете на родителите, учителите и педагозите. А знаете как е в училище. Там няма възпитание, изключае може би някои от по-елитните училища (всъщност си нямам представа, но с тяхни възпитаници имам по-малко проблеми) Възпитанието го дава живота им на улицата, а той в повечето случаи не е много красив. Примерно много се "радвам" когато някое хлапе ми каже "Скии тая кука къ`ф смешем мустак има!" В обедната почивка. Нямат уважение към органите на реда, даже ги презират, смятат ги за нещо опасно. А именно там, при нашите подагози могат да намерят отговори на много от въпросите които ги вълнуват. Но полицаите са страшни, превърнали са се в лошите... Извини ме за отклонението.
Да се върнем на проблма който вие засегнахте
Не знам дали гледате новини, но снощи докъто слушах направо не исках да повярвам. 11 и 13 годишен изнасилили 5 годишно момиченце във Варна. А това какво е питам аз? Може би е резултат от точно тази пумия до която имат достъп в интернет, може да е от възпитанието, един Бог знае, ако трябва да съм честен, направо не ми се мисли, повръща ми се от подобни новини. Лично аз се занимавам със така наречените "Сериозни обиди срещи личността", а именно този род изпълнения. А повярвайте ми, по фрапираща ситуация не съм срещал (като изключим няколко брутални убийства извършени от непълнолетни, но едно е дете на 16, съвсем друго е на 11). Разврата вече толкова брутално се е пропил в това умиращо общество, че чак боли. Мойте щерки ги държа малко изкъсо, наречи ме старомоден, но това си е мой избор, предпочитам да ме намразят от колкото да страдат.
Съжалявам но ще трябва да прекъсна до тук, закъснявам за работа, ако имаш някакъв въпрос можеш да попиташ тук или на yawor.iwanow@gmail.co*, ще се радвам ако мога да бъда полезен на някой. А относно хлапето което се усъмни в моята самоличност: Приятелю заповядай всеки работен ден от 8 до 17 часа във новата сграда на 1-во РПУ Варна (Гръцката махала).

Виж ся пич. Що теен-овете имат негативно отношение. Еми това е заради самите вас. Корупцията е доста голяма и нерядко има случаи куки да работят с престъпници, освен тва имате навика да си превишавате правомощията, да се държите и доста нагло и арогантно. Не казвам че ти си такъв но съм имал такива случаи. Дори доста брутални.
Например сега се стих за един случай. Начи в стария ми квартал пребихме едни циганки (изжиявахме се за големите расисти не че например сега не съм) когато бяхме на 14-15 и докато си се шляехме доволни от свършеното дело по въпросната улица се зададе една тумба цигани и куки. Куките се криеха така че да не ги видиме. След като побягнахме имаше един агент няя споменавам име който беше доста дебел и не успя да им се измъкне. та куките го хванаха в един вход и го смляха от бой. Да куките! После да ви уважаваме. Еми не стаа! Няма и да стане.
Иначе определено отдавна ми е минала лапешката възраст. На 22 съм и не ми се занимава да идвам до варна за да те разбирам кой си, къф си поради простата причина че съм от София. Я кажи аз съм на 22 и ме кефи една на 15, супер готина мадама е и 15 не мога и ги дам никога но си е на 15, педофилия ли е?

П.С. Няма ти разправам как преди 3-4 години ме джобихте на плиска с едни приятели. 3 часа ни чекнахте на тва супер уживено място и ни третирахте като ебати престъпниците, дори ни изнудвахте за пари, заплашвахте ни и кво ли не. Уважение ли? [-X[/quote]



Хаха да и мене са ма драли минцифайките(нищо лично шерифе).
Един път като беше -18 градуса във Варна колегите ма държаха 20 минути на кучия студ а те си кибикаха в патрулката.А да не говорим че ми свиха бутилка ром пак същата зима + ножчето(подчертавам НОЖЧЕТО) дет с него немога конец да отрежа.
Аве незнам на мене шерифа ми са струва свестен и му вервам за самоличноста(все пак и мейл даде) ама някой от колегите са престарават в работата си.Все пак си знам правата чичо ми е кука.



ne ne e pedofil ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne e pedofil normalen e 6tom ia obi4a ne e ne ne e ne e

Щот я обичал?Я стига... то тва е още по жалкото.Да не говорим пък че по твойта недосмаслена логика и 55 годишен е нормално да спи с 10-11 годишна щот я обича.

Rookie
05-19-2007, 17:22
П Е Д О Ф И Л С И ! ! !

lesistar
05-19-2007, 17:43
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: да е*а толкова ли няма готини момичета на 20-30 години не знаех че има толкова пропаднали хора се едно не може да си намериш гадже на твоита възраст че тръгваш с 15 годишна :smt017 :smt017 :smt017

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-19-2007, 18:43
ха педофил... първо не те познавам и незнам дали си такъв, но от това, което си написал не виждам нищо такова.За любовта възраст няма! А само ако попитам някои от тези недорасляци, които са писали, че си педофил всъщност кво значи тая дума някак ми се струва, че фиктивно ще ги затрудни въпроса ми.Айде ходете се по ограмотете малко.Дефакто щом сте заедно и тя те обича, за к`ва педофилия говорим тогава.
поздрави...

Unknown-19
05-20-2007, 07:07
ха педофил... първо не те познавам и незнам дали си такъв, но от това, което си написал не виждам нищо такова.За любовта възраст няма! А само ако попитам някои от тези недорасляци, които са писали, че си педофил всъщност кво значи тая дума някак ми се струва, че фиктивно ще ги затрудни въпроса ми.Айде ходете се по ограмотете малко.Дефакто щом сте заедно и тя те обича, за к`ва педофилия говорим тогава.
поздрави...


Педофилия не е равно на изнасилване.Много често педофилите спят с децата а децата си мислят че е просто игра.Педофилията е състояние на болния мозък на възратен човек и не винаги е свързано с насилие демек тва че тя е съгласна не го прави невинен.Доколкото съм запознат в България за педофилия се смята да спиш с момичета под 16 а в някой други страни е под 14.Може и в България да е станало под 14 но със сигурност границата беше 16.

П.С. Това че си успял/а да вмъкнеш в поста си думи като дефакто и фиктивно не те прави по ограмотен от нас "недораслеците".

girlpower
05-20-2007, 08:47
Не те познаваме за да съдим дали си педофил или не!За любовта няма граници!Но ти замислял ли си се,един ден твоето дете,да се занимава с 15 години по голям от нея!Ти като родител как би се почувствал.Аз лично не бих позволила!И не е хубаво да ти се чудим,как може да си влюбен,защото един ден може да се случи и на нас!Аз бих те посъветвала да не се занимаваш със нея.Намери си Жена,на твоята възраст.На това момиче,живота те първа предстой!А когато тя започне да излиза по дискотеки,на теб вече ще ти бъде минало времето и няма да ти се излиза!Ами незнам ,крайното решение го взимаш единствено ти!И мисля ,че сам трябва да решиш какъв си,а не да ни питаш нас!

Ecstasy
05-20-2007, 12:53
Пейо Яворов също е бил на 29 години ,когато се е влюбил в Мина Тодорова(15 год).Защо си мислиш че си педофил тогава?!

taina-maina
05-20-2007, 13:08
vij sia ne si pedofil 6toto az i moeto gadje su6to imame malka razlika ot 5 godini :-D e toi ve4e e pulnoleten a az sum na 14 ama nema zna4enie vajboto e liubov da ima :smt049 :smt049

the^one
05-20-2007, 13:12
Пейо Яворов също е бил на 29 години ,когато се е влюбил в Мина Тодорова(15 год).Защо си мислиш че си педофил тогава?!

Пейо Яворов е имал платонична любов към Мина !!!

В по-горен пост беше много добре казано ,че за педофил се счита всеки ,който спи с деца ненавършили 14 години!И в България го приеха това!
Ти на теория не си педофил ,но на практика си!

Unknown-19
05-20-2007, 13:56
Ти на теория не си педофил ,но на практика си!


Ей тва беше много правилно. =D>

Valar
05-20-2007, 14:14
До автора на темата да "Кралицата Кузов" си! :-D

krem4et0
05-20-2007, 16:25
Здравей, аз съм на 51 години. Имам 2 дъщери. Едната на 12 другата на 21. Когато се оженихме с моята женица аз бях на 20 а тя на 16. Тук идва мястото където трябва да кажа "да ама те тогава времената бяха други". не няма да го направя. И товага и сега си е същото, само дето сега повече се говори за всичко...
Не крия дълбоката си омраза към педофилите. Мразя ги от дъното на душата си, и ако някой ми даде правата ще ги изтребя до крак. Но все пак си има закони към които трябва да се придържаме.
В твоя казус, няма нищо ново, нищо невероятно или нестандартно, такива неща се случват всеки ден. И моето лично мнение че не си педофил. Въпреки ми е трудно да си представя мъж на 30 със 15 годиша, съм склонен да го приема. Позволи ми да цитирам закона

НК Чл. 149 Който извърши действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на лице, ненавършило 14-годишна възраст, се наказва за блудство с лишаване от свобода от една до шест години.(...)

(3) Когато деянието по предходните алинеи е извършено повторно, наказанието е лишаване от свобода от три до десет години.

Ако момичето което "масажираш" без проникване, беше под 14 годишна възраст, лично щях да се погрижа за теб. Но в твоя случай, става дума за друго... За взаимно съгласие в което няма нищо лошо, щом и тя и ти го искате. Проблема е друг, докъто тя не е навършила 18 Тя не е способна да упражнява правата си, защото е прието че не е способна още да осъзнава действията си, законовата и воля се поема от родителите й, което разбира се означава че ако спиш с нея веднага ще го обърнат на изнасилване без значение какво казва тя (по Чл. 152 гориш като факла) (а ако знаеш какъв ад за момичето е разследване за изнасилване... отвратително е, но такава е системата). Общо взето Трябва да знаеш че в закона няма пречка за съвкупление с лице от женски пол навършило 14 години, (За повече информация прегледай раздел 8 на НК) Ако можеш да се разбереш с кодителите й, това е единствения ти шанс. Никой друг не може да ти помогне преди да е навършила 18. Надявам се да съм бил поне малко полезен.

Аз ти пожелавам успех с приказката, "Млади са, луди са, оставете ги да се обичат."

П.С. (Един колега ми подхвърли тази тема, защото знае че "обичам" педофилите)

Благодаря искренно за споделената ви информация. Искам да ви попитам още нещо,става въпрос за форума и по специално раздела 'СЕКС" ,та за него не ви ли се струва малко нередно да цари точно такъв тип атмосфера и да се натъкваш на заглавия "как да му го налапам цял' според скромното ми мнение, тук в този сайт предполагам върлуват поне няколко десетки истински "педофили" които способно могат да си захранват въображението и да "събират"сили за "навън" . Освен този разгледан аспект може да се разгледа и другия за тва има ли право да съществува раздел в този си вид поне,където предполага се че влизат лица и под 14 год възраст за които "ограмотяване от този тип е меко казано -неуместно, всъшност мисля че в тази категория влизат всички ненавършили 18 годишна възраст. ДЪЛБОКО СЕ ЧУДЯ КАК ОЩЕ НЯКОЙ РОДИТЕЛ НА ДЕТЕ НЕНАВЪРШИЛО И 14 И ВЛИЗАЛО СИСТЕМНО В ТОЗИ САЙТ /ПОДРАЗБИРА СЕ И В РАЗДЕЛА-НАЙ -ИНТЕРЕСНИЯ ОТ ВСИЧКИ / НЕ Е ЗАВЕЛ ДЕЛО СРЕЩУ "ВАКХАНАЛИЯТА КОЯТО ЦАРИ ОЖИВЕНО И "ОБУЧАВА"ПОДРАСТВАЩИТЕ . ИНТЕРЕСНО И КОЛКО Е БРОЯТ НА ПОСЕТИЛИТЕ ФОРУМА ВЪЗРАСТНИ!
На 22 съм. Броя ли се за възрастна?