PDA

View Full Version : ХАЛЮЦИНОГЕНИ !!!



Las7Ghos7
05-10-2007, 22:49
Едни от най-опасните халюциогени са ЛСД и ДНС.Приемат се чрез поглъщане или чрез пушене.ЕфекТ: загуба на паметта;паника;желание за самоубийство;халюцинации;и зкривени възприятия;дезориентация.
Последици: разстройва мисловната дейност;променя възприятието за реалността;психоза.Халюцих огена ЛСД може да се поема само 1 в живота.Повторното му поемане може да бъде фатално,както 1 първото.Когато бъде поет този наркотик в продължение на 3 -,5 дни,седмица,месец зависи много от човека(физическо,психическ о състояние) до пълно объркване и психоза.Не знаете кой сте,какво правите дори какво сте.След като му мине ефекта(ако мина защото е много опасен)не помните абсолютно нищо.Страничните ефекти са изключително мнофго.Ако се оправите след 5,10 години зависи (няма точно определен период може дори и да не ви се случи)може пак да се върнете в това състояние в което сте били когато сте поели накротика.

Отворих тази тема за да ви запозная със този вид халюциногени,защото това са най-опасните сред тях.Използвани са преди години във армията.
Така,че ако някаде или някой ви каже че е яко да опитате от тях просто откажете веднага ! Те са изключително опасни.

05-11-2007, 06:16
Бухахаха, :smt005 :smt005 :mrgreen: ,
освен това, 4е ЛСД е било оибект на военни разработки нищо вярно няма в останалата 4аст от написаното,

но е вярно, 4е ЛСД е по- опасно от останалите "халюциногени", защото може много по- лесно да се обърка дозировката, поради микроскопи4ното активно коли4ество.

..Даже е известен един(единствен) слу4ай на смърт отЛСД, някакъв тип се промъкнал тайно в нелегална лаборатория през нощтта... не знаел, 4е там се прави ЛСД, мислил си 4е правят амфетамини.. и си хакнал една ампула венозно(12 000 дози наведнъж) умрял от разрив на сърцето.

информацията за слу4аи на самоубийство след (зло)употреба с ЛСД идват преди вси4ко от военните досиета на войници, върху които това силно действащо върху психиката вещество е биоло тествано без тяхното желание и знание, при това в конски дози.

В заклю4ение мога да кажа, 4е 4исто и пресно ЛСД в наши дни се намира трудно дори в Амстердам, и дори там се срещат ментета.

Докато природните халюциногени (псилоцибинови гъби, мескалинови кактуси) не могат да бъдат фалшифицирани и са много по-разпространени и популярни ентеогени, които крият много по-малко рискове от нежелани последици.

п.с. слу4аите на смърт от ентеогени за последните 200 години се броят на пръстите на едната ръка.
Към тези вещества НЕ се развива пристрастяване.
ДА, тези вещества ПРОМЕНЯТ съзнанието и осъзнаването на света. Ако не искате да се променяте, не ги употреебявайте.

Tryptamine
05-11-2007, 11:40
Ахахаха :D Този пост ми вдигна настроението, за часове напред. Такова свободно съчинение не бях виждал досега... Но признавам на човека, който го е писал, че е събрал най-разпространените и грешни митове за ЛСД и ги е сложил на едно място.
А пък за добавянето на DNS (предполагам идва от Domain Name System) ми напомня един много стар случай и може би е взаимствам от там:
”НОВИЯТ ОПАСЕН НАРКОТИК PHP”

Поздравления за този така ироничен пост... =D>

bloodybaby
05-27-2007, 21:21
Едни от най-опасните халюциогени са ЛСД и ДНС.Приемат се чрез поглъщане или чрез пушене.ЕфекТ: загуба на паметта;паника;желание за самоубийство;халюцинации;и зкривени възприятия;дезориентация.
Последици: разстройва мисловната дейност;променя възприятието за реалността;психоза.Халюцих огена ЛСД може да се поема само 1 в живота.Повторното му поемане може да бъде фатално,както 1 първото.Когато бъде поет този наркотик в продължение на 3 -,5 дни,седмица,месец зависи много от човека(физическо,психическ о състояние) до пълно объркване и психоза.Не знаете кой сте,какво правите дори какво сте.След като му мине ефекта(ако мина защото е много опасен)не помните абсолютно нищо.Страничните ефекти са изключително мнофго.Ако се оправите след 5,10 години зависи (няма точно определен период може дори и да не ви се случи)може пак да се върнете в това състояние в което сте били когато сте поели накротика.

Отворих тази тема за да ви запозная със този вид халюциногени,защото това са най-опасните сред тях.Използвани са преди години във армията.
Така,че ако някаде или някой ви каже че е яко да опитате от тях просто откажете веднага ! Те са изключително опасни.
Аве пич - да не си взел ЛСД и нещо да ти се губят последните 5 - 10 години, та такива идиотщини пишеш?
Добре, че не ги говориш феис ту феис, ами си се скрил в нета, че може да отнесеш нещо от някой надрусан.Ама споко, даже и да отнесеш няма да си спомняш какво се е случило!
Аиде със здраве и дано се оправиш по бързо!
и за справка - МНОГО ПЪТИ СЪМ ВЗАЕМАЛА ЛСД и съм си наред сега.С дрогата приключих преди 4 години, имам син на година и половина, да продължавам ли?Или нещо май сънувам, че всичко си ми е тип топ!Знам ли... :smt017