PDA

View Full Version : Проклето самочувствие..



05-10-2007, 22:24
Ей писна ми вече.Едно момиче от същото училище да не мога да заговоря и да помоля да излезем.Предложете нещо :x

HYPE
05-10-2007, 22:29
зависи кво и говориш, ако са глупости не се надявай ;)

gPa3HuTeJl
05-10-2007, 22:30
Ам..просто я забрави, такива хора трудно се променят и щом не ти е об1рнала внимание до сега повярвай ми няма да ти об1рне.Такива кучки като тая с голямото самочувствие колкото и да са красиви - НА БОКЛУКА!

05-10-2007, 22:31
Ам..просто я забрави, такива хора трудно се променят и щом не ти е об1рнала внимание до сега повярвай ми няма да ти об1рне.Такива кучки като тая с голямото самочувствие колкото и да са красиви - НА БОКЛУКА!А?Тва за коя тема е?Абе щом е излязла с един фр. от класа ми е ясно ,че и с мен ще излезе.Ся като се стопли почна да се облича малко предизвикателно.Първият срок на няколко пъти я забелязвах че ме гледа в една точка.Абе сигурен съм ,че ще се съгласи ,ама самочувствието=0

gPa3HuTeJl
05-10-2007, 22:33
Е к'во ти пука самочуствието... ае излизайте там и Успех :!:

koalka
05-11-2007, 05:26
Щом има самочувствие и се мисли за кой знае какво, не мисля, че има смисъл да се занимаваш с нея.Намери си момиче, което не е в облаците.

_[LiFe-StiLe]_F
05-11-2007, 06:50
стига сте оплювали момичето :-s човек трябва да има самочувствие! защото за колкото по-ниш се смята, то толкова повече го тъпчат и оплюват! не казвам, че всички трябва да са с вирнати незнам си докъде носове, но това, че някой има повече самочувствие от вас не означава, че е недосегаем нали ;)

Nassgerrack
05-11-2007, 06:50
Ей писна ми вече.Едно момиче от същото училище да не мога да заговоря и да помоля да излезем.Предложете нещо :x

"Не можеш да я заговориш..." е кат не си говорил с нея и като не си срещнал отказ няма от какво да ти е писнало. Ако те притеснява да идеш до нея и да и кажеш "здрасти,как си?" ,да знайш ,че не е трудно.

Явно темата ти е израз на вътрешното ти отчаяние,но то ще бъде истинско само ако има външно проявление.
Докато не ти каже "няма да изляза с теб" не считай отчаянието за съществено.

liliana
05-11-2007, 07:57
_F]стига сте оплювали момичето :-s човек трябва да има самочувствие! защото за колкото по-ниш се смята, то толкова повече го тъпчат и оплюват! не казвам, че всички трябва да са с вирнати незнам си докъде носове, но това, че някой има повече самочувствие от вас не означава, че е недосегаем нали ;)
E,moga da ti kaja,4e v pove4eto slu4ai e to4no orbatnoto-kolkoto za po-velik se ima6,tolkova pove4e te tup4at i obijdat,nqkak si,moje bi,za da te prizemqt,tova ot li4en opit sum go zabelqzala,taka 4e ne govori gluposti,bez da znae6!!!

LO6IQ
05-11-2007, 08:16
Абе махай я тая бе , грррр.. :-s

cherinka
05-11-2007, 08:16
_F]стига сте оплювали момичето :-s човек трябва да има самочувствие! защото за колкото по-ниш се смята, то толкова повече го тъпчат и оплюват! не казвам, че всички трябва да са с вирнати незнам си докъде носове, но това, че някой има повече самочувствие от вас не означава, че е недосегаем нали ;)
E,moga da ti kaja,4e v pove4eto slu4ai e to4no orbatnoto-kolkoto za po-velik se ima6,tolkova pove4e te tup4at i obijdat,nqkak si,moje bi,za da te prizemqt,tova ot li4en opit sum go zabelqzala,taka 4e ne govori gluposti,bez da znae6!!!
не стаа въпрос за самочувствие, мили ми госте. Който е по-опърничав, трудно ще го 'тъпчат'.

до автора: да си жив и здрав, въри я заговори, нали знайш -риск печели, риск губи. Хаха. :smt005

BAYO
05-11-2007, 09:54
Докат не я заговориш нищо неа да промениш. Иии не си мисли тъпи историй, преди разговор. Тва само ш'ти навреди. Бъди по-позитивен. Мисли + неща ;-)

05-11-2007, 13:36
Толкоз я харесвам ,че не мога да я разпозная на улицата :lol: :lol: :lol:

bUmMbAmMTrEsS
05-11-2007, 21:11
Явну тфа момиче просто не е за тебе .. :) Ще си намериш момиченце което ще можеш да заговориш и ще ти обърне необходимото внимание ;)

Nassgerrack
05-11-2007, 21:27
Явну тфа момиче просто не е за тебе .. :) Ще си намериш момиченце което ще можеш да заговориш и ще ти обърне необходимото внимание ;)

Ще приема тва мнение за недоосмислено и несъдържателно.

05-11-2007, 21:53
Как прецени 4е не е за мен ,като и здрасти не сме си казали о6те?