PDA

View Full Version : neshto stava



mn mn tyjna devoika
05-11-2007, 03:40
neshto stava ... predi bqhne 3 nai nai nai dobri priqtelki ... vsqka ot nas obache si ima svoite zadyljeniq .... az se zahvanah s nai - golqmoto , nai mashtabnoto .... trudno mi e no postigam deistvitelen uspeh ... I eto che drugite 2 zapochnaha s srydnite :S znam che sa pravi, znam che nqmam vreme za tqh znam che sym iznervena a kato sym s tqh se edno sym na kilometri .... znam che e taka ... no i te znaqt kolko mnogo gi obicham i kak za vsqka minuta s tqh pravq vsichko do iznemoga .... bqgam ot chasove, namiram vreme sled rabota, moje da sym parcal da sym potna kat prase i da ne moga da gledam no otivam na sreshta s tqh .... zashto ne me razbirat ?! tolkova mnogo postignah che nemoga da se otkaja ..... ne sega kogato veche uspehite valqt .... no ako ne se otkaja trudno shte se vijdame poveche ot tova sega .... zashto ne me podkrepqt pone dokato mogat?! tolkova mi e bolno vseki nov skandal mejdu nas .... ta az zapochnah zaradi tqh ... pravq go za tqh ... mn kysno zapochnah da go pravq za sebe si no nemoga da se otkaja ...

mesmer
05-11-2007, 09:40
Интересите се менят с което и приятелите.

mesmer

Presley
05-11-2007, 10:07
Ами в крайна сметка все някога идва времето ,когато всеки поема своите отговорности и эадължения...!Именно в тоэи момент можем да раэграничим истинските приятели от така наречените `поэнати`!
Ако приятелките ти не раэбират колко ти е трудно ,поговори с тях и им кажи всичко!Но в никакъв случай не се откаэвай от това,което си постигнала,эащото эа постигането на всяко едно нещо се иэискват усилия,а ти явно си вложила такива!Не поэволявай усилията ти да отидат на вятъра!Следвай целите си! Най-добрата алтернатива според мен е да поговориш с приятелките си сериоэно и да им кажеш ,че държиш на тях ,но просто имаш някакви эадължения,които трабва да спаэваш-това не эначи,че ги пренебрегваш!Ако найстина държат на теб предполагам ще те раэберат ....
Късмет :roll: