PDA

View Full Version : otslabvane



_LaDy_NigHT_
05-11-2007, 06:48
Mnogo sa slu4eite na nadnormeno teglo ot koito se porajdat kompleksi i t.n... az su6to se 4ustva losho i nepritno ot tegloto si lqtoto bqh s 10 kg po slaba i sega ne se 4ustvam dobre... ta...vaprosa mi e
seki da kaje dali e probval nqkakvi dieti ili hap4eta za otslabvane i dali imat efekt... napishete dietite sporta ili hap4etata molq vi pomognete mi

Loshotia
05-11-2007, 07:22
Ами аз напоследък имам по - малко ангажименти и сериозно си обърнах внимание на външния вид...така де, на теглото и тялото. На мен много добре ми се отрази японското чудо. Като чета отзиви по форумите, явно не само на мен. Иначе комбинирам с коремни преси, тичане и фитнес. Хапчета не пия- нещо все не мога да отделя парички за тях. Но смятам, че и без тях ще се справя. Иначе най- доброто нещо, което можеш да направиш е да се ограничаваш- от хляб, изобщо тестени неща- включително и солетите :( , сладки работа-на мен ми е най- тежко без сладолед, пържени хлани. Щом огладнееш хапвай една краставица или домат-без сол обаче. Храни се поне 4 пъти дневно. Пий много водя. Като ти се дояде нещо сладко си купувай някакъв детски орбит. И се движи много- ако имаш възможност ходи пеша до даскало и обратно.

_LaDy_NigHT_
05-11-2007, 07:33
e kakvo e tova qponsko 4udo ... ai imaite v predvit 4e sum na 17 godini i kakvi hap4eto moga da piq ?

Loshotia
05-11-2007, 07:43
Ами и аз съм на 17, но можеш да си потърсиш такива хапчета, които помагат за разграждане на мазнините. Чувам добри отзиви за елкарнитина. Иначе японското чудо е една диетка за 14 дни, първите 7 сваляш колко беше...4кг а следващите 7дни всеки ден по 700грама.
1 ден:


Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




2 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители




3 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: зеленчуци, плод

Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата




4 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




5 ден:

Закуска: настърган морков с лимон

Обяд: печена риба и домати

Вечеря: не се яде




6 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата

Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков




7 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: парче месо, кисел плод

Вечеря: може да се яде всичко

Ето това е! Успех и не прекалявай с диетата-и помни- пий много вода

05-11-2007, 08:05
По безумна и нездравословна диета не бях чел от доста време

мда
05-11-2007, 08:09
По безумна и нездравословна диета не бях чел от доста време

Хаха+ това върви с бонуси - първите 7 дена сваляш 4кг. после о6те 4кг. а след само 2 седмици ги връщаш, че и отгоре.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Чачо
05-11-2007, 08:28
Тичай много.Така изразходваш енергията от сладкото което си хапнала и от мазнините,които си лепнала за запас.Прави тренировки за сърцето (тичане,скачане на въже и т.н.) .Доколкото знам момичетата предпочитат да се записват на аеробика,танци и т.н. Аз лично ще ти препоръчам Тае-бо,ти виж къде има,защото съм от Враца... :) Иначе пробвай да не ядеш много и като ядеш сладко,винаги имай едно наум,че то трябва да се изгори.И все пак се ограничавай,защото иначе ще трябва да каталясаш.Може да не се ограничаваш толкова с тестените,сладките неща и да се лишаваш изобщо от сол,но да бъдат в по-малки количества.Ако все пак прекалено много ти се яде сладко,при първа възможност го замествай с шоколадче от диетичния магазин ;) Не е трудно отслабването,само иска малко воля.Най-горещия ми съвет е да се запишеш да спортуваш.Не само ще даде физически ефект,но аз така си промених виждането за цялото ми ежедневие.Сега без почти да се замислям си водя изключително здравословен начин на живот.А и ако пиеш и/или пушиш ги спри и двете.Просто няма смисъл.Както няма смисъл и от хапчетата,за които говориш.И без тях можеш да се справиш.Късмет ;)

strange__
05-11-2007, 11:31
Аз лично не мога да се вмъкна в критериите за "здравословно хранене" и въобще за "здравословен живот" :roll: Някак си не се получава....постоянно да се ограничавам от това и от онова.Естествено,че всякакъв шокплад(и производните му) е противопоказен на диета,но мога ли цял живот да си казвам:"Ааа не!Тая вафла сега ще ми се лепне на дупето"?Еми,аз не мога-не е правилно предполагам и вероятно съм със слаба воля,но това е положението.Пробвай за известно време да избягваш тези т.нар. калориини бомби и наблягай на плодове,зелнчуци,месце...вк ючи някакво физическо натоварване (преди мен бяха постнати добри предложения-с две ръце съм за тае бо-то) и гледай да си на отрицателен калориен баланс.Като под отрицателен не разбирам 400ккал на ден,а -400.При теб ще рече около 1400-1500 на ден.Все пак за никъде не бързаш.Имай предвид,че това е доста относително и индивидуално,но все пак те съветвам да не падаш под 1300,защото не е никак полезно.След като свалиш желаното,ако ти се яде шоколад,можеш да хапваш от време на време.Както споменах за себе си-не мога постоянно да се лишавам от нещо,което обичам!Важно е да се спортува и да не се преяжда (тоест след ядене да не си чувстваш корема като натъпкан с 10кг цимент).
Гледай да не ти се превърне в мания,защото момичетата специално са толкова податливи...да не подхващаме теми като анорексия и булимия.
И за финал:ако все пак имаш нужното желание и воля да спреш със фаст фууда и да скъсаш с шоколада на 100%-би било много добре :wink:

vivian
05-11-2007, 13:25
bqh pisala nqkade pak za dietata s meso i voda.nai-lesno taka se otslabva.10 dena qde6 samo meso i pie6 po mn voda na den!ni6to drugo!hem 6et si pre4isti6 organizma,hem 6te otslabne6.probvai se za 10 dena,ako uspee6 6te si dovolna ot rezultata.i imai predvdi 4e kilogramite nai-4esto se svalqt sled dietata.

06-18-2007, 07:43
Zdraveite Az sam ot Varna i moga da vi pomogna s problema. Tova koeto predlagam e 100% sazdadeno ot lekari polzva se ot bebeta do preklonna vazrast napalno bezvredno pomognah na sebe si i na mnogo drugi hora.
Obadete mi se na GSM 0887881295, 0878603080 i ofis 052653815, e-mail: sesyls@abv.bg

06-18-2007, 07:55
Zdraveite Az sam ot Varna i moga da vi pomogna s problema. Tova koeto predlagam e 100% sazdadeno ot lekari polzva se ot bebeta do preklonna vazrast napalno bezvredno pomognah na sebe si i na mnogo drugi hora.
Obadete mi se na GSM 0887881295, 0878603080 i ofis 052653815, e-mail: sesyls@abv.bg
Бебета с наднормено тегло? Някаква помия предлагаш май. Рекламите другаде молим.

paola_rey
06-20-2007, 16:52
=D> na xorata s volq za6toto tova e nai vajnoto,edno e da ima6 jelanie a savsem drugo volq :mrgreen: moje6 da otslabne6 kato dva tri dni qde6 po malko primerno kato si sipe6 v 4iniqta da izqde6 poluvinata,po tozi na4in stomaxat ti se sviva i zapo4va6 da poema6 po malko koli4estvo xrana i sled vreme se otslabva :roll: pri men se polu4i taka :-D e pojelavam ti uspex

sesyls43
06-26-2007, 09:55
Ako iskate da si pomognete ostavete me da vi pomogna.Sega shte vi pomolia da 4etete vnimatelno,pisah 4e tova koeto predlagam moje dA se polzva i ot bebeta,zashtoto tova e nai zdravoslovnata hrana v sveta i tova go kazva svetovnata zdravna organizatsia ne az.S nashite kompleksni programi,mojem na vseki li4no da izgotvim individualna programa.programite mogat da se polzvat v rejim otslabvane,napalniavane,poddarjane,fitnes isport,za bremeni,za bebeta i detsa,ot vazrastni hora,za tonus i energia,za poddarjane na mladdosta i dr.

salzitsa stoeva ot varna
tel.052653815
dom.052603089 samo ve4er
gsm.0887881295
0878603089

06-26-2007, 11:02
Ako iskate da si pomognete ostavete me da vi pomogna.Sega shte vi pomolia da 4etete vnimatelno,pisah 4e tova koeto predlagam moje dA se polzva i ot bebeta,zashtoto tova e nai zdravoslovnata hrana v sveta i tova go kazva svetovnata zdravna organizatsia ne az.S nashite kompleksni programi,mojem na vseki li4no da izgotvim individualna programa.programite mogat da se polzvat v rejim otslabvane,napalniavane,poddarjane,fitnes isport,za bremeni,za bebeta i detsa,ot vazrastni hora,za tonus i energia,za poddarjane na mladdosta i dr.

salzitsa stoeva ot varna
tel.052653815
dom.052603089 samo ve4er
gsm.0887881295
0878603089
Световната здравна организация разпсространява повече лъжи отколкото вестник "Шок". Стифа с тая реклама. Плащай си като си рекламираш прростотиите!

06-30-2007, 19:52
индивидуални програми, на баба ми трънките. диетологията предлага набор от разни видове диети, а така наречените "индивидуални" режими са налучкване. бягай от тука.

lady_90
06-30-2007, 23:11
Az li4no pribqgvam do lunnata dieta. Za nqkoi e adski nezdravoslovno, no za men si e adski podhodq6ta. Sustoi se v tova, 4e na opredeleni dni ot meseca(fazi na lunata) ne trqbva da se qde ni6to. Kara se samo na te4nosti. Ako kombinira6 i sus sport 100% 6te ima efekt

Licketty
07-01-2007, 04:21
Мога да ти дам съвет като човек който се занимава със спорт и е запознат. Значи има едни хапчета казват се L-Carnitine. Комбинирани с правилна диета и кардио тренировки (бягане, колело, пътека) резултата е 99% сигурен.

Значи за тренировките 5-6 пъти в седмицата по 40 мин. колето и още нещо.
Диетата ти е просто да сведеш въглехидратите до минимум (ХЛЯБ, картофи, ориз, сладки неща). Също така се опитай да ядеш на по-малки порции но по-често, 5 пъти на ден е ОК.

Тези неща ако ги спазиш резултата ти е гарантиран. Но без тренировки няма да има никакъв ефект от Л-Карнитина! Ето два линка които ще са ти от полза:

http://www.bb-team.org/articles/907 - това ти е диетата
http://www.bb-team.org/articles/comments/882/ - това е за Л-Карнитина

Успех!

08-18-2007, 10:03
naistina nai vajnoto e da se proiavi volq.az prosto za edna sedmitsa namalix xranata do minimum.sled parvia den imax po malko apetit.svalix 5 kila.ako ima6 stimol e po lesno.naprimer si kupi niakoia drexa koiato iska6 da oble4e6 ii s vseki izminal den 6te se radva6 na rezultatite. :mrgreen:

08-18-2007, 10:16
Mnogo sa slu4eite na nadnormeno teglo ot koito se porajdat kompleksi i t.n... az su6to se 4ustva losho i nepritno ot tegloto si lqtoto bqh s 10 kg po slaba i sega ne se 4ustvam dobre... ta...vaprosa mi e
seki da kaje dali e probval nqkakvi dieti ili hap4eta za otslabvane i dali imat efekt... napishete dietite sporta ili hap4etata molq vi pomognete mi

ами, ставаш веган за месец и ако в края оцелееш, ще си с няколко кг по-слаба. закръглени вегани виждала ли си? нито пък аз.

ProstoAz
08-18-2007, 10:24
Темата е от няколко месеца!

Дано вече си влязла във форма за морето. :wink: