PDA

View Full Version : Смс-ите по 2.40 лв с отговор "Да" или "Не&quo



fifi_friend
05-11-2007, 08:48
Имам един конкретно питане. ПРащали ли сте смс и съответно като сте получили отговор има ли нещо вярно? Интересуват ме само тези с "Да" или "Не", защото всичко останало може да бъде относително. Лъжат ли или не ?

sexy_moves
05-11-2007, 09:07
HAhahahhahahah,a ti kak si misli6,malka,zabludena ov4i4ke? 8)

fifi_friend
05-11-2007, 09:24
Аз мисля,че специално тези не лъжат. Казвам го от личен опит. НО може би безсмисления ти отговор при това необуснован не е за тук

Chacho
05-11-2007, 09:55
Веднъж гледах някакъв подобен (Оракул),който му пратиха въпрос: "Ти гей ли си?" . Отговорът беше "Вероятно да" . Това са едни програмки,на които са им въвели отговорчета и те си избират на всеки човек един от отговорите.Сигурно са сложили един %,кои по често да излизат.Пълна глупост е това.Ако имаш някакъв въпрос,които те вълнува,опитай се сама да си намериш отговора.Мнооого повече ще постигнеш,а и често тръпката е по-голяма.

ПП: 2.40 е една кутия цигари,а седенето пред телевизора уврежда зрението ^^ .По-добре иди,наяж се хубаво,потичай да поотпуснеш и ако си имала проблем на главата,със сигурност ще мислиш по-трезво после и ще намалиш притесненията на 50% ;)

sexy_moves
05-11-2007, 10:23
Аз мисля,че специално тези не лъжат. Казвам го от личен опит. НО може би безсмисления ти отговор при това необуснован не е за тук
Hhaha,da,da to taka e,s tezi,koito imat neobUsnovani otgovori :lol: Ina4e moga da se obosnUva dosta lesno-ti misli6 li,4e komputrite mogat da ti dadat nqkakuv shoden do istinata otgovor,pri polojenie,4e te sa 4-5 i prosto gi vurtqt,nito tebe te poznavat,nito drugite... Mnogo mi e 4udno...kak ima takiva zabludeni de4ica kato tebe...ami kato iam6 izli6ni 2.40,davai si gi...no da znae6,4e ''Orakulat'' nqma da ti razre6i problemite ili da ti razseq sumnenieqta :lol:

sexy_moves
05-11-2007, 10:26
Аз мисля,че специално тези не лъжат. Казвам го от личен опит. НО може би безсмисления ти отговор при това необуснован не е за тук
A,da,bezSmisleniqt su6to,predi vsi4ko :lol: Tam gore,kudeto bqh pisala,4e sa 4-5,iskah da kaja,4e te slagat po 4-5 otgovora,koito gi vurtqt periodi4eski po opredelena formula..ili na principa na slu4ainostta..i ako tova umee da predvijda ne6tata,koito tebe te interesuvat..mnogo ti zdrave :lol:

BlueDevil
05-11-2007, 10:33
Естествено, че познават!!! Та нали те ме водят в този труден живот. Та какво са 2,40, щом има кой да мти покаже пътя?! :smt005 :smt005 :smt005

Хахаха, ти луда ли си?!? Има от 2 до 20 зададени отговора, които се пускат на произволен принцип. Компютърна програма и то не особено трудна за правене.

fifi_friend
05-11-2007, 10:51
да да да... МНого смешно.... :lol: Още безсмислени постове без отговор, както обикновено за форумите :D Не видях обаче един човек, който да каже, че не действа. Аз лично не мога да си го обясня, не вярвам, но всеки път познават и не ме вълнува нито как става, нито дали е случайно, защото не един път са се оказали прави. Говоря разбира се само за тези с "да" и "не" и разбира се за себе си . При вас не знам как е и точно това исках да разбера .Благодаря за съветите. Както обикновено сте изключително отзивчиви за препоръки и идеи..... които никой не е искал естесвено. Но това е типично за този форум. Ако не вярвате просто се огледайте. Непрекъснато някой пита нещо и непрекъснато други се правят на невероятно компетентни без връзка със зададения въпрос :lol: Уникални сте! НО всичко това е разбиораемо.... нали трябва да трупате мнениия! \:D/

teenkopele
05-11-2007, 17:33
Имам един конкретно питане. ПРащали ли сте смс и съответно като сте получили отговор има ли нещо вярно? Интересуват ме само тези с "Да" или "Не", защото всичко останало може да бъде относително. Лъжат ли или не ?

Не се занимавай с такива простотии. По-добре изговори или изсмс-и (с някой авер/ка, не с компютърна програма) кинтажа. :wink:

BlueDevil
05-11-2007, 21:31
да да да... МНого смешно.... :lol: Още безсмислени постове без отговор, както обикновено за форумите :D Не видях обаче един човек, който да каже, че не действа. Аз лично не мога да си го обясня, не вярвам, но всеки път познават и не ме вълнува нито как става, нито дали е случайно, защото не един път са се оказали прави. Говоря разбира се само за тези с "да" и "не" и разбира се за себе си . При вас не знам как е и точно това исках да разбера .Благодаря за съветите. Както обикновено сте изключително отзивчиви за препоръки и идеи..... които никой не е искал естесвено. Но това е типично за този форум. Ако не вярвате просто се огледайте. Непрекъснато някой пита нещо и непрекъснато други се правят на невероятно компетентни без връзка със зададения въпрос :lol: Уникални сте! НО всичко това е разбиораемо.... нали трябва да трупате мнениия! \:D/
Ама ей, ***** ****, ти четеш ли изобщо какво ти пишем преди да ни нареждаш. Не сме били отзивчиви, 'щото не ти казахме "Даааа, познаваааат"

Това са едни програмки,на които са им въвели отговорчета и те си избират на всеки човек един от отговорите.Сигурно са сложили един %,кои по често да излизат.Пълна глупост е това.

na4e moga da se obosnUva dosta lesno-ti misli6 li,4e komputrite mogat da ti dadat nqkakuv shoden do istinata otgovor,pri polojenie,4e te sa 4-5 i prosto gi vurtqt,nito tebe te poznavat,nito drugite...

Има от 2 до 20 зададени отговора, които се пускат на произволен принцип. Компютърна програма и то не особено трудна за правене.

Дотук ти е обяснено на няколко пъти как действат. Сега ще ти кажа пак ама като за прост човек ще обясня:
Няма човек със свръхестествени способности, който да седи, да чете смс-ите, да намери данни за изпращача (те нали с имена и ЕГН-та работят), тогава да се хване да гадае като хвърля боб, върти утайка на кафе или кристално кълбо и накрая да излъчи отговора за теб по телевизията. Схващаш ли, НЯМА ТАКИВА ХОРА.
Тези оракули са компютърни програми. Представи си възможните отговори (в случая "да" и "не") като песни в Уинамп-а ти. Нали знаеш, че той има една опция да пуска случайни песни. Така и тези програми избират СЛУЧАЙНО отговор за такива лапнишарани като теб. И при условие, че има само 2 отговора е доста голям шанса да уцелят отговора, за да си мислиш че познават. Това, че МЕХАНИЧНИЯТ им отговор е съвпаднал с действителността, си е чисто СЪВПАДЕНИЕ.

А ти щом вярваш, троши си парите там и не ни занимавай нас. Разбра какво ни е мнението.


ЕДИТ: Сега видях, че и ти е грешен разделът.

SmurkamDoZori
05-11-2007, 21:57
лъжат я... :evil: