PDA

View Full Version : Nai-dobriqt na4in za otmu6tenie



mila-mila
05-11-2007, 08:36
Ako nqkoi se e gavril s vas,tup4el vi e samo4uvstvieto,pravil vi e na 6ut,etc. kak nai-dobre bihte mu go vurnali,ama tupkano? Nqkakvi idei da go napravite na ni6to?!

Чачо
05-11-2007, 08:48
Задръж уважението на останалите.Бъди човек,който не показва грешките си и като си в компанията си,и този човек се бутне там да заприказва нещо,го срежи с някоя негова реплика,или се дръж по същия начин,по който и той.Все пак го направи така,че да не паднеш в очите на другите.По-важно ти е с другите да си в добри отношения,отколкото на него да му направиш мръсно.Ако все пак не му повлияе това,му покажи,че си по-добра (предполагам че си момиче) от него,в нещо,което него го влече

mila_pila
05-11-2007, 09:32
xax най-добрият начин е да се държиш на ниво и да не обръщаш внимание на дразнителя. правиш се, че не ти пука и просто си гледаш живота. това ги дразни страшно много и ги кара да покажат що за боклуци са. в момента съм в такава ситуация. едно момиче ме заплашва всяко междучасие и ми се прави на интересна. до вчера не я бях удостоявала с отговор, но когато се опита да ме бутне чашата преля и я поставих на място обаче не с бой, заплашване или каквато и да е обида. просто цивилизовано и казах да престане да се занимава с мен и като я попитах какъв и проблема тя само ме гледаше тъпо без да знае какво да каже...... хората понякога ме изумяват. не знам дали ще спре, но поне се надявам.
та смятам, че и в твоя случай пълният игнор ще помогне. късмет и да не ти пука! винаги ще има някой, който да се опитва да ти скапе самочувствието, тва обаче не значи, че ще успее.

KRiSs4eNce
05-11-2007, 09:57
Отмъщението не връща загубеното.. :!:

quench
05-11-2007, 09:59
не го връща, но ретрибуцира ситацията, като кара другия да загуби нещо

05-11-2007, 10:05
За да искаш да си го върнеш тъпкано и там да си задоволиш желанието за мъст и ако искаш това да стане както хората... трябва добре да познаваш този човек и да изтъкнеш нещо от което се срамува най-много и тем подобни. Думите нараняват най-много и ако е пред голяма аудитория от хора това ще увеличи ефекта.

ABSOLUTme
05-11-2007, 13:34
Ako nqkoi se e gavril s vas,tup4el vi e samo4uvstvieto,pravil vi e na 6ut,etc. kak nai-dobre bihte mu go vurnali,ama tupkano? Nqkakvi idei da go napravite na ni6to?!

Елинор Рузвелт е казала следното - Никой не може да бъде унижен,без неговото собствено позволение!

прави си сметка,кой ти е виновен.